Jump to content

Laurence

 • פרסום הודעות

  2,745
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Laurence

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 20/12/1956
 1. משום מה מתקבל שזה רכב מסוג פיז'ו. אממה... סיומת 16 בשנתונים של המספר הזה היתה שמורה אך ורק לבמוו. מספר שמתחיל ב 47 ונגמר ב 16 היתה תמיד במוו משנת יצור 1995.
 2. גם לי היה מקרה דומה לא מזמן, ביטחתי שנה דרך WOBI בסוכנות מסויימת. לקראת סוף תקופת הביטוח התקשרתי גם ישירות לסוכנות לקבל הצעת מחיר. הם אמרו שבגלל שביטחתי דרך WOBI הם לא יכולים לבטח אותי ישירות. חידוש רק דרך WOBI. כשקצת לחצתי הבנתי שיש לזה פתרון עוקף. לחכות שהביטוח יגמר, להסתכן ולהשאיר את הרכב לילה בלי ביטוח (מחצות עד נניח 9 בבוקר) ואז להתקשר לסוכנות ולעשות ביטוח חדש (לא חידוש) כי הרי אין ביטוח על הרכב. מעצבן...
 3. Laurence

  ירידת ערך רכב חדש

  הנוחות נטו כמו שאתה קורא לה, לא באה בחינם....
 4. לא סתם שרשור כזה (ועוד הרבה שרשורים) נפתח על רכבי VAG עם DSG. כנראה שיש דברים בגו. למה אין שרשור כזה על רכבים אחרים? אני מנחש שזה כי הגיר שלהם פחות עושה צרות. לא חסין לגמרי, אבל כנראה שסטטיסטית פחות עושה צרות. יש לכל רכב/דגם את המחלה שלו וב VAG עם DSG זאת מחלה לא נעימה, מורגשת מאוד בכל נסיעה ויקרה יחסית לתיקון. כמובן שעדיף את מחלת החלון הנופל הנופל בפאסאט מלפני כעשור שגם לה התכחשו, אבל כנראה שהיתה קיימת. גם בפורד פוקוס מ 2012 וכמה שנים קדימה היתה בעיית גיר.
 5. אם אתה קונה רכב בשביל שישמור על המחיר שלו במכירה עם כמה שפחות ירידת ערך: - טויוטה לנדקרוזר בן שנתיים או יותר - רנגלר רוביקון בן שנה או יותר. אם הנאה מנהיגה חשובה לך, בטווח של הוולוו לדעתי ה- 330E עדיפה. אם חשוב לך תאוצה בקו ישר (דהיינו 0-100) הוולוו עדיפה (אבל כנראה שרק בזה) אם פחות חשובה לך צריכת דלק (יחסית לבמוו ולוולוו), ואתה מתרגש מאלפות, גם הג'וליה יכולה להיות בחירה מעניינת. אם עוד פחות חשובה לך הצריכת דלק, ואתה רוצה (על הנייר לפחות) אמינות יפנית, ופחות לבלוט בכביש, תשקול גם אינפיניטי
 6. וזה מהיום בוואינט: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5642248,00.html?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=organic
 7. חבר הזמין בבלאק פריידי וכבר קיבל והתקין דאבל דין סיני בפחות מרף המכס: - הטלפון לא עובד - לא מצליח לעשות PAIRING עם ה"שן הכחולה" לאף טלפון לא לשיחות ולא לשמיעת מוזיקה. - יש 6 רמקולים ברכב, רק 2 משמיעים קול - תחנות בורחות באמצע נסיעה בקיצור - You get what you pay for... וזה עוד לפני שאתמול הוא אמר לי יש קצת (ממש קצת) רייח שרוף מהמערכת. כך שזה גם יכול לשרוף לו את הדשבורד אם לא את כל הרכב. אז במקום לשקר לעצמכם ולהגיד: it's a not a bug it's a feature... בכל מה שקשור למערכת לא הייתי מתעסק עם סינים עלומי שם זולים.
 8. למטענים האלו יש פאן אוורור פנימי, הוא עובד אצלך, אתה שומע אותו? לא אתפלא אם התשובה שלילית - ככה זה אצל הסינים.... (וכן.. אני יודע שהכל סיני היום)
 9. הקרצ'רים שהזכרתי בין 1000-1500ש"ח. איפה הם נמכרים ב 400 ???
 10. טוב, ההתלבטות עכשיו היא בין קרצ'ר K4 ל - K5. ההפרש הוא 300ש"ח. כמובן שה K5 חזק יותר ואני פשוט מפחד שהוא יכול גם לעשות נזק לצבע, גומיות, צמות חשמל או חלקים אחרים כשאני משפריץ מתחת לג'יפ. מה אומרים?
 11. צריך להיות מספיק חזק לשטוף החוצה בוץ ממרכב של ג'יפ אחרי טיול חורף. בנוסף, עדיף עם אפשרות למיכל מים פנימי או שאיבה מדלי ולא רק חיבור ישיר לצינור. תודה
 12. בצפון תל אביב במגדלים, בלי שומר, בריכה, חדר כושר או סאונה/ג'קוזי וכו התמחור הוא 200ש"ח לחדר. (לא כולל בלתמ"ים) 3 חדרים 600 4 חדרים 800 5 חדרים 1000
 13. היבואן מחוייב לכבד את האחריות גם על רכב ביבוא אישי. הוא יכול להערים קשיים אבל ככלל אין לו ברירה. ואם יש בעיה, מכתב לייצרן באנגלית והעתק ליבואן המקומי לרוב פותרת את הבעיה. מה שכן, בבמוו למשל, אחריות היצרן במקור היא שנתיים, היבואן מוסיף שנה כדי להיות תחרותי. את השנה הנוספת הוא לא חייב לתת לך.
 14. אז הפוך... למה לא נוטשים את הבעייתי אם יש להם גם גיר עמיד יותר? עלות? שווה את השם הטוב? שמעתי שבסין, המדינה בה נמכרות הכי הרבה VAGיות, לא שמים את הגיר הבעיתי באף רכב של הקונצרן.
 15. הרי יש להם גם גיר יבש שהוא פחות עדין, למשל ב GTI. למה לא שמים אותו בכל הרכבים ויוצאים אחת ולתמיד מהברוך הזה של ה DSG הרטוב?
×
×
 • Create New...