Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הג'וליה הגיעה לאוסטרליה ואלפא הזמינו כמה עיתונאים למסלול מקומי:

האוסטרלים האלה יודעים לצלם...

galleryLandscape-gu75yu-ImageCut-12-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75zf-ImageCut-20-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75yx-ImageCut-9-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75yn-ImageCut-3-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75zb-ImageCut-2-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75yt-ImageCut-17-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75z2-ImageCut-19-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75yy-ImageCut-12-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75yz-ImageCut-3-1151x768.jpggalleryLandscape-gu75z5-ImageCut-6-1151x768.jpg

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהשתכנעתי (מזמן...) ה QV מוצלחת. אבל עם כל ההתלהבות הדגמים הבסיסיים קצת יותר מעניינים ונאלצים להתמודד עם זוטות כמו מחיר. מה אומרים על זה בעולם?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהשתכנעתי (מזמן...) ה QV מוצלחת. אבל עם כל ההתלהבות הדגמים הבסיסיים קצת יותר מעניינים ונאלצים להתמודד עם זוטות כמו מחיר. מה אומרים על זה בעולם?

אם אתה שואל מה יש לעיתונות המוטורית בחו״ל להגיד על הג׳וליה ה״רגילה״ ספציפית בהשוואה למתחרות שלה (סדרה 3, אאודי A4, יגואר XE, מרצדס C) אז קראתי כמה מבחני דרכים עד היום ובאף אחת מהם היא לא לקחה מקום ראשון. נראה היה שהקונצנזוס הוא שהיא טובה, טובה מאוד אפילו, אבל פשוט לא מספיק כדי לגבור על המתחרות באופן מוחץ.

הנסיון האישי והמאוד קצר שלי איתה היה חיובי מאוד, עם יתרונות מסויימים וגם חסרונות בהשוואה ל320i לדוגמא.

הבעיה הכי גדולה של אלפא בארץ לדעתי זה היבואן. שמעתי סיפורים על שירות רע (במוסך המרכזי וכו) אבל עכשיו מהניסיון האישי שלי (ולא רק שלי) אני יודע שגם השירות לפני קניה אצלם לא משהו בלשון המעטה, וחבל כי הם פשוט לא עושים חשק לקנות.

חבר פורום אחר שלא אזכיר את שמו, זכה ליחס פשוט מבזה מהם גם לאחר שכבר שם הזמנה לרכב. נדמה לי שהוא כינה אותם במילים ״חברה פח״, ואני יכול להבין למה.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שבוי בנטיה לחשוב שסיום מבחן במקום ראשון זו חותמת. יש לי טעם שונה משל הבוחנים

ובנוסף, בשוק המקומי (ובכל שוק) נושאי מחיר ושירות יכולים להטות את הכף.

כך שהשאלה האם היה מבחן שציין שהיא לא זוכה כי התמורה לא מספקת, או שהכל נמדד לפי ההצלחה ההנדסית?

אלפא עושים מאמץ אדיר עם ה QV. מה שכנראה נובע מאמונה שתהיה הצדקה לגביית פרמיה על הדגמים הבסיסיים.

עריכה אחרונה על ידי shayy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוברט: מקרה או שניים אינם מעידים על הכלל. אין ספק שזה לא תקין, אבל בדיוק באותו האופן אני מכיר לפחות כמה מקרים אצל דלק מוטורס (לדוגמא).

בנוגע למבחנים, ובכן עד כה ראינו בעיקר כמה מבחנים של דגם הדיזל באירופה. מבלי לזלזל ועם כל הכבוד, הייתי ממתין לראות מה יגידו במקומות אחרים כמו ארה"ב. תוסיף לזה גם את העובדה שאחרי שהג'וליה תלתן היכתה את כל המתחרות שלה בלא מעט מקומות, פתאום גם האירופאים מרגישים יותר בנוח לתת לה את הבכורה (ע"ע המבחן ההשוואתי מול המרצדס שערך המגזין הגרמני המוביל AMS).

לשי: בשלב זה רק אזכיר שהגרסאות הרגילות נגזרות מהתלתן.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שמקרה אחד או שניים אינם מעידים על הכלל. אם זאת, כאשר התחלתי להתעניין בג׳וליה אפילו לרגע לא חשבתי על זה ששמעתי סיפורים לא טובים בעבר, ורק לאחר שזכיתי ליחס לא מזהיר במיוחד נזכרתי בכך. אני מניח שאין עשן בלי אש, אבל אני אומר זאת בהסגה כי מבחינת שירות after sale אין לי נסיון.

לדלק לעומת זאת יש לי אין סוף תשבוחות, גם על המוסך המרכזי שלהם וגם על השירות באולם התצוגה בתל אביב, שם היחס והסבלנות הם לא פחות ממעולים. שוב, הנסיון האישי שלי, ואני מניח שגם פה יש יוצאים מן הכלל.

לגבי המבחנים מאירופה, זה נכון חלקם באמת דיזל, אם כי לא כולם, וכן, יהיה מעניין לראות את המבחנים מארה״ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשי: בשלב זה רק אזכיר שהגרסאות הרגילות נגזרות מהתלתן.

לא הבנתי.

במה זה שונה מדגמים של יצרנים אחרים והדימיון שבין גרסת בסיס לספורטיבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאלפא מכוונת ראש בראש לבמוו, גם במחיר, אז הלקוחות (ובטח אלו שיבואו מבמוו) יצפו לפחות לאותו היחס שהם מקבלים בדלק מוטורס ואפילו יותר. למה יותר? כי זה מה שצריך ב- PRESALE כדי שהם ישקלו לעבור.

גם אני מכיר אנשים שנפגעו מהיבואן של אלפא. במקרה כאלו שניסו לעבור מבמוו. שניהם קנו רכבים חדשים. אחד קנה 159 Q4 3.2 אם אני זוכר נכון את שם הדגם, השני קנה בררה מהדגם החזק והיקר.

לא עברו שנתיים, ושניהם היו שוב עם במוו, וזה עוד היה בתקופת קמור.

הראשון הגיע לבתי משפט עם היבואן, השני וויתר על כאב הראש ופשוט מכר את הרכב והתקדם הלאה.

זה לא חבר של חבר ולא שמעתי ממישהו, אלו 2 חברים קרובים שלי עד היום.

למרות זאת, אני חייב להגיד שאני לא יודע מה היחס ואיך השרות היום, ואני אישית מעולם לא התעסקתי עם יבואן אלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מעבודה קנה אחד לבנה מהסוג הבסיסי והייתה לי הזדמנות לראות אותה בפרטים וגם קצת לנסוע. אין לה שום דבר, לדעתי, כדי לעלות לפסגה. מכונית סתמית בסגמנט שלה. יכול להיות שהם יצליחו עם QV , אבל זאת - שום דבר מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנראות המכירות כרגע (וזה עוד בהייפ של רכב חדש ושל אלפא חדשה), יש לכולנו ובעיקר לאלפא רומאו מזל גדול מאוד שהסטלביו אוטוטו מתחיל שיווק כי ג'וליה לא נראה שתגיע ליעדים שייעדו לה שמלכתחילה היו גבוהים בצורה אופטימית מאוד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא בונים על מכירות של עשרות ומאות אלפי ג'וליה. אחרת מבחינה כלכלית הם בבעיה.

אלפא בונים על 100 אלף ג'וליות בשנה.

זו התוכנית המוצהרת.

כמה צריך למכור כדי להיות בסדר מבחינה כלכלית, אף אחד לא יודע.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...