Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיקור מעולה, אחלה מצלמה, וגם המחיר שלה מעולה. לדעתי האיכות שלה טובה מהמצלמה שיש לי שעולה יותר, בעיקר בלילה. תתחדש.

האבולוציה שלי:

Polo GTI 2013 -> Peugeot 208 GTi 2016 Manual

Mazda 3 2012 -> Seat Leon FR DSG 2010 -> Chevrolet Spark 2013

Peugeot 309 Manual 1991 -> Toyota Corolla (1992) automatic -> Mazda 3 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מצוינת, תודה רבה.

כמה נקודות ששמתי לב אליהם:

-השמשה שלך דיי מלוכלכת.

-הסרטון שפרסמו בשרשור הראשי(מה חדש בDVR..) נראה איכותי יותר והמצלמה כמובן זהה, מעניין מדוע, אולי משהו בהגדרות או לכלוך כזה או אחר.

בכל אופן נראה תמורה מצוינת למחיר, הזמנתי גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסיקור. בקרוב אקבל את שלי ואוכל להשוות בין ה G1WH לבין ה VICO SF2.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,כן שמתי לב אחרי כבר שיש מאט לכלוך באזור הצילום.

סלבה מאוד מחכה לסיקור שלך.

SHAI-SPORTWAGON

ראית את הסירטון ב1080?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

ראיתי את שניהם שוב, ההבדל כנראה נובע מתנאי הצילום היותר נוחים שלו, ושהשמשה שלו מבריקה.

הכוונה לסרטון של SKiD.

בכל אופן סקירה נהדרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיקור,

אבל לצערי שיקול כבד מאוד הוא על שרידות המצלמות בשמש הישראלית ופה גם המצלמות החסונות והאיכותיות ביותר נכנעות.

צריך לראות איך שורדת את הקיץ כי בדיקה ראשונית לא מספקת מידע.

(ולא,להוריד אותה ולהרכיב אותה בכל נסיעה לא בא בחשבון:-D)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי בלילה האיכות שלה טובה יותר,אבל היא גם יקרה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחל'ה סקירה!

יחסית למחיר מצלמה טובה. רואים שיש עיבוד תמונה טוב שמנקה את הרעש היטב ונותן צבעים עשירים, זוית ראיה רחבה שזה מצויין.

הבעיה העיקרית שאני רואה זה זיהוי לוחיות רישוי, חסרה רזולוציה אופטית ללוחיות רישוי ברכבים שלא צמודים (מניח שמבחינה הזאת יש הבדל מאקזמפלר לאקזמלר).

בלילה עם לוחיות רישוי אני רואה שיותר קשה לה אפילו במרחק קרוב. זה נורמאלי שהחדות בלילה יורדת, אבל יחסית לצילום ברחוב מואר אני מניח שבבין עירוני ללא עמודי תאורה המצב יהיה יותר בעיתי.

בכל אופן, יחסית למחיר לא פחות ממדהים זה יותר ממתקבל על הדעת.

ולשאלה הפילוסופית האם שווה להשקיע יותר כדי לקבל מעט יותר איכות? שאלה טובה.

החשש שלי עם מצלמה הזאת, בגלל שיש לה עדשה מפלסטיק היא עלולה להתעוות בחום (אם משאירים את המצלמה ברכב), להצהיב ועם הזמן לאבד פוקוס ורזולוציה. אז מניח שכדי להעריך את חיי המצלמה כדאי לשקול להוריד אותה כל פעם שלא משתמשים בה גם כדי לא לבשל סוללת ליטיום.

אגב, סופר קבל של VICO החזיק ללא בעיה 8 יום ללא חיבור לחשמל, שעון ותאריך נישארו מדויקים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עד שאני אגיע לעשות סקירה לאיכות הווידאו החלטתי לשתף אותכם בתהליך ייצור של תופסן מהיר בייצור עצמי.

לצורך ייצור התופסן נדרשתי לתושבת טלפון פשוטה בעלת חיבור זהה לזה שקיים על המצלמה, כמו כן הוצאתי 4 מגנטים מתוך H.D ישנים תקולים(מגנטים מאוד חזקים), כבל MINI USB כמה שיותר גמיש, כניסת MINI USB.

בשלב הראשון פירקתי את הפומפה מהבסיס של התושבת כי לא נצטרך לה יותר, לאחר מכן חתכתי את הזרוע של התושבת לאורך הרצוי (לאחר מדידה בפועל באוטו), לאחר מכן קדחתי את השארית אלומיניום שנשארה בתוך הבסיס לצורך הכנסת הזרוע המקצורת, לאחר שהחור היה מוכן השתמשתי בדבק אפוקסי לטובת הדבקת הזרוע לבסיס מחדש.

כאשר הדבק התייבש והזרוע הייתה מודבקת לבסיס עברתי לשלב השני של הדבקת מגנטים למקומם וייצור מגעים לטובת העברת מתח.

המגנטים שהוצאתי מההארדיסקים היו מוצפים בציפוי ניקל אשר נפגע בזמן פירוק ולכן הצטרכתי לקלף את כל הציפוי, לאחר קילוף של הציפוי הדבקתי את המגנטים למקומם בצורה כזו שיאפשרו הדבקה מהירה ושליפה מהירה ונוחה של הזרוע במקרה הצורך.

לאחר שהמגנטים היו מודבקים עברתי לשלב ייצור חיבורי מתח, לצורך כך הרסתי 2 תקעים של 110 וולט (תוכלו לראות בתמונה את החוטים שהולחמו אליהם), השתמשתי בהם כי הם התאימו לי בול מבחינת העווי שלהם ובגלל שיש בהם 2 חורים שניתן היה להלחים אליהם חוטים.

זוג אחד של מגעים הלך לצד של התקע כבל MINI USB שיושב בצד של הזרוע שאותה אני שולף בזמן הצורך, וזוג השני הלך לשקע MINI USB שיושב על החלק הקבוע שמודבק עם דבק דו צדדי על החלון.

לבסוף לצורך אסטתיקה הדבקתי פלציב דק על החלק הקבוע שהולך לשבת על החלון.

לסיכום, בניתי זרוע המאפשרת שליפה מהירה של המצלמה ללא צורך בהתעסקות עם חיבורי מתח וזרועות חיבור מקוריות שלא הכי נוחות, כמו כן הזרוע מאפשרת סיבוב של המצלמה ב 180 מעלות שמאלה וימינה (הזרוע המקורית לא מאפשרת זאת).

מספיק עם הדיבורים ואני אתן לתמונות לדבר בעד עצמן.

20140424_090321.jpg20140424_090331.jpg20140424_090334.jpg20140424_091144.jpg

20140424_141137.jpg

20140424_141152.jpg

20140424_141201.jpg

20140424_155953.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...