Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מה בדיוק קרה למוביוס ? יש לי גם מוביוס.. מקווה שהיא תשרוד כי אני מאד מרוצה ממנה.

יום בהיר אחד, החליטה שלא בא לה לצלם מעבר ל-4 שניות ומתכבה כל הזמן. מפה לשם, מתה.

ממה שאני רואה באתר שלהם זה בעיקר מצלמות סיניות וה-HYUNDAI לא באמת מצלמה קוריאנית , זה מצלמה סינית עם לוגו של HYUNDAI, בסגנון של כל מוצרי החשמל (מיקסרים ,קומקומים כלי עבודה ועוד ) שלא באמת מיוצרים ע"י המפעל HYUNDAI אלה שם בהשכרה . HYUNDAI האמיתית בקוריאה נקראת Mobis:

http://en.mobis.co.kr/

זה ברור לי כשמש עוד הרבה לפני שבכלל שאלתי את השאלה :) על כן שים לב לניסוח שלי "מה יש מאחורי המדבקה?". הסיכוי שזה קוריאני זה כמו הסיכוי שסנטה קלאוס יביא לי מלאי בייקן ובירה שלא משמינים למשך כל החיים.

כל המצלמות שם מלבד זאת שמודבק עליה HYUNDAI ברורות לי מה הן - 27 או 37 למיניהן שאני לא אשלם עליהן מעבר ל-99 ש"ח לעולם. אבל מה לגבי זאתי?

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Marcus 1 בדרך אלי מ-Taiwan , כשהיא תגיע , אני יעשה השוואה וסקירה ויעלה את זה לפורום . Marcus משמעותית יותר יקרה מה-SF2 ולדעתי ללא הצדקה (אותה חומרה ונתונים טכניים), אולי העיצוב מוקטן (סקסי) יעשה את זה לאחרים .

כשאתה אומר יקרה משמעותית, אתה יכול להעריך בכמה?

שיקול מבחינת ההחלטה על רכישת המצלמה SF2 אל מול Marcus 1 למשל, זה העובדה שמי שמתקדם ממצלמה אחרת, לרוב כבר רכש כרטיס מיקרו SD שמותאם גם ל Marcus 1, בעוד שבSF2 צריך כרטיס מיני SD שנחשב לגדול יותר.

אמנם אפשר להשתמש במתאם, השאלה היא איך העסק יתפקד (וזה עניין של כ70-120 ש"ח לכרטיס של 16GB-32GB).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה, תודה רבה!

עוד יותר שמח שהזמנתי אותה.

אשמח אם תעלה לכאן מדריך קטן שיסקור את אופציות המצלמה והדרך הכי נכונה להגדיר אותה.

+1 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה, התחלתי לחפש מצלמות דרך, בעקבות קליפים רבים של נהגים ששוטרים האשימו אותם על לא עוול בכפם.

נתקלתי בהמון מצלמות זהות אחת לשניה ב EBAY ונורא קשה להבדיל בין מה טוב למה לא טוב, היות ושמות החברות לא מוכרות לי כלל והיה צריך לקרוא המון על מנת להתמצא בתחום הזה.

נעצרתי במהלך חיפושי כשנתקלתי לפתע בשם מוכר, חברת MIO שיש לי עוד GPS שלהם, את ה MIO MOOV 300 שיצא משימוש לאחר הגעת ה WAZE.

החלטתי ללכת על מצלמה ללא GPS כיון שאין לי באמת צורך בו וללא מד מהירות מוצג על המסך, הדגם הפשוט, אבל לא הכי פשוט.... MIO MIVUE 358.

המצלמה היתה נפוצה אז ברשת, המחיר שלה היה סביב 150 דולר אמריקאי, מחיר התחלתי.

http://www.ebay.com/itm/Mio-MiVue-358-Advanced-Full-HD-1080p-In-Vehicle-DVR-Drive-Recorder-2-4-LCD-NEW-/370967695833?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item565f65d1d9

המחיר שונה מעט עכשיו וכמעט ואין את הדגם הזה, כרגע יש דגמים שנראים מעט אחרת.

המצלמה מתחברת למתקן עם פטמת וואקום שננעצת בחלון הקידמי.

המתקן עצמו, שמתחבר לחלון, הוא איכותי ביותר, רואים שהוא שומר על כוחו ולא נחלש והוא עשוי מחומר איכותי.

המצלמה מתיישבת עם הפעלת לחיצה קלה עליה ויש כבל מיני-USB מספיק ארוך עם חיבור למצת הרכב.

אני העדפתי לשים במצת הרכב מחבר כפול על מנת שאוכל להטעין עוד מכשירים על הדרך וחיברתי למצלמה כבל מיני-USB רגיל שבצדו השני חיבור USB רגיל.

המצלמה היא כמובן FULL HD 108OP ורואים באופן סביר ביותר גם בלילה בתנאי ריאות רעים.

בלילה, כשהרכבים קרובים יחסית, רואים את המספר בבירור.

באור יום, הרכב לא חייב להיות קרוב על מנת שיראו את המספר בבירור.

לאחר שמכבים את הרכב, המצלמה נכנסת למצב הקלטה על פי פקודת חיישן תנועה G-SENSOR, שניתן לכוון את הרגישות שלו לתנועה בתפריטים.

זמן ההקלטה לאחר הכיבוי הוא כ-40 דקות כהגדרת היצרן כשהסוללה הנטענת במכשיר מלאה.

כל גילוי תנועה יש לנו אופציות לבחירה של אורך הקטע שהמצלמה תקליט בדקות...

בקופסה עצמה, מגיע גם דיסק התקנה לתוכנה נחמדה שמאפשרת צפיה בסרטונים, אני אישית מחקתי אותה כי אני צופה בסרטונים ישירות דרך נגן המדיה במחשב.

במצלמה יש חריץ לכרטיס זכרון מיקרו-USB ואני הוספתי רכישה של כרטיס זכרון של SANDISK בנפח 32 ג'יגה CLASS 10 גם דרך איביי ב 70 שקלים.

מרגע סיבוב הסוויץ' המצלמה מתחילה לעבוד ללא הפסקה ומקליטה בלופ כשכרטיס הזכרון מתמלא.

יש לציין שהמצלמה מקליטה גם את הקול בתוך הרכב ומקליטה די טוב, שומעים באיכות גבוהה.

מי שרוצה, תמורת סכום סמלי יכול לגשת למתקין שיעביר לו חוט מהמצלמה היישר לסוויץ' ואז הכבל יהיה נסתר לעין, אני אישית לא ביצעתי את השינוי הזה.

לסיכום, מוצר קטן, חכם, חברת MIO...שזה אומר שיש לו אבא ואמא, פשוט להפעלה... ניתן בקלות לגלוש בתפריטים הקלים ולשנות הגדרות בסיסיות.

אין עברית אבל יש אנגלית ואנגלית פשוטה.

אם יש צורך, אני אוסיף סרטונים מהמצלמה עצמה מאוחר יותר.

נ.ב. סתם משהו אירוני...כחודשיים אחרי שרכשתי את המצלמה, ראיתי מצלמת דרך של חברת MIO, דגם פשוט יותר, MIO MIVUE 338, במחיר של 900 ש"ח באתר ישראלי.

באותו רגע הבנתי שבצדק עשיתי ואין מה לקנות בארץ, המחירים מופקעים, כי הרי את הדגם המתקדם יותר שלי רכשתי ב 500ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sharki25

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי מאוד לראות סקירה של הVICO SF2 הזאת. במיוחד כשאפשר לרכוש אותה בארץ.

שחוב לי מאוד איכות הצילום בלילה, ונורא אהבתי שהיא מגיעה עם עריסה לשחרור מהיר (בלילה אני רוצה להוציא את המצלמה על מנת למנוע פריצה לרכב לשם גניבה).

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, סופר כבל של VICO החזיק 8 ימים ללא טעינה, כאשר התאריך והשעה נשארו מדוייקים. ככה שאין חשש להשאיר אותו כמה ימים ללא נסיעה.

המוביוס שלי לא שורד טוב את החום, מעבר לזה שהוא מתחמם בטירוף, כאשר הוא מחובר למטען הופיע אצלו זמזום בסאונד, כניראה אחד הכבלים הפנימיים התבשל.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לנסות לעזור למוביוס להעריך ימים בלי להחליף לקבל על.

הדבקתי גוף קירור של צ'יפסט שיקח אליו את מרבית החום. חתכתי גוף קירור לפי מידות והדבקתי עם מדבקה טרמית מיוחדת של 3M. כרגע גוף חימום שהדבקתי חם מאוד, זה אומר שהוא עובד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

[video=youtube;-3umjB_DiLs]

אהבתי את הסיקור , יעזור לי (עדיין לא קיבלתי את המצלמה)

כמה שאלות לך/כולם

1. כמה מקום מגה/ג'יגה תופס חמש דקות צילום?

2. באופציית WDR איך זה עובד שזה משפר את הצילום בראיית הלילה?

3. בנוגע לתדר, 50Hz ראית שזה מונע את ההבהוב הרמזורים בלילה? , ניסית/מישהו ניסה עם 60Hz והיה הבהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

[video=youtube;-3umjB_DiLs]

אהבתי את הסיקור , יעזור לי (עדיין לא קיבלתי את המצלמה)

כמה שאלות לך/כולם

1. כמה מקום מגה/ג'יגה תופס חמש דקות צילום?

2. באופציית WDR איך זה עובד שזה משפר את הצילום בראיית הלילה?

3. בנוגע לתדר, 50Hz ראית שזה מונע את ההבהוב הרמזורים בלילה? , ניסית/מישהו ניסה עם 60Hz והיה הבהוב?

בטעות נוצר דאבל

עריכה אחרונה על ידי KOBOKOBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- חמש דקות ב 1080 לוקח כ 470 מגה.

2-זה לא משפר,בכול ביקרות ברשת זה גם מצוין.

3-בהתחלה נסעתי עם 60,לא ראיתי הבדל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיכות פול HD, 1080.

3 דק של צילום שוקלים 300 מגה חופשי.

2. בנוגע לWDR הוא אמר בסיקור שהוא לא ראה הבדל, אני גם לא ראיתי הבדל משמעותי, אבל באינטרנט יש תמונות שרואים הבדל.

3. לא ניסתי עם הבהוב רמזורים, אבל 60HZ עושים פסים לבנים בלילה, לכן יש להשאיר ל50HZ.

yulianx- אתה יודע ממה אני מאוכזב!, שסקירות ביוטיוב בלילה יש להם איכות טובה ורואים את כל הלוחיות זיהוי, אני מדבר על הדגם הG1W שאחד מאנגליה עושה סקירה, שכחתי את השם שלו. ואצלנו זה הדגם החדש יותר G1WH שכעקרון אמור להיות יותר טוב בתמונה, אך יוצא שבגלל שזוית הראיה הוגדלה ל140 , האיכות תמונה ירדה.

בסופו של דבר, בשביל 177 שקל, הוזמן מBANGOOD אתה די מרוצה, צריכה להגיע אלי עוד מצלמה C600 שהוזמנה לפני חודשיים ועדיין אין זכר אליה.

אם מרק10 קורא את השרשור הנ"ל או כל אחד שיש לו ידע אלקטרוני ניסה לעשות את אחד הדברים שמציאים באתר ההנ"ל:

http://dashcamtalk.com/battery-discharge-prevention/

בקצרה אני יספר, יש שם רכיבים אלקטרונים שמחברים ליציאה ישירה מהמצבר רכב על מנת לבצע שהמצלמה תמיד תצלם וקובעים שאם המצבר ירד מתחת לרמה מסויימת של וולטים לדוגמא 11V אז המתח למצלמה יפסק וכך נוכל לא לדאוג לריקון המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yulianx- אתה יודע ממה אני מאוכזב!, שסקירות ביוטיוב בלילה יש להם איכות טובה ורואים את כל הלוחיות זיהוי, אני מדבר על הדגם הG1W שאחד מאנגליה עושה סקירה, שכחתי את השם שלו. ואצלנו זה הדגם החדש יותר G1WH שכעקרון אמור להיות יותר טוב בתמונה, אך יוצא שבגלל שזוית הראיה הוגדלה ל140 , האיכות תמונה ירדה.

בסופו של דבר, בשביל 177 שקל, הוזמן מBANGOOD אתה די מרוצה, צריכה להגיע אלי עוד מצלמה C600 שהוזמנה לפני חודשיים ועדיין אין זכר אליה.

זה דווקא ברור מאוד למה. המצלמה שמקבלים סוקרים יותר איכותית מאשר זאת שמגיע לידיים של קונים רגילים. הדגם שמגיע לידיים של סוקרים עובר בקרת איכות קפדנית והם בוחרים מסדרה ארוכה את הטוב ביותר. המצלמות האלו באות עם עדשות מוצלחות יותר ומכויילות היטב. זאת הסיבה שאני לא מיחס חשיבות לביקורות מיוטיוב. במצלמות זולות הבדל באיכות הוא מאקזמפלר לאקזמפלר כי בקרת איכות צולעת. אחרת זה לא היה זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

רכשתי לבסוף את vicovation SF2.

אעשה איתה מס' צילומים במהלך השבוע הקרוב ואשווה אותם לצילומים מהימים שהיה לי את GT300W שהפסיקה לפעול (צחוק צחוק, בזמנו הGT300W עלתה לי יותר מהSF2 שקניתי היום, והתקלקלה כבר פעמיים בתקופת האחריות).

מבחינת הרושם הראשוני- עושה רושם של מצלמה איכותית באמת, התגובות שלה קצת איטיות ביחס לGT300W, אך המבחן האמיתי יהיה במציאות.

התקנתי אותה על זרוע דביקה עם דבק 3M ולא עם הזרוע המקורית (החיבור זהה לזה שיש בGT300W), מפני שהיא קצרה יותר כך שיהיה בקו הגובה של המראה.

אעדכן בהמשך.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...