Jump to content

Laurence

 • הודעות

  2,752
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Laurence

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

1

מוניטין

 1. ה XV נמדד והוא לא מספיק מרווח לנהג. אני קצת מפחד מהגיר הרציף כי מדובר במרומי הכרמל ובכלל כל חיפה משופעת עליות ומורדות. הבנתי שגיר רציף מסרס את הרכב בעליות. חבר שהיתה לו XV מכר אותה כשהבין שלעלות את האופנוע ים מהחוף לכרמל עם עגלה מאחור ה - XV זאת משימה לא פשוטה.
 2. תודה מייק. מישהו יודע אם הפוקוס החדשה יכולה להתאים? והגולף היוצאת? יש עכשיו הנחות כי הדגם מתחלף בקרוב.
 3. אבא שלי בן 82 והייתי רוצה לחסוך לו תיזוזים ומדידות בכל אולם תצוגה...הדרישות:1. הרבה מקום לנהג, כיסא שזז אחורה כמו שצריך והגה שמתכונן2. תקציב: עד 150 אלף ש"ח. (אם יש רכב חדש ב 120 שעומד בקריטריונים, גם טוב) ואם יש ממש מתאים בעוד עשרת אלפים, אפשר להסתדר..3. לא היברידי4. לא מנוע 1000, טורבו עם 3 צילינדרים5. עדיף מרכב סדאן אבל לא חייב6. למרות שיכעיס חלק מכם - לא ה DSG שעשה בעיות ונטען שעכשיו תוקן. אין בעיה עם DSG מהדגם שלא עשה בעיות.7. כרגע מתנייד עם מונדיאו 2011תודה לעוזרים
 4. היום קבלתי בדואר רשום דו"ח על נסיעה בנת"צ. 1. בתמונה רואים בברור את מספר הרכב שלי אבל גם שרק 2 גלגלים היו בנת"צ. 2. מה אומר החוק? חייב 4 גלגלים? 2 מספיק לדו"ח? 3. כדאי ללכת למשפט? 4. אם השופט מאשר את הדו"ח, האם הוא נשאר 500 ש"ח? מכפיל את עצמו? מוסיף הוצאות משפט? תודה לעונים ולעוזרים.
 5. למה למכור - כי אחרי כמעט 20 שנה היא רוצה (ומגיע לה) רכב אחר. יש חדשים/חדישים יותר בקצת יותר - נכון, אבל לא אמינים יותר ולא עם כמעט 0 הוצאות וזה מוכח בדגם הזה. ולא עם המרחב הפנימי והתא מטען. לא סתם אלה המכוניות היחידות שנמצאות אצל הבדואים. הרכב יצטרך טסט רק בעוד שלוש שנים, עבר טסט היום ושני הבאים עוד לפני הדרישה לטס כפול בקיצור, אחשוב על מחיר, אם ימצא מכסה, הוא עשה עסקה מצויינת. אם לא, מישהו במשפחה יזכה.
 6. לאמא שלי יש סובארו ליאונה 2002. נקנה כחדש, 00 בעלים קודמים. חונה רק בחנייה מקורה, מטופל רק במוסך המרכזי בכל 18 שנותיו. והדובדבן שבקצפת - 50 אלף ק"מ אמיתיים לגמרי. כל הרכבים הדומים ביד2 עברו הרבה ידיים ומתקרבים ל 300 אלף ק"מ. לא יודע איך טופלו וכו... הרכבים האלו נמכרים ב 5-7 אלף שקל. בסכום כזה לא אתן לאמא שלי למכור את הרכב. מצידי שתתן מתנה לאחים שלי או לנכדים. השאלה היא האם הרכב הספציפי הזה שווה באמת יותר ממחיר השוק שאני רואה ביד2? לא הפרש של 1000-2000 שקל. אלא יותר. זה רכב אמין שמעולם לא עשה בעיות. הקילומטראג' הנמוך מבטיח עוד שנים רבות של נסיעה. מה דעתכם, לכל סיר יש מכסה? כמה באמת הוא שווה?
 7. משום מה מתקבל שזה רכב מסוג פיז'ו. אממה... סיומת 16 בשנתונים של המספר הזה היתה שמורה אך ורק לבמוו. מספר שמתחיל ב 47 ונגמר ב 16 היתה תמיד במוו משנת יצור 1995.
 8. גם לי היה מקרה דומה לא מזמן, ביטחתי שנה דרך WOBI בסוכנות מסויימת. לקראת סוף תקופת הביטוח התקשרתי גם ישירות לסוכנות לקבל הצעת מחיר. הם אמרו שבגלל שביטחתי דרך WOBI הם לא יכולים לבטח אותי ישירות. חידוש רק דרך WOBI. כשקצת לחצתי הבנתי שיש לזה פתרון עוקף. לחכות שהביטוח יגמר, להסתכן ולהשאיר את הרכב לילה בלי ביטוח (מחצות עד נניח 9 בבוקר) ואז להתקשר לסוכנות ולעשות ביטוח חדש (לא חידוש) כי הרי אין ביטוח על הרכב. מעצבן...
 9. הנוחות נטו כמו שאתה קורא לה, לא באה בחינם....
 10. לא סתם שרשור כזה (ועוד הרבה שרשורים) נפתח על רכבי VAG עם DSG. כנראה שיש דברים בגו. למה אין שרשור כזה על רכבים אחרים? אני מנחש שזה כי הגיר שלהם פחות עושה צרות. לא חסין לגמרי, אבל כנראה שסטטיסטית פחות עושה צרות. יש לכל רכב/דגם את המחלה שלו וב VAG עם DSG זאת מחלה לא נעימה, מורגשת מאוד בכל נסיעה ויקרה יחסית לתיקון. כמובן שעדיף את מחלת החלון הנופל הנופל בפאסאט מלפני כעשור שגם לה התכחשו, אבל כנראה שהיתה קיימת. גם בפורד פוקוס מ 2012 וכמה שנים קדימה היתה בעיית גיר.
 11. אם אתה קונה רכב בשביל שישמור על המחיר שלו במכירה עם כמה שפחות ירידת ערך: - טויוטה לנדקרוזר בן שנתיים או יותר - רנגלר רוביקון בן שנה או יותר. אם הנאה מנהיגה חשובה לך, בטווח של הוולוו לדעתי ה- 330E עדיפה. אם חשוב לך תאוצה בקו ישר (דהיינו 0-100) הוולוו עדיפה (אבל כנראה שרק בזה) אם פחות חשובה לך צריכת דלק (יחסית לבמוו ולוולוו), ואתה מתרגש מאלפות, גם הג'וליה יכולה להיות בחירה מעניינת. אם עוד פחות חשובה לך הצריכת דלק, ואתה רוצה (על הנייר לפחות) אמינות יפנית, ופחות לבלוט בכביש, תשקול גם אינפיניטי
 12. וזה מהיום בוואינט: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5642248,00.html?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=organic
 13. חבר הזמין בבלאק פריידי וכבר קיבל והתקין דאבל דין סיני בפחות מרף המכס: - הטלפון לא עובד - לא מצליח לעשות PAIRING עם ה"שן הכחולה" לאף טלפון לא לשיחות ולא לשמיעת מוזיקה. - יש 6 רמקולים ברכב, רק 2 משמיעים קול - תחנות בורחות באמצע נסיעה בקיצור - You get what you pay for... וזה עוד לפני שאתמול הוא אמר לי יש קצת (ממש קצת) רייח שרוף מהמערכת. כך שזה גם יכול לשרוף לו את הדשבורד אם לא את כל הרכב. אז במקום לשקר לעצמכם ולהגיד: it's a not a bug it's a feature... בכל מה שקשור למערכת לא הייתי מתעסק עם סינים עלומי שם זולים.
 14. למטענים האלו יש פאן אוורור פנימי, הוא עובד אצלך, אתה שומע אותו? לא אתפלא אם התשובה שלילית - ככה זה אצל הסינים.... (וכן.. אני יודע שהכל סיני היום)
×
×
 • תוכן חדש...