Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

• תגובות 598
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

חסימה של עורק שמביאה למוות זה עניין של דקות בודדות. לא 12 ולא 10.

החסימה היא בעיקר לרגליים ושם אין סכנת מוות או נמק כל כך מהר.

לא יודע אם יצא לך להיות תלוי בדבר הזה אבל אין עומס על פלג גוף עליון ואם אתה מבין איך הוא בנוי אתה יושב עליה בלי שום בעיה. היא די דומה לרתמת סנפלינג וסנפלינג לא מוגבל ל 12 דקות.

אני בהחלט לא נתליתי עליה כי ברוך ה' לא נפלתי,

אבל כן השתמשתי בכזו כשעבדתי על במות הרמה וסלי אדם.

לפני 30 דקות, דובצע כתב:

מחזה נדיר. 2 מנופים מרימים יחד קראוון

IMG_8950.jpeg

כן זה מגניב.

יצא לי לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה לראות שסופסוף משתמשים בארץ בפיגומים מודולריים, מתכתיים , תיקניים ולא מה שקרוי ״ פיגום רוסי״ שמפחיד לעמוד עליו.

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה שלי משנת 1987. טישטשתי את הפנים בכוונה.

בניתי מנוף עם 4 מנועים חשמליים. סיבוב, שינוי זווית הזרוע, שינוי מיקום הכבל על הזרוע, והורדת הוו כמובן.

מצטער ממש ששכחתי לבנות תא למפעיל..

PXL_20240616_082337164.jpg

• אהבתי 8

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה ערכה מדובר? הארקטור האמריקאי?

נראה עסק מאסיבי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דובצע כתב:

ומתורבתים

רק כשהם בחו"ל. אתה לא רוצה לדעת איזה 'מתורבתים' הם בארצות המוצא שלהם.

לפני 4 שעות, דובצע כתב:

לכן מכנים את זה ככה

אבל יש לי מום חזק שזה טעות שהישתרשה

זו לא טעות אלא שפה של מה שנקרא פעם 'נמוכי מצח'. במקום ללמוד מונחים טכניים מסובכים משתמשים בדימויים ברמה של כיתה ג', כי זה מה שהאינטלקט שלהם מאפשר. התופעה קיימת בכל שפה ונותנת אינדיקציה מצויינת לסוג האדם שעומד מולך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, avargel כתב:

מדהים!

אותי מרתקת גם הספריה מאחור

גם הספריה הזו מצריכה עגורן.

גדלתי בבית שבו 4 חדרים, בכל חדר קיר כזה. ארוחת ערב של יום ששי היתה מסתיימת עם ערימה של אנציקלופדיות על השולחן.

היום הכל מתרכז ב-"6.5 ו-200 גרם.

אתה לא מבין כמה כאב לי לתרום את הספרים כשעברתי דירה. אבל זה מחיר הקדמה.

• אהבתי 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, sperial כתב:

ארוחת ערב של יום ששי היתה מסתיימת עם ערימה של אנציקלופדיות על השולחן.

אם כך נראה זמן האיכות המשפחתי שלכם, זה בהחלט מסביר כמה דברים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כשלאנשים לא נגמרת הסקרנות. ואם יש צורך מבררים את העובדות.

חוץ מזה, שיחה קולחת על ענייני דיומא או מלחמות יוון בפרס היא זמן זמן איכתצלאבפחות ממשחק הלמה או מונופול.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא ערכה מוכנה.

החברה נקראת fischertechnik. והם מייצרים חלקים להרכבת דגמים עד היום. זאת אותה חברה של הדיבלים המעולים.

את הדגם תיכננתי בעצמי על פי דגמים דומים שראיתי בפרוספקטים של החברה.

לגבי הספרים - בבית של הורי ז"ל היו 6000 ספרים. בתמונה ניתן לראות קונסטרוקציה שאבא שלי הזמין אצל מסגר, על מנת להניח עוד ספריה מעל ההסקה.

• אהבתי 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

מדהים!

אותי מרתקת גם הספריה מאחור

המדפים ישרים ולא מתעוותים ממשקל הספרים. 

בניה איכותית, ככל הנראה נגר שבנה לפי דרישה. ולא מלוח סיבית דק 🙂

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ספרתי את הספרים בבית הורי, אבל היה מדובר באלפים. בכל זאת 4 קירות מכוסים ספרים. וזה כלום לעומת הדוד שלי, שהיה לו חדר עבודה בגובה 2 קומות עם ספריה שכיסתה 3 קירות ושתי שכבות של ספרים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית משפחת דריש היו 'רק' כמה מאות ספרים, פחות או יותר הרכוש היחידי שאפשר היה להוציא מברה"מ המתפרקת ב-1990 ללא חשש מגניבה במכס. זה לא הביא את ההורים שלי רחוק, למרות שהיה גבוה בסולם הערכים שלהם וגרם להם להרגיש קצת מורמים מעם גם בשנים בהן עבדו בניקיון, בקטיף תפוזים, ובמחלקת הפסטרמות בסופר.

אני תמיד נחשבתי לכשלון האקדמי של המשפחה משום שמעולם לא אימצתי את תחביב הקריאה, ועל כך הם בזים לי בסתר עד היום - גם כאשר כמה מבתי הדפוס הגדולים בעולם משלמים לי הרבה כסף כדי שאלמד אותם איך לגרום לציוד שלהם להוציא ספרים באיכות גבוהה ובאופן משתלם כלכלית. אירוניה במיטבה.

• אהבתי 5
  • מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, amosbmw כתב:

תמונה שלי משנת 1987. טישטשתי את הפנים בכוונה.

בניתי מנוף עם 4 מנועים חשמליים. סיבוב, שינוי זווית הזרוע, שינוי מיקום הכבל על הזרוע, והורדת הוו כמובן.

מצטער ממש ששכחתי לבנות תא למפעיל..

PXL_20240616_082337164.jpg

הבלונד עדיין קיים או שרק האופי נשאר?

בתור אחד שהיה עם בלונד שאטני התאכזבתי שהוא הפך לכהה. דווקא התאים לי..

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...