Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטות וסימנים - מה כדאי לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מאז שקניתי את הרכב שלי (כבר עברה שנה) היו כל מיני סימנים ושריטות בצבע לבן וגם קילופים. דאגתי קודם כל למצב המכני של הרכב ועכשיו התפניתי לאסתטיקה.

ראו תמונות מצ"ב - אשמח לדעת מה כדאי לעשות, האם פלסטלינה תעלים את הסימנים, או שמא כדאי להשתמש בלק/ספריי צבע, לעשות פוליש?

בנוסף, בספוילר יש פיצוץ צבע והוא מתפשט - הדבר היחיד שאפשר לעשות זה לצבוע? האם יהיה הבדל משמעותי בצבעים?

כמו כן, מה קורה שם עם הפנס?

20200802_180832.jpg

20200731_181434.jpg

20200731_181423.jpg

20200731_181710.jpg

20200731_181508.jpg

20200731_181438.jpg

20200731_181720.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה פגיעות של פתיחת דלתות, יש שם הרבה, יהיה קשה לכסות את כל הפגיעות בלי שיראו את התיקונים

אך אפשר לנסות עם צבע תואם, לאחר פוליש שיסיר חלק מהשריטות שלא חדרו עמוק. 

הספוילר חייב לעבור צביעה מחדש כי יש לו התחלה של קילופי לכה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומות בהם סימני פתיחת הדלת הם עמוקים - הפוליש לא יעזור. היכן שהם לא עמוקים, הם יטושטשו או ייעלמו. 

את הספויילר אין מנוס חוץ מלצבוע, כמו שנכתב.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך להשקיע ברכב באיזור ה- 3K ולקבל תחצאות בהתאם, הייתי מציע לך ללכת לבעל מקצוע תותח לשחזור מקוריות צבע + ציפוי נאנו קרמי שגם ישמור עליו יותר בעתיד. כל פתרון אחר ידרוש ממך בזבוז של המון זמן ולא ייתן תוצאות קרובות לשם.

בהצלחה!

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בפוליש ידני לדלתות עם מגווירס uc .

איפה שהצבע ירד תעשה מכחול צבע לפי קוד צבע ( עשיתי כזה לגולייטה, תעשה חיפוש עם השם שלי תראה שרשור עליה) 

לגבי הספויילר, אני הייתי שוקל לעשות מדבקה שחור מבריק שתמשיך את הגג זכוכית עד הספויילר כולל , נראה לי יהיה יפה ויותר זול מצביעה ( לא בטוח, שווה לבדוק)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...