Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

בתאריך 12.1.2024 בשעה 17:55, ezuf כתב:

מישהו ראה כבר עונה שניה של לוקי ? רשמים? טובה כמו הקודמת או יש ירידה ?

עונה ראשונה אהבתי. 

עונה שניה מרוחה ומשעממת.

בטח תשאל "אבל זה 6 פרקים, כמה אפשר לעשות אותה מרוחה ומשעממת?" אז אפשר. 

ראיתי 4 פרקים שהיה בקלות אפשר לשים אותם בפרק וחצי, ואין לי שום רצון להמשיך לראות את השניים שנותרו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 16.1.2024 בשעה 18:55, davemustaine87 כתב:

עונה ראשונה אהבתי. 

עונה שניה מרוחה ומשעממת.

בטח תשאל "אבל זה 6 פרקים, כמה אפשר לעשות אותה מרוחה ומשעממת?" אז אפשר. 

ראיתי 4 פרקים שהיה בקלות אפשר לשים אותם בפרק וחצי, ואין לי שום רצון להמשיך לראות את השניים שנותרו. 

לא,לא שואל,יודע מנסיון שאפשר למרוח ולשעמם סדרה

קרה הרבה לפני שנים בהולמארק זצ"ל (עוד חי?) בכל מיני מיני סדרות של פרקים בודדים..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרק הראשון של ECHO, את שאר הפרקים דפדפתי ב-20 דקות. מארבל בנפילה חופשית.

מה שכן כל הסדרה בנויה לסצינה האחרונה שפותחת עלילה חדשה, אז אפשר לראות רק אותה.

LOKI דווקא הייתה סבירה+, לא קרובה לעונה הראשונה אבל לא כמו שאר הפרויקטים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 18.1.2024 בשעה 07:49, יובל .מ. כתב:

מארבל בנפילה חופשית.

נפילה חופשית זה לא מילה. לא יודע אם יצא למישהו לראות את הסרט האחרון שלהם- THE MARVELS, אבל וואו. אם זה לא התחתית, אני לא יודע מה כן.

לא יודע אם כול הז'אנר בצניחה, או שפשוט הסרטים רעים ולא מעניינים בפני עצמם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אף פעם לא הייתי חובב קומיקס. אבל סרטי מארבל הראשונים היו טובים וראיתי את כולם.

בשנים האחרונות זה כבר לא זה.

אי אפשר לשמור על רמה גבוהה כשמוציאים עשרות סרטים וסדרות. אני גם לא מוכן להגיע לסרט שבשביל להבין מה קורה בו, אני נדרש לצפות קודם בסדרה שלמה. יש גבול למה שאני מוכן להשקיע.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נמאס מהנוסחה הקבועה שרק הדמויות מתחלפות. הבדיחות הקבועות על גיבורים שצוחקים על זה שהם גיבורים ומהקרב הסופי הצפוי שתמיד הוא אותו הדבר, הנבל הראשי גדל בנפח, מדבר בקול עם אקו, מקשקש על כמה הוא חזק ואין לגיבורים סיכוי ואז על איך זה לא יכול להיות שניצחו אותו, רק בשביל לחזור שוב לעוד קרב קטן אחרי שכאילו הוא כבר נוצח ולהפסיד שוב.

זה כבר נדוש, צפוי, משעמם ומרגיש כמו סרטי ילדים.

.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטים הראשונים היום יותר מזה, היה שם עלילה, היה קשר לדמויות. היום זה רק "שומעים קחו אישה/הומו/הודית שיותר טובה מהמקור הלבן שלכם ותמשיכו הלאה".

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2024 בשעה 12:40, פינדר כתב:

התחלנו לראות עונה שניה של ריצ׳ר באמזון פריים.

אחרי פרק 1, מסתמן שהיא כמו העונה הראשונה. לא עמוקה ולא מתוחכמת, אבל כן הנאה אסקפיסטית מבחור גדול שמרביץ לרעים, כמו בימים הטובים.

סיימתי אתמול. בעייני משמעותית פחות טובה מהעונה הראשונה. כמה קטעים שהם פשוט לא זה. סצנות לחימה הזויות. קפיצות על מסוקים. אהבתי את המשחק של הבן של בן קינגסלי. אבל כל הסדרה הוא לא באמת קשור לעלילה.

בקיצור, עדיין יותר טוב מרוב השיט שיוצא היום, אבל ציפיתי ליותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

ראיתי פרק ראשון ושני של ריצ'ר עונה ראשונה, הבנתי את העקרון. ראיתי את השלישי ונשברתי.  קפצתי לאחרון לברר מי הרעים וזה.
עכשיו ראיתי פרק ראשון מהעונה השניה, וכנראה שהשני יהיה האחרון.  טוב - אקפוץ גם לאחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לראות את הסדרה טד אם אהבתם את הסרטים של טד. בנתיים ראיתי 5 פרקים ונראה שהם כתובים טוב, למרות שקפצתי כמה פעמים כי היו טקסטים ארוכים והפרק זז לאט. למרות זאת היו בדיחות טובות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמחפש לראות משהו קליל עם האישה.

זכרי אלפא בנטפליקס, סדרה קומית ספרדית, על ארבעה חברים גברים שמנסים להתאים את עצמם לעולם הפמיניסטי פרוגרסיבי, תו״כ שהם מתמודדים עם החיים האישיים שלהם.

קומדיה קלילה, פרקים קצרים.

למי שחושש, לדעתי אין פה איזו דחיפה של אג׳נדה ״מטורללת״. להיפך, הדמויות הגבריות והנשיות מטורללות באותה מידה.

עלילה קצת מוגזמת לעיתים, אבל מצחיקה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 10.2.2024 בשעה 20:48, dani666 כתב:

עכשיו ראיתי פרק ראשון מהעונה השניה

אז העונה השניה יותר טובה.  אפילו ראיתי את כל הפרקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...