Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לבטח בביטוח חובה בלבד

טרולית

פוסטים מומלצים

שאלת תם : האם ישנה כדאיות מסוימת לנהוג ברכב רק על ביטוח חובה גם ללא ביטוח צד ג'? וחלילה במקרה תאונה כלשהי לשלם ישירות לנפגע? 

חברות הביטוח לוקחות הון במיוחד במצבי כנהגת חדשה וצעירה.

גם כך אני רואה שחברות ביטוח בזמן אמת לא עונות או נותנות שירות .. צריך לרדוף אחריהם . הרבה מבטחים שפגעו ברכב בוחרים להעביר פרטים בינהם ולא דרך הביטוח כדי שהפוליסה לא תתייקר בעקבות התביעה. ואני שואלת למה כל זה?? בשביל הסיכוי הקטן שאפגע טוטאל לוס ברכב יקר? לכמה מכם יצא להשתמש בביטוח צד ג' ושעדיין יצא משתלם ? אשמח לדעת אם כן איפה אתם מבוטחים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטופש ומסוכן מאוד. על אחת כמה וכמה כשמדובר בנהגת צעירה וחדשה.

לפני 9 דקות, טרולית כתב:

הרבה מבטחים שפגעו ברכב בוחרים להעביר פרטים בינהם ולא דרך הביטוח כדי שהפוליסה לא תתייקר בעקבות התביעה.

את זה עושים כשמדובר בנזקים של כמה אלפי שקלים לכל היותר.

לפני 10 דקות, טרולית כתב:

בשביל הסיכוי הקטן שאפגע טוטאל לוס ברכב יקר?

הסיכוי אולי קטן אבל המשמעות הכלכלית עצומה. לא חייבים טוטאל לוס. מספיק שנתת מכה חזיתית יחסית קטנה לרכב חדש, אפילו בלי פתיחת כריות, רק דחיפת הגריל פנימה + שבר חלקים פנימיים (פנסים, רדיאטור, חלקי פלסטיק) + עיקום מכסה מנוע, את יכולה לצאת עם חשבון של 50K ש"ח בקלות. יש לך סכום כזה בשליפה?

לפני 13 דקות, טרולית כתב:

לכמה מכם יצא להשתמש בביטוח צד ג' ושעדיין יצא משתלם ?

ביטוח בהגדרה לא משתלם, ולכן אין טעם לעשות ביטוח למוצרי חשמל למשל. אבל כשמדובר בסכומים שאדם לא יכול לעמוד בהם, זה סיפור אחר. אם יש לך שלושה מיליון ש"ח זמינים בכיס לכל צרה שלא תבוא, אל תעשי ביטוח.

• רעיון טוב! 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאורטית אנחנו לא יודעים מה מצבך הכלכלי.

אז אם יש לך בבנק 10 מיליון ש"ח שאת יכולה להקדיש חלק מהם לפיצוי מישהו\מישהם שתפגעי לו ברכב או ברכוש אחר - את יכולה לוותר על ביטוח צד ג', במקרה הכי גרוע תוציאי כמה שקלים מהבנק ותפתרי את הבעיה.

אבל מתוך השרשורים הקודים שלך אנחנו יודעים שאת די דלת אמצעים. ודווקא זה המצב שבו את לא יכולה להרשות לעצמך לוותר על ביטוח צד ג'. כי כל נזק קטן שתגרמי עלול להכניס אותך לבור כלכלי שתתקשי לצאת ממנו הרבה שנים.

העצה שתקבלי כאן מכל בעל טיפה ניסיון חיים - אל תוותרי על ביטוח צד ג' יותר מכך - גם אם הרכב שלך יחסית זול, אבל אבדן שלו עלול להכניס אותך לצרות - רכשי ביטוח מקיף. נקודת היזון הזו היא אישית מוד, אבל את בעמדה שבה הזול עלול ללות ביוקר רב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוותרים על ביטוח צד ג' בשום מקרה.

אם אין כסף לבטח צד ג' - לא להחזיק רכב. 

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר אישית שאני שילמתי (ועדיין משלם) סכום לא קטן על ביטוח צד ג, למרות שאני נהג צעיר בלי עבר ביטוחי והביטוח שלי יקר.

זה היה לי משתלם, כי עשיתי תאונה ופגעתי ברכב מסחרי חדש. אני לא יודע כמה היה הנזק (התביעה עדיין מתנהלת), אבל זה לא פחות מ50-100k לדעתי. אם הייתי צריך לשלם את זה מהכיס שלי הייתי בבעיה מאוד רצינית עכשיו.

• מבאס 2

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, טרולית כתב:

בשביל הסיכוי הקטן שאפגע טוטאל לוס ברכב יקר?

לא צריך להתנגש בפרארי... מספיק להוריד בטעות רמזור, או להכנס לתוך חנות עם הרכב.

לכן גם צריך להזהר מהצעות מפתות עם כיסוי נמוך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה הראשונה שלי בגיל 17 וחצי עם רישיון טרי היתה עם מרצדס.

ניסיתי לעקוף כמו ילד מטומטם, תוך כדי שהוא פונה שמאלה... חזית שלי לצד שלו.

נזק לדלת ולכנף קדמית שלו עלה (אני זוכר את זה טוב עד היום)  יותר מהמחיר של כל הסובארו DL שלי.

מזל שהיה ביטוח צד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

תיאורטית אנחנו לא יודעים מה מצבך הכלכלי.

אז אם יש לך בבנק 10 מיליון ש"ח שאת יכולה להקדיש חלק מהם לפיצוי מישהו\מישהם שתפגעי לו ברכב או ברכוש אחר - את יכולה לוותר על ביטוח צד ג', במקרה הכי גרוע תוציאי כמה שקלים מהבנק ותפתרי את הבעיה.

אבל מתוך השרשורים הקודים שלך אנחנו יודעים שאת די דלת אמצעים. ודווקא זה המצב שבו את לא יכולה להרשות לעצמך לוותר על ביטוח צד ג'. כי כל נזק קטן שתגרמי עלול להכניס אותך לבור כלכלי שתתקשי לצאת ממנו הרבה שנים.

העצה שתקבלי כאן מכל בעל טיפה ניסיון חיים - אל תוותרי על ביטוח צד ג' יותר מכך - גם אם הרכב שלך יחסית זול, אבל אבדן שלו עלול להכניס אותך לצרות - רכשי ביטוח מקיף. נקודת היזון הזו היא אישית מוד, אבל את בעמדה שבה הזול עלול ללות ביוקר רב.

תודה . 

לפני כשעה, שחר 1 כתב:

אני יכול לספר אישית שאני שילמתי (ועדיין משלם) סכום לא קטן על ביטוח צד ג, למרות שאני נהג צעיר בלי עבר ביטוחי והביטוח שלי יקר.

זה היה לי משתלם, כי עשיתי תאונה ופגעתי ברכב מסחרי חדש. אני לא יודע כמה היה הנזק (התביעה עדיין מתנהלת), אבל זה לא פחות מ50-100k לדעתי. אם הייתי צריך לשלם את זה מהכיס שלי הייתי בבעיה מאוד רצינית עכשיו.

הבנתי.. תודה רבה ובהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...