Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא סיימו והיא בינתיים ממתק.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Constellation - ג'ו אריקסון (Noomi Rapace השבדית המעולה כוכבת עולה ובשנים האחרונות שחקנית A-list מעולה) היא אסטרונאוטית בתחנת החלל שמצליחה לחזור לכדור הארץ לאחר קטסטרופה, אבל נראה שחלקים מחייה חסרים ומידי פעם ההווה, העבר והעתיד מתערבבים בפסיכודליה מפוצצת ראשים. 

3 פרקים ראשונים שוחררו ברצף. Apple TV.

אולי מהסדרות היותר איכותיות מהזמן האחרון, לא שאפשר לטעות כשמדובר בסדרות של Apple אבל וואוו. חובה.

לפני 8 שעות, Mech Morphix כתב:

Masters of the Air באפל טיוי

סדרה של סטיבן ספילברג וטום האנקס

אמאלה ואבאלה, לכו לראות

מקווה שאין כאלו אבל אם יש עוד אנשים שלא ראו את Band of Brothers (ואולי גם את The Pacific) בבקשה מכם - תעצרו הכל ותעשו את זה. 

סדרה שיצאה 3 שנים אחרי Saving private Ryan שהוא אולי הסרט המשמעותי ביותר בחיי גם ככה, שינתה את חיי לפני 23 שנים. 

ואכן Masters of the air אולי לא משתווה, כי שום דבר לא משתווה לנ"ל, אבל טוב++ זה בטוח.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

לא סיימו והיא בינתיים ממתק.

תן כמה המלצות ליותר טובות שראית לאחרונה. 

הסדרה האחרונה שראיתי ומאוד נהניתי ממנה זה one piece. 

אני פחות מתחבר לסדרות מאוד איטיות שבה חצי פרק זה בזבוז זמן והחצי השני הפרוטגוניסט בהבעות פנים שונות מנסה לחשוב ולהיראות מגניב. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 שעות, aviaviavi כתב:

אם מישהו בקטע של אנימה אז חובה Attack on Titan.

אני לקראת סיום וזה ממש ממש טוב. בטופ5.

מישהו מהעבודה ניסה לדחוף לי את זה אחרי שנהניתי מDEATH NOTE ו FULL METAL ALCHEMIST, אבל התייאשתי בפרק רביעי או חמישי.

זה משתפר בהמשך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי death note יותר טובה ולמעשה היא האנימה הכי טובה(שוב, לדעתי) שקיימת.

AoT שונה אבל ממש טובה, בין הטובות בז'אנר שלה עם הרבה טוויסטים וגילויים חדשים כל הזמן, האמת שגם אני אחרי 4-5 פרקים חששתי שזה הולך לחזור על עצמו. די מהר הבנתי שטעיתי, העלילה מתפתחת מאוד ולא רפטטיבית בכלל.

אבל באנימה במיוחד יש סדרות שעם כל האהבה קשה להתחבר. הייתי אומר שתנסה(מההתחלה) מחדש. מקסימום איבדת עוד 3-4 שעות מהחיים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ניקו פ. כתב:

תן כמה המלצות ליותר טובות שראית לאחרונה. 

הסדרה האחרונה שראיתי ומאוד נהניתי ממנה זה one piece. 

אני פחות מתחבר לסדרות מאוד איטיות שבה חצי פרק זה בזבוז זמן והחצי השני הפרוטגוניסט בהבעות פנים שונות מנסה לחשוב ולהיראות מגניב. 

קודם כול, "יותר טובות" כנראה שאין לאחרונה. הסדרה באמת ברמה מטורפת (מה שראיתי עד כה).

אני משתדל לא להמליץ על משהו שלא סיימתי לראות. במיוחד כי לי אישית חשוב סיום טוב.

לדוגמא The Silent Sea - מדב קוריאני בנטפליקס. מאוד נחמד עד ה10~~ דקות האחרונות שהרסו לי הכול. לא יכול לפרט כי זה ספויילרים. אבל באמת שאם יכולתי ללכת חזרה, הייתי מעדיף שיחתכו החוצה את הסוף.

1.

2. כבר הומלץ פה, אבל סיימתי לא כזה מזמן את slow horses שהיא אחלה בחלה.

3. Beacon 23:

צריך לציין שאני חובב לנה היידי. 

בקצרה: בעולם בו מסע בין כוכבים אפשרי, לאורך הגלקסיה מפוזרים  מגדלורים אותם מאיישים אדם אחד. לנה היידי מגיעה למגדלור אחד כדי לחקור אותו ופוגשת שומר מגדלור שלא אמור להיות שם. 

חביב ביותר. זול לצילום ולא קקה.

4. השפלת אותי לגמרי האמת. מה שמרגיש לי כ"הרבה דברים שאני רואה" מצתמצם לרשימה מאוד קצרה. 

5. יוצא עכשיו "תרגיע" עונה 12. 

6. יש את Masters of the Air כמו שאמרו.

7. Halo יוצא לעונה שניה. ראיתי שלושה פרקים, בינתיים לא רע, אולי אפילו עדיף על העונה הראשונה. יש תלונות אבל בסדר.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תפרתי בחודש עם בת הזוג חמש עונות של Yellowstone ,
שלוש ראשונות בנטפליקס, ועוד שתיים שהורדתי..
ממכר בעיני.
קווין קוסטנר והקאסט שם פשוט מצויינים, הצילומים מדהימים (מדינת מונטנה בארה"ב היא פשוט ציור) וההומור אחלה.
ממליץ בחום, אחת הסדרות המצליחות בארה"ב.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, עידכונון:

Halo עונה שניה - התחיל סביר, עם התדרדרות תהומית, אני חושב שאת הפרק הלפני אחרון ראיתי תוך כדי משחק בטלפון ואפילו לא פיספסתי שום דבר. קו העלילה ג-ר-ו-ע. שוב כמו בעונה הראשונה יש דמויות שמחיקה שלהם מכול הסיפור משנה בדיוק - כלום. 

נראה לי שאמרתי לעצמי שלא אצפה בעונה הזאת, ולא עמדתי בזה. מקווה שעונה הבאה אעמוד בזה, כי אין תקווה לפח אשפה שכזה. 

Masters of the Air -

10/10, באמת. חבר טוען שאחים לנשק יותר טוב, אבל זה מה שנקרא פיינשמקינג. אחלה סיפור, אחלה ויז'ואלס, נוגע ללב, פרק אחרון מרגש. 

Population 11 - זה סתם איזה משהו שזרמתי עליו כי הוא קצר. 12 פרקים של 20-25 דקות. בחור אמריקאי מלבין כספים דרך חשבון על שם אבא שלו האוסטרלי, כשפתאום נעלמים 250K מהחשבון. הוא נוסע לחור תחת ב"בוש" של אוסטרליה כדי למצוא אותו ומגלה שהוא נעלם.

חמוד, משעשע, קצת גנרי אבל כאילו - זה בדיוק מה שרציתי מזה ככה שזה לא רע לטעמי. 

_________

בקרוב נגמר:

"תרגיע" - אין לי ספק שאגיד שהיא אחלה, עד עכשיו משעשעת מאוד למרות שהיא טיפה שונה משאר העונות.

Constellation  - באחד ההפודקאסטים שאני שומע אחד המנחים ראה שניים-שלושה פרקים ואמר שזאת שוב סדרת חרטא על מולטי-וורס. אז כן, יש פה יקום מקביל, אבל זה מבוצע טוב, והסיפור טוב, והויזואלס טוב. וזה לא פח. אם פרק הסיום לא יהרוס אני גם אמליץ עליה. אחלה של דבר.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Three body problem

מסוג הסדרות שקשה לתאר בלי לעשות ספויילר. אז אזרוק מילים שמתארות בערך מה ששקורה שם:

עבר,הווה, תקשורת עם ציויליזציות, הייטק, AI, מתח, חרדה,  סוף העולם, פלישה.

בקיצור, תראו.

נטפליקס.

עריכה אחרונה על ידי omricn
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, David32 כתב:

Masters of the Air -

10/10, באמת. חבר טוען שאחים לנשק יותר טוב, אבל זה מה שנקרא פיינשמקינג. אחלה סיפור, אחלה ויז'ואלס, נוגע ללב, פרק אחרון מרגש. 

סדרה מדהימה, אני ואישתי לא יכולנו להתנתק מהמסך. מומלץ בחום

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.3.2024 בשעה 11:04, David32 כתב:

טוב, עידכונון:

Halo עונה שניה - התחיל סביר, עם התדרדרות תהומית, אני חושב שאת הפרק הלפני אחרון ראיתי תוך כדי משחק בטלפון ואפילו לא פיספסתי שום דבר. קו העלילה ג-ר-ו-ע. שוב כמו בעונה הראשונה יש דמויות שמחיקה שלהם מכול הסיפור משנה בדיוק - כלום. 

נראה לי שאמרתי לעצמי שלא אצפה בעונה הזאת, ולא עמדתי בזה. מקווה שעונה הבאה אעמוד בזה, כי אין תקווה לפח אשפה שכזה. 

Masters of the Air -

Constellation  - באחד ההפודקאסטים שאני שומע אחד המנחים ראה שניים-שלושה פרקים ואמר שזאת שוב סדרת חרטא על מולטי-וורס. אז כן, יש פה יקום מקביל, אבל זה מבוצע טוב, והסיפור טוב, והויזואלס טוב. וזה לא פח. אם פרק הסיום לא יהרוס אני גם אמליץ עליה. אחלה של דבר.

מסכים לחלוטין עם כל מילה על שלושת אלו.

masters of the air באמת סדרה מהסוג שמגיע פעם בהרבה זמן.

אם כבר מטוסים, מלחמה, ועשוי טוב (אבל בסגנון אחר לחלוטין) אז גם catch 22 של אפל מעולה.

בתאריך 24.3.2024 בשעה 11:19, omricn כתב:

Three body problem

מסוג הסדרות שקשה לתאר בלי לעשות ספויילר. אז אזרוק מילים שמתארות בערך מה ששקורה שם:

עבר,הווה, תקשורת עם ציויליזציות, הייטק, AI, מתח, חרדה,  סוף העולם, פלישה.

בקיצור, תראו.

נטפליקס.

קראתי את הספר והתחלתי את הסדרה - בינתיים מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Constellation  -

ג'ו היא אסטרונאוטית שחווה תאונה בתחנת החלל, וחוזרת לכדור הארץ למציאות שונה במקצת. היא מנסה לחקור ולגלות מה באמת קורה ואת הסיום לא אספר לכם, אבל אותי הוא לא איכזב.

כן, זה שוב פעם מולטי (או תכלס 2) - וורס, זה ברור. אבל זה לא פח של מארוול, וזה עשוי טוב ומשתמשים בזה כדי לבלבל אותנו קצת, והסיום טוב.

בקיצור, אחלה דרך להעביר 8 שעות עם סיפור טוב.

רוב מה שלא אהבתי זה שטויות של ניט פיקינג.

The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin - 

מי שאוהב את הטריילר יאהב את הסדרה.

6 פרקים של חצי שעה. משעשע.

טיק טרפין הוא בן של קצב שהוא טבעוני לא רוצה להיות קצב, לכן הוא יוצא מבית אביו, ובטעות הורג ראש כנופיית שודדים והופך למנהיגם.

והכול צבעוני ומשעשע וחביב. 

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...