Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

לא ראיתי עם הומלץ פה- המלצה על סדרה חביבה של סילבסטר סטאלון:

https://www.imdb.com/title/tt16358384/

התפקיד תפור עליו מצויין וגם הגיל,  נהיניתי לצפות ומקווה שיעשו עונה שנייה גם.

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו התחיל לראות The Last of Us?
זה HBO אז זה די מחייב להיות משובח אבל זיפזפתי קצת בפרק הראשון ומסתמן שזה פשוט 1 ל1 המשחק רק עם דמויות שיתאימו לעידן הwoke...
It's all so tiresome...
ומכיוון שכבר שיחקתי בו על שלל כותריו וריימסטרריו מספר פעמים, אני תוהה אם זה שווה את הזמן או שזה more of the same.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, YoJ כתב:

ראיתי אתמול את הפרק הראשון. מכיוון שלא מכיר את המשחק, אין לי למה להשוואת. נחמד, לא יותר, נראה בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, YoJ כתב:

זה HBO אז זה די מחייב להיות משובח אבל זיפזפתי קצת בפרק הראשון ומסתמן שזה פשוט 1 ל1 המשחק רק עם דמויות שיתאימו לעידן הwoke...
It's all so tiresome...
ומכיוון שכבר שיחקתי בו על שלל כותריו וריימסטרריו מספר פעמים, אני תוהה אם זה שווה את הזמן או שזה more of the same.

כדאי. החליפו את הבת של ג׳ואל בשחקנית שחורה בשביל לסמן את הצ׳קליסט שזה גאוני כי היא מתה ממש מהר

הסדרה נראית מעולה

• מצחיק 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מאיתנו ששיחקו את המשחקים בילו כבר 80-90 שעות ביקום הזה.. לכן המשיכה. אם הסדרה תהיה טובה כמו המשחקים זו תהיה"ה"סדרת הזומבים ולא עוד סדרת זומבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה ביותר, יש לי רגשות מעורבים לגבי הסוף של עונה 3 אבל יש לך הרבה איכות חד משמעית עד שתגיע לזה

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2023 בשעה 10:41, YoJ כתב:

It's all so tiresome...

דווקא הפעם לא הזיז לי כל כך שהבת הוחלפה, ואם ממש להיות ניטרלי בכוח - היא גם היתה שחקנית טובה בלי קשר לאי התאימות למקור.

בכל הנוגע ליצירת Timeline וסצינות משוכפלות מהמשחק, אני הייתי פשוט בעננים ועפתי על זה ממש, עברה בי צמרמורת כל פעם כשזיהיתי סצינה כזו, כמו הסצינה של הבריחה ברכב מהבית שהיא פשוט Copy Paste מאותה הסצינה במשחק או ההתמקדות של המצלמה בבניין ההרוס בסוף הפרק, עשוי מעולה פשוט.

לגבי פדרו פסקל, כל מה שהוא נוגע בו הופך לזהב (Narcos, Mandalorian) וזה מורגש אז אני לא חושש ודי אופטימי להמשך הסדרה.

שמחתי לראות את אנה טורב שוב מאז פעם אחרונה שראיתי אותה באופן קבוע ב Fringe עליה השלום.

במקור חשבתי תמיד שהתפקיד של ג'ואל תפור על Nikolaj Coster-Waldau פשוט כי הוא ממש דומה לדמות מהמשחק.

אחרי הפרק הראשון הסדרה הפכה בשבילי כרגע לסדרה הזו שאני מחכה לה במשך השבוע.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, omricn כתב:

אנה טורב שוב מאז פעם אחרונה שראיתי אותה באופן קבוע ב Fringe עליה השלום.

אם ראית אותה כל כך מזמן, כנראה שפספסת את הסדרה המדהימה mindhunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, aviaviavi כתב:

אם ראית אותה כל כך מזמן, כנראה שפספסת את הסדרה המדהימה mindhunter

האמת שלא 🙂 בניג'תי את הסדרה הזו לגמרי עוד כשהיא יצאה. פשוט כשאני רואה אותה Fringe זה הדבר הראשון שעולה לי מיד בראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קרתגו -

סדרה מעולה, ממש אהבתי, לדעתי הם עשו טעות קשה כשבתחילה פירסמו את הסדרה כסמי-דוקומנטרית, אנשים באו עם ציפיות מסויימות.

מדובר בשילוב של סדרת כלא סטייל OZ עם דיוק היסטורי בערך כמו סרט של טרנטינו,

מצד שני הכותבים מנצלים את העובדה שהדמויות הן משנות ה40 ונותנים להם טקסטים עכשיויים ורלבנטיים לגמרי רק כדי להעביר ביקורת על מה שהשתנה ולא השתנה מאז.

הדיסוננס הזה מספק הרבה רגעים קומיים בעלילה די מדכאת וטרגית לפרקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרתגו - כמו עלייתה כך נפילתה. מאוכזב לגמרי מהסוף של הסדרה אבל כן הצליח למשוך אותי למסך כל פעם בשעה ששידרו אותה בבכורה ביוטיוב.

ציפיתי לסוף יותר סגור מאשר מה שקרה בדקה האחרונה של הפרק האחרון..

אבירם כץ - כאן11 - פרק ראשון התחיל מעניין. לבנתיים ממליץ..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, DareDevil כתב:

קרתגו - כמו עלייתה כך נפילתה. מאוכזב לגמרי מהסוף של הסדרה אבל כן הצליח למשוך אותי למסך כל פעם בשעה ששידרו אותה בבכורה ביוטיוב.

ציפיתי לסוף יותר סגור מאשר מה שקרה בדקה האחרונה של הפרק האחרון..

אבירם כץ - כאן11 - פרק ראשון התחיל מעניין. לבנתיים ממליץ..

נראה לי פשוט השאירו פתח לעונה שניה, כרגיל בסדרות כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...