Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משהו קצת מטריד שקראתי בעיתון, נאמר ע"י עו"ד אילון אורון - אם אתה מעורב בתאונה או נעצר על עבירה, והשוטר רואה שיש לך מצלמה ברכב,

זכותו לדרוש ממך את ההקלטות, וחובתך למסור אותן, אחרת תואשם בשיבוש ראיות.. יכול להיות חרב פיפיות הסיפור הזה.

אני הייתי בטוח שאני יכול להשתמש בזה כראות עיניי, כלומר אם ההקלטה לדעתי תעזור להוציא אותי זכאי, אני אשתמש בה, ואם לא - תשאר אצלי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אין לי בעיה שייקחו את ההקלטות. אין לי מה להסתיר בנהיגה. אבל אתה בטוח שיכולים בלי צו מבית משפט להחרים את המצלמה? זה הרי רכוש. ורכוש הזה עולה כסף, כולל כרטיס זיכרון. לא מתאים לי שיחזירו את זה בעוד 7 שנים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריכים להחרים את המצלמה, יכולים לקחת את הכרטיס זכרון, להעתיק את הקבצים ולהחזיר לך תוך כמה ימים.

מה זה אין לי מה להסתיר ? כל אחד יכול לעשות טעות, או להיות מעורב בתאונה שבה האשמה לא לגמרי ברורה, אז אינטרס שלך לשכנע

שאתה לא אשם, ואם הסרטון מראה אחרת, אתה בבעיה. מספיק שרואים שאתה נוסע מהר מהמותר, גם אם זה סביר ביחס לתנאי הדרך - אתה בבעיה,

ואני מתאר לעצמי שגם אתה נוהג מעל המהירות המותרת פה ושם..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אינטרס שלך לשכנע

שאתה לא אשם, ואם הסרטון מראה אחרת, אתה בבעיה.

האינטרס שלי להיות הגון שהאמת תצא לאור. אני מוכן לקחת אחריות על המעשים שלי ואין לי שום אינטרס לטייח פרשה או להסתיר פרטים ממנה.

לגבי מהירות, אני לא משתמש ברכב במצלמות GPS, כך שזה לא מציג מהירות.

יחד עם זאת אני נוהג תמיד לפי תנאי הדרך תוך הקפדה על שמירת מרחק ובטיחות.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד בעייתי להוכיח מהירות בתור ראייה לבית משפט על ידי מכשיר שלא מכוייל לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הוכחה של מהירות אבסולוטית כדי לתת לך דו"ח מהירות.

אני מדבר על מצב שהיית מעורב בתאונה, ורואים למשל שאתה נוסע מהר יותר מהתנועה סביבך, או מהר ביחס לתנאי הדרך, זה משהו

תחושתי שבהחלט יכול להוות פקטור בהחלטה של שופט.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע מבורך,

כל מי שהזמין מצלמה מבאנג-טוב קיבל מס' מעקב?

אני כבר קיבלתי וככל הניראה כולכם גם הייתם אמורים לקבל, המצלמות שהזמנו הגיעו למלאי.

חג שמח :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הוכחה של מהירות אבסולוטית כדי לתת לך דו"ח מהירות.

אני מדבר על מצב שהיית מעורב בתאונה, ורואים למשל שאתה נוסע מהר יותר מהתנועה סביבך, או מהר ביחס לתנאי הדרך, זה משהו

תחושתי שבהחלט יכול להוות פקטור בהחלטה של שופט.

אם נסעת מהר יותר מתנועה ברגע שאירעה תאונה, השופט יגיד שלא נסעת בהתאם לתנאי הדרך ובמקרה כזה כניראה תיהיה לך אשמה תורמת במקרים מסויימים (נניח יש עומס תנועה, אחד הנתיבים פנוי ואתה טס בעוד שנתיב השני כימעט עומד). במקרה כזה מדובר על משפט צודק. אבל אם נניח אתה נוסע בבין עירוני בנתיב שמאלי פנוי, בעוד שנתיב הימני נוסע מעט לאט יותר, מניח שלא אמורה להיות עם זה בעיה כאשר מישהו חותך אותך - הוא אמור לקבל את מלוא האשמה כי עבר נתיב בלי להסתכל.

יחד עם זאת כדאי לקרוא את הכביש ומשתמשי הדרך, אני למשל מזהה אם מישהו רוצה לעבור נתיב עוד לפני שהוא עושה את זה ומראש מוריד מהירות על מנת לאפשר לו לעשות את זה בבטחה אם אני יכול ליצור מרווח מספיק בשבילו בעלות נמוכה, או מפנה מקום או הוא קצת אחריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע מבורך,

כל מי שהזמין מצלמה מבאנג-טוב קיבל מס' מעקב?

אני כבר קיבלתי וככל הניראה כולכם גם הייתם אמורים לקבל, המצלמות שהזמנו הגיעו למלאי.

חג שמח :-).

קיבלתי עם SE בסוף, זה שבדיה?

כי החיפוש בדואר השבדי לא מחזיר תוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח מס' ימי עבודה עד שתיראה.

תנסה כאן:

http://www.espeedpost.com/html-tracking-online.html

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי עם SE בסוף, זה שבדיה?

כי החיפוש בדואר השבדי לא מחזיר תוצאה.

SE זה באמת דואר של שבדיה, אבל מסתבר שיש דואר של שבדיה גם בסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, מדובר בסוכניות דואר מאירופה שפועלות בסין, והן מהירות הרבה יותר מאשר סין וHK.

יש את דואר סינגפור,שבדיה,גרמניה,שוויץ,ועוד...

לרוב בדרך מסין הן עוצרות במרכז השילוח הבינלאומי בסינגפור ומישם לארץ :-).

נ.ב- הן גם היחידות ששולחות חבילות עם סוללות ליתיום, אחרת היינו מקבלים מישלוח דר דואר סין האיטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...