Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

עוד כמה תמונות+סרטון ווידאו

https://www.youtube.com/watch?v=4rRfv_iCeEQ

20140424_155953.jpg

20140424_160005.jpg

20140424_160021.jpg

20140424_160040.jpg

20140424_160048.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הכבוד על הסיקור , הזמנתי לפני שלושה שבועות ועדיין מחכה..

לדעתי הטענות לאיכות נמוכה מהמצופה נובעות מ:

1. בסירטון שהעלת הרזולוציה המקסימלית היא 720P ולא 1080P
  2. ה Youtube דוחס את הסירטון ומוריד עוד קצת מהאיכות
  3. החלון המלוכלך לא תורם ...
  4. ב"צילום יום" רואים שהתאריך והשעה עולים ויורדים לפי הזעזועים של הרכב, יתכן והפעלת פונקציה של desheaker ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוצינו,לYOUTUBE יש אופציה לתיקון תזוזה,בגלל זה הוידיאו כזה,אם תשים לב בלילה הכול בסדר,וגם בסרט אצלי במחשב הזמן לא רוקד.

עדיף שלא היה נותן לו לתקן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה, רק משהו קטן שהזכירו בסקירה אחרת שראיתי,

MOTION DETECTION- נאמר שהאופציה מופעלת כברירית מחדל והבעיה איתה שהיא יכולה ליגרום להפסקת צילום וידאו שהרכב עומד ללא תנועה ובמצב כזה אם יש רכב שמגיעה וחס ושלום ניכנס מהצד אין שום תיעוד ולכן מומלץ בנסיעה לבטל- מה דעתכם?

תיראו כאן בדקה 3:30:

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל אותה לגמרי.

באור יום היא מאוד רגישה לכן היא תצלם כול הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה, תודה רבה!

עוד יותר שמח שהזמנתי אותה.

אשמח אם תעלה לכאן מדריך קטן שיסקור את אופציות המצלמה והדרך הכי נכונה להגדיר אותה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה,מחר בבוקר אני יעלה סיקור רק של המפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש נדהם מרמת המקצועיות וההשקעה של חברי הפורום בסקירות,חקירה וירידה לפרטים.

ממש מקצוענים :lol: .

כאחד שעובד עם תחנות התקנה של איבזרים לרכב , אתם יכולים ללמד כ-80% מהם ברמת הידע שלכם.

ישר כח .

Marcus 1 בדרך אלי מ-Taiwan , כשהיא תגיע , אני יעשה השוואה וסקירה ויעלה את זה לפורום . Marcus משמעותית יותר יקרה מה-SF2 ולדעתי ללא הצדקה (אותה חומרה ונתונים טכניים), אולי העיצוב מוקטן (סקסי) יעשה את זה לאחרים .

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום צלמנים נכבדים, אשמח לעזרתכם. המוביוס שלי התאבדה לצערי הרב, ואני מחפש תחליף. ה-SJ1000 נראת לי מעולה, במיוחד בהיותה Action Cam, מה שהיה לי נחמד מאוד גם עם המוביוס - לקחת לטיולי אופניים וכו'. אבל תכל'ס? לא בא לי לחכות למשלוח יותר מידי, וגם ממש נמאס לי מחוסר אחריות (או אחריות קשה וארוכה במיוחד למימוש).

שאלתי בגדול היא, האם KSP מוכרים מצלמות נורמאליות ששוות את זה? שמתי את עיני במיוחד על זאת, מישהו יודע מה זה מתחת למדבקת HYUNDAI? והאם האיכות סבירה?

תודה!

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מספר ימים רוצה להעלות סרטון הדגמה של איכות הווידאו בVico SF2 שלי, אך אני נתקל בבעיה כאשר אני מחבר את המצלמה למחשב דרך כבל USB היא אמנם הופכת לדיסק קשיח נייד כמו שצריך אבל כל כמה שניות מרסטת את עצמה, עידכנתי גרסא ל1.3i, לאחר מכן פניתי לVicovation והם יצרו קשר עם אילן - nok4482 אשר שלח לי גרסאת firmware יותר עדכנית, זה בהתחלה עבד ויכלת להעביר סרטונים למחשב כמו שצריך אבל היום בערב אני בא להעביר סוף סוף סרטונים בכדי ליצור סרטון הדגמה יפה והבעיה שוב חוזרת, אין לי קורא כרטיסים חיצוני בבית ולכן הפתרון היחידי שלי להעברת הסרטונים הוא חיבור המצלמה למחשב, כרגע אני לא יכול להעביר סרטונים למחשב :(, תאמת, מתחיל לייאש אותי העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, אחלה סקירה. אשמח אם גם תכתוב איזה כרטיס זכרון שמת ומאיפה רכשת.

קניתי זיכרון של sandisk 16 גיגה,בכול חנות מחשבים,אופיס דיפו יש כזה עלה לי 69 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום צלמנים נכבדים, אשמח לעזרתכם. המוביוס שלי התאבדה לצערי הרב, ואני מחפש תחליף. ה-SJ1000 נראת לי מעולה, במיוחד בהיותה Action Cam, מה שהיה לי נחמד מאוד גם עם המוביוס - לקחת לטיולי אופניים וכו'. אבל תכל'ס? לא בא לי לחכות למשלוח יותר מידי, וגם ממש נמאס לי מחוסר אחריות (או אחריות קשה וארוכה במיוחד למימוש).

שאלתי בגדול היא, האם KSP מוכרים מצלמות נורמאליות ששוות את זה? שמתי את עיני במיוחד על זאת, מישהו יודע מה זה מתחת למדבקת HYUNDAI? והאם האיכות סבירה?

תודה!

מה בדיוק קרה למוביוס ? יש לי גם מוביוס.. מקווה שהיא תשרוד כי אני מאד מרוצה ממנה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

ממה שאני רואה באתר שלהם זה בעיקר מצלמות סיניות וה-HYUNDAI לא באמת מצלמה קוריאנית , זה מצלמה סינית עם לוגו של HYUNDAI, בסגנון של כל מוצרי החשמל (מיקסרים ,קומקומים כלי עבודה ועוד ) שלא באמת מיוצרים ע"י המפעל HYUNDAI אלה שם בהשכרה . HYUNDAI האמיתית בקוריאה נקראת Mobis:

http://en.mobis.co.kr/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מספר ימים רוצה להעלות סרטון הדגמה של איכות הווידאו בVico SF2 שלי, אך אני נתקל בבעיה כאשר אני מחבר את המצלמה למחשב דרך כבל USB היא אמנם הופכת לדיסק קשיח נייד כמו שצריך אבל כל כמה שניות מרסטת את עצמה, עידכנתי גרסא ל1.3i, לאחר מכן פניתי לVicovation והם יצרו קשר עם אילן - nok4482 אשר שלח לי גרסאת firmware יותר עדכנית, זה בהתחלה עבד ויכלת להעביר סרטונים למחשב כמו שצריך אבל היום בערב אני בא להעביר סוף סוף סרטונים בכדי ליצור סרטון הדגמה יפה והבעיה שוב חוזרת, אין לי קורא כרטיסים חיצוני בבית ולכן הפתרון היחידי שלי להעברת הסרטונים הוא חיבור המצלמה למחשב, כרגע אני לא יכול להעביר סרטונים למחשב :(, תאמת, מתחיל לייאש אותי העניין.

היי עדי

דבר איתי ונראה איך אפשר לעזור לך שבוע הבא . ולכל החברים בזהירות עם עידכוני קושחה שלא נדרשים (לא מנסים לתקן משהו שלא מקולקל) .

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...