Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 או פורד פיאסטה

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש לקנות רכב ראשון ואני די נסגרתי על פורד פיאסטה או מאזדה 2 שנתונים 2009-2012. הם מתאימים לי בתקציב, שני הרכבים יחסית קטנים וחסכונים השאלה מה יותר עדיף?

השימוש שלי יהיה כנראה בעיקר בתוך העיר אבל יכול להיות שאעבור לעבוד בקרוב מחוץ לעיר ולכן יתכנו נסיעות בינעירונית על בסיס יומי.

לכן מה שהכי חשוב לי ברכב זה אמינות, אחר כך נראות (מה אני אעשה?), חיסכון בדלק ושאר הדברים.

יש לי נטייה לכיוון מאזדה 2 סדאן כי זה רכב שפעם פינטזתי עליו אבל הוא יקר משמעותית מהפיאסטה.

מה דעתכם על שני הרכבים? מה הייתם בוחרים ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומט סבבה לגמרי, אבל לא מצטיין בצריכת דלק. לא יודע להשוות למאזדה 2 מבחינו זו.

האמינות של הפיאטסה טובה למדי, אבל של המאזדה כנראה טובה יותר.

נראות - פה הפיאסטה מנצחת. אבל זה כנראה הסעיף שפחות משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שההסתכלות שלי היא על האוטומטית למרות שיש לי רישיון גם על ידני.

לגבי נראות, לפחות מבפנים, הפיאסטה לגמרי מנצחת. מבחוץ, שתיהן נראות טוב פשוט יש לי חולשה למאזדה באופן כללי ולסדאן בפרט.

מה זאת אומרת שהמאזדה יותר אמינה מהפיאסטה? במה זה מתבטא? הבנתי שלפיאסטה יש נטייה לבעיות גיר אבל בשנתונים האלה הגיר נחשב אמין, לא כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות היו הגיר הרובוטי עם מנוע ה 1.6.

1.4 נחשב למוצלח אבל פחות זריזה מאשר המזדה.

שניהם לא חסכוניות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחת מהן לא באמת חסכונית (לפחות לא בקטגוריה). למאזדה ביצועים טובים אבל קצת רועשת.

מה שמפתיע אותי זו המחשבה שלך דווקא בכיוון של הסדאן, שהיא עוד יותר גדולה ולכן צורכת עוד קצת דלק.

חיצונית זה עניין של טעם אבל בעיניי היא כעורה בהרבה מהמאזדה 2 חמש דלתות, הוסיפו לה בגאז' שנראה לא קשור לכלום ואם כבר סדאן אז המאזדה 3 הרבה יותר שימושית

עריכה אחרונה על ידי Yellow Engine

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, yulianx כתב:

הבעיות היו הגיר הרובוטי עם מנוע ה 1.6.

1.4 נחשב למוצלח אבל פחות זריזה מאשר המזדה.

שניהם לא חסכוניות.

לפני 1 דקה, Yellow Engine כתב:

אף אחת מהן לא באמת חסכונית (לפחות לא בקטגוריה). למאזדה ביצועים טובים אבל קצת רועשת.

מה שמפתיע אותי זו המחשבה שלך דווקא בכיוון של הסדאן, שהיא עוד יותר גדולה ולכן צורכת עוד קצת דלק.

חיצונית זה עניין של טעם אבל בעיניי היא כעורה בהרבה מהמאזדה 2 חמש דלתות, הוסיפו לה בגאז' שנראה לא קשור לכלום ואם כבר סדאן אז המאזדה 3 הרבה יותר שימושית

התכוונתי יחסית לרכב משפחתי מהשנים האלה כמו מאזדה 3 או פורד פוקוס. אני דווקא אוהב יותר את המראה של 2 סדאן מאשר 2 5 דלתות, אבל זה עניין של טעם אישי.

מאזדה 3 די פסלתי גם בגלל עניין של צריכת הדלק וגם כי בשנתונים של 2009-2012 רוצים עליהם יותר מהפיאסטה ו-2 שדי מספיקות לי לצרכים שלי.

מה שמוביל אותי לשאלה? למה מאזדדה 3 יותר שימושית? כי היא גדולה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lior2321 כתב:

אם הפיאסטה אוטומטית מדובר בתיבה דו מצמדית פחות אמינה מהמאזדה

רק מ2013 הגיר הוא רובוטי. עד 2012 מדובר בגיר פלנטרי 4 הילוכים.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, בליינדקאובוי כתב:

מה שמוביל אותי לשאלה? למה מאזדדה 3 יותר שימושית? כי היא גדולה יותר?

אוקיי, אולי "שימושית" היא לא המילה המתאימה. בוא נגיד יותר איכותית.

כמו כל מעבר בין רכב סופר מיני לבין משפחתית של אותו מותג, אתה מקבל יותר איכות - בחומרים, באיבזור, ואם אינני טועה לגבי השנים האלה - גם מנוע 1.6 במקום 1.5 ליטר.

מאזדה 2 תוכננה כסופר מיני, ולכן אם אתה מתעקש על 4 דלתות ויש לך צורך אמיתי בגודל של משפחתית, אז ה- 3 לגמרי עדיפה

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...