Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 19 שעות, Coro כתב:

silo מד"ב פילוסופי נחמד עם הרבה פוטנציאל, מבוסס על סדרת ספרים כך שיש עוד הרבה עלילה.

Foundation

Beef - מתאים לפורום רכב. כאשר שני נהגים נכנסים לRoad Rage.

Silo זה מלכודת. 3 פרקים ראשונים מעולים, מרתקים ובונים תיאבון. משם הסדרה 3/10.

Foundation זה עלבון לאייזוק אסימוב. סדרה חלשה מאד לדעתי.

Beef מקורית ומעניינת, שווה צפייה באופן כללי, אבל אין פה הברקה.

אני חושב שציינתי כאן בעבר, אבל בנתיים הסדרה הכי איכותית שיצא לי לראות בשנים האחרונות היא Severance - שם הכל ברמה גבוהה.

אך מן הסתם גם לא צפיתי בהרבה סדרות אחרות שהומלצו כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, method כתב:

אני חושב שציינתי כאן בעבר, אבל בנתיים הסדרה הכי איכותית שיצא לי לראות בשנים האחרונות היא Severance - שם הכל ברמה גבוהה.

יש כבר דיבור על עונה 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, method כתב:

Foundation זה עלבון לאייזוק אסימוב. סדרה חלשה מאד לדעתי.

Foundation זה עלבון לכל מי שאי פעם עבד בשביל הכסף שלו.

אפל שפכו שם ערימות של כסף לייצר סדרה שמבחינה ויזואלית היא מדהימה ומבחינת עלילה הם פשוט חירבנו שם בצורה שלא תיאמן.

אני ממש לא פדנט לגבי דיוק לספרים ולא איכפת לי שהפכו בשם ה pc גברים לבנים בספרים לנשים שחורות בסדרה, אבל התוצר פשוט גרוע.

הספרים, אגב, מומלצים בחום, לפחות הטרילוגיה הבסיסית (נקראים ׳המוסד השמיימי׳, ׳מוסד וקיסרות׳ ו׳המוסד האחר׳ אם אני לא טועה).

העניין היחיד שצריך להתגבר עליו קצת זה שהם נכתבו לפני חמישים שנה ויש פער בין תפיסת העתיד שם מול מה שאנחנו כבר חיים בו היום. בגדול, אסימוב הפך הכל לגרעיני, כולל מציתי סיגריות וסיים בזה.

אבל זה ממש לא נורא, הדינמיקות בין האנשים היא לב העניין וזה כנראה לא ישתנה גם עוד 10,000 שנה.

ואם לתרום לשרשור הזה גם קצת חיוביות,

ממליץ על הסדרה Rouge Heroes.

היא מספרת על דייויד סטרלינג ועל ההקמה של ה- SAS הבריטי במלחה״ע השנייה שהוא הבסיס לבערך כל היחידות המיוחדות בעולם, כולל סיירת מטכ״ל.

בפתיחת כל פרק מופיע המשפט ׳מבוסס על סיפור אמיתי. כל הקטעים הפחות הגיוניים - קרו באמת.׳

קראתי את הספר על סטרלינג (נקרא ׳מפקד הרפאים׳ שזה היה הכינוי שהדביקו הגרמנים למי שהסתובב להם בין הרגליים וגרם כל כך הרבה נזק) והמשפט לעיל מדויק במאה אחוז.

עריכה אחרונה על ידי stx
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, stx כתב:

ואם לתרום לשרשור הזה גם קצת חיוביות,

ממליץ על הסדרה Rouge Heroes.

היא מספרת על דייויד סטרלינג ועל ההקמה של ה- SAS הבריטי במלחה״ע השנייה שהוא הבסיס לבערך כל היחידות המיוחדות בעולם, כולל סיירת מטכ״ל.

בפתיחת כל פרק מופיע המשפט ׳מבוסס על סיפור אמיתי. כל הקטעים הפחות הגיוניים - קרו באמת.׳

אני חושב שלפני כמה עמודים גם המלצתי על הסדרה. היא מעולה!

והבנתי שהעונה השנייה אמורה לצאת בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stx כתב:

אני ממש לא פדנט לגבי דיוק לספרים ולא איכפת לי שהפכו בשם ה pc גברים לבנים בספרים לנשים שחורות בסדרה, אבל התוצר פשוט גרוע.

הספרים, אגב, מומלצים בחום, לפחות הטרילוגיה הבסיסית (נקראים ׳המוסד השמיימי׳, ׳מוסד וקיסרות׳ ו׳המוסד האחר׳ אם אני לא טועה).

כי התוצר רק חולק את השם עם הספרים, וכמה שמות של דמויות שבקושי קשורות לספר. אגב אנחנו לא יודעים את צבע העור של הדמויות בספרים אם אני זוכר נכון, המין כן.

בכול מקרה, כול הסיפור נטו מתבסס על ההקדמה (שיש פאונדיישן, ושאמור להיות פאונדיישן שני) וזהו... בערך פה זה נגמר בתכלס.

העונה הראשונה הייתה די טובה לדעתי. היה כיף לצפות.

העונה השני הרבה הרבה פחות. קוי עלילה לא קשורים ומיותרים...

וגם בתור חובב מד"ב אני אישית פחות ממליץ על הספרים, סביר כזה. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Severance פשוט מעולה, הכריזו על עונה שניה באירוע של אפל באמצע השנה בסוג של רמיזה,

SILO אכן מידרדרת באמצע של העונה ומסתיימת לא רע, לא מעבר,

BILLIONS בעונה אחרונה משוגעת, אחת הסדרות שאני הכי אוהב מהשנים האחרונות.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

כי התוצר רק חולק את השם עם הספרים, וכמה שמות של דמויות שבקושי קשורות לספר. אגב אנחנו לא יודעים את צבע העור של הדמויות בספרים אם אני זוכר נכון, המין כן.

בכול מקרה, כול הסיפור נטו מתבסס על ההקדמה (שיש פאונדיישן, ושאמור להיות פאונדיישן שני) וזהו... בערך פה זה נגמר בתכלס.

אין בעיה, הם שילמו על הזכויות, שייקחו מה שהם רוצים ויעשו סדרה - הם פשוט עשו אותה בלי שום הגיון פנימי ובלי סיבה טובה.

אני לא מרגיש שאני מספיילר פה כי זה גם ככה לא משרת את העלילה בשום צורה, אבל בחורה נכנסת לתא מילוט מחללית, ואחרי ארבעים שנה נוחתת בפוקס 15 מטר מאמא שלה. מה הרעיון?

זה לא שיש משהו בספרים שקשה טכנית לממש או שיקר להפיק (יקר יותר ממה שהשקיעו בפועל).

בכל מקרה, זה טעם וריח, אני מניח.

אתה צודק לגבי הצבע עור, בתמונה שציירתי לעצמי כשקראתי את הספרים הם היו לבנים. אני לא בטוח אם בעוד עשרת אלפים שנה יהיו הבדלי צבע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדמות הקבועה היחידה בספרים זה הפאונדיישן עצמו, כול שאר הדמויות מתחלפות בין סיפור לסיפור. זה ממש לא זורם בסדרה.

מה הרעיון בכלל של שתי הדמויות האלה, אין להם יותר מדי רלוונטיות או קשר.

למה אנחנו צריכים לגלות בעונה השניה שאמפייר כול הזמן שוכב עם דמרזל? מה זה מועיל? זה לא.

אתה צודק, הרבה מאוד מיותר ולא קשור. לפחות ויזואלית הסדרה נראת טוב.

אני במקומם מוותר על עונה שלישית.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2023 בשעה 19:05, stx כתב:

אתה צודק לגבי הצבע עור, בתמונה שציירתי לעצמי כשקראתי את הספרים הם היו לבנים. אני לא בטוח אם בעוד עשרת אלפים שנה יהיו הבדלי צבע בכלל.

אין לי את הספרים, אז זה מזכרון. ההפרדה הגזעית הייתה עוד לפני עליית האימפריה: היו שלושה איזורים "מזרחיים" (צהובים), "מערביים" (לבנים) ו"דרומיים" (שחורים).

אף אחד לא מבין למה ישנם השמות האלו, ואחת הדמויות משתמשת בזה כחיזוק לכך שהאנושות יצאה מכוכב לכת אחד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עונה חדשה של הכרישים,אחלה בחלה לצפייה :) 

יש עונה חדשה (חמישית) #2 של מגנום בלש פרטי (MAGNUM P.I) - סוף סוף למדו לעשות סצינות בקצב גבוה..

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2023 בשעה 19:05, stx כתב:

אין בעיה, הם שילמו על הזכויות, שייקחו מה שהם רוצים ויעשו סדרה - הם פשוט עשו אותה בלי שום הגיון פנימי ובלי סיבה טובה

ברור שמשפטית אין בעיה, אבל לא שופטים יצירה לפי הלגיטימיות המשפטית שלה... 

לא ראיתי את הסדרה האמורה, אבל אם לקחו מותג ועשו יצירה תחת אותו השם, שלא קשורה בשיט למקור - זו סוגשל רמאות. 

הרי השתמשו במותג כדי למשוך את מי שמכיר, ואז מוכרים לך משהו אחר. 

באלקטרוניקה קוראים לזה 'מותג מדבקה'. 

חוקי, כן

אבל מסריח. 

מי שרוצה ללכת לפאנדום על הראש... שיהיה לו בהצלחה עם זה... 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש בטופיק על הסדרה the 100, אבל לא מצאתי דיעה חד משמעית לפה או לשם. 

ראינו הרבה המלצות, התחלנו לראות אותה, 2 פרקים ראשונים והיא ניראת כמו סדרת נעורים עם עלילה אידיוטית. האם זה משתפר או שזה נשאר באותו קו פחות או יותר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...