Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

Slava 1982

 • פרסום הודעות

  3,088
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Slava 1982

 1. Slava 1982

  Ak550 המלצות

  לי יש AK מזה שנה, לדעתי תמורה מעולה לכסף שאתה משלם עליו. כמו שציינו פה הכלי יחסית חדש בשוק ולכן אם אתה קונה יד 2 עדיף את הכלים החל משנת 2019 ואילך, שם הוכנסו הרבה שינויים ותיקונים מהחברה מה שהתגלו בדגמים הראשונים. הפלסטיקה שלו בסדר גמור, 2 דלתות של התאים מקדימה מרגישות זולות מדי אבל זה לא משהו שמפריע לך כי אתה משתמש בהם פעם ב... המנועים שלהם מאוד אמינים, יש בארץ ובחול אנשים שכבר עשו מעל 80 אלף והמנוע חי ובועט. מבחינת כוח וחווית נהיגה אז לכלי לא חסר כוח, אם אתה מתקין ווריאטור + תוכנה שמקפיצה אותך בכ"ס בצורה משמעותית אז הכלי יכול לתת בראש להרבה כלי
 2. לא חושב בגלל מבנה האגזוז האמצעי. אותה הבעיה אצלי בקליאו טרופי דור 4.
 3. כמו לכל מנהל יש מנהל מעליו, לא תמיד למנהל יש את היכולת לעשות ולהזיז דברים בתקופה קצרה מבלי שמישהו מעליו יעמוד בדרכו. מניסיון אישי מול עומרי אני יכול להעיד שהוא תרם ונתן מעצמו מעל ומעבר לטובת בעלי רנו ספורט.
 4. אתה שופט בן אדם על סמך מקרה אחד, כמות הפעמים שהוא עזר ופעל למען בעלי רנו ספורט והשקיע בהמון מזמנו בבעלי רכבי רנו ספורט אי אפשר לספור על יד אחת! לא היה בעלים אחד/ת שפנו אליו בכל נושא ולא קיבלו תשובה או מענה לכל בעיה שנתקלו בה. תמיד היה זמין בכל יום ובכל שעה! לא משנה אם זה היה שישי או שבת, תמיד ידע לענות עם חיוך וברוח טובה. לא מכיר את מחליפו בכלל ואני רק מקווה שהוא יהיה טוב כמו שעומרי היה לבעלי רנו ולא רק לבעלי ניסאן.
 5. פבל איך שלא תסובב את זה זו מגאן דור 4! נקודה אם זה דור 3 או 4 של אר אס זה משהו אחר ופה מוצגת מגאן מדור 4 בתצורת אר אס 3. עכשיו זה יותר מובן לכולם. ובגירה לגבי חטיבת הספורט של רנו אז יש גם אחת כזו בארץ ומי שעמד בראשה עד לאחרונה היה עומרי יזדי בן אדם משכמו ומעלה.
 6. חטיבת ספורט רנו שקיימת נכון להיום רק על הנייר וכל המטרה שלשמה היא הוקמה במזנו ממזמן איבדה את המשמעות שלה בעיני הלקוחות הקיימים, ואני לא היחיד בדעה הזאת, תשאל כל בעלים של רנו ספורט מה דעתו בנוגע לחטיבה זו. איך שלא תסובב את זה המגאן הזאת היא מגאן אר אס דור 4, ככה היא נקראת בכל העולם וככה היא יצאה משערי המפעל. לכן המינימום המצופה מנציג של קרסו שידע מה הוא כותב, וגם אם הוא טעה ובטעות רשם 3 במקום 4 אז מינימום שמצופה ממנו זה לקרוא טוב את מה שרשם לפני שהוא שולח את זה לכל העולם ואחותו.
 7. על איזו חטיבת רנו ספורט קרסו מדברים? היו 2 אירועים שקרסו אירגנו לחטיבת רנו ספורט ומאז החטיבה הזאת נזנחה וכל התשומת לב עברה לחטיבת ניסאן ספורט כי שם נמצא כל הכסף(370z, GTR). תעשו בדיקה כמה ארועים היו לחטיבת ניסאן וכמה היו לרנו ותגלו שחטיבת רנו נזנחה מהר מאוד! אבל אני מבין שעכשיו הכי קל לבוא ולהזכיר את החטיבה הזאת כי יש השקה של רכב חדש וזה נשמע מרשים: חטיבת רנו ספורט. ועוד דבר זהו דור 4 של המגאן ולא דור 3 כפי שרשום, או שאני לא יודע לקרוא טוב או שמי שרושם את המכתבים הללו חייב להיות בקיא בדגמים שהם מוכרים בחטיבת רנו ספורט.
 8. אני עדיין מטופל אצל כירופרקט בגלל הקשיחות של השילדה והבולמים של הטרופי שלי חח.
 9. התמחור של 308GTI הוא תמחור הכי הוגן שפגשתי פה בארץ לרכב ספורט, הלוואי וכל היבואנים היו הוגנים ככה.
 10. על איזו קבוצה אתה מדבר? אני לא הייתי בשום קבוצה משותפת עם פותח השרשור מעולם ואני לא נמצא בשום קבוצות יותר הקשורות לקליאו קרוב לשנה.
 11. מה הכוונה הזדהתי בשם הפורום? החבר היה חשוף לפוסט הזה והראתי לו את הפוסט ואמרתי לו שב תקרא ככה שהוא ראה וידע מה הלך פה מההתחלה. ולכל השואלים בכמה מעל נמכר הרכב אז כמו שאמרתי שאני לא יכול לומר את המחיר, אם המוכר או הקונה ירצו הם ירשמו פה. ומספיק עם הספקולציות נמכר ככה מעל או נמכר פחות ממה שביקש, הרכב הזה מספיק נדיר ויש ביקוש בשביל לבקש עליו מעל המחירון עם הנתונים כמו שהיו לרכב הזה. לא רק גולף גטי יכולה להימכר מעל המחירון.
 12. את האמת לא יודע איך זה עובד ואת האמת לא יודע אם זה בכלל רלוונטי כי כמו שרשמו מלפני כן זהו רכב די נדיר בארץ ולא נמכרו הרבה ממנו וכרגע יש ביקוש לדגם הזה, ככה שאם בעתיד הביקוש יישאר זהה לא רואה סיבה שמישהו ירצה למכור אותו במחיר מחירון לקרסו. אבל ההגיון הבריא אומר שזה תקף רק ליד 00 זה שהוציא את הרכב מהחברה וסגר את העסקה מול קרסו. בינינו לא זה הדבר שבגללו החבר התעניין ברכב ובגללו הוא הלך לראותו, אלא פשוט כי הוא חיפש טרופי וזאת הראשונה שהופיעה למכירה.
 13. אל לא מבין מה הקשר צד לעסקה, במקרה כזה דווקא להיפך היה אמור להיות לי say גדול במצב שאתה מדבר עליו. אני רשמתי שאני לא רואה בעיה בניסוח המודעה כי כפי שכבר רשמו כמה הודעות לפניי שזה הניסוח של המודעות בארץ ואני בתור אחד שמבין "קצת" ברכבים ומכיר "קצת" את הדגם הזה ולאחר שהכרתי את הסיפור הזה לא התרגשתי כלל מהניסוח ולא הפריע לי בכלל איך שזה היה מנוסח במודעה ובלי כל קשר אם אני צד או לא צד.
 14. שוב, כמו שרשמתי שהיה אפשר להתנסח יותר טוב אבל אני אישית לא רואה שום בעיה ולי זה לא מפריע כלל. לגבי המחיר אז זה מעל המחירון, כמה מעל אז התבקשתי לא לפרסם אז אני אכבד את בקשת החבר.
 15. טוב חברים, מי כמוכם יודעים (מי שעקב אחרי השרשור מההתחלה) שאני הייתי הראשון שנכנס בפותח השרשור והתנגחתי איתו ועם עוד כמה חברי הפורום פה. אבל אני חייב לומר לכם שהקונה שיש לפותח השרשור הוא חבר טוב שלי שאני אישית המלצתי לו על הרכב הזה! אני אישית נסעתי איתו לבדוק את הרכב הנ"ל, בדקתי אותו חיצונית ומכאנית והרצתי סריקת דיאגנוסטיקה והרכב יצא תקין לחלוטין! אני חייב לומר שקרסו עשו עבודת תיקון יוצאת מן הכלל ואין כל זכר לנזק שהיה ברכב. ברכב הנ"ל הטמבון מתפרק בצורה כזאת שבחיים אי אפשר לדעת אם הוא פורק או לא, כמו כן כל החלקים שהוחלפו שם הם חלקי פלסטיקה לרוב בעלי משמעות שולית שלא משפיעים בשום צורה על מצב
 16. אם היית מהצפון הייתי ממליץ מוסך הוד אלרום בעכו, אני מאמין שהיית יוצא מרוצה.
 17. שלום, קיבלתי לידי מוביל איי ואני מעוניין להתקינו ברכב מסוג רנו קליאו דור 4 שנת 2018. כיצד לחבר אותו למתח קבוע ולמתח אחרי הסוויץ' אני יודע ללא כל בעיה וכמובן למקם את העינית עם הצג זה גם לא בעיה. הבעיה שלי זה לחבר את 2 הקווים של CAN H ו CAN L לרשת canbus של הרכב. במובילאיי הזה יש מין קופסאת פלסטיק שחורה שנפתחת ובה עוברים 2 הקווים של ה Can H וה Can L. ממה שאני מבין שהקופסא הזאת היא מין מקלט של המובייל שיודע לפענח תשדורת בקווים הללו ולהעביר למוח של המובילאיי. השאלה שלי היא איפה בדיוק אני מאתר את 2 הקווים של רשת ה canbus ברכב המדובר? אני יודע שאפשר להתחבר לקווים שבפלאג ה obd האם זה מספי
 18. לא פוגעת, יש לפחות כ 15 רכבי 208GTI שאני אישית מכיר שנוסעות עם זה ועושות טיפולים וטסטים ללא בעיות. לא קל להרכיב, לא נדרש להרים את הרכב, אפשר להרכיב מלמעלה על ידי פירוק כמה צינורות ופלסטיקים והתושבת של המצבר, או שאפשר לפרק את כל המכלול של המעביר ההילוכים ולעשות את זה על השולחן (אני פחות ממליץ על זה).
 19. עדיף שאני לא אגיב בסוף יגידו שאני משת"פ ושתול של קרסו
 20. כמו שאמרת אם חבל ששמאי מטעמו לא בחן את הרכב במקום כשזה קרה או לאחר מכן. ככה אפשר לדעת מה היה שם באמת. אחרת זה הכל ניחושים.
 21. מקס הרדיאטור התעקם ל היה בו חור. היום מכונות של המזגן יודעות לשאוב את כל הגז החוצא ולמלא אותו בחזרה.
 22. כן זה המצב אין יותר יבוא זה מה שנאמר לחבר שרצה להזמין גם. לגבי דור 5 ידוע לי אבל כנראה שזה מה שיהיה בסופו של דבר. לגבי מכירות מוזר דווקא כולן נמכרו אם זאת האחרונה שנשארה מה שאומר שיש לקוחות וקהל יעד, עובדה קנו את כולן(כמעט).
 23. לא הדגם הזה הופסק ייבוא אמורה לצאת קליאו דור 5.
×
×
 • תוכן חדש...