Jump to content

sciPoPo

 • פרסום הודעות

  4,177
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי sciPoPo

 1. sciPoPo

  ביטוח מקיף לגולף GTI MK7

  בדיוק הרגע סיימתי להשוות ביטוחים לרכבי, חובה + מקיף (שירוקו). דרך הצעות בפורום כאן ובפורומים נוספים, הגעתי לכפיר רצאבי, אצלו קיבלתי הצעה זולה מהמתחרים נכון לעכשיו. גם אם לא אסגור אצלו אני יכול להעיד על בחור מאוד נעים ושירותי, מאוד ממליץ להרים טלפון ולהתעניין אצלו. 0547910930.
 2. ארייזר מעולה בנקיון משטחים לאחר פוליש, הרבה הרבה פחות מצטיין בטיהור משטחים והורדת הגנות קודמות. פות״ש - הייתי ממשיך לחפש מישהו ששולח פאנל וויפ. הוא הרבה מעבר ל-IPA פשוט, כתבתי עליו ועל מעלותיו תוך כדי השוואה לIPA רגיל בעבר. אל תקל ראש בנקיון המשטח, זה יקל עלייך בהמשך.
 3. Ikra, אפשר את הטלפון של המורה שלך ליוגה? (בשוק מהשרשור ומקנא ביכולת שלך להיות כל-כך רגוע).
 4. היישום קל פי כמה וכמה על רטוב, דובר על כך המון בעבר, הרבה יותר חסכוני בנוסף. אגב, דיברת על מריחות, יכולות להיות לדבר כמה סיבות: המתנת יותר מידי זמן לפני הניגוב (וביותר מידי זמן אני מתכוון לניגוב שלא הגיע באותו הרגע שהריסוס נחת על הפח), פח מעט חם, עודף חומר. התוצאה דומה לחלוטין.
 5. ספויילר: הוא יחזיק הרבה יותר זמן. כפול זו לא מילה גסה. מעבר לכך, ההגנה עצמה חזקה בהרבה לעומת האופטיסיל שפחות מצטיין בהגנה מול חומציות. איך יישמת את התרסיס? יבש? רטוב?
 6. Carpro restart. מבוסס אלקליין, מתאים לציפויים, מחזיר הדירופוביה ומטפל בסימני מים. לא נועד לשימוש שבועי, אלא תקופתי.
 7. אתה מוזמן לעזור ״לכל החכמים״ ולצרף כאן לינק לטובת חברי הפורום.
 8. הברק הכי גבוה מתקבל מפוליש איכותי ומפח ללא סווירלים, כל מה שתמרח מעליו אמנם יגביר מעט את הגלוס, אך השינוי (במקרה והפח ללא רבב), יהיה בניואנסים שתצטרך לשכנע את עצמך שקיימים. נדירים האנשים שיכולים להבין בין רכב לאחר פוליש רב שלבי, לבין רכב לאחר פוליש + הגנה. אם הרכב לאחר פוליש, כמו שנאמר, powerlock - הכי רחוק מהברק ה״חם״ שנאמר לגביו קודם, כמו כל האוטמים, הוא מקנה גלוס נחמד ואפקט מראה + הכהייה קטן לרכב כהה. (ב״חם״ מתארים ווקסים, לרוב פרימיום). רוצה יישום קל אף יותר והגנה לא פחות טובה? בצע חיפוש קטן על carpro reload, ספריי סילנט מושלם לטעמי. אם הרכב לא חף מסוירלים + srp שימלא
 9. הורדת דוד המעבר (רזונטור), כנראה תתן לך כל מה שתבקש במחיר כמעט אפסי. עניין של 250-500 שקלים (אגזוזן פשוט אל מול סופר פאבריקטור). בגדול, מנסרים את הרזנטור משני צדדיו, מורידים אותו, ובמקומו מרתכים צינור ישר באותו הקוטר, עבודה סופר פשוטה והפיכה לחלוטין. חפש ביו טיוב סרטונים של במוו עם תוספת המילים non resonated.
 10. אני לעצמי יודע, בגלל זה הוספתי את הסוגריים והלצערי, גם אני התרשמתי מאוד לטובה מטיירקלאב. יש אנשים שעדיין נושא של רכישה אינטרנטית/טלפונית זר להם, מבין ומקבל את העניין אפילו שזה מרגיש ארכאי ומיושן. אבל שוב, תודה.
 11. תודה רבה חברים. קניה מהרשת או ממוקד טלפוני פחות רלוונטיים לבחורה (לצערי). משיחה עם ג.מ פורטל, הוצעו לי הפירלי pzero במחיר של 680 ש"ח לצמיג, המחיר לא רע בכלל אבל תאריך הייצור 4315, לא מהטריים שבהיצע. את הדנלופ לא הציעו, כנראה שאין במלאי. ככה שכרגע נשארתי עם הנקסן su1 והפאלקן 914. אם יש עוד דעות/הצעות/תובנות, אשמח.
 12. כותרת. זוג צמיגים לנ״ל, הרכב שייך לבחורה שאין לה צורך בצמיגים עם מאפיין ספורטיבי. תקציב של 600 +- לצמיג. ביררתי עם פנצ׳ריה באור יהודה, הוצע לי זוג צמיגים של נקסן su1 ב-590 , בנוסף הציעו לי פאלקן (לא זוכר דגם) אך נאמר שתאילנדי, ב-625 שקלים. ביררתי גם עם צמיגי מוריס, יש להם רק חברה אחת במלאי, הולדית, מעולם לא נתקלתי בשם שלה -600 שקלים לצמיג. אשמח להמלצות + מהיכן לרכוש באיזור המרכז. עריכה: באם ניתן לאשר מידת צמיגים אחרת על הג׳אנטים, אשמח גם להמלצה שאולי תרחיב את ההיצע (וכמובן שאשמח למידות צמיגים שניתן לאשר והאם ניתן להתנייד מבחינה חוקית עם צמיגים בעלי מידה שונה).
 13. מחזק את מה שנאמר מעליי. תקבל מקסימום הגנה מאלמנטים במינימום מאמץ וזמן, כשאתה משלב את הריסוס בזמן הייבוש, לא יצריך ממך זמן נוסף ורק תרוויח.
 14. יחס הדילול שלך לא נכון, רחוק מהדילול הרלוונטי. אתה צריך להשתמש בדילול שמתאים לקוויק דיטיילר, 60 מ״ל לליטר אחד, זאת אומרת שאתה אמור למלא כ-90 מ״ל. זהו היחס המקסימלי של נוזל/מים לפי היצרן. שוב אומר, במצבים בהם הרכב עטוף בשכבת אבק, ניתן להשתמש בשיטת המטליות המצריכה חיפוש שלא יקשה על איש ותפתור המון מן השאלות הרלוונטיות למוצר. בהצלחה. לגבי נוזל מדולל שנשאר זמן מה בתוך בקבוק, הנוזל אינו מאבד מיכולתו וממעלותיו כלל וכלל. שינוי הצבע קורה כתוצאה משינוי בהתנהגות המים עם המוצר (היכולת של הנוזל לרכך מים עם מינרלים/מלחים/אבנית וכו׳). שינוי הצבע אינו קורה במגע עם מים מזוקקים.
 15. מנפלאות החיפוש: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?560351-איך-להשתמש-ב-Autoglym-SRP-כמו-שצריך&p=4672649&viewfull=1#post4672649 לגבי המג׳ס, זה רחוק מלהיות ווקס, זה פוליש. עדיף להשתמש עם פד ידני שמיועד לחיתוך (כתום לרוב), ניתן להשיג באוטוסטור. הפד של אוטוגלים פחות טוב לשימוש זה.
 16. אמורים להיות לי כמה גלונים ריקים, הכילו בעבר מים מזוקקים. אני אבדוק לך כשאגיע הביתה.
 17. לא ניתן לנחש מה כלול במחיר ההצעה שהוצעה לך, מבלי לדעת איך הרכב נראה או מי בעל העסק שהגעת אליו. לפי רמת המחיר, אם דובר על שכבות, ניתן לשער שהוצע לך ״עסקת חבילה״ של פוליש + כמה שכבות (כה מיותר) של ציפוי לדוגמת ceramic pro. שוב, זוהי השערה בלבד. בגדול נשמע מעט מיותר לנסות לשחק בנדמה לי ולשער בשבילך מה כלול בהצעה, זה משהו שאתה יכול לברר שוב בשיחת טלפון. כך או כך, אם המחיר היה לפוליש בלבד (לא מאמין שזה המקרה), זהו מחיר שיא. אם המחיר הוא לפרוייקט הכולל ציפוי? פשוט יקר להחריד. שוב, ממליץ להעלות תמונות של הרכב שלך, שטוף, ללא גלייז, באור טוב, כך יוכלו הדיטיילרים בפורום לתת לך
 18. כמובן שפוליש יעלים כתמי מים. גם גלייזים מעולים בכך, אך למי שלא רוצה לגלח אפילו מיקרון מהלכה, לשם כך יש מוצרים יעודיים ע״ב חומצי.
 19. אוטם צבע אמור להשהות את התהליך, בידיוק כמו עם לשלשת, לא למנוע. במקרה שלך, תפסת את העניין בשלב יחסית מוקדם, ואכן qd טוב או שטיפה פשוטה פותרים את העניין. כאן דובר על תקופה ארוכה יחסית ללא שטיפה כלל, לאחר גשמים סופר מטונפים, עניין אחר לגמרי שמצריך גישה שונה.
×
×
 • תוכן חדש...