Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקטגוריה מגוחכת, התמורה למחיר עלובה איך שלא תסובבו את זה, בגדול הרכבים יקרים, נמוכים, צפופים, תאי מטען קטנים ולא שימושיים, ירידת ערך גבוהה בד״כ, מרבית רכבי המנהלים וגם רכבים משפחתיים שעולים הרבה פחות יתנו יותר בפרמטרים הללו.

לדעתי הסיבה העיקרית לרכישה היא רגשית ונובעת מהמיתוג של הקטגוריה ו/או של המותג הספציפי. השיקולים דומים לרכישת שעון יוקרה. כשאלו הפרמטרים כל הדיון הוא עקר.

לא, הוא לא. בחירה במכוניות כאלו היא היא עניין אמוציונאלי - וזה טבעי שאנשים ישפכו את שעל ליבם ויגנו על עמדותיהם.

כל עוד זה לא הופך לפאנבוייזם עיוור, אין לי בעיה עם זה.

אובייקטיבית, גם אם הלוגיקה מאחורי הטיעון שלך נכונה (לדוגמה, סקודה סופרב 280 כ"ס עם הנעה כפולה היא ללא ספק מכונית עדיפה על ב.מ.וו 318i במחיר דומה), בפועל זה לא עובד כך. אנשים משלמים יותר רק בשביל לגור בשכונה ה"נכונה" או להיראות במותגים ה"נכונים".

הזכירו כאן את חוכמת ההמונים. ביטוי מאוס, אם תשאל אותי - חוכמת ההמונים גם ממסדת סטיגמות ומותגים הן על ידי אלו שיכולים להרשות לעצמם - והן על ידי אלו שלא.

דוגמה מוטורית פשוטה: ההערצה הגורפת שהיתה בארץ לוולוו בשנות השבעים והשמונים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היגואר למיטב ידיעתי נהנית ממתח הנחות שמאזן מאד את המחיר שלה. מכל מקום חברים שנהגו עליה לא התרשמו, וסטטית מישיבה בתוכה גם אני לא. חבל האמת.

אני לא מסכים עם מה שכתבת. בתור אחד שיש לו מספיק שעות xe , אני חושב שהיא טובה מאוד.

הגיר שלה מאוד חד ומהיר (הוא גם חובט מדיי פעם) והיא יודעת להיות מהנה לנהיגה כשהבקרות מנוטרלות.

החסרונות הבולטים הם הפשטות בתא הנוסעים והמושבה האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לפני הרבה שנים נעמי שמר כתבה על זה שיר:

ארץ להד"ם....האין זו אותה מציאות אלטרנטיבית שדובריו של טראמפ מנסים לצייר? :roll:

עובדות אלטרנטיביות, עתונות מטעם אלטרנטיבית, בקרוב אויבי ציבור אלטרנטיביים...

אמר כבר מי שאמר, אמור לי מי ידידך - ואומר לך מי אתה...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafasaf - אז עם מה בדיוק אתה לא מסכים? כתבת בדיוק את מה שאני הרגשתי מהתרשמות סטטית ולגבי הנהיגה/נסיעה מראש כתבתי שזאת לא דעתי האישית.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמה מוטורית פשוטה: ההערצה הגורפת שהיתה בארץ לוולוו בשנות השבעים והשמונים.

לא יודע אם זה נבע מהערצה או פשוט מאין ברירה;

מעטות היו המכוניות בעת ההיא שהציעו את השילוש הקדוש - אוטומט-מזגן-הגה כח.

את השילוש הזה הציעו בעיקר האמריקאיות - או הגרמניות היקרות בהרבה.

וכל זה היה ארוז בעיצוב כבד ומכובד, איכות גימור גבוהה מאד ואמינות מעולה, וכפועל יוצא שמירת הערך היתה חסרת תקדים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק משתף את החוויה שלי - 3 רכבים משנת 2007 ועד היום. השירות נע בין גרוע לסביר.

אני רק משתף את החוויה שלי - 4 רכבים של סמלת (3 אלפא ו- 1 סובארו) משנת 2013 ועד היום. השירות סבבה :-)

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היגואר למיטב ידיעתי נהנית ממתח הנחות שמאזן מאד את המחיר שלה. מכל מקום חברים שנהגו עליה לא התרשמו, וסטטית מישיבה בתוכה גם אני לא. חבל האמת.

חבר רכש XE במחיר מאוד מאוד קרוב לג'ולייטה מילאנו שלי... ודווקא אהבתי את פנים הרכב. הבדיחה היא, שאנשים מדברים עליו כי הוא "רכש יגואר", אפילו שהם נוסעים על מרצדס B יקרה יותר...

עריכה אחרונה על ידי bar72

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארץ להד"ם....האין זו אותה מציאות אלטרנטיבית שדובריו של טראמפ מנסים לצייר? :roll:

עובדות אלטרנטיביות, עתונות מטעם אלטרנטיבית, בקרוב אויבי ציבור אלטרנטיביים...

אמר כבר מי שאמר, אמור לי מי ידידך - ואומר לך מי אתה...

באהבה אומר לך, שמה שהכי קורע זה שכל אלה שטראמפ מדבר נגדם - חושבים שהאמירה הזו מדברת על אחרים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כך ששירות הוא חלק אינטגרלי מהמותר אין ויכוח.

בהקשר של דלק ומאזדה, השירות גרוע באופן עקבי. אולי יש לי מזל, אולי דווקא לא.

אני רק משתף את החוויה שלי - 3 רכבים משנת 2007 ועד היום. השירות נע בין גרוע לסביר.

במקומך לא הייתי מגיע להתנסות השלישית. (שלא לדבר על סבל של עשור)

במיוחד שמבחינתך שירות זה חלק אינטגראלי.

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. ואם לא הייתי מרוצה. כמוך. לא הייתי קונה פעם שלישית.

תמוה בעיני. במיוחד אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזל שלהם שהרכבים לא עשו בעיות יוצאות דופן. בחשבון הסופי זה משתלם, מה גם שאני לא מחליט על הרכבים הללו, רק דואג לטפל בהם.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין בעיות יוצאות דופן, אז השירות לא ממש נבחן בעיני. וזה די לא הוגן להיות שיפוטי כמו שאתה עשית לחברה שלמה.

בכל אופן, משתתף בצערך שלא נהנת מהשירות. לא יודע מה הדרישות שלך. אבל אני עם דלק למעלה מ 5 שנים. והם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בסדר ושוב, אני מתאר את החוויה האישית שלי, רק שהיא לא חד פעמית.

מה שכן, אחרי הפעם האחרונה, אני בספק שהמאזדה תוחלף במאזדה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...