Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

בתאריך 7.5.2024 בשעה 18:07, davemustaine87 כתב:

אני אהיה הפוסי התורן, אבל פולאאוט מאוד אלימה.

ככה שאם זה מפריע למישהו, לא הייתי ממליץ 

סיימתי את פולאאוט אתמול (בינג' קצר),
אלימות סטנדרטית (-:,

אני לא עפתי על הסדרה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 14.5.2024 בשעה 01:22, Tom_22 כתב:

שעשועון אנגלי שמצליח להצחיק אותי עם הומור בריטי בשוטף. המשתתפים הם קומיקאים בריטיים, מי יותר מוכר-מי פחות.

בתאריך 14.5.2024 בשעה 16:42, ניקו פ. כתב:

אם אתה חובב הז'אנר אז יש את 

Would i lie to you

8 out of 10 cats does cowntdown

The big quiz of the year שזה פעם בשנה וקורע מצחוק

בתאריך 14.5.2024 בשעה 17:19, Tom_22 כתב:

מדי פעם גם ב-Qi, לחנונים ביננו 😉 

מוצרי נישה עמוקה שמרבית הישראלים (כולל מחונני הפורום) לא יבינו 75% ממה שהולך בהם. יותר מדי cultural references ובדיחות פרטיות שדורשות היכרות מוקדמת עם הנפשות הפועלות, ובמקרה של QI גם כניעה מבישה לתכתיבי הרייטינג והורדת מפלס האינטלקט פחות או יותר מהרגע שבו סטיבן פריי עזב. מזכיר את מה שקרה לתכנית הלילה של NBC מאז שג'ימי פאלון קיבל אותה.

זה באמת היה נחמד כשגרתי באנגליה והבנתי את רוב (גם אז לא את כל) מה שהם דיברו עליו, אבל כיום זה פשוט פלנטה אחרת. בתוך כל אלה, Taskmaster תמיד פנה למכנה המשותף הנמוך ביותר ופחות או יותר היה הגרסה הבריטית לאתגרים של דודו טופז, רק שפה עלו על הנוסחה עשרים שנה מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Sympathizer ב HBO עם רוברט דאוני ג'וניור. משודרת ביס, יתכן שגם בהוט.

הסדרה שתריץ אתכם להוציא דרכון זר ולתכנן בראש איך תוכלו להימלט מכאן לחו"ל בשעת הצורך.

הסדרה עוסקת בסוכן צפון ויאטנמי במשטרה החשאית הדרום ויאטנמית. 

הפרק הראשון מתרחש בזמן נפילת סייגון ב 1975 ואין מצב שמישהו רואה אותו ולא חושב, אולי זה יכול לקרות גם כאן.

ההקבלה פשוט מרסקת.

הפרק הראשון עוסק בימים האחרונים של דרום ויאטנם. מדינה שנלחמת נגד אויב נחוש עם מטרה אחת, להשמיד אותה. הפרק מראה בצורה חזקה את הניתוק של האזרחים שיוצאים לבלות ומתעסקים בחיי היום יום בסייגון בזמן שמתחת לאף שלהם השעון מתקתק.

המשטר מושחת ומנותק לחלוטין. בפרק הראשון ( אל דאגה זה לא ספוילר) הנשיא ומשפחתו בורחים כשזה נראה אבוד וראש המשטרה החשאית הוא מושחת זחוח שלא רואה את מה שמתרחש מתחת לעיניו. קטיושה מתפוצצת במרכז העיר וכולם אומרים שזה שוגר מ 30 ק"מ משם והולכים למסעדה.

ובשילוב עם יצירת תלות מוחלטת בארה"ב כלכלית וצבאית, שנגמרת בבגידה אמריקאית שסוגרת את צינור החמצן. מה עוזר לדרום ויאטנם צבא ענק עם מיטב הנשק האמריקאי, אם הקונגרס האמריקאי מפסיק לספק לו חלפים ותחמושת? (תוספת רקע שלי, לא עוסקים בזה בסדרה)

הכל מתמוטט.

https://he.m.wikipedia.org/wiki/נאמנות_כפולה_(מיני_סדרה)

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב נכון, אבל אני לא מאוד מסכים איתך לגבי האחוזים. אני חושב שככל שצופים יותר מבינים יותר, כי למדים להכיר את הנפשות הפועלות. בהחלט סביר שלא מכירים הכל אבל לדעתי זה רחוק מהאחוזים שציינת, בוודאי שבתכניות פשוטות כמו למשל "האם אשקר לך". בקאונטדאון זה אכן מצריך קצת יותר הרגל. גם בלי שון לוק ז"ל זה לא אותו דבר. 

בתאריך 15.5.2024 בשעה 22:27, Derish כתב:

מוצרי נישה עמוקה שמרבית הישראלים (כולל מחונני הפורום) לא יבינו 75% ממה שהולך בהם. יותר מדי cultural references ובדיחות פרטיות שדורשות היכרות מוקדמת עם הנפשות הפועלות, ובמקרה של QI גם כניעה מבישה לתכתיבי הרייטינג והורדת מפלס האינטלקט פחות או יותר מהרגע שבו סטיבן פריי עזב. מזכיר את מה שקרה לתכנית הלילה של NBC מאז שג'ימי פאלון קיבל אותה.

זה באמת היה נחמד כשגרתי באנגליה והבנתי את רוב (גם אז לא את כל) מה שהם דיברו עליו, אבל כיום זה פשוט פלנטה אחרת. בתוך כל אלה, Taskmaster תמיד פנה למכנה המשותף הנמוך ביותר ופחות או יותר היה הגרסה הבריטית לאתגרים של דודו טופז, רק שפה עלו על הנוסחה עשרים שנה מאוחר יותר.

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה כמו לתת למבורגיני לנהג חדש. אמנם היא מכונית והיא נוסעת, והיא אפילו נראית טוב, אבל מי שאין לו את הנסיון המקדים והכישורים לא באמת ימצה אותה - אפילו אם הוא גר בסמוך לרינג וקיבל מנוי שנתי במתנה.

סתם דוגמה: שמונה מתוך עשרה חתולים עושים ספירה לאחור. נשמע משעשע כשלעצמו.

• מה זה 'ספירה לאחור'? תכנית בריטית מיתולוגית ומשעממת תחת לפסאודו-אינטלקטואלים.
  • מה זה 'שמונה מתוך עשרה חתולים'? תכנית פאנל-קומדי בריטית שהתבססה על סקרים ומחקרים.
  • למה היא נקראת ככה? בגלל ציטוט משובש של פרסומת קלאסית על מזון לחתולים (8 מתוך 10 בעלים אומרים שהחתולים שלהם מעדיפים וויסקאס).
  • מה כל הפואנטה בקרוס-אובר הזה? להנגיש את שתי התכניות לקהלים הלא-משיקים-בעליל שלהם ועל הדרך לייצר עוד כלי להזנקת הקריירה של קומיקאים בריטים צעירים.
  • למה עוד כלי? כי תכל'ס זה חלק ממטרת העל של כל תכניות הפאנל הבריטיות, ולכן כל קומיקאי אורח חדש כוותיק מביא לשם בדיחות עאלק 'ספונטניות' ממופע הסטנד-אפ הקרוב שלו.

זה על קצה המזלג - מבלי להיכנס לפרסונה הבימתית של ג'ו ווילקינסון, הדוקטורט במתמטיקה של 'נערת הגלגל' והרקדן הרוסי שהיא התחתנה איתו, הרזומה של סוזי דנט, העלמות המס של ג'ימי קאר, וכו' - סעיפים שרובם מקבלים אזכור בכל פרק.

לכל התכניות הבריטיות האלה יש עשרות רבדים וניואנסים שמבלי להבין אותם הצפיה שקולה לאכילת המבורגר גורמה ללא ירקות, רטבים, או לחמניה. עדיין טעים, סוג של... אבל גם פוטנציאל מבוזבז. כמו ילד שרואה אוז, סופרנוז, או ברייקינג באד מבלי לקלוט את כל מה שקורה בין השורות. כמו בומר שמסתכל על ממים בטאמבלר, וסטטיסטית אחוז מסויים מהם עדיין משעשע אותו. כמו יוזר חדש בפורום שלא מבין למה אבטיח לקנה מידה, מיקרוגלים בעפולה, ומי זאת אירנה - אבל עדיין מחייך כשהוא קורא את זה.

מהבחינה הזאת Taskmaster קצת יוצאת דופן כי אותה פשוט יותר להבין, ו-QI נמצאת איפשהו באמצע הספקטרום. אבל שתיהן הופכות עם הזמן לפחות מהנות כשמגלים שהן מתוסרטות לפרטי פרטים, ובמקרה של QI - שחלק ניכר מהטריוויה שמספרים שם בכלל לא נכונה או מדוייקת. שלא לדבר על כך שבדומה לטופ גיר, העסק מיצה את עצמו לפני שנים ויאללה תתקדמו כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.5.2024 בשעה 22:58, bobi כתב:

The Sympathizer ב HBO עם רוברט דאוני ג'וניור. משודרת ביס, יתכן שגם בהוט.

הסדרה שתריץ אתכם להוציא דרכון זר ולתכנן בראש איך תוכלו להימלט מכאן לחו"ל בשעת הצורך.

הסדרה עוסקת בסוכן צפון ויאטנמי במשטרה החשאית הדרום ויאטנמית. 

הפרק הראשון מתרחש בזמן נפילת סייגון ב 1975 ואין מצב שמישהו רואה אותו ולא חושב, אולי זה יכול לקרות גם כאן.

ההקבלה פשוט מרסקת.

הפרק הראשון עוסק בימים האחרונים של דרום ויאטנם. מדינה שנלחמת נגד אויב נחוש עם מטרה אחת, להשמיד אותה. הפרק מראה בצורה חזקה את הניתוק של האזרחים שיוצאים לבלות ומתעסקים בחיי היום יום בסייגון בזמן שמתחת לאף שלהם השעון מתקתק.

המשטר מושחת ומנותק לחלוטין. בפרק הראשון ( אל דאגה זה לא ספוילר) הנשיא ומשפחתו בורחים כשזה נראה אבוד וראש המשטרה החשאית הוא מושחת זחוח שלא רואה את מה שמתרחש מתחת לעיניו. קטיושה מתפוצצת במרכז העיר וכולם אומרים שזה שוגר מ 30 ק"מ משם והולכים למסעדה.

ובשילוב עם יצירת תלות מוחלטת בארה"ב כלכלית וצבאית, שנגמרת בבגידה אמריקאית שסוגרת את צינור החמצן. מה עוזר לדרום ויאטנם צבא ענק עם מיטב הנשק האמריקאי, אם הקונגרס האמריקאי מפסיק לספק לו חלפים ותחמושת? (תוספת רקע שלי, לא עוסקים בזה בסדרה)

הכל מתמוטט.

https://he.m.wikipedia.org/wiki/נאמנות_כפולה_(מיני_סדרה)

הפרק הראשון מהמם, גם השני סבבה. פרק 3,4,5 עדיף שלא היו מוציאים. פשוט מרגיש שמשהו שכח לכתוב עלילה, אבל החליטו לצלם בכל זאת. טוחנים זמן אויר פול גז בניוטראל.

• מעניין 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2024 בשעה 00:22, Derish כתב:

הדוקטורט במתמטיקה של 'נערת הגלגל'

עד לרייצ׳ל ריילי. יהודיה גאה. חכמה ופעילה במאבק בהכחשת שואה ואנטישמיות. ❤️❤️

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז סיימתי לראות בנטפליקס את bodkin. 

עונה 1, 7 פרקים. 

מין קומדיית מתח מקאברית/מרירה שמתרחשת באירלנד, על העלילה תוכלו לקרוא באינטרנט, אז לא אפרט. 

רק אגיד שהסגנון הוא *הפוך* מהאמריקאי, כלומר מנסה להיות יותר שנון ומרומז, לא דוחפים לך את הפאנצ' לפרצוף עם רוטב גבינה מעל. 

יש קצת קלישאות פה ושם, אבל זה סביר. 

מי שחובב את הז'אנר כנראה יאהב. 

7.5 בסולם הגולש. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודקין אחלה, פרק סיום קצת גנרי לטעמי, חוץ מהסוף סוף. 

אבל בסך הכול מהנה ונחמד.

לעומת זאת העונה השניה של beacon 23 זה הזבל הכי גרוע שראיתי אי פעם. כאילו כתבו את זה עם איזה אבטיפוס ראשוני של chatGPT, פשוט סיפור מפורק חסר קשר בין הפרקים. חשבתי שזה אולי אני שמתקשה להבין מה קורה שם ומה הקשר, אבל רדיט מוכיח שלא.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פרק וחצי והספיק לי. אולי אתן לזה עוד צ'אנס.

יש לי הרגשה שאני זקן מדי ולא מצליח להתחבר לקומדיות שכולם עפים עליהן, כמו בוג'ק או קומיוניטי.

לעומת זאת עשיתי בינג' חוזר על כל העונות של שני גברים וחצי עם צ'ארלי שין. מבחינתי זה הסיטקום האחרון שהיה באמת מצחיק.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, פינדר כתב:

ראיתי פרק וחצי והספיק לי. אולי אתן לזה עוד צ'אנס.

יש לי הרגשה שאני זקן מדי ולא מצליח להתחבר לקומדיות שכולם עפים עליהן, כמו בוג'ק או קומיוניטי.

לעומת זאת עשיתי בינג' חוזר על כל העונות של שני גברים וחצי עם צ'ארלי שין. מבחינתי זה הסיטקום האחרון שהיה באמת מצחיק.

היי,

ֿאיפה משודרת שני גברים וחצי?

טורנטים וזה?

תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בקטע של טורנטים. ראיתי באמזון פריים.

עשיתי מנוי לכמה חודשים, ראיתי את מה שעיניין אותי וסגרתי. לא מנוי יקר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...