Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

זה דווקא ברור מאוד למה. המצלמה שמקבלים סוקרים יותר איכותית מאשר זאת שמגיע לידיים של קונים רגילים. הדגם שמגיע לידיים של סוקרים עובר בקרת איכות קפדנית והם בוחרים מסדרה ארוכה את הטוב ביותר. המצלמות האלו באות עם עדשות מוצלחות יותר ומכויילות היטב. זאת הסיבה שאני לא מיחס חשיבות לביקורות מיוטיוב. במצלמות זולות הבדל באיכות הוא מאקזמפלר לאקזמפלר כי בקרת איכות צולעת. אחרת זה לא היה זול.

בשוק הצילום המקצועי זה אולי נכון. בשוק הדאשקאם, שברובו גם ככה מכיל חומרה זולה, לרבות האופטיקה, אני די בספק שזה המצב.

אם כבר יותר סביר שיוטיוב מפחית את האימפקט של הדחיסה על משתמשים שיש להם הרבה מנויים ולכן אצלם זה נראה איכותי יותר. גם מבחינת קאשינג, למשתמשים שיש להם המון כניסות, הסרטונים לרוב ייטענו במהירות גבוהה יותר, ללא באפרינג מיותר.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככל שאופטיקה יותר זולה, ככה הבדל באיכות מאקזמפלר לאקזמפלר גדול יותר כי איכות הרכבה נמוכה יותר, יציקה של עדשות לא אחידה (כן הם יוצקים אותן ולא מלטשים כדי לחסוך עלויות), טולרנסים בהרבה שונים וכד'. התוצאה שכל דגם זה לוטו - אחד סביר ואחד גרוע. תוסיף לזה שבקרת איכות עולה כסף וככל שרוצים להוזיל, ככה חוסכים בכל דבר אפשרי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היתה לחלק של מבקרים שמקבלים עותקים איכותיים במיוחד לצרכי הביקורות שלהם. אני נוטה להאמין שזה המצב באתרים כמו dpreview וכיוצ"ב, אך לא במקרה של משתמשים כמו Techmoan מיוטיוב והסקירות שלו על מצלמות דאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שטכנומן מקבל עותקים איכותיים יותר כי סרטים שלו הרבה יותר איכותיים ממה שאני יכול להוציא עם אותם סוגי מצלמות. אצל סינים זה חזק, אפילו סוללות שהן ENGINEERING SAMPLE יותר טובות מהרגילות שהם מוכרים.

רק עם VICO באותם תנאים יש לי איכות משתווה לאיכות שאני רואה ביוטיוב (כאשר הכוונה לסקירות ולא לפרומואים של היצרן).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הG1WH מהאתר הסיני שפרסמו כאן בנגגוד, שאלה - כמה זמן עבר עד שהחבילה הגיעה אליכם?

מקווה שמקרה הDVR027 לא יחזור על עצמו (הזמנתי לפני חצי שנה ועוד לא הגיע :x)

חופשי להתגלגל כמה שארצה :D

10$ הנחה (לכם ולי) להזמנה מ-vitacost.com - אם תרשמו דרך הלינק הזה. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתינים למשלוח מ-eBay? כ-200 טונות של חבילות תקועים בנתב''ג

השקים מכילים מכתבים מחו"ל אך בעיקר חבילות ■ הסיבה להצטברות החבילות: חג הפסח - בו לא מוין דואר ■ הדואר: "אנו פועלים באופן אינטנסיבי להאיץ את מיון החבילות"

הזמנתם משהו מאמזון, דיל אקסטרים או eBay ולא ברור לכם מדוע החבילה עוד לא הגיעה? ל-TheMarker נודע כי נכון לעכשיו, כ-200 טונות של שקי דואר תקועים בנתב"ג. השקים מכילים מכתבים מחו"ל, אך בעיקר דואר חבילות. הסיבה להצטברות החבילות היא חג הפסח - בו לא מוין דואר. חברת הדואר נמצאת בתקופה סוערת בה ההנהלה מנסה להעביר צעדי חירום להתייעלות וכן תוכנית הבראה כללית לחברה שכוללת פיטורים של כ-2,000 עובדי החברה. במסגרת צעדי החירום, קוצצו 130 משרות בדואר וכן קוצצו שעות נוספות.

רמי, שהזמין מ-eBay אקססוריז לטלפונים עוד ב-19 למארס וכרגע ממתין ל-4 חבילות, סיפר כי בינתיים "אפילו לא הגיעה הודעה על דבר דואר".

בחברת דואר ישראל לא מכחישים שקיים עומס גדול בשחרור החבילות וטוענים כי נפח הדואר קטן יותר והחברה פועלת להאצת התהליך. מחברת דואר ישראל נמסר כי "הנתון שהצגת בפנייתך אינו נכון. בשל הגידול הרב במשלוח חבילות לארץ, וממספר ימי החג, בהם הופסקה הפעילות, נוצר עיכוב של מספר ימים במיון החבילות. אנו פועלים באופן אינטנסיבי על מנת להאיץ את מיון החבילות, ולשלוח אותן לנמענים בהקדם".

http://www.themarker.com/technation/1.2304229

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לנסות לעזור למוביוס להעריך ימים בלי להחליף לקבל על.

הדבקתי גוף קירור של צ'יפסט שיקח אליו את מרבית החום. חתכתי גוף קירור לפי מידות והדבקתי עם מדבקה טרמית מיוחדת של 3M. כרגע גוף חימום שהדבקתי חם מאוד, זה אומר שהוא עובד.

זה לא מה שיעזור. הבעיה של המוביוס היא לא ההתחממות בזמן עבודה. היא אכן מתחממת אבל גוף הקירור שלה מספיק כדי לפזר את החום. היא לא מפסיקה לעבוד או עושה בעיות בגלל טמפרטורה פנימית. הבעיה שיכולה להיות היא בגלל הטמפרטורה הסביבתית ברכב, שגורמת לסוללה הפנימית להתנפח ולהרוס את הגוף של המצלמה. נגד זה לא יעזור לך שום גוף חימום, רק להחליף לקבל-על. שלי בדרך..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני צריך יכולת עבודה ללא סוללה. אני משתמש במוביוס לא בטמפרטורות של רכב אלא בטמפרטורת החדר ללא מזגן (בקיץ הטמפרטורה יכולה להגיע ל31 מעלות). אפילו טמפרטורות כאלה מוביוס לא מחזיק לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שיעזור. הבעיה של המוביוס היא לא ההתחממות בזמן עבודה. היא אכן מתחממת אבל גוף הקירור שלה מספיק כדי לפזר את החום. היא לא מפסיקה לעבוד או עושה בעיות בגלל טמפרטורה פנימית. הבעיה שיכולה להיות היא בגלל הטמפרטורה הסביבתית ברכב, שגורמת לסוללה הפנימית להתנפח ולהרוס את הגוף של המצלמה. נגד זה לא יעזור לך שום גוף חימום, רק להחליף לקבל-על. שלי בדרך..

תהליך ההחלפה פשוט?

או שצריך להתעסק עם הלחמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה תמונות+סרטון ווידאו

https://www.youtube.com/watch?v=4rRfv_iCeEQ

כאן התהליך המלא:http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94-CAR-DVR-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%AA%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91&p=4338225&viewfull=1#post4338225

עדכון קטן למי שזה מעניין:

הלכתי היום להתקין את המתקן שבניתי, לאחר שבאתי לקבע אותו גיליתי מספר בעיות בקונספט שלי ולכן הייתי צריך לשנות מספר דברים.

דבר ראשון ששיניתי היה את החיבורי מתח, הפעם לקחתי שלט טלוויזיה ישן ופירקתי ממנו את המגעים של הסוללה, לאחר מכן הדבקתי אותם במקומם והלחמתי אליהם מחדש את החוטים.

לאחר מכן ראיתי שלמצלמה יש טיפה חופש עם התופסן הלא מקורי שהתאמתי לה מקודם, לכן מה שעשיתי הפעם היה לקחת את התופסן המקורי, לחתוך לו את הגולה מלמעלה, לשייף וליישר טוב טוב את השטח ולהדביק אותו על הזרוע במקום התופסן התחליפי.

בסופו של דבר כשחיברתי הכל ראיתי שהמצלמה לא נדלקת לי! לאחר בדיקה עם פלוק גיליתי דבר מאוד מעניין, הכבל טעינה מהמצת המקורי ה MINI USB של המצלמה אז ה PIN OUT שלו קצת שונה מכבל MINI USB רגיל סטנדרטי, במקורי הפינים של ה +/- הם פינים 1 ו-2, ובכבל MINI USB סטנדרטי הפינים של ה +/- ה 1 ו-5. לאחר שהבנתי את הלוקיגה של חיבור המתח הלחמתי הכל מחדש וכבר אחרי זה המצלמה נדלקה והכל עובד פיקס! חשוב לציין שהמצלמה עובדת גם עם מטענים צד שלישי ועם כבל מיני USB סטנדרטי.

לאחר נסיעת מבחן קצרה אני יכול לומר שמתקן השליפה המהירה מתפקד ב 100%, אולי אני טיפה אקצר את הזרוע שתשב כמה שיותר צמוד למראה בגובה, אבל כרגע זה לא ממש מפריע לי ולא חוסם לי את השדה הראייה. מה שמאוד אהבתי שעכשיו אפשר לסובב את המצלמה ב 180 מעלות לכל כיוון, מה שאי אפשר היה לעשות עם המתקן המקורי, ככה שבמקרה ועוצר אותי שוטר אפשר יהיה לסובב את המצלמה לעבר חלון הנהג או חלון נוסע.

אני כבר התחלתי לבנות מתקן זהה ל G1WH שבדרך אלי מ BANGGOOD.

ברגע שהמצלמה תגיע אני אחבר את 2 המצלמות במקביל ואעשה נסיעת מבחן לצורך השוואה ואעלה לפה את הסירטונים לטובת חברי הפורום.

שבת שלום.

20140425_185127.jpg

20140425_185133.jpg

20140425_185205.jpg

20140425_185219.jpg

20140425_185237.jpg

20140425_185259.jpg

20140425_185330.jpg

20140425_185337.jpg

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב! אחל'ה תופסן עשית - נוח מאוד.

לא מפריע לך שמצלמה תלויה מתחת למראה ולוקחת שדה ראיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני צריך יכולת עבודה ללא סוללה. אני משתמש במוביוס לא בטמפרטורות של רכב אלא בטמפרטורת החדר ללא מזגן (בקיץ הטמפרטורה יכולה להגיע ל31 מעלות). אפילו טמפרטורות כאלה מוביוס לא מחזיק לאורך זמן.

על סמך מה אתה מבסס את השטויות האלו?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתבסס על ניסיון. לפני שאתה קורא לזה שטויות, פרט ונמק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

זה נראה ככה כאילו היא תופסת מהשדה ראייה כי חלק מהצילומים עשיתי מהכיסא האחורי, כשיושבים מאחורי ההגה היא כמעט ולא מפריעה, בכוונה שמתי אותה בצד הימני של המראה כמה שיותר רחוק מהנהג על מנת שלא תפריע לשדה הראייה.

במידה והיא תפריע, אני יכול לקצר עוד קצת את הזרוע ולעלות אותה עוד למעלה, כרגע היא ממש לא מפריע לי, נראה מה אישתי תגיד, אני לא מאמין שתהיה לה בעיה, כי אם לי זה לא מפריע אז לה בטוח לא כי היא יותר נמוכה ממני בישיבה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...