Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שמח לישמוע חברים, ואני עכשיו רגוע שהמצלמות הגיעו עם מיפרט כמו שפירסמו, אולי אפילו אפתח את אחת המצלמות אם יהיה צורך בשביל להראות את הביפנוכו שנוכל להשוות לגירסאות אחרות.

יאללה שיגיעו כבר המצלמות, רוצה לנסות אותם ואולי לשחק עם כל מיני שיפצ'ורים :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים,זה יקח מאט זמן לסיקור,העיבוד בYOUTUBE לוקח זמן עקב האורך (27 דקות) ואיכות 1080,לא שחכתי לפרסם.:-P

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,כיוון שאתה צעיר בפורום ולא מכיר אותי ואת הסיקורים שאני עושה,אני אסביר.

כשאני מעלה לפורום סיקור,אני רוצה שיהיה מקצועי ואיכותי,למשל כמו זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?434199-%D7%A4%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%A4%D7%A0%D7%93%D7%94-VS-%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95-107-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%97-%D7%91%D7%99%D7%AA%D7%99

לכן,אתה לא תיראה 27 דקות של נסיעה שלי,אלא גם קצת דברים מעבר,דברים שיעזור לך להגיע להחלטה לקנות או לא,קצת סבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1, כל הכבוד!

בקיצור- יש למה לחכות :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את ה G1WH מאיביי במכרז ב 170 ש"ח (חבר הזמין כמה ימים אחרי מאותו מוכר גם כן),

כעת ממתינים.

הדבר היחיד הלא ברור הוא מספר המעקב שקיבלנו מהמוכר - לא מעלה שום תוצאה ושייך לחברת "Swiss post registered parcel" למרות

שבאיביי המוכר הוא מסין. מישהו נתקל במשהו דומה?

בכל מקרה אני לא דואג בינתיים שכן מדובר במוכר עם רייטינג גבוה ומעל ל 200,000 עיסקאות כך שקשה לי מאוד להאמין שמדובר בהונאה - וגם אם כן,

כל עוד זה קורה על הפלטפורמה של איביי אני רגוע.

לגבי פורמט הצילום - אכן לפי dashcamtalk המקורית צריכה לצלם בפורמט MOV ולא AVI.

דווקא ב G1WH טרם יצא לי להתקל בזיופים, לעומת זאת G1W יש המון זיופים (מצלמה שנקראת באותו שם, ניראית אותו הדבר אבל החומרה שונה).

האיבחון המהיר לזיהוי מצלמת G1W מזוייפת זהו פורמט הצילום, בנוסף לרוב המצלמות הלא מקוריות מגיעות בצבע כחול (אך לא תמיד).

yulianx - ממתינים בקוצר רוח לסיקור שלך :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, כל הכבוד על ההשקעה.

מחכה לסיקור שלך, אולי תפתח ערוץ ביוטוב ותעשה סיקורים למצלמות, יש אחד כזה כל הזמן חברות שולחות לו מצלמות בחינם בשביל שיסקר אותן.

גם תרוויח כסף וגם תקבל מצלמות בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את ה G1WH מאיביי במכרז ב 170 ש"ח (חבר הזמין כמה ימים אחרי מאותו מוכר גם כן),

כעת ממתינים.

הדבר היחיד הלא ברור הוא מספר המעקב שקיבלנו מהמוכר - לא מעלה שום תוצאה ושייך לחברת "Swiss post registered parcel" למרות

שבאיביי המוכר הוא מסין. מישהו נתקל במשהו דומה?

בכל מקרה אני לא דואג בינתיים שכן מדובר במוכר עם רייטינג גבוה ומעל ל 200,000 עיסקאות כך שקשה לי מאוד להאמין שמדובר בהונאה - וגם אם כן,

כל עוד זה קורה על הפלטפורמה של איביי אני רגוע.

:-)

כמו שציינתי בפוסטים קודמים, בסין פועלות הרבה סוכנויות דואר מאירופה וכו' כמו דואר גרמניה,שבדיה,שוויץ,סינגפור,מלזיה ועוד, המישלוחים יוצאים מסין לאירופה(בעיקר סינגפור) ומישם למדינת היעד, מה שטוב בחברות הנ"ל שהן הרבה יותר מהירות מדואר סין וHK.

מס' מעקב ניתן לעקוב עד שבע ימי עסקים מיום קבלתו, קבלת מס' מעקב לא אומרת בהכרח שהוא נימסר לפקידה בדואר, לחנויות יש מס' מעקב ריקים מראש למישלוחים וכאשר מוצעים חבילה ומדביקים לה מס' מעקב הם שולחים אליך, אבל החבילה עצמה בפועל תגיעה לדואר רק כעבור יום~יומיים שלושה ולאחריו תתחיל להופיעה במעקב הממוחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט :-)

אני מודע לכך שלעיתים לוקח זמן עד שמתעדכנים הנתונים (מכיר זאת מקרוב, גם מהצד השני של המטבע) אך החבילה

מסומנת כ"נשלחה" כבר מלפני 6 ימים. השילוב של חוסר העידכון יחד עם מדינת המוצא הלא ברורה של החבילה העלה בי תהייה.

בכל מקרה, אתן לזה עוד כמה ימים ובמידה ולא יהיה כל שינוי אפנה למוכר לצורך הבהרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה היה דרך SWISSPOST,זה מגיע דרך גרמניה,הכול בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני אתמול קיבלתי את ה Vico SF2 שלי שהזמנתי מאילן מהפורום, לבנתיים אעלה סקירה קצרה על תכולת הקופסא ועל מראה ובנייה של המצלמה עצמה.

תכולת הקופסא:

1.מצלמה Vico SF2.

2.מטען 12V עם כבל די ארוך.

3.פומפה להדבקה על שמשת הרכב, בעלת הברגה לטובת החלפה של התופסנים.

4.תפסן לשליפה מהירה של המצלמה.

5.תפסן קבוע למצלמה (ניתן גם לשליפה רק מצריך התעסקות).

6.מדריך התקנה של המצלמה ברכב (ברוסית).

7.מדריך משתמש מאוד מקוצר (ברוסית).

ההתרשמות הראשונית מהמצלמה עצמה היא שאיכות הבנייה של המצלמה היא ברמה מאוד גבוהה ורואים שמקבלים מוצר איכותי ובנוי היטב ולא איזה חיכוי סיני מצ'וקמק.

המצלמה עצמה מגיעה בצבעי כחול כהה עם שחור עם כיתוב באנגלית מקדימה (כשמתקינים את המצלמה על המתקן שליפה מהירה לא רואים את הכיתוב).

הפומפה/תופסן לשמשת הרכב גם כן היא בנוייה היטב ורואים שמקבלים מוצר מוצק שבנוי היטב ושלא יישבר בעוד כמה ימים.

תופסן שליפה מהירה מאוד נוח ומאפשר שליפה והתקנה מהירה של המצלמה ממנו. התופסן הקבוע גם כן מאפשר שליפה של המצלמה רק דורש הפעלת כוח על מנת שהתופסן ייצא מהמסילה של המצלמה שבה הוא יושב.

אחד הדברים שמאוד הפריעו לי לעין זה החוברת ההוראות והחוברת ההתקנה שהיו בשפה הרוסית, בתור יליד רוסיה אז הסתדרתי עם ההסברים (לא שהייתי צריך אותם), אבל במידה ולא הייתי מבין רוסית ולא הייתי מהאנשים שמסתדרים עם מכאניקה בסיסית אז הייתי מתבאס קצת על כך שהכל ברוסית, בכל מקרה ניתן למצוא את אותם הסיפרונים בפורמט PDF ברשת בשפה האנגלית (אילן תשקול להדפיס את הסיפרונים בשפה האנגלית ולצרף לחבילה של המצלמה).

מה שכן היה מאוד חסר לי זה חוברת הוראות שמסבירה את כל התפריטים לעומק ואת כל התתי תפריטים, אם ניקח לדוגמא את התפריט של G סנסור אז בתוכו יש אפשרות בחירה מ 1 עד 5, מה בדיוק אומר 1? מה בדיוק אומר 5? הכי חזק? הכי חלש? לא יודע. בכל מקרה ביוטיוב יש המון סירטונים עם כל ההסברים על כל תפריט ותת תפריט במצלמה, לכן זה לא משהו שהייתי פוסל בגללו את המצלמה או מוריד על כך ניקוד בהתרשמות כללית.

חשוב לציין שבמצלמה זו אין סוללה ולכן לא ניתן להפעיל אותה כשהיא לא מחוברת למקור מתח(רכב,מחשב,מטען ביתי לאייפון גם הולך), מצד אחד זה חיסרון כי במקרה תאונה לא ניתן להוציאה מהרכב ולצלם,מצד שני לכולם יש היום סמרטפונים שאיתם אפשר לצלם את הכל, אלא שמלצמה זו עובדת על בסיס "קבלי-על" שמספקים לה את המתח הדרוש לצורך שמירת קובץ ווידאו ושמירת השעון עם התאריך בזמן כיבוי המתח, היתרון "בקבל-על" הוא שזה מאפשר למצלמה לפעול בתנאי חום קיצוניים כפי שקיימים אצלנו בארץ בימי הקיץ החמים.

לאחר הפעלה מהירה ומשחק של כחצי שעה עם המצלמה אני יכול לומר שהתפריטים מאוד ברורים ומאוד נוחים ואפשר להסתדר ללא חוברת ההוראות,במידה ונתקעים אפשר למצוא הסבר ביוטיוב. כרגע אין שפה עברית במצלמה.

ההתרשמות שלי מאיכות הווידיאו שביצעתי בבית בחדר היא מאוד טובה וניתן לראות שהווידיאו שמתקבל אכן באיכות HD, כמו כן ניתן לראות ב PROPERTIES של הקובץ את הרזלוציה ואת ה FPS שבו המצלמה מצלמת את הסירטון.

זהו זה הכל לבנתיים, כשאני אקבל את ה G1WH שהזמנתי לרכב השני שלי אני אעשה השוואה בין שתי המצלמות ואעלה לפה סיקור.

כמו כן התחלתי לבנות/לייצר מתקן תלייה/שליפה מהירה של המצלמה ממקומה, המאפשר סיבוב של המצלמה ב 360 מעלות, אעלה תמונות בהמשך.

נ.ב: מכיוון שלא היה לי אבטיח שלם במקרר להשוואה, תוכלו לראות פיל ירוק+סרגל לצורך המחשה של גודל המצלמה.

ישר כח על הסיקור המקצועי

למי שמעוניין בהוראות באנגלית :

http://www.vicovation.de/media/download/vico-sf2/dashcam-vico-sf2-english.pdf

המבצע לפסח עבר אבל לחברי הפורום הוא ממשיך

VICO SF2 רק ב-370 ש"ח.

למזמינים מעל 4 יחידות 350 ש"ח ליחידה

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל ח"ח על המחיר שאתה נותן לחברי הפורום!, באמת ניראה מוצר איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר סירטונים מקוממים בפורום על עבירות תנועה שלא בוצעו,ובעזרת מצלמה הופרכו או כתבות על תאונה שהאשם לא מודה,מנסה להפיל אשמה על האחר.

היום מצלמה היא משהו שהוא פשוט חובה,זה הצדק על הכביש,ויותר ויותר נהגים מתקינים אותה.

שוק המצלמות מאוד גדול,ממצלמות פשוטות עד למצלמות במאות שקלים,אבל לא כולם יכולים לרכוש אותם עקב המחיר,האם מצלמה זולה יכולה להיות אפקטיבית? או שזה לזרוק כסף לפח?

יצאתי לבדוק.

G1WH

המצלמה נחשבת לאחת הטובות בטווח המחירים שלה,אני הזמנתי את שלי בEBAY במחיר של 194 שקלים כולל משלוח,כאשר בנפרד נקנה גם כרטיס זיכרון.

בואו ניראה אותה:

את צילום אור יום החלטתי לעשות במצב שיקשה על המצלמה,צילום כאשר השמש מול הרכב,בואו ניראה איך היא בשטח:

באור יום איכות הצילום היא טובה,לוחיות זיהוי מרחוק קשה לגלות,אבל רוב המצלמות נמצאות באותו מצב,לא הייתי אומר שהאיכות היא מדהימה,אבל סך הכול ברור ומובן וזה כאמור בתנאי צילום מול השמש,המצלמה קטנה וקומפקטית לכן לא מפריעה לשדה הראיה,באור יום חיישן לגילוי התנועה מתפקד מצוין,הבעיה שכאשר רוצים להפסיק את הצילום אסור שהמצלמה תזוז או משהו יעבור מולה אחרת היא שוב פעם מתחילה לצלם כי היא מזהה תנועה,ולכן קשה להפסיק אותה.

אני ביטלתי את האפשרות של MOTION DETECTION.

כמובן,סיקור כזה מחייב צילום לילי גם,בואו ניראה איך היא בלילה:

פה לדעתי רואים את החיסרון במצלמה זולה,איכות בלילה פחות טובה,זה לא שאנחנו רואים פיקסלים אבל החדות ירדה,אם כי למחיר של 194 שקלים לא יכול להגיד שאני מאוכזב,קראתי בלילה היא פחות טובה וזה גם הגיוני.

בלילה הMOTION DETECTION עובד פחות טוב,והאם המקום די חשוך היא לא תצליח לזהות טוב תנועה.

סיכום

אז זרקנו כסף לפח?

לדעתי לא,במחיר הזה היא נותנת תוצאות צילום בהחלט מספקות במיוחד באור יום,מי שנוסע בעיקר בלילה ולא מרוצה מאיכות,כניראה באמת כדאי לבדוק את המצלמות הממותגות,אותי זה מספק.

מה שלא אהבתי במצלמה הוא החיבור בין התושבת למצלמה,הוא לא מרגיש איכותי ואין איזשהו קליל נעליה,מנגד הווקום מרגיש מאוד חזק מה שגורם לתחושה הדוקה מאוד לשמשה,כמו כן ניתן בקלות לסובב אותה לצדדים ולאחור במקרה הצורך, ללא צורך בפתיחת בורג כיונון,שקיים רק לציר הגובה/הנמכה.

זה המוכר שאני קניתי ממנו:

http://www.ebay.com/itm/380861933445?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

מקווה שנהנתם לראות,אשמח להערות,שאלות..

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...