Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע - 100 עמודים על אלפא חדשה. לא הולך ברגל. אין לי ספק שאלמלא אהבה זה לא היה מגיע לכאן.

צודק, אבל אני בטוח שהבנת את כוונתי. אין שום סיבה בעולם להיות עיוור ולעוות את המציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שהאהבה למותג לא תפגע באובייקטיביות. אלפא הלכה אחורה במשך שנים רבות וההילה סביבה דעכה. לג׳וליה מונח על הכתפיים המון. יכול מאוד להיות שהיא טובה בפני עצמה, אבל ממש לא בטוח שהיא תרים את אלפא מהקרשים.

היא לא לבד. הסטלביו מתחיל להימכר ויש עוד בדרך...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על זה מהצד ותגלה שזה חביב.

לחשוב שאפשר לנצח בכל דיון זו מעמסה מיותרת, למרות שללא התמימות הזו, לא היינו מגיעים לכאן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הדק בביצועים בין ה- M3/M4 לג'וליה החזקה הוא לא רלוונטי בכלל לדעתי.

ההבדל הוא באמת בקצה של הקצה, במצבים קיצוננים וב 99% מהמקרים לא מגיעים אליהם. בטח שלא בנהיגת כבישים רגילה ואפילו לא במסלול. לכן לדעתי זה לא פרמטר שמשנה משהו.

עכשיו, אם מורידים את זה מהמשוואה של הגרמניות מול אלפא, באותו מחיר - מה הייתם לוקחים?

כמה פעמים בחיים יצא לכם לעמוד ברמזור במקרה מול M3 או M4, להיות שניכם ראשונים ברמזור, עם כביש פתוח ושני נהגים שרוצים ללחוץ אחד מול השני? עזבו, זה לא רלוונטי בכלל...

בנוסף, אני מסכים מאוד בנוגע לשירות. אני כמעט קניתי אאודי רק בגלל מוסך רון בתל אביב. ותמיד כשאני נמצא בצומת דרכים בנוגע לרכב, זה שיקול שנכנס למשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים מאוד בנוגע לשירות. אני כמעט קניתי אאודי רק בגלל מוסך רון בתל אביב. ותמיד כשאני נמצא בצומת דרכים בנוגע לרכב, זה שיקול שנכנס למשוואה.

לגמרי שותף לדעתך, אלא שהסיפורים שמידי פעם זולגים מבפנים "קצת" סודקים את תדמית השירות המושלם של סמל"ת.

כנראה שזה חלק מהאגדה שמספרים על אלפא רומיאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הדק בביצועים בין ה- M3/M4 לג'וליה החזקה הוא לא רלוונטי בכלל לדעתי.

ההבדל הוא באמת בקצה של הקצה, במצבים קיצוננים וב 99% מהמקרים לא מגיעים אליהם. בטח שלא בנהיגת כבישים רגילה ואפילו לא במסלול. לכן לדעתי זה לא פרמטר שמשנה משהו.

עכשיו, אם מורידים את זה מהמשוואה של הגרמניות מול אלפא, באותו מחיר - מה הייתם לוקחים?

כמה פעמים בחיים יצא לכם לעמוד ברמזור במקרה מול M3 או M4, להיות שניכם ראשונים ברמזור, עם כביש פתוח ושני נהגים שרוצים ללחוץ אחד מול השני? עזבו, זה לא רלוונטי בכלל...

בנוסף, אני מסכים מאוד בנוגע לשירות. אני כמעט קניתי אאודי רק בגלל מוסך רון בתל אביב. ותמיד כשאני נמצא בצומת דרכים בנוגע לרכב, זה שיקול שנכנס למשוואה.

קודם כל, לקוחות מסתכלים על המפרט ורואים שם יתרון ביצועים לג'וליה. בפועל, אולי רק בקו ישר זה יבוא לידי ביטוי אך ברגע שיגיעו הסיבובים, הזרקור עובר אל הנהג. עדיין, אנשים אוהבים לקנות את המוצר שמציע יותר (או פחות, שניות ל-100 קמ"ש לדוגמא).

מי שיבצע נסיעת מבחן, יגלה שהיתרונות באגף הנהיגה רק מתחילים בביצועים. העיקר ממילא בהתנהגות, הגה וכו'. זה לא אני אומר - אני יכול להעיד בינתיים רק בנוגע לג'וליה 200 כ"ס מול 320i - ע"ע לא מעט מבחנים השוואתיים.

לגבי שירות, מסכים בהחלט. מי שרוצה למכור לאורך זמן חייב לתת שירות מתאים.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת למנוע של פרארי קקה?!

לא לא.

אני אומר שמנוע של אלפא זה מנוע של פרארי. וקקה זה פילה מיניון. שניהם אותו דבר רק קצת שונה.

לא כמו 135 ו140 שהן שתי מכוניות שונות לגמרי.

חוץ מזה לא אמרתי בלבד.

מבחנתי ברוקולי הוא גם מנוע של פרארי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כך וכמובן גם להיפך. מאוד מקווה שהטינה הקלה והלא ממש מובנת שחלק מהחברים היותר מכובדים כאן פיתחו כלפי כל מה שמגיע מהארץ קלת הדעת ההיא, במיוחד בשדה המוצרים היותר מתוחכמים ובעלי היומרה, אינה איזו אינדיקציה כללית, כזו בשלה באלפא חייבים לייצר אוטו עם כנפיים בכדי להצליח. שהרי כאן מאוד בולט הרצון הזה לטפוח על הכתף הגאה ולהרגיע, כולו מזדה יקרה ומתיימרת, הם אומרים, לא צריך להסחף בהתלהבות. וכולנו יודעים שלא צריך הרבה בכדי להוריד את היד של הקליינט הפוטנציאלי מהידית של דלת החנות ולשלוח אותו לקונקורציה.

הסיפורים שמידי פעם זולגים מבפנים "קצת" סודקים את תדמית השירות המושלם של סמל"ת.

כנראה שזה חלק מהאגדה שמספרים על אלפא רומיאו.

אלפא רומאו עצמה היא מאז ומעולם אגדה שמפומפמת בטונות של יחסי ציבור וקשקשת מנהלית/עיתונאית/ תדמיתית ומלווה באמוציות לטיניות-איטלקיות.

לא שאני חו"ח טוען שאלפא מייצרת/ייצרה מכוניות רעות,

לא שאני חו"ח מנסה לגזול מהם אגדות מוטוריות שייצרו.

לא שאני חו"ח מנסה לגזול מהם שנים של השתתפות אינטנסיבית במרוצים וזכיות באליפויות בשלל גביאים ותארים.

פשוט אני לא רואה למה הם "אגדה מוטורית" יותר מאשר לדוגמא רנו (שלא עסוקה כל היום בלטפוח לעצמה על השכם, היא עסוקה בלייצר, למכור וכן, גם לייצר אגדות מוטוריות, גם לזכות באליפויות עולם בשלל תארים).

אבל כל זה סתם קשקושים, העיקר שיש ג'וליה ועוד מעט יתווסף הסטלביו ונקבל בחזרה אלפא רומאו חזקה ויציבה שלא צריך כל יומיים להבהל שהנה היא נמכרת לאוודי או טאטא או שסוגרים את הבסטה ושולחים את העובדים הבייתה לאמא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, החברה קיימת ואפילו מייצרת מכוניות סקסיות, מעניינות וטובות מאוד - ולראיה אורך השרשור הזה.

אבל מכאן ועד מה שעשיתם מהחברה, מהמכוניות המושלמות שהיא מייצרת ומההילה שהדבקת לסמל - המרחק הוא רב וגדול.

כבר לפני הרבה שנים נעמי שמר כתבה על זה שיר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא רומאו עצמה היא מאז ומעולם אגדה שמפומפמת בטונות של יחסי ציבור וקשקשת מנהלית/עיתונאית/ תדמיתית.

לא שאני חו"ח טוען שאלפא מייצרת/ייצרה מכוניות רעות,

לא שאני חו"ח מנסה לגזול מהם אגדות מוטוריות שייצרו.

לא שאני חו"ח מנסה לגזול מהם שנים של השתתפות אינטנסיבית במרוצים וזכיות באליפויות בשלל גביאים ותארים.

פשוט אני לא רואה למה הם "אגדה מוטורית" יותר מאשר לדוגמא רנו (שלא עסוקה כל היום בלטפוח לעצמה על השכם, היא עסוקה בלייצר, למכור וכן, גם לייצר אגדות מוטוריות, גם לזכות באליפויות עולם בשלל תארים).

אבל כל זה סתם קשקושים, העיקר שיש ג'וליה ועוד מעט יתווסף הסטלביו ונקבל בחזרה אלפא רומאו חזקה ויציבה שלא צריך כל יומיים להבהל שהנה היא נמכרת לאוודי או טאטא או שסוגרים את הבסטה ושולחים את העובדים הבייתה לאמא.

הוא שאמרנו "מזדה עם יומרות" ( והשימוש במזדה דווקא היה דווקא בשל הדמיון שאתה ראית בין הג'וליה ל 6, רנו גם טוב ). ואם יש מזל ליצרן שדעתך אינה מייצגת איזה קונצנזוס רחב, גם טיפוח ה"אגדה" כדבריך ( לא מכיר, אבל אגדות דיברו אלי בילדות בעיקר ), לא כל כך עובד, היצרן הזה מוכר הרבה פחות מאשר ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן הזה מוכר הרבה פחות מאשר ראוי.

כנראה שזה קשור גם למושג שנקרא 'חכמת ההמונים' וגם לכך שברגע האמת כשאדם צריך לשים את הכסף שלו היכן שנמצא הפה שלו - אז הוא רואה חבילות שמציעות תמורה טובה יותר מהמכוניות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מכאן ועד מה שעשיתם מהחברה, מהמכוניות המושלמות שהיא מייצרת ומההילה שהדבקת לסמל - המרחק הוא רב וגדול.

אף אחד לא עשה כלום. יש כאן למעלה מ-100 עמודים כי מה לעשות, זה הנושא שמושך הכי הרבה עניין מחד, והכי הרבה הייטרז מאידך. משום-מה יש המון אנשים, שמאד חשוב להם להבהיר שזה לא באמת הצעקתה. אם תשים לב היטב, יש כאן הרבה יותר אנשים שמנסים להסביר למה לא, מאשר למה כן. מעניין למה. הרי אם לא טוב לפלוני - שלא יקנה, לא? מסתבר שלא. צריך להבהיר לאותם אלה שיקנו או סתם כאלה שאוהבים שהם לא צודקים. במבט מהצד זה די מגוחך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...