Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

לפני 41 דקות, falou כתב:

ברור שמשפטית אין בעיה, אבל לא שופטים יצירה לפי הלגיטימיות המשפטית שלה... 

לא ראיתי את הסדרה האמורה, אבל אם לקחו מותג ועשו יצירה תחת אותו השם, שלא קשורה בשיט למקור - זו סוגשל רמאות. 

הרי השתמשו במותג כדי למשוך את מי שמכיר, ואז מוכרים לך משהו אחר. 

באלקטרוניקה קוראים לזה 'מותג מדבקה'. 

חוקי, כן

אבל מסריח. 

מי שרוצה ללכת לפאנדום על הראש... שיהיה לו בהצלחה עם זה... 

חכה רגע, הלכת רחוק מדי...

לא אכפת לי משפטית, אני לא גרופי שצריך שהם יעשו את התג יחידה כמו בספר ואני לא מרגיש מרומה שהבטיחו לי מוצר ולא קיימו (כי גם לא הבטיחו).

הם פשוט עשו סדרה גרועה.

אבסולוטית גרועה, עזוב ביחס לספרים.

ההפקה מעולה מבחינה ויזואלית, המשחק סבבה, הליהוק... טוב, יש ויש...

העניין שהעלילה מלאה בחורים וחסרת היגיון וזה בזמן שיש להם את הספרים עם עלילה ממש טובה ואין סיבה שאני יכול לחשוב עליה למה הם היו צריכים את זה. יש שם כמה יציאות טובות ומקוריות שלהם (השושלת הגנטית של הקיסרים לדוגמא) אבל בגדול, החלקים הגרועים כל כך גרועים שזה מאפיל על השאר.

לדעתי, כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כשעה, falou כתב:

באלקטרוניקה קוראים לזה 'מותג מדבקה'. 

באלקטרוניקה יש גם מה שנקרא Second source קרי ייצרן שמייצר את הרכיב המקורי באישור החברה שייצרה את הרכיב. בדרך כלל רכיב שנקנה דרך Second source עבר מספר שיפורים ושינויים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stx כתב:

חכה רגע, הלכת רחוק מדי...

לא אכפת לי משפטית, אני לא גרופי שצריך שהם יעשו את התג יחידה כמו בספר ואני לא מרגיש מרומה שהבטיחו לי מוצר ולא קיימו (כי גם לא הבטיחו).

הם פשוט עשו סדרה גרועה.

אבסולוטית גרועה, עזוב ביחס לספרים.

ההפקה מעולה מבחינה ויזואלית, המשחק סבבה, הליהוק... טוב, יש ויש...

העניין שהעלילה מלאה בחורים וחסרת היגיון וזה בזמן שיש להם את הספרים עם עלילה ממש טובה ואין סיבה שאני יכול לחשוב עליה למה הם היו צריכים את זה. יש שם כמה יציאות טובות ומקוריות שלהם (השושלת הגנטית של הקיסרים לדוגמא) אבל בגדול, החלקים הגרועים כל כך גרועים שזה מאפיל על השאר.

לדעתי, כמובן.

מקווה שלדעתך...🙂

שוב, אני לא מכיר את הסדרה, אני מכיר את הספרים. למרות שעברו הרבה שנים, אני חושב שאלו ספרים שקשה מאוד להפוך אותם לסדרה או סרט. רב ההתרחשויות שם הם בעולם הפנימי של המשתתפים. דרך אגב, זה נכון גם ״לחולית״, אבל שם אפשר להשלים את החוסר עם ויזאוליות. לסדרת ׳המוסד׳ אין כמעט בכלל איכויות ויזואליות.

לפני כשעה, מרק10 כתב:

באלקטרוניקה יש גם מה שנקרא Second source קרי ייצרן שמייצר את הרכיב המקורי באישור החברה שייצרה את הרכיב. בדרך כלל רכיב שנקנה דרך Second source עבר מספר שיפורים ושינויים.

זה משהו אחר. אני מתכוון לשיקוצים כמו השימוש במותג Luxman בארץ למוצרים סיניים או ״אמנה המזרח הרחוק״ או Marshall על כל מה שהוא לא ציוד הגברה מקצועי.

כלומר, לקחת מותג ולעשות איתו משהו שלא קשור למקור בשום אופן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, falou כתב:

אני חושב שאלו ספרים שקשה מאוד להפוך אותם לסדרה או סרט. רב ההתרחשויות שם הם בעולם הפנימי של המשתתפים.

דווקא אני הייתי אומר שזה כי כול הסיפורים הקצרים סובבים את המוסד לא דמויות.

קשה לעשות סדרה שאין לה טיימליין קבוע (והם ניסו ולטעמי זה לא עובד טוב), בטח אם בכול נקודה כול הדמויות משתנות. השושלת הקיסרית היא סוג של משהו שהיה יכול לחבר הכול, אבל זה גם מאוד מבלבל. בנוסף בספרים היא לא קיימת וקורסת מהר...

סרט לדעתי זה בכלל לא אפשרי.

על העונה הראשונה אני מאוד ממליץ. צפיתי שוב לפני העונה השניה והיה כיף. העונה השניה, בלאגן אחד גדול.

על חולית אני לא יודע להגיד, הסרט של וילנב ממש סבבה, 3 פעמים קראתי את הספר הראשון, ו 3 פעמים לא היה לי רצון להמשיך לשני. אז אולי בגלל זה אני לא מבין את הקשר לחולית.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוכב במיטה עם קורונה, אז אני עושה בינג' של חומריו האפלים.

לא קראתי את הספרים. סך הכל סדרה טובה מאוד בעיני. מצד אחד סוג של הארי פוטר, שמיועד לנוער ומצד שני מספיק אפל, ולא צפוי (אני באמצע העונה השנייה) בשבילי כמבוגר. עשוי טוב, גם מבחינה ויזואלית, מומלץ לצפות במסך גדול בשביל הנאה מלאה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אוי, אפשר גם להמליץ, נכון.

אני זרמתי על Loudermilk , התחשק לי, בעיקר בגלל רון ליבינגסטון.

[רון ליבינגסטון מנהל קבוצה סטייל אלכוהוליסטים אנונימיים]

בהחלט חביבי ודי זורם. לא משהו מיוחד, אבל מעביר את הזמן בסבבה (בטח בבינג' קורונה 😉 )

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, פינדר כתב:

שוכב במיטה עם קורונה, אז אני עושה בינג' של חומריו האפלים.

לא קראתי את הספרים. סך הכל סדרה טובה מאוד בעיני. מצד אחד סוג של הארי פוטר, שמיועד לנוער ומצד שני מספיק אפל, ולא צפוי (אני באמצע העונה השנייה) בשבילי כמבוגר. עשוי טוב, גם מבחינה ויזואלית, מומלץ לצפות במסך גדול בשביל הנאה מלאה.

מה קורונה? מי קורונה? החרא הזה עדיין בשוק בחוץ ומדביק אנשים?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, davemustaine87 כתב:

עשיתי חיפוש בטופיק על הסדרה the 100, אבל לא מצאתי דיעה חד משמעית לפה או לשם. 

ראינו הרבה המלצות, התחלנו לראות אותה, 2 פרקים ראשונים והיא ניראת כמו סדרת נעורים עם עלילה אידיוטית. האם זה משתפר או שזה נשאר באותו קו פחות או יותר? 

עונה ראשונה ממש נחמדה, אחרי זה לא שרדתי, זה כבר הפך לדעתי לדבילי, חסר הגיון ומשעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Cerebral Cortex כתב:

זן חדש. מדביק אחושקשוקה.

הבת שלי ואני חמקנו מהקורונה שלוש שנים, אבל עכשיו אפילו אנחנו נדבקנו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי אתמול את hijack ואני מתחיל לחשוש שלחבר'ה באפל טי.וי יש בעיה עם התסריטאים.

אידריס אלבה הגבר-גבר מנסה לתפעל אירוע של חטיפת מטוס, ולא כגיבור אקשן, אלא עם הראש.

סה"כ הסדרה מתחילה טוב, אבל הסיום קצת לוקה בחסר, עם איזה שניים-שלושה חורים בעלילה בגודל של איירבאס.

מה שכן, זה שבעה פרקים, יכולה להיות יופי של דרך להעביר טיסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף מילה על זה שריק ומורטי חוזרים באמצע אוקטובר?

ובלי ג'אסטין רוילנד, מסקרן אם תהיה פגיעה באיכות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Cerebral Cortex כתב:

חזרה לעונה שנייה, אותה חברת הפקות.

8.3 ב imdb - סולידי

לפני 6 שעות, stx כתב:

סיימתי אתמול את hijack ואני מתחיל לחשוש שלחבר'ה באפל טי.וי יש בעיה עם התסריטאים.

אידריס אלבה הגבר-גבר מנסה לתפעל אירוע של חטיפת מטוס, ולא כגיבור אקשן, אלא עם הראש.

סה"כ הסדרה מתחילה טוב, אבל הסיום קצת לוקה בחסר, עם איזה שניים-שלושה חורים בעלילה בגודל של איירבאס.

מה שכן, זה שבעה פרקים, יכולה להיות יופי של דרך להעביר טיסה.

סדרה שמעבירה את הזמן בסה״כ. לי היא זרמה. 5/10

כמובן שבסדרות כאלה מומלץ לא לקחת הגיון ועלילה בכובד ראש. אלא פשוט לצפות...

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, davemustaine87 כתב:

עשיתי חיפוש בטופיק על הסדרה the 100, אבל לא מצאתי דיעה חד משמעית לפה או לשם. 

ראינו הרבה המלצות, התחלנו לראות אותה, 2 פרקים ראשונים והיא ניראת כמו סדרת נעורים עם עלילה אידיוטית. האם זה משתפר או שזה נשאר באותו קו פחות או יותר? 

נראה לי שאחרי העונה השניה פשוט ירד לי ממנה כי הם התחילו להתפזר כמו שקרה באבודים.

"חינוך מיני" חזרה בעונה חדשה, המחשבה הזו כבר עלתה לי בעבר אבל לא חשבתי שפשוט יעשו עונה שהיא נטו להט"ב וגם שמלץ שיטחי. יש בעיות אמיתיות ולא רק מה שנראה קישטי מבחוץ סטייל מצעד הגאווה. אולי אני סתם משווה את הסדרה ל"עניין של זמן", לא כל כך מכיר את הבעיות של הלהט"ב אבל בטח ישנן כאלו שאפשר לתקשר כלפי חוץ ולא רק מה שציבעוני.. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, method כתב:

חזרה לעונה שנייה, אותה חברת הפקות.

"אותה חברת הפקות"? מדברייך נשמע כאילו מישהו ממציא אותה בכוונה בכדי שתבדיק אנשים או שזה בכלל פייק ניוז.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...