Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בכיף. :-) חג שמח.

אגב, לגבי SJ1000, מסתבר שלמצלמות שנמכרות כרגע הן עם עדשה 90 מעלות ולא 140. מצד אחד זה אומר שהמצלמה "רואה" רחוק יותר ולא אמורים להיות עיוותים אופטיים גדולים, אבל מצד השני זוית צרה מידי והמצלמה לא תיראה רכבים שנוסעים קרוב בצדדים.

לSJ4000מדברים על שדה ראיה של משהו כמו 170 מעלות שזה כבר יותר מידי. מצד השני מצלמה הזאת פחות מצלמה לרכב ויותר מצלמה לאקסטרים. גם SJ1000 יותר לאקסטרים ופחות לרכב, כי אי אפשר להזמין אותה ללא מארז צלילה.

יותר מזה SJ4000 מקליטה ב720P רק עם 60 פריים לשנייה, כאשר בפועל החיישן יכול רק 30 ויוצא שמכפלים פריימים ואי אפשר להנות בהילוך איטי אמיתי, סתם ממלא כרטיס זיכרון :x.

מצלמות האלו ביחד עם מוביוס צריך ליראות בתור אלטרנטיבה זולה לGOPRO לצורך צילומי אקסטרים, ימי מסלול, רכיבה וכד' ופחות בתור מצלמות לרכב שפיצ'ר הזה בהן משני מסיבות שונות (זוית ראיה, קצב צילום וכד').

בשביל מצלמה לרכב צריך איזון טוב בין BIT RATE כדי שיהיה אפשר להקליט הרבה זמן לבין איכות.

אגב, למדתי קצת על סופר קבל וזה לא באמת סופר. יש לו יתרון אדיר למצלמה של רכב כי הוא מאפשר עבודה בטמפרטורה גבוהה לאומת סוללות ליטיום, אבל מצד השני החיסרון שהוא לא מאפשר צילום ללא מקור מתח, סך הכל הוא מאפשר למצלמה זמן של חלק שנייה כדי לסגור קובץ ולהכבות. שארית טעינה אמורה להספיק לכמה ימים בשביל השעון. ניראה כמה זמן שעון של ויקו יחזיק ללא טעינה. אני מתכוון לבדוק זאת אחרי 8 ימים.

עריכה:

תשובה ליניב: קלאס 10 אמור לתת קצב כתיבה מספיק כדי להקליט FHD 1080P30.

לקצב פריימים מהיר יותר אתה עשוי להזדקק לכרטיסי אולטרא מהירים יותר, תלוי גם מה הביט רייט.

לכל מצלמה כתוב איזה כרטיס מומלץ להשתמש כדי לקבל תוצאות הטובות ביותר. שימוש בכרטיס איטי עלול לגרוםפ לכך שמצלמה לא תקליט. לי ביט רייט ומהירות כתיבה של כרטיס אתה יכול לדעת איזו מהירות כתיבה אתה צריך.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"קלאס 10 אמור לתת קצב כתיבה מספיק כדי להקליט FHD 1080P30."

מה זה אמור? כמה תכלס מגה לשניה זה FHD? יש בקלאס 10 כרטיסים החל מ10 מגה ל80 מגה ומעלה האם כרטיס הכי פשוט מקלאס 10 יספיק או שיש צורך בכרטיסים עם מינימום כל גודל כתיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, זה תלוי מביט רייט ושיטת קידוד של המצלמה. יש כל מיני פורמטים ושיטות קידוד, בהתאם לזה דרושה מהירות כרטיס מתאימה. במצלמות הרגילות קלאס 10 מספיק לFHD. בכל אופן, לגבי כל מקרה לגופו צריך לראות מה דרישות היצרן.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להחליף את המצלמה הסינית שלי..

איזו מצלמה לדעתכם הכי טובה כרגע בסכום של כ400 שקל?

אני רוצה לעשות קנייה לכל המשפחה ולכן המצלמה חייבת להיות עמידה לאורך זמן...

חג שמח חברים

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להחליף את המצלמה הסינית שלי..

איזו מצלמה לדעתכם הכי טובה כרגע בסכום של כ400 שקל?

אני רוצה לעשות קנייה לכל המשפחה ולכן המצלמה חייבת להיות עמידה לאורך זמן...

חג שמח חברים

Vico-SF2 מצלמה מעולה לכל הדעות ומתאימה במיוחד לאקלים החם של הארץ. היא במבצע כרגע לכבוד החג במחיר מעולה. דפדף קצת למעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אותה מצלמה שאני מכיר אז לא שווה הרבה. היא לא FHD ואי אפשר בחופשיות ליראות את הסירטונים שלה במחשב, צריך להשתמש בתוכנה שלהם. אצלי זה עבד רק על XP, על 7 התוכנה לא מזהה את הכרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף. :-) חג שמח.

אגב, לגבי SJ1000, מסתבר שלמצלמות שנמכרות כרגע הן עם עדשה 90 מעלות ולא 140. מצד אחד זה אומר שהמצלמה "רואה" רחוק יותר ולא אמורים להיות עיוותים אופטיים גדולים, אבל מצד השני זוית צרה מידי והמצלמה לא תיראה רכבים שנוסעים קרוב בצדדים.

לSJ4000מדברים על שדה ראיה של משהו כמו 170 מעלות שזה כבר יותר מידי. מצד השני מצלמה הזאת פחות מצלמה לרכב ויותר מצלמה לאקסטרים. גם SJ1000 יותר לאקסטרים ופחות לרכב, כי אי אפשר להזמין אותה ללא מארז צלילה.

יותר מזה SJ4000 מקליטה ב720P רק עם 60 פריים לשנייה, כאשר בפועל החיישן יכול רק 30 ויוצא שמכפלים פריימים ואי אפשר להנות בהילוך איטי אמיתי, סתם ממלא כרטיס זיכרון :x.

מצלמות האלו ביחד עם מוביוס צריך ליראות בתור אלטרנטיבה זולה לGOPRO לצורך צילומי אקסטרים, ימי מסלול, רכיבה וכד' ופחות בתור מצלמות לרכב שפיצ'ר הזה בהן משני מסיבות שונות (זוית ראיה, קצב צילום וכד').

בשביל מצלמה לרכב צריך איזון טוב בין BIT RATE כדי שיהיה אפשר להקליט הרבה זמן לבין איכות.

אגב, למדתי קצת על סופר קבל וזה לא באמת סופר. יש לו יתרון אדיר למצלמה של רכב כי הוא מאפשר עבודה בטמפרטורה גבוהה לאומת סוללות ליטיום, אבל מצד השני החיסרון שהוא לא מאפשר צילום ללא מקור מתח, סך הכל הוא מאפשר למצלמה זמן של חלק שנייה כדי לסגור קובץ ולהכבות. שארית טעינה אמורה להספיק לכמה ימים בשביל השעון. ניראה כמה זמן שעון של ויקו יחזיק ללא טעינה. אני מתכוון לבדוק זאת אחרי 8 ימים.

עריכה:

תשובה ליניב: קלאס 10 אמור לתת קצב כתיבה מספיק כדי להקליט FHD 1080P30.

לקצב פריימים מהיר יותר אתה עשוי להזדקק לכרטיסי אולטרא מהירים יותר, תלוי גם מה הביט רייט.

לכל מצלמה כתוב איזה כרטיס מומלץ להשתמש כדי לקבל תוצאות הטובות ביותר. שימוש בכרטיס איטי עלול לגרוםפ לכך שמצלמה לא תקליט. לי ביט רייט ומהירות כתיבה של כרטיס אתה יכול לדעת איזו מהירות כתיבה אתה צריך.

התקנתי היום את הVico-SF2, ראיתי יש רק אפשרות להקליט ב1080p30 או 720p30, הייתי בטוח שאמורה להיות אפשרות להקליט גם ב720p60, גם לאחר עדכון קושחה לגרסא האחרונה 1.3i יש שני אופציות לאיכות הקלטה, בכל מקרה אני מקליט ב720p בלבד בשביל שיהיה לי יותר זמן הקלטה ושהקבצים לא ישקלו כל כך הרבה, יש לי כרטיס זכרון של 16 ג'יגה בלבד, עדיין לא נסעתי עם הרכב, אבל הסרטון של הכמה דקות שצילמת בהתקנה למרות שהרכב לא זז באיכות ממש גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצלם ב1080P כי אני רוצה כושר הפרדה מקסימאלי ללוחיות רישוי. אין 60FPS אבל בעיני זה לא חיסרון, כי הילוך איטי לא ממש נחוץ. מעבר לזה 60FPS לוקח משמעותית יותר מקום ומקצר זמן הקלטה. מעט מאוד מצתלמות מסוגלות לצלם על 60FPS אמיתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יקרה?

בארץ היא נמכרת ב-950 ש"ח

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=sf2

בעולם הכי זול, זה מ-EBAY ב530 ש"ח לפני משלוח ומיסים ולחכות חודש וללא אחריות.

לגבי ראיית לילה , המצלמה מצוידת בSDR

Vico-SF2 applies new image processing algorithm – SDR (Smart Dynamic Range) which can balance the bright and dark parts and generate high image quality.

ניתן לראות את הפונקציות:

http://www.vicovation.com/product.asp?IDno=16&lang=en

ולהלן סירטון בצילום לילה:

תעביר ל-HD, תעצור את הסרט ותפעיל שוב כדי לקבל את הוידאו באיכות FULL-HD .

בברכה

אילן 0549008174

אני לא דיברתי על המחיר בארץ, אלא על המחיר ביחס למצלמות המתחרות. ה-g1wh תעשה את אותה העבודה בהרבה פחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אתה גם רץ על גרסא 1.3i?

אני עם סטוק. לא בדקתי איזו גירסא זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מחפש מצלמת רכב עם 2 עדשות במחיר סביר (עד 400 ש"ח).

המצלמה היא עבור מונית שירות (עדשה לתוך הרכב ועדשה לכביש), אז חשוב שהצילום בחושך יהיה נורמלי ותהיה עמידה לחום כי המונית נוסעת כל היום.

ראיתי פה מישהו שהתקין את הI1000\R70 אבל האיכות שלה בלילה על הפנים, לא רואים כלום אם אין תאורת רחוב.

אשמח לעצתכם, תודה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לגבי SJ1000, מסתבר שלמצלמות שנמכרות כרגע הן עם עדשה 90 מעלות ולא 140.

מאיפה הנתונים?

ממה שאני רואה ברשת, הזוית היא 140 מעלות.

Untitled.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...