Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תענוג?

בדיוק סיימתי את הפרק האחרון. אני חושב שזאת הייתה העונה הכי מעאפנה כי:

ספוילר

הכתיבה חלשה מאוד.

הסיפור בשורה אחת זה: האנושות צריכה לכרות אסטרואיד ונתקלת בפילוג שלה מבפנים.

אם להסתכל על קוי העלילה:

הקו של השביתה ואחר כך ההתקוממות והניסיון לחטוף את האסטרואיד זה מלחמת מעמדות בצורה הכי מטומטמת שלה. פשוט מטומטם מכול כך הרבה צדדים, במיוחד אחרי שהם נתפסים

כמובן שיש לנו גיבור חדש שהוא קו העלילה הכי בנאלי ולעוס - גבר עם משפחה מתפרקת מקריב והולך לעבוד כדי לכלכל את משפחתו ולנסות להדביקה חזרה. 

המשפחה של אד בולדווין... מה ראינו שם? הבת שלו הקריבה הכול בשביל הבן שלה. מה עם הבן שלה? לא ידוע. מה עם המחקר שלה? גם לא ידוע. קו עלילה מיותר כדי להראות שאד בלדווין לא מחובר למשפחה שלו.

והסיפור הכי סביר אם כי גם הוא מעאפן = מדלין חוזרת מהגליה ברוסיה רק כדי שוב לחבל - אם כי בלי לדעת שהיא לא קשורה - בתוכניות של נאסא ושאר המדינות. 

ואד עצמו, מפחד להזדקן לכן הוא מסרב לחזור לכדור הארץ.

או וואה. פשוט meh אחד גדול.

הנקודת אור היחידה (מעבר ל 4K HDR שנראה לא רע, אם כי מאדים נראה מאוד כמו סתם חדר עם חול) זה שליהקו קצת רוסים אמיתיים בראשם זאת שמשחקת את מארוזובה שלפחות לא נשמעת מוזר לא ברוסית ולא באנגלית.

אני לא ממליץ, ומתאר לעצמי שאת העונה הבאה לא אראה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.1.2024 בשעה 23:26, DareDevil כתב:

מחפש המלצה לסדרה בלשית כלשהיא

משהו להעביר את הזמן בסבבה.

The Glades

The Rookie

מסייג ואומר מראש שאני לא יודע אם זה זמין בארץ.

בתאריך 11.1.2024 בשעה 11:59, GaT כתב:

אשתי ואני בדיוק סיימנו את הדוב (the bear) בדיסני. זכתה ממש עכשיו ב3 פרסי גלובוס הזהב. מומלץ.

https://m.imdb.com/title/tt14452776/

בבקשה אל תיקח את זה אישית, אבל לטעמי זו אחת הסדרות המטומטמות והמיותרות שיצאו בעשור האחרון. מקרה טיפוסי של בגדי המלך החדשים שאף אחד לא מבין אבל כולם מהללים כי זה שונה ואחר. גיבוב של תסריט שנקטע לפרקי זמן ארוכים ע"י מוזיקת אינדי וסצינות ארוכות שמתיימרות להיות 'אמנותיות', ואז הרבה צעקות ושפה נמוכה כשחוזרים לעלילה.

איתרע מזלי לשהות באותו חדר עם כמה משטופי המוח שחושבים שהסדרה הזאת גאונית, ואני נשבע שהעלילה של הפרקים הראשונים שצפיתי בהם באופן פסיבי חזרה על עצמה גם בעונה השניה וגם בשלישית. הנרטיב מבולגן, חזרתי וחסר קוהרנטיות ברמה שהרגשתי את המוח שלי נוזל החוצה מהאוזניים והייתי צריך לצאת מהבית כדי להפסיק את העינוי.

השחקן הראשי שם מוכשר, אבל זהו. כל השאר זה עאלק 'אותנטי' ושונה מתוך פרינציפ, מבלי להציע שום ערך או לעורר מחשבה, ועם דמויות שטוחות שנראות כאילו יצאו מסרט סטודנטים בניינטיז. אוננות סינמטוגרפית פר אקסלנס.

בקיצור, אני לא אומר שצריך לבטל את הסדרה הזאת (השחקנים צריכים להתפרנס ממשהו), אבל לא הייתי ממליץ עליה לקהל הרחב. מקסימום לנישה מאד צרה של חובבי אמנות אבסטרקטית.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה האחרונה על the bear. 

ראיתי את העונה הראשונה ובאמת לא הבנתי על מה הסופרלטיבים. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאוהב קומיקס, וקומיקס ברוטלי וגרפי.

ביס יש עכשיו את בלתי מנוצח(Invincible).

כל העונה הראשונה, זה היה באמזון פריים לפני.

אנימציה מעולה, לא ממוחשבת מידי.

העלילה די בנאלית לפעמים, אבל הקונפליקט נבנה טוב, יש עניין והרבה אקשן ודימיון.

עונה שניה כבר הוצגה באמזון.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא העונה הראשונה של הדוב נחמדה: האח המוצלח עוזב את מסעדת המשלן ואוכל הגבוה כדי למכור סנדוויצים או וואטאבר במקום אחיו שהתאבד שתיפקד בתור השף והדבר החברתי של המסעדה.

היה נחמד, פה זה היה יכול להיגמר.

כי העונה השניה היא לא יותר מ "אנחנו בונים מסעדת יוקרה תחת לחץ של כסף וזמן" + קצת דרמה משפחתית עם האמא. וזה כבר מעאפן.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, וגם העונה הראשונה הזאת הייתה יכולה להיגמר אחרי שישה פרקים (בדומה לסדרות בריטיות). מה שעוד מעצבן אותי זה שברור לחלוטין שמסעדה עם מנהלת חלשה וחסרת בטחון כמו הסו-שף שלו תיסגר תוך חצי שנה מקסימום, והדבר האחרון שמקום עבודה כלשהו צריך זה את הקולגה המזוקן והבריון שצורח על כולם כל היום כי לא חיבקו אותו מספיק בתור ילד וזו הדרך היחידה שבה הוא יודע לתקשר. הוא היה קריקטורה מגוחכת בעונה הראשונה, אבל כשראיתי שהגיע גם לשלישית ועדיין נמצא במשרה ניהולית/אחראית כלשהי זה כבר לא היה מצחיק. ככה נראית סביבת עבודה רעילה, גם אם התסריטאים מנסים לשדר שמדובר באווירה משפחתית וחמה לכל המעורבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Derish כתב:

The Glades

The Rookie

מסייג ואומר מראש שאני לא יודע אם זה זמין בארץ.

בבקשה אל תיקח את זה אישית, אבל לטעמי זו אחת הסדרות המטומטמות והמיותרות שיצאו בעשור האחרון. מקרה טיפוסי של בגדי המלך החדשים שאף אחד לא מבין אבל כולם מהללים כי זה שונה ואחר. גיבוב של תסריט שנקטע לפרקי זמן ארוכים ע"י מוזיקת אינדי וסצינות ארוכות שמתיימרות להיות 'אמנותיות', ואז הרבה צעקות ושפה נמוכה כשחוזרים לעלילה.

איתרע מזלי לשהות באותו חדר עם כמה משטופי המוח שחושבים שהסדרה הזאת גאונית, ואני נשבע שהעלילה של הפרקים הראשונים שצפיתי בהם באופן פסיבי חזרה על עצמה גם בעונה השניה וגם בשלישית. הנרטיב מבולגן, חזרתי וחסר קוהרנטיות ברמה שהרגשתי את המוח שלי נוזל החוצה מהאוזניים והייתי צריך לצאת מהבית כדי להפסיק את העינוי.

השחקן הראשי שם מוכשר, אבל זהו. כל השאר זה עאלק 'אותנטי' ושונה מתוך פרינציפ, מבלי להציע שום ערך או לעורר מחשבה, ועם דמויות שטוחות שנראות כאילו יצאו מסרט סטודנטים בניינטיז. אוננות סינמטוגרפית פר אקסלנס.

בקיצור, אני לא אומר שצריך לבטל את הסדרה הזאת (השחקנים צריכים להתפרנס ממשהו), אבל לא הייתי ממליץ עליה לקהל הרחב. מקסימום לנישה מאד צרה של חובבי אמנות אבסטרקטית.

חלילה לא לוקח אישית. בעצמי הרגשתי שעשו ממנה קצת יותר ממה שהיא, אבל היא לגמרי העבירה לנו את הזמן בצורה נחמדה. העונה הראשונה אכן טובה יותר מהשניה, כפי שציין דוד. 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלנו לראות עונה שניה של ריצ׳ר באמזון פריים.

אחרי פרק 1, מסתמן שהיא כמו העונה הראשונה. לא עמוקה ולא מתוחכמת, אבל כן הנאה אסקפיסטית מבחור גדול שמרביץ לרעים, כמו בימים הטובים.

בזמנו אהבתי מאוד מאוד את הסדרה Dark הגרמנית בנטפליקס. למרות העונה ה3 הקצת מבלבלת ומעייפת, זה בדיוק מה שאני אוהב, פרדוקסים של מסע בזמן, אוירה קודרת אפוקליפטית ודמויות שאפשר להתחבר אליהן.

עכשיו יש בנטפליקס את הסדרה ״הגופה״. עונה 1 בלבד. בגדול מאוד מזכירה את דארק, כולל מסעות בזמן ואפוקליפסה.

אבל חוץ מזה, היא שונה לגמרי. עמוסה בדמויות PC, מסרים של אהבה ושלום והכי גרוע, עלילה לא הגיונית בכלל, גם אם לוקחים בחשבון שמסע בזמן אפשרי.

סדרה על מסע בזמן שהיא בעצמה ביזבוז זמן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגופה לא הצלחתי לשרוד 3 פרקים, מזעזע. 

לופין יותר חביבה וגם אותה עצרתי בסוף פרק 3. עלילה מאוד אטית וכל הפרק חוזר על עצמו. לא הצלחתי לשרוד אותה. לא הולך לי עם להמר על סדרות לאחרונה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

התחלנו לראות עונה שניה של ריצ׳ר באמזון פריים.

אחרי פרק 1, מסתמן שהיא כמו העונה הראשונה. לא עמוקה ולא מתוחכמת, אבל כן הנאה אסקפיסטית מבחור גדול שמרביץ לרעים, כמו בימים הטובים.

סיימתי עונה ראשונה לפני כשבועיים. כמו שאמרת, לא עמוקה ולא מתוחכמת. אבל זה לעיתים זורם כשבא לך קצת אקשן מבלי לחשוב יותר מדי. נחמד בסה״כ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק יצאה עונה 3 של "ג'ימס מיי השליח שלנו ב..." (הבחור מגראנד טור), וממליץ גם על פארגו שיצאה עם עונה 5 לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Mikelt89 כתב:

בדיוק יצאה עונה 3 של "ג'ימס מיי השליח שלנו ב..." (הבחור מגראנד טור), וממליץ גם על פארגו שיצאה עם עונה 5 לא מזמן.

פארגו נתנו עונה מצויינת, כלכך הרבה יותר טובה מהעונה הקודמת שהייתה פשוט אוסף של wtf

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...