Jump to content

Ido.G

 • פרסום הודעות

  11
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Ido.G

 1. העלתי תמונה של בדיקת הדחיסה. למיטב הבנתי, זהו מצב תקין. האם כן?
 2. תודה. הבעלים הנוכחי לא היה מודע לקיומה של תאונה (או משקר) וכמו כן לגבי עניין התיקון במנוע. הוא קנה את הרכב בלי בדיקה. מצבר בן שנה וחצי. צמיגים במצב טוב פרט לאחד, ולכן צריך להחליף זוג. לא ממש איכפת לי מזה בכל מקרה, זה סכומים זניחים ואין השפעה על עתיד הרכב. ברור שכל עניין המגבים\פנסים וכו זה די שטויות. איכפת לי מהמנוע והמגיר (והשלדה, שנאמר שתקינה).
 3. שלום, לקחתי פיסטה 2011, 105000 ק"מ, יד 4, ללא היסטוריה מאוד ברורה, אך יד נוכחית 4 שנים ללא בעיות משמעותיות, לבדיקה. הבעלים הנוכחי רכש את הרכב בלי בדיקה. הבדיקה העלתה את הממצאים הבאים: - הרכב כן עבר תאונה שפגעה בחזית, ללא פגעה בשלדה - דברים שונים שצריך לסדר והם כנראה ברי תיקון במחירים סבירים - תושבות, גומיות, צינורות מים, פנסים מעורפלים - נזילת שמן בגיר, נקישות בהגה - בעיות שנשמעות פחות פשוטות ולא ברורה ההשלכה והעלות של תיקונן זה כבר הרכב השני שאני לוקח לבדיקה, ואני מבין שלבדוק רכבים עד שאגיע לרכב בגיל כזה שיוצא "נקי" יהיה מאוד מאתגר. לצערי
 4. שלום, לקחתי שברולט סוניק 2012 לבדיקה היום. יד ראשונה, 85,000 ק"מ. אני מבין שבאופן עקרוני תמיד יגלו דברים ברכב יחסית ישן, ושמכוני בדיקה מבצעים קצת "כסתח". אך למיטב הבנתי היו דברים שהם אולי קצת מעבר. רציתי להתייעץ על מידת חומרתם ועל המלצתכם להמשך עם הרכב הזה. מעולם לא רכשתי רכב יד 2. הדברים שעל פניו הם חמורים הם: נזילת חומצה מהמצבר. צריך להוציא ולנקות. צריך לצבוע פח שנחשף. יתכן שיש חוטי חשמל גלויים. צריך כמובן להחליף מצבר. מנוע - יש נזילת שמן, רעידות מנוע, דרושה החלפת תושבת מנוע, קורוזיה וסימני נזילה בחיבורים ומצננים, תצרוכת דלק גבוהה גי
 5. שלום, אני מתעניין ברכב אשר נטען שהוא יד 2 אפס ק"מ. יש פער של כחצי שנה בין מועד העליה לכביש לבין מועד הבעלות הנוכחי. ברכב שלי, לדוגמה, שהוא גם כזה, הפער הוא חודש בלבד. הסבר? דעתכם?
 6. Ido.G

  שברולט סוניק 2013

  אם הוא אכן מוכר לך אותו ב"מחיר משפחה", ובעצם מפסיד כ 15K ש"ח, אז בטח שכן. הרכב הזה שווה הרבה יותר. ב 8K שח אפשר לקנות רק גרוטאות.
 7. הלכתי לראות שברולט סוניק, שנת 2016, 90000 ק"מ, מנוע 1.4 LT. מחירון 32K, נמכרת ב 29K. הרכב נראה במצב טוב. רוצה לקחת לבדיקה. אשמח לדעתך לגבי הרכב, ואיך להמשיך עם זה. תודה.
 8. הכל עניין של בחירה, וכל השאר תירוצים. תמיד אפשר להגיד כמה "הישראלים" הם ככה וככה. או אפשר לבחור לא להיות ככה. אני מאוד משתדל להתנהל במרחב הציבורי תחת ההנחה שיש בו אנשים אחרים חוץ ממני, עם צרכים משלהם, ושהם גם עושים טעויות מדי פעם, ולא צריך ישר להשתגע. אני מודה שמדי פעם אני נכשל (בדרך כלל תוצאה של עומס מאוד גדול בכביש) - בעיקר לגבי אנשים אחרים שלא מודעים לזה שיש אחרים במרחב הציבורי. אין לי בעיה לחכות יחסית הרבה למישהו\מישהו שמנסים להכנס לחניה והולך להם קשה, או לאדם מבוגר שחוצה את הכביש. אני מתעצבן מהר יותר כשיש אדם שלא נוסע בירוק כי הוא עסוק בטלפון שלו. הדגש שלי הוא שאני מייחס את הכ
 9. בדיוק כך, רישיון על אוטומט בלבד. למה בעצם יש לספייס סטאר שם כל כך רע? דברים כמו רעש בזמן האצה לא מטרידים אותי באופן מיוחד. אין לי גם דרישה מיוחדת ל"זריזות", אני כרגע עם הספארק 1 ליטר והיא מבחינתי עושה את העבודה נאמנה, וגם נסעתי איתה לאילת. אני מניח שהגבול עובר במנועי 1 ליטר אוטומט\רובוטי, ולכן ה 108 יורדת מהפרק. כנ"ל אבזור. שתהיה קישוריות BT, זה מספיק לי. מה זה "עומס עקב גיר רציף"? עומס על המנוע? איך זה בא לידי ביטוי? באיזו צורה כדאי, לדעתכם, לבדוק מהי רמת הבטיחות של רכבים?
 10. תודה. אם לא תהיה ברירה אמתח את התקציב, אבל אני מעדיף לא להגיע לשם. מה הדעה על הספייס סטאר? מה בעצם נחות בה לעומת הרכבים האחרים? (הבנתי שיש מנוע 3 צילנדרים שאולי קצת רועד, חוץ מזה) אשמח גם לשמוע דעה על השברולט סוניק (AVEO לשעבר). מה הדעות לגבי מיני קצת יותר חדשה (נניח, ספארק או I10 שנת 2016), לעומת סופר-מיני (I20, ריו) שנתיים אחורה?
 11. שלום. ברשותי שברולט ספארק 2014, 1 ליטר ידנית. נרכשה כ"יד שניה 0 קמ". אני מאוד מרוצה מהרכב והוא עונה על כל צרכי היטב. עם זאת, אני מעוניין להחליף לרכב אוטומט, מאחר ובת הזוג, אשר הוציאה רשיון, תתחיל להשתמש גם ברכב. בגלל שבת הזוג רק מתחילה לנהוג, בנוסף לשיקולים כספיים (הרכב שלי שווה גרושים...), אני מעדיף לא לקנות רכב חדש. אחד השיקולים שנוספו לי כרגע זה עניין הבטיחות. זה שיקול שמבחינתי כרגע הוא חשוב יותר מאשר צריכת דלק, לדוגמה. באופן עקרוני אני מאוד מרוצה מתצורת המיני, זה מספיק לי, וזה מאוד נוח במקום מגורי - גבעתיים. עם זאת, רכבי מיני כגון ה 108, כנראה לא מתאימים כרג
×
×
 • תוכן חדש...