Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

150 משכורות - יוזמה להנגשת תחום המשכנתאות

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה פה היא שאתה טיפוס רציונלי שמנתח סיטואציות בצורה לוגית, האנשים שחושבים ש"באים לעשות עליהם סיבוב" ומתלהמים ממש לא כאלה.

נכון שבסופו של דבר הם טועים בגדול, אבל אי אפשר לעשות להם ריסט למצב מפעל ולחנך אותם מחדש אז עם מה שיש צריך לעבוד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 466
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוריאו - בבקשה אל תעלב מההודעה הבאה - אבל אני אסביר לך איך הסיפור הזה היה נראה לי מהצד: יש כאן הקצנות. אז בבקשה אל תהיה קטנוני לגביהן. הן לצורכי הגזמה והמחשה ואינן בהכרח משקפים את דעתי האישית.

אהלן. לקחתי משכנתא ואני עכשיו יכול להרצות לכם איך לקחת כי אני ממש מבין בזה. בואו אליי.

אנשים: איך זה הופך אותך למבין? התייעצת עם מישהו? שמת דיסקליימר?

אתה: לא. לא צריך.

אתה 2: בעצח... התייעצתי ושמתי. זה רק למטרות וטובה.

אתה: אויש כל כך קשה לי. אני עודה הרצאות וזה ממש מתיש. ואני מפסיד כסף. והמדינה רוצה כסף מהיוזמה. אני שוקל לפרק אותה.

אנשים: מדינה חרא. תפרק. או שתעלה הרצאה ביוטיוב

אתה - אי אפשר יו טיוב. מישהו ימשוך לי בקוקיות. ממש לא יודע מה לעשות.

אנשים- טוב תסגור ת׳באסטה.

אתה 2: טוב. לקחתי רואה חשבון אני מתחיל למכור מושבים על מנת לכסות הוצאות. נודר נדר. לא מרוויח אגורה. אפילו מפסיד.

בוס: אוריאו. צריכים אותך בחו״ל.

אתה: וואלה הרצאה באינטרנט זה אחלה. אני צריך 100 אלף. יש מצב אני מרוויח קצת.

עכשיו שתבין, כמו שספייר אמר -

מצידי שכל ה100 אלף ייכנסו לך לכיס.

זה לא מעניין.

האנטיגינוזים הוא נגד כל העניין הזה של הקדוש המעונה.

ואגב באמת שמת תמונות של התעודות שלך מהלימודים בגלל איזה מגיב? אתה לא אמיתי. בחיי.

אני רוצה תמונה של תעודת לידה שתוכיח לי שיש דברים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, שים את עצמך לרגע בנעליים של האדם הממוצע במדינה שהוא הדיוט.

מרוויח שכר ממוצע, לא מכיר Headstart, לא יודע מה העלויות הכרוכות בכך. מעולם לא צילם / הפיק שום דבר. אין לו מושג בעלות קמפיין ופרסום שלו.

הוא מעולם לא היה עצמאי לרגע, אין לו שמץ של מושג מה העלויות הכרוכות בכך.

מנקודת מבטו, 100,000 ש"ח זה המון כסף. משכורת של שנה וחצי.

אחוז האנשים שיבין במה מדובר, מסוגל לחפש ולהתעניין בעצמו כדי לקבל מושג מה העלויות הוא קטן למדי. סביר גם להניח שאותם אנשים מסוגלים ללא מאמץ גדול לנבור, לקרוא ולהבין את החומר לבד תוך מספר שעות. אני מניח שלא אליהם בעיקר אתה מכוון את המיזם שלך.

כיוון שסביר להניח שאתה מכוון לאותו אדם ממוצע, שלא מכיר, לא יודע ועבורו 100,000 ש"ח הם המון המון כסף, ייתכן וכדאי לך לספק פירוט עלויות בסיסי בקמפיין עצמו ובזה לסגור עניין, ולא להתחיל להתווכח היכן נמצא הפסיק בשם של התואר עם כל מני אנשים בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטענה שלך בעצם ב"עושה עליך סיבוב" ?

4. כל התשובות נכונות, וגם - הבטחת שאתה לא מרוויח מזה ועכשיו פתאום אתה כן מרוויח מזה.

שוב, לא בקטע רע, לא בהקנטה, נטו סקרנות ורצון להבין לוגיקה שנסתרת ממני. באמת.

צא מזה, כפרות עלייך, אין פה לוגיקה ולא תהיה.

אתה הבטחת שזה "חברתי" - ועכשיו אתה רוצה 100K שקל?! על לשים חצובה ולהעלות ליוטיוב?! זהו. זה כל מהות השאלה שעולה כאן. לא האם זה שווה לי או האם אני מקבל bang for buck מספק. כלום. הבטחת שזה לא למטרות רווח ו-100K נשמע כמו ממש הרבה כסף בשביל משהו לא למטרות רווח.

1. זו הדרך שלי, אם היה מדובר ב"עסק" אולי הייתי בוחר באסטרטגיה אחרת, למרות שאני לא מכיר הרבה עסקים שמפרטים תחשיב חשבונאי שלהם.

2. אגב, לטובת מי שהתעייף בהודעה הראשונה שלי: במקור פירטתי את כל ההוצאות בעמוד ההדסטארט, ואז העורכים של הדסטארט טענו שזה מיותר ואשתי צידדה בהם אז לקחתי בעצתם.

1. ברגע שאתה מבקש מאנשים כסף, זה עסק. אם אתה לא מרוויח ממנו כלום זה עסק מחורבן (עבורך), אבל עדיין עסק. ועדיין, תחשוב על זה לרגע - אתה מבקש מאנשים כסף, כדי לתת להם אחר כך משהו בחינם. אתה מבין את האבסורד? אני אשלם לך עכשיו 200 שקל, ואחרי זה משה ודני יקבלו בדיוק את אותו תוכן כמוני בלי שהם שילמו אגורה? לא ממש משתלם. אתה צריך להסביר למה שווה לי להשקיע, ולקבל את אותו משהו שכולם יקבלו בלי לשלם, הופך את ההשקעה ללא שווה. במיוחד במדינה הכי לא קוליגיאלית ביקום.

2. זאת לדעתי טעות. היה עדיף לך לתת הסבר קצר על תוכן ההרצאה, ולפרט את ההוצאות - הרי משם רוב ההתנגדויות שלך, וזה הדבר שאתה צריך לתת לו מענה. אבל נו, מים מתחת לגשר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מסכים עם הכותבים מעלי, פרוייקט (נפלא בעיניי) שהתחיל החברתי וללא כל כוונת רווח. פתאום דורש סכום גדול וללא הסבר מדויק.

ולכן הצעתי היא שקיפות .

כתוב במפורש

X - לעמלת הדסטארט

עוד סכום לשכירת מקום

עוד סכום לעריכה , פרסום , תשלום לרוח וכד.

ויתרה היא רזרבה קטנה למקרה וישתבש. (או שתצהיר שהיא פיצוי עבורך במידה ויש, לא כל כך הבנתי מהפוסט שלך כאן, )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לי רגע, בתור מי שמייצג את העמדה הזו שלא ברורה לי (אני לא תוקף אותך אני שואל בשיא הרצינות ומתוך סקרנות אמיתית לתשובה):

מה הטענה שלך בעצם ב"עושה עליך סיבוב" ?

1. אני מתכוון לברוח עם הכסף לחו"ל ולא לספק כלום בתמורה

2. המידע בהרצאה לא שווה x ש"ח (נניח, 50 - התשורה המינימלית)

3. אני מתפעל בשולי רווח גבוהים מאוד (נניח 100%, יענו 40,000 ש"ח נקי לכיס כמו שפירטתי בהודעה, או יותר אם אתה מניח העלמת מס)

אם הטענה שלך היא 1 או 2: אני מבין אותה

אם הטענה שלך היא 3: אני באמת לא מבין, איך עשיתי עליך סיבוב...? אתה עדיין שילמת ממש ממש קצת וקיבלת הרבה מאוד, לא?

אני באמת לא מבין, לא בסרקזם ולא בקטע רע, זה לא "מתקמפל" לי. איך דפקתי אותך....? מה הרציונל כאן?

שוב, לא בקטע רע, לא בהקנטה, נטו סקרנות ורצון להבין לוגיקה שנסתרת ממני. באמת.

המחשבה שישר קופצת לך בראש בתור ישראלי. לא לצאת פרייאר.

אף אחד לא באמת הולך לנתח מה אתה הולך לעשות עם הכסף, איך אתה הולך לדפוק אותי, או, מה יצא לי מזה.

העיקר שמי ששם את הכסף לא ידפק בצורה כזו או אחרת.

אתה אחד האנשים הכי הגיוניים שיצא לי להכיר (גם אם על גבי הפורום) שיורד ומנתח כל סיטואציה לפרטי פרטים ומגיע למסקנות על סמך ידע/מידע.

כל הטענות שלך כאן גם אם לגיטימיות אינן רלוונטיות, כי אתה ועוד קומץ מועט הם היחידים שככה מנתחים את המצב.

רוב הציבור הוא לא כזה. רוב הציבור רואה בקשה לקבלת כסף ומתחיל לחשוב האם שווה לי (ובנוסף - רק שלא אצא פרייאר).

כשאני אראה כל כך הרבה התגוננויות ופירוטים חלקם מיותרים והשאר קנטרנים ואפילו מעליבים (לא רוצה לשים? אל תשים!) - ברור שלא אשים - אני פשוט אעבור הלאה.

לא מתקמפל לך כי אתה לא חושב ככה, הסינטקס שאנחנו כותבים בו קצת שונה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אנליסט/כלכלן שבדק הרבה פרויקטים, יש הבדל עצום בין לכתוב שסך העלויות הוא X ללספק פירוט לגבי הרכב העלויות. למעשה, הצגה של מספר אחד בלבד לסך העלויות, ועוד מספר כל כך עגול, מבחינתי בכלל לא רלוונטי בלי פירוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור היקר.

מכיר את הכלל "בכביש, אל תהיה צודק - תהיה חכם"?

מתמטית, זה לא נכון.

אבל העולם (= עבודה מול אנשים. בכביש, בהד סטארט או בפיצריה) לא פועל רק על יסודות המתמטיקה או הפיזיקה (זאת אומרת העולם כן, אבל האנשים לא. יש לי חבר ד''ר לפיזיקה, גרוש 3 פעמים. זה שהוא יכל להסביר לגרושתו הוויכוח למה מתמטית היא טועה, לא קידם אותו שום דבר בחיים).

מה שכולם מנסים להסביר לך פה זה שגם אם אתה צודק (ואתה צודק), אל תשכח שאתה עובד מול בני אנוש בעלי יצרים רגשות ואישיות שונה זה מזה, ולכן אתה צריך לשחק את המשחק לפי הכללים שלו, או לפרוש ממנו.

"כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות".

אתה יכול לראות את זה בשרשור של פיצוץ האוכלוסין זו עובדה מוגמרת (בינתיים העובדה המוגמרת זה שהשרשור הזה אכל את כל המשאבים של הסרבר), ובעוד מאות שרשורים שהתפתחו לדיונים סוערים.

ועליך בדיוק אמר החכם מכל האדם: "כי ברב חכמה - רב כעס, יוסיף דעת - יוסיף מכאוב".

יצא לי ארוך מדי (כמוך...), אז בקיצור:

אתה אחלה, אתה ברכה לחברה ומין האנושי, אתה גאון ונדיב וג'נטלמן (אני לא ציני. ראיתי אותך בלייב), אבל שכחת ש"בתוך עמי אנוכי יושבת" ובן אנוש זה הייצור הכי מתוסבך שיש.

בהצלחה במיזם בכל אופן. אני בטוח שזה ברכה, ובהכירי חלק מהעלויות -ברור לי שהפקה של אירוע כזה כולל עריכת וידאו ברמה גבוהה, עריכה לשונית, תוכן וכו' עולה סכומים גבוהים מאוד - ולעניות דעתי 100,000 זה גבולי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוד קל ברשותכם: לא תרומה, תמיכה

תרומה זה בבנק הזרע P:

בלהבלהבלהבלה (תסלח לי על התמצות)

__

שיהיה לצמים צום קל, וגמר חתימה טובה, אני עף לחו"ל לשבועיים ומקווה לנקות קצת את הראש מכל החודש האחרון.

ולחברי הקבוצה כאן שכבר היו בהרצאה, אני מצפה מכם לתת כתף! אתם יודעים כמה המיזם הזה שווה יותר טוב מכולם.

__

אור

"""

אור ידידי, כאדם שחי בעולם העסקי אני יכול להגיד לך שאתה רגיש מידי.

לא משנה אם תחלק לאנשים תלושי הנחה במשכנתא לפחות ממיר הקרן אנשים תמיד יבואו בטענות שאתה מרויח מזה וכמה אתה דופק אותם. זה העולם החופשי ולצערי ככה הוא מתנהל.

אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד כי אף אחד לא שותף שלך. מי שרוצה שיתרום/ישלם/ישתתף בהוצאות (שכל אחד יבחר את מה שמתאים לו לחשוב) ומי שלא לא. זו לא מילה גסה להרויח (ואל תיתפס למילה להרויח במובן של לעשות כסף מזה אלא במובן שאלה שעות עבודה שאתה משקיע על חשבון עבודתך הרגילה ואתה מחזיר את ההפסדים שנגרמים מזה) ואל תצפה שאדם מן השורה שרגיל ללכת לעבודה, לעבוד 9 שכעות ולקבל תלוש במחשבה שבעל הבית מתעשר ומרויח מליונים על הגב שלו יבין את זה.

אם אתה מאמין במה שאתה עושה אז תעשה גם אם יהיו כאלה שיבואו בטענות. תמיד יהיו רחשי רקע ואף עסק (למרות שאתה לא עסק) לא מוכר ל 100% מהלקוחות הפוטנציאליים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריאו - בבקשה אל תעלב מההודעה הבאה - אבל אני אסביר לך איך הסיפור הזה היה נראה לי מהצד: יש כאן הקצנות. אז בבקשה אל תהיה קטנוני לגביהן. הן לצורכי הגזמה והמחשה ואינן בהכרח משקפים את דעתי האישית.

אהלן. לקחתי משכנתא ואני עכשיו יכול להרצות לכם איך לקחת כי אני ממש מבין בזה. בואו אליי.

אנשים: איך זה הופך אותך למבין? התייעצת עם מישהו? שמת דיסקליימר?

אתה: לא. לא צריך.

אתה 2: בעצח... התייעצתי ושמתי. זה רק למטרות וטובה.

אתה: אויש כל כך קשה לי. אני עודה הרצאות וזה ממש מתיש. ואני מפסיד כסף. והמדינה רוצה כסף מהיוזמה. אני שוקל לפרק אותה.

אנשים: מדינה חרא. תפרק. או שתעלה הרצאה ביוטיוב

אתה - אי אפשר יו טיוב. מישהו ימשוך לי בקוקיות. ממש לא יודע מה לעשות.

אנשים- טוב תסגור ת׳באסטה.

אתה 2: טוב. לקחתי רואה חשבון אני מתחיל למכור מושבים על מנת לכסות הוצאות. נודר נדר. לא מרוויח אגורה. אפילו מפסיד.

בוס: אוריאו. צריכים אותך בחו״ל.

אתה: וואלה הרצאה באינטרנט זה אחלה. אני צריך 100 אלף. יש מצב אני מרוויח קצת.

עכשיו שתבין, כמו שספייר אמר -

מצידי שכל ה100 אלף ייכנסו לך לכיס.

זה לא מעניין.

האנטיגינוזים הוא נגד כל העניין הזה של הקדוש המעונה.

ואגב באמת שמת תמונות של התעודות שלך מהלימודים בגלל איזה מגיב? אתה לא אמיתי. בחיי.

אני רוצה תמונה של תעודת לידה שתוכיח לי שיש דברים כאלה

וזו הסיבה שאם המיזם שלי היה חי ב'קארספורום' הוא היה מת עוד לפני שהתחיל, לגישה שאתה (לא אתה אישית, אלא אתה כמצטייר בתגובה) מייצג בהודעה חשוב יותר להתנגח ולהקניט מאשר לחשוב על טובת הקולקטיב - גישה חולנית ורעילה. קלטתי את זה מזמן והפסקתי להגיב כאן בדיוק מהסיבה הזו (ולכן גם לא שיתפתי כאן את ההדסטארט, ותהיתי מאיזו סיבה אתה בחרת לשתף - מפרגון או להיפך)

אבל הוא לא חי בפורום, ולמרות כל הרעל בסופו של דבר מי שכן 'הטריח' עצמו להרצאות הרוויח בענק וזו כנראה הסיבה שכל הרצאה שלי מתמלאת במאות אנשים - למרות שזה פאקינג 3 שעות על נושא אפור ומשעמם...

בכ"א אני ממש לא קדוש ואף פעם לא טענתי שכן (זה שוב ייחוס אישי שלך) - ממש כמו שמעולם לא טענתי שמישהו "חייב" לי משהו בניגוד להצהרות הקודמות שהעלת. אני מאחל לציניקנים ולעברייני המקלדת שיפרקו להם את הצורה בבנק שזו גישה ממש לא "קדושה" ורעילה בפני עצמה.

אני אדם שפיו וליבו שווים, יש כאלו שמתחברים לגישה הזו ויש כאלו בהם מתעורר אנטגוניזם. כאן חוזרים לנק' ההתחלה שהיא: מה אכפת לי? אם המיזם ימות זה יחסוך לי מלא זמן והתעסקות, דקה לפני שאני משעתק את מרכז חיי לחו"ל.

בדיעבד, אגב, לא הייתי פותח את ההדסטארט. זו גם הסיבה שהורדתי מאוד את הרגל מהגז בשבוע האחרון. התעייפתי

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר לך אור ידידי היכן הטעות

ב דנא הישראלי, הדבר הכי חמור שיכול לקרות לישראלי זה לצאת פראייר

זה הפירוש של "

הוא לא הולך לעשות עליהם סיבוב".

ויש אנשים שחשים ש100K זה סכום לא סביר.

לי אישית אין שמץ של מושג האם הסכום הזה משקף 100K רווח או 10K הפסד.

גם צורת גיוס כספים בדרך זו , דרך שמי שרגיל כמוני לשלוח מכתב עם יונת דואר לא בדיוק מבין , אבל מסתגל לשינוי וכנראה שהיא עובדת.

ראה איך לחבק ולא לתקוף את המנאצים.

בהצלחה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לכך שאני 'רגשי' מדי בכל הנוגע למיזם, מי שינסה לדמיין איך הוא היה מרגיש אם היה מנדב מאות שעות עבודה לטובת משהו ומקבל בתמורה צווחות 'גנב' 'שרלטן' 'נוכל' וכו' אולי יבין למה, אולי לא.

אם זה היה עסק ממנו יש לי רווח ישיר אז זה היה קל יותר, הייתי מצחקק וממשיך הלאה עם הדיבידנדים. כנראה בגלל שזה לא המצב מה שקורה זה שאני נותר עם השאלה "אז מה הרציונל לבצע זאת מלכתחילה?", וכנראה בגלל שהרציונל מאוד אבסטרקטי זה מקפיץ לי אקספשן ב'מערכת' ואני מתבאס, על עצמי, על הטמטום.

אני משתדל לקבל החלטות בחיים בצורה מאוד רציונלית/מערכתית, וכל הסיפור הזה עם המיזם מאוד לא הגיוני ואפילו קצת 'מטופש', ועכשיו בזמן שאני כותב את זה אשכרה נפל לי האסימון על מה שגורם לי להתעצבן (ההייטרים מזכירים לי את הכשל שלי ולכן מצליחים to get under my skin) אז לפחות דבר טוב אחד יצא מהשרשור... פסיכולוגיה חינמית!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארוך לי כל החפירות פה.

אישית, בן אדם שקם מהכיסא ועושה מעשה (ווואחד מעשה הוא עושה פה, כן?) נראה לי משהו חיובי בסה"כ. גם אם הסגנון פחות ידבר אלי (וזה לא המקרה, אבל אני כבר הבנתי שאני לא תמיד מיצג את הממוצע). תמיד אפשר להציע הצעות לשיפור, ולהתווכח, ולחפור, אבל רבאק, זה נראה פרויקט די מושקע ודי מוצלח. לא תמיד חייבים לחפור.

אין לי שמץ של מושג בהפקות. אבל נראה לי שאם אור חושב שזה עולה X, אז זה כנראה איפשהוא בסביבה. גם אם אפשר לעשות את זה ב(הרבה) פחות, כנראה שהוא מכוון לרמת ביצוע מסויימת כי הוא לא הטיפוס של חצובה וסמארטפון. לגיטימי בעייני. לא באמת מעניין אותי כמה בדיוק יעלה הצלם, העורך או כל דבר אחר. איכשהוא רמת האמינות שלו מספיק גבוהה לדעתי כדי לא להיכנס לפרטים האלו.

אז אפילו שאני לא רואה את עצמי לוקח משכנתא בקרוב, תמכתי את תמיכתי הצנועה.

אור, בהצלחה!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו, אתה עושה את הטעות הראשונה בספר הפסיכואנליזה האינטרנטית - אתה מסיק על טיבו של בנאדם על סמך היכרות איתו. זה ביג נו נו.

כולנו, כל מי שהגיב כאן מאז ההקפצה האחרונה (אני רוצה לחשוב ש)מאמין באור, מאמין שהמספרים שלו נכונים ביחס למה שהוא רוצה להשיג (אני מבין בצילום ועריכה, והסכומים שדיברנו עליהם לא מופרכים. מעט גבוהים לטעמי, אבל לא מחוץ לנורמה) ומאמין שהוא לא הולך לגזור קופון שמן (אם בכלל) על גב אנשים תמימים.

מה שאנחנו עושים, זה מנסים להסביר לו למה צורת ההתמודדות שלו עם ההייטרים רק חופרת לו בור יותר גדול ומרחיקה אותו מהפתרון הרצוי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור יש לי כמה שאלות שהייתי שמח לשמוע את התשובה שלך עליהן.

אני כותב עם 0 ציניות או עוקצניות, באמת רוצה לדעת.

קצת קונטקסט: אני מחשיב את עצמי לאוטודידקט, את כל התואר שלי (מדעי המחשב) עשיתי לבד בלי לדרוך בהרצאה אחת (אולי מלבד השבוע הראשון) ולמרות זאת הייתי בהרצאה הראשונה שלך בתל אביב. מאוד הפתיע אותי שלא פשוט פרסמת וידאו של עצמך מסביר על משכנתא, אז הגעתי להרצאה פרונטלית על מנת לראות מה כל כך מיוחד שצריך להגיע פיזית להרצאה על מנת שהמסר יחדור.

כנראה שהשאלה עלתה לעוד אנשים רבים כי פתחת את ההרצאה בדיוק בשאלה הזו. הסברת שאתה לא רוצה שאנשים יוציאו את דבריך מחוץ להקשרם ואתה לא רוצה להיות חשוף לתביעות וכד' - וסיימת, בשורה שחוזרת פה שוב ושוב ושוב - "זה בהתנדבות, אני לא חייב כלום לאף אחד גם ככה".

אז שאלה ראשונה: מה השתנה? למה כעת לעשות הרצאה אינטרנטית זה בסדר?

שאלת המשך: אתה בן אדם חכם (לא בציניות) - אתה באמת רוצה להגיד לי שאתה חושב שאם ליצן כלשהו ירצה לבוא ולתבוע אותך על הרצאה שהעלת ליוטיוב - לא יוכל אותו ליצן לעשות בדיוק את אותו דבר בהגעה להרצאה פרונטלית? מה הבעיה לצלם את כל ההרצאה שלך בלי שתשים לב?

אבל עזוב את זה, הדבר שהכי חורה לי זה שאתה מציג, גם בדפי הפורום, גם בפייסבוק וגם בסרטונים כאלו ואחרים שאתה עושה את זה כי מישהו צריך לעשות את זה. אתה עושה את זה כדי שבני ובנות ישראל הצעירים לא יפלו ברשת של הבנקים הרשעים... מטרה נעלה בהחלט... הייתי מצפה שעבור מטרה נעלה שכזו תשים את האגו בצד... אבל לא, כפי שכתבת (ציטוט מהפייסוש):

עכשיו היוזמה עוברת מהידיים שלי לידיים שלכם.

אם תתמכו בקמפיין ונצליח לגייס, ההרצאה תהיה זמינה לתומכים תוך זמן קצר, ולאחר מס' חודשים גם לכלל הציבור.

אם לא, אז לא יהיו יותר הרצאות כי אני לא אהיה כאן.

באמת? אם לא תצליח לגייס את כל ה 100K (סכום נכבד מאוד) אתה תעדיף לא להעלות אף הרצאה בכלל?

אתה תעדיף להפקיר את בני ובנות ישראל הצעירים לידיהם של הבנקים מאשר להעלות הרצאה שהיא רק "סבירה" באיכות שלה?

בוא נודה באמת, אם אתה תצלם עכשיו במצלמה של הפלאפון שלך, עם חצובה ב 10 שקלים מאיביי הרצאה - התוכן שלה לא ישתנה אם תוציא 100K. התוכן יהיה אותו תוכן, ויוכל להשכיל אנשים בדיוק באותה צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...