Jump to content

imprezadude

 • הודעות

  735
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי imprezadude

 1. שמפו בסדר גמור, גם אני השתמשתי בו הרבה זמן. עם זאת, לא מסוגל להחליף שימוש באוטם או הגנה אחרת רצינית יותר. אני אישית מעדיף שמפו ללא תוספות ווקס והגנה כלשהן.
 2. צודק, מה שאמרתי נכון לדגם החדש.
 3. עד כמה שזכור לי הספארק מגיעה עם מנוע 1.0, לא 1.2. הפיג'ו כמובן יכולה להיות חתול בשק בגלל המנוע. אלמלא זה היה המצב, הייתי מחפש אחת כזו בעצמי.
 4. גם אני מחפש את הMckee's, לא מוצא. עם זאת, אני משתמש בONR כבר המון זמן, הוא אחלה שמפו, לך עליו, מקסימום תחליף אח״כ.
 5. זה פרויקט שעדיין לא ביצעתי, אך פה בפורום וברשת ניתן להבין שהציפוי מאוד איכותי וקל ליישום. רכשתי אותו באחד האתרים הבריטיים, למיטב זכרוני Elite Car Care, עלה לי אז משהו כמו 350. קארפרו זול יותר, וטוב גם כן, אך צריך שתי שכבות. קל ליישום אומר שהוא ״סלחן״ במידה שלא הורדת אותו מיד, הקלות שבה הוא יורד וכו'. עם זאת, כל ציפוי דורש סוג של הגנה מעליו ותחזוקה שוטפת, בדמות אוטם נוזלי עם SiO2, כמו CarPro Reload, Gtechniq Liquid Crystal.
 6. אני משתמש בנוזל שמשות מוכן שמגיע במיכלים של 3 ליטרים, של Shell. עולה רק 20 שקלים ומחזיק להמון זמן. מנקה מעולה ושומר על המגבים. כ"כ זול שאני לא רואה סיבה לבצע את הניסויים האלו.
 7. לא חושב שיש כאן אדם אחד שמעדיף לקנות רכב יד 2. קנייה של רכב כזה היא בהגדרה אילוץ. לפעמים אתה נאלץ גם ללכת על כאלו ישנות, אם אתה סטודנט למשל. אבל כן, אם יש לך מכונית חדשה, ואתה מטפל בה כמו שצריך, אולי אפילו קצת מעבר לכך, אז ברור. אין לך בהכרח דרך לדעת את זה, ואישית אני לא מאמין לשטויות שמוכרים אומרים. מבחינתי יש תיעוד טיפולים, דו"ח סליקה, ואני יודע להתרשם ממצב הצבע והפנים איך טיפלו באוטו. הם יכולים להמשיך לספר לי סיפורים.
 8. imprezadude

  המלצה על צמיגים

  קונטיננטל אכן מעולים, אך נשחקים מאוד מהר. מישלין פרימסי 4 לא אמורים להיות יקרים מדי במידה הזו, נסה לחפש אותם. אם לא, מה שהציעו לך גם טוב.
 9. עוד לא נתקלתי במוסך מורשה יבואן שאין בו צובר ושמן פז, למעט צמפיון באמת (במוסכים של טויוטה שדיברתי איתם יש רק את זה, גם בוולוו). בגלל זה לרוב אני מביא את השמן בעצמי. לא כי פז בהכרח רע, אלא כי לא יודעים אפילו לומר לי איזה פז זה.
 10. כמו? טובים כמו הטובים של מישלין, פירלי, גודייר או קונטיננטל? אני באמת שואל.
 11. למען האמת, החלפתי צמיגים סיניים חדשים לגמרי (בני פחות מחודש) יום לאחר שקניתי את הרכב, לא מוכן לנסוע על הדבר הזה. אבל ייתכן שאני לא דוגמא .
 12. ממש לא צריך יכולות על, רק צריך טיפה רצון והבנה שיש לשלם על טיפול איכותי. התמונה שמצטיירת לי כרגע רק מדגישה את מה שידעתי קודם, שהרוב מתחזק את הרכבים ברמת המינימום האפשרי, בעדיפות ללמטה מכך (אינדיקציה מעולה לכך היא הצמיגים של הרכב, אבל לא מוחלטת), ושיש כאלה שיותר מנהנים לספק להם את השירות והרמה הירודה הזו. הלקוחות מבחינתם חושבים שהם השיגו משהו מיוחד כי הם חסכו 200 שקל לטיפול. אני לא מצפה ממישהו לשים שמן של Shell במנוע ב250 שקל לגלון כשיש אחד ב100 וכלום [מצד שני, הבדיחה היא שאתה משלם על שמן פז כלשהו (הרי אף אחד לא יודע להגיד איזה בדיוק) את אותו המחיר].
 13. בחיפושים שלי, למען האמת, אני כ״כ מיואש שאני אפילו לא מסתכל על צמיגים, אני יודע שאני אחליף אותם כך או כך יום אחרי. מסתפק בתיעוד טיפולים מסודר ודו״ח סליקה. בינתיים החיפושים העלו חרס. מכוניות דפוקות מכל הכיוונים, לא מטופלות, משקרים לגבי הידיים (״אני לא ידעתי, הלכתי לפי מה שרשום ברישיון בבעלים קודמים״, נו באמת...). ובכל מקרה, עד כמה שאני מבין העלייה נוגעת לרכבים יחסית חדשים, ולא לגרוטאות האמורות בגילאי 6-7 ומעלה, אבל כמובן שיהיו כאלה שינסו בכל זאת לרכוב על הגל. השורה התחתונה היא שלרוב, אנשים לא יודעים לטפל כאן ברכבים שלהם, ומצד שני גם המוסכים הם לא מי יודע מה, והשילוב ביניהם מעולה.
 14. איזה מנקה? אם זה כזה שנותן גוון מעט יותר כהה, אז זה לגמרי יכול להפוך את השקע ליותר בולט.
 15. השתמשת בחומר כלשהו שמגן על הדשבורד? אם כן, זה הרבה פעמים עושה את זה בולט יותר.
 16. לא מכיר את הדאנלופ, ואני אישית לא אוהב אותם, אחרי ניסיון רע איתם. ממליץ לך ללכת על אחת האופציות שהצעתי, כל אחת מהן תהיה טובה, רק שהצמיג יהיה טרי.
 17. נסה לדבר עם צמיגיות ולראות אם יש. אם כן, הייתי הולך עליהם בלי לחשוב על זה בכלל. אחרי בדיקה קצרה, כנראה שאין. חבל. מה שמצאת באמת נחשב סבבה, אני אישית אהבתי את הefficientgrip performance יותר. נסה למצוא מייצור אירופי (פולין, גרמניה), אם לא, אז האנרגי סייבר. יש לך גם קלבר דיינקסר 4, או פאלקן שמומלצים פה מאוד בפורום.
 18. הם סבבה, אם אתה מוצא פרימסי 4 אז זה יותר טוב.
 19. אני חושב שאלה לא חומרים שמתאימים למקציפים, להבדיל מהחומרים של אדאמס וp&s. תישאר איתם כמו שהם עד שייגמרו.
×
×
 • תוכן חדש...