Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

לא יודע אם Mr & Mrs Smith כבר הגיע לסטרימינג בארץ, אבל אם כן - תחסכו מעצמכם. זה מתחיל נחמד אבל תוך מספר פרקים גולש לניו-אייג' מתפלסף, איטי ומודע לעצמו ששם את הצופה בתחתית סדר העדיפויות. לא מעניין, לא מקורי, ולא מצחיק. סתם עוד סדרה מיותרת עם עודף יח"צ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 7.3.2022 בשעה 00:24, מרק10 כתב:

המלצה לאחת הסדרות הטובות שראיתי לאחרונה Vigil.

סדרת מתח בריטית בת 6 פרקים של ה-BBC, בכיכובם של סורן ג'ונס , מרטין קומפסטון ורוז לזלי ("משחקי הכס", "הטובות לקרב"). היעלמותה המסתורית של ספינת דייגים סקוטית ומקרה מוות על סיפונה של צוללת הגרעין Trident HMS Vigil, מביאים את המשטרה לעימותים עם הצי המלכותי ושירותי הביטחון הבריטיים.

ראיתי לאחרונה את 2 העונות.

עונה ראשונה מצויינת.

עונה שניה פחות טובה, אבל עדיין שווה צפייה.

צופה עכשיו ב״הימים״ בנטפליקס, על אסון פוקושימה.

מטבע הדברים ההשוואה המתבקשת היא לסדרה צ׳רנוביל. הסדרה הזו עשוייה בפחות דרמטיות ופחות מיקוד בסיפורים אישיים.

מבחינתי מרתק לראות ולהשוות את ההתנהלות ברוסיה הקומוניסטית מול יפן המערבית הדמוקרטית.

מצד אחד הניגוד בין נסיונות ההסתרה של הרוסים לפתיחות התקשורתית של היפנים, עם הלחץ מול התקשורת ודעת הקהל.

מצד שני התרבות של קבלת הסמכות והצייתנות היפנית, שמעודדת ראש קטן והתנערות מאחריות שמזכירה את האופי הקומוניסטי (וגם התנהלות מקומית בימים אלו).

בכל מקרה סדרה מעניינת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

ראיתי לאחרונה את 2 העונות.

עונה ראשונה מצויינת.

עונה שניה פחות טובה, אבל עדיין שווה צפייה.

מסכים. עונה שניה מבחינתי היא הרבה פחות טובה מהעונה הראשונה.

מי המליץ לך על הסדרה  Vigil ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, מרק10 כתב:

מי המליץ לך על הסדרה  Vigil ?

חיפשתי סדרה לראות בvod של יס, ראיתי את הסדרה הזו ונזכרתי בהמלצה שלך.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

חיפשתי סדרה לראות בvod של יס, ראיתי את הסדרה הזו ונזכרתי בהמלצה שלך.

Kin - סדרת מתח/דרמה מצוינת. יש גם עונה שניה.

Le Bureau des Légendes - סדרה צרפתית מעולה. הסדרה קיבלה ציון 8.7 ב-IMBD.

https://hebits.net/series.php?id=20148

https://www.imdb.com/title/tt4063800/

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, מרק10 כתב:

חוות דעת על הסדרה KIN.

https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?f=4&t=363543

שמה בהוט "בן ממשיך"

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עוד דיס-המלצה:

True Detective עונה רביעית. night country או משהו. 

אז כמובן, כולנו זוכרים את העונה הראשונה כמשהו מעולה, ואז צניחה חופשית בעונה השניה.

החלטתי לתת צ'אנס לעונה הרביעית.

שישה פרקים של בממוצע שעה. הסיפור מתחיל סביר:

ליד עיירה מבודדת באלסקה, בזמן תקופת החגים (קריסמס- שנה חדשה) ובזמן שהלילה קבוע, גופות של מדענים מתחנת מחקר קרובה נמצאות קפואות בחוץ והמשטרה (ברשות ג'ודי פוסטר) פותחת בחקירה. מהר מאוד החקירה מעלה מן האוב רצח לא פתור.

נשמע סביר, מתחיל סביר. יש לי מלא תלונות.

א. בפרק האחרון הם מנסים לסגור את כול הסיפור, אז מגלים לנו הכול בבת אחת. זה אפילו לא כתיבה עצלנית, זה פשוט מרגיש כאילו כתבו חמישה פרקים בתיכנון של עונה של 15 פרקים, ואז פתאום נזכרו שיש רק שישה. 

ב. כולם נשים. אני יודע, תלונה מוזרה. אבל בעיירה שצמודה למכרה פחם, כול הדמויות הן נשים. יש מספר מועט של דמויות גבריות, כולן בתפקידי משנה של פח: זה שההיא מזדיינת איתו מדי פעם, הבוס הרע שמגיע לשכב עם ג'ודי פוסטר, האבא האפס שנעקץ ע"י אישה ממזרח אירופה, בעל צעיר שזונח את משפחתו כי הוא כולו בעבודתו המשטרתית. לא יודע אם זה woke או לא. אבל זה מרגיש מאוד מוזר אבל מייצג את התקופה. לזרום על סטראוטיפים, להחליף את המין של הסטראוטיפ ולסגור בזה את הסיפור. כמובן שחלק מהדמויות הנשיות משחקות תפקיד גברי לגמרי (אהם ג'ודי פוסטר וקאלי רייס) אז כאילו מה עשינו בזה.

ג. חצי מהתוספות לעלילה לא רלוונטיים בשיט. לא מוסיפים כלום לעלילה, לא מוסיפים עומק. אותו האבא שנעקץ ע"י מזרח אירופאית, זה כאילו ספויילר, אבל זה ספויילר שלא משנה כלום. אתם אומרים "זה מוסיף לעומק של הדמות" - זאת דמות משנית שלא באמת משחקת תפקיד בכול הסדרה. בעזרת שינוי של 5-6 שורות בעלילה המרכזית אפשר למחוק אותה ולא לאבד כלום. 

בסופו של דבר, לאור זה שיש סדרות הרבה יותר טובות עכשיו. ולאור הנוסטלגיה שיש לי לעונה הראשונה שזכורה לי כאדירה (אולי אצפה מחדש כדי לבדוק אם זה אכן כך) - סדרה שכדאי לראות רק אם אתם מעריצים את פוסטר או שיש לכם מלא זמן פנוי (אחרי שראיתם את כול מה שטוב עכשיו - ויש המון).  

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alice in borderland. שילוב של משחקי הדיונון ודרמת מד"ב. עלילה בקצרה: כל האנשים נעלמים לפתע מטוקיו למעט מספר קטן של אנשים המאולצים להתמודד זה נגד זה במשחקים פיזיים/מנטליים בהם המפסידים מתים... סדרה מרתקת שרק הרבע שעה האחרונה של הפרק האחרון של העונה השנייה (והאחרונה) מאכזבת.

לא יודע באיזה רשת זה משודר, בשבילי רק סדרות 4K מטורנטים..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Haim_gds כתב:

alice in borderland. שילוב של משחקי הדיונון ודרמת מד"ב. עלילה בקצרה: כל האנשים נעלמים לפתע מטוקיו למעט מספר קטן של אנשים המאולצים להתמודד זה נגד זה במשחקים פיזיים/מנטליים בהם המפסידים מתים... סדרה מרתקת שרק הרבע שעה האחרונה של הפרק האחרון של העונה השנייה (והאחרונה) מאכזבת.

Netflix

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Haim_gds כתב:

טרם ראיתי את העונה השניה, אבל העונה הראשונה ממש טובה וגם יצאה לפני משחקי הדיונון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Haim_gds כתב:

סדרה לא רעה. מעניינית ועשויה טוב.

העונה הראשונה הייתה מהנה לצפייה. אך כשניסיתי לצפות בעונה השנייה התאכזבתי נורא ולא סיימתי. אם אני לא טועה מה שהפריע לי בעונה השנייה זה שפשוט לא קורה דבר לאורך כל הפרק, וב 5 דק האחרונות דוחסים אקשן.

בקונספט הזה נתקלתי לראשונה(וממש באיחור) בסדרה designated survivor- גם שם פשוט לא קורה כלום לאורך כל הפרק והמעניין מגיע ב 5 דקות האחרונות. זה מרתיח.

אני בטוח שיש עוד מליון סדרות שעובדות ככה, אך יש כאלה שממש מגזימים.

בכל מקרה, עונה ראשונה של אליס זכורה לי לטובה ואני ממליץ כמו החבר'ה שהגיבו מעליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Masters of the Air באפל טיוי

סדרה של סטיבן ספילברג וטום האנקס

אמאלה ואבאלה, לכו לראות

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Mech Morphix כתב:

Masters of the Air באפל טיוי