Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

150 משכורות - יוזמה להנגשת תחום המשכנתאות

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Add more lightness

אמר איש גאון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 466
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד, אל תתן דין וחשבון לאף אחד, חד וחלק (בסתירה לפוסט-המגה-ארוך מהעמוד הקודם).

אבל כמו שאמרו כבר לפני - כשאתה מצפה לקבל כסף מהקהל הרחב - אתה חייב דין וחשבון.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, אור

בכל הנוגע לחיכוך עם אנשים, אין ברירה, אלא לחשב מסלול מחדש.

או שאתה מגדל עור של פיל, או שאתה מסנן באופן טוטאלי תגובות,

או שאתה מעביר למישהו אחר את ההתעסקות עם הרעל של המדיות החברתיות,

או שתמצא פיתרון אחר. להפוך את זה לעסק אמיתי, רווחי, למשל? לא יודע.

ל-99% מהאנשים אין מושג כיצד פועל עסק או מלכ״ר, ולא משנה איזה מחירים תציג

או איזה תחשיב עלויות מדויק תציג בשקיפות מושלמת - הם תמיד ייעצו לך אחרת תוך כדי עיקום אף.

מלחמה אבודה. צא ממנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מילה של Spire, לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר.

הטעות שלך שהוא בדיוק קהל היעד שלך והוא לא צריך את ההסברים האלה. מי שלא קהל היעד שלך זה אותם אלה שפנית אליהם וציטטת אותם, המתלוננים הסדרתיים שלא היו שמים שקל גם אם היית מנסה לגייס 1000 שקל. הם לא שווים התייחסות, אל תיפול בפח שלהם ואל תשכח את מאות האנשים שכבר עומדים (ויעמדו) מאחורייך. תן להם קצת קרדיט, תן להם להרגיש חלק מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי תגובה ארוכה ואז לקחתי בעצתכם ומחקתי.

אז רק אומר בקצרה: לא, אני לא "חייב" לאף אחד כלום מעבר למה שהתחייבתי בעמוד ההדסטארט. 50/100/200 ש"ח לא מזכה אף אחד בהסברים שלי, אני מספק אותם מנימוס ואמונה בשקיפות אבל אנשים בארץ קצת מתבלבלים וחושבים שזה מחולשה או חובה.

לכן מי שמתעניין בצורה חברית או לגיטימית יקבל הסבר, מי שבא בדרישות או האשמות (וכבר צברתי לא מעט תגובות משעשעות - האהובה עלי זכתה בשייר https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155780959318573&id=518893572 ) יקבל זובי. האיום "אז לא תקבל 'תרומה' ממני!" מעניין לי ת'תחת, ככה זה כשלא מרוויחים כסף - המקל של ה'לקוח' הופך לזרד, וזוכה בזרג... x:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר, אני חושב שאתה זה שמתבלבל.

אף אחד לא חייב לך כלום.

כשאתה עושה משהו בהתנדבות, אתה באמת לא חייב הסברים.

שאתה מבקש כסף מאנשים, גם שקל וחצי - אז היוצרות מתהפכות.

אתה לא מספק את ההסבר מנימוס. אתה מספק הסבר - כי אם לא היית מספק ורק היית פותח הדסטארט- וכותב : ״מצלם הרצאה תנו לי כסף״ - לא היית מגייס כלום.

לגבי הסוף - מעניין מה אתה היית מרגיש אם בעל עסק היה כותב את מה שאתה כתבת על ״לקוח״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי תגובה ארוכה ואז לקחתי בעצתכם ומחקתי.

אז רק אומר בקצרה: לא, אני לא "חייב" לאף אחד כלום מעבר למה שהתחייבתי בעמוד ההדסטארט. 50/100/200 ש"ח לא מזכה אף אחד בהסברים שלי, אני מספק אותם מנימוס ואמונה בשקיפות אבל אנשים בארץ קצת מתבלבלים וחושבים שזה מחולשה או חובה.

לכן מי שמתעניין בצורה חברית או לגיטימית יקבל הסבר, מי שבא בדרישות או האשמות (וכבר צברתי לא מעט תגובות משעשעות - האהובה עלי זכתה בשייר https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155780959318573&id=518893572 ) יקבל זובי. האיום "אז לא תקבל 'תרומה' ממני!" מעניין לי ת'תחת, ככה זה כשלא מרוויחים כסף - המקל של ה'לקוח' הופך לזרד, וזוכה בזרג... x:

אור, סליחה על הבוטות אך אתה עושה כמעט כל טעות אפשרית וחבל. אתה מזכיר לי את עצמי בתחילת הדרך כעצמאי.

זה בדיוק כמו הצעת מחיר ללקוח.

אתה צריך לפרט מה מהות העבודה ובמקרה שלך בנוסף גם את ההוצאות, על מנת להבהיר את העלויות הכרוכות בכך.

להעלות צילומי מסך של התעודות מהטכניון ולריב עם טוקבקיסטים אהבלים זה מיותר ולא רלוונטי.

ירצו - יקבלו, לא ירצו - לא יקבלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

בתור תורם לא הייתי שם אגורה שחוקה למשהו שלא שיכנע אותי לגמרי במטרה ושאין כאן כוונות נסתרות.

גם לי הסכום הנ"ל נשמע לי גבוה לצילום וידאו וכל אחד בר דעת שחושב לשים כסף ירצה פירוט או שכנוע רציני כזה או אחר.

אתה כותב מתוך כעס/עצבים/אכזבה/וואטאבר.

תפסיק להתייחס להתקפות האישיות ותתיחס לגופו של עסק, גם אם אין לו מטרה להרוויח.

יש לו מטרה לשכנע כמה שיותר אנשים שהוא צריך כסף והוא לא הולך לעשות עליהם סיבוב.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י תקרא שוב, לא באופן סלקטיבי, אולי תבין איפה הכשל בטענות שלך

אולי לא

אף אחד לא חייב לי כלום(!!) ואני *מעולם* לא טענתי שמישהו חייב לי משהו, אני מציע משהו ונותן לך אפשרות לבחור מה לעשות: להשתתף או לא. לא רוצה? לא צריך, זכותך! הרי אתה בחרת שלא, מוזמן להפנות אותי למקום בו דרשתי ממך אחרת...

הדרישות כאן הן חד צדדיות, וכמו שכבר אמרתי (ניר) - מי שיבקש מתוך עניין אמיתי יקבל, מי שיבוא בדרישות - לא.

זו הדרך שלי, אם היה מדובר ב"עסק" אולי הייתי בוחר באסטרטגיה אחרת, למרות שאני לא מכיר הרבה עסקים שמפרטים תחשיב חשבונאי שלהם.

אגב, לטובת מי שהתעייף בהודעה הראשונה שלי: במקור פירטתי את כל ההוצאות בעמוד ההדסטארט, ואז העורכים של הדסטארט טענו שזה מיותר ואשתי צידדה בהם אז לקחתי בעצתם.

מה שיפה הפעם זה שתוך פחות מחודש תהיה שורה תחתונה לכל הסיפור הזה, נחיה ונראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה חברית: אם כולם אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון...

אתה יכול לפרט על כוונותיך הטובות (בלי סרקזם) עד מחר, אבל כל עוד אתה לכוד במעגל של אנטגוניזם והתגוננות, לא יצא מזה כלום. רק עצבים. אין שום קשר בין מטרה טובה וכוונה טובה ואפילו חישוב הוגן ושקוף של עלויות לבין האופן שבו עליך לשווק את השירות/מוצר בפועל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מטרה לשכנע כמה שיותר אנשים שהוא צריך כסף והוא לא הולך לעשות עליהם סיבוב.

תסביר לי רגע, בתור מי שמייצג את העמדה הזו שלא ברורה לי (אני לא תוקף אותך אני שואל בשיא הרצינות ומתוך סקרנות אמיתית לתשובה):

מה הטענה שלך בעצם ב"עושה עליך סיבוב" ?

1. אני מתכוון לברוח עם הכסף לחו"ל ולא לספק כלום בתמורה

2. המידע בהרצאה לא שווה x ש"ח (נניח, 50 - התשורה המינימלית)

3. אני מתפעל בשולי רווח גבוהים מאוד (נניח 100%, יענו 40,000 ש"ח נקי לכיס כמו שפירטתי בהודעה, או יותר אם אתה מניח העלמת מס)

אם הטענה שלך היא 1 או 2: אני מבין אותה

אם הטענה שלך היא 3: אני באמת לא מבין, איך עשיתי עליך סיבוב...? אתה עדיין שילמת ממש ממש קצת וקיבלת הרבה מאוד, לא?

אני באמת לא מבין, לא בסרקזם ולא בקטע רע, זה לא "מתקמפל" לי. איך דפקתי אותך....? מה הרציונל כאן?

שוב, לא בקטע רע, לא בהקנטה, נטו סקרנות ורצון להבין לוגיקה שנסתרת ממני. באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה חברית: אם כולם אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון...

אתה יכול לפרט על כוונותיך הטובות (בלי סרקזם) עד מחר, אבל כל עוד אתה לכוד במעגל של אנטגוניזם והתגוננות, לא יצא מזה כלום. רק עצבים. אין שום קשר בין מטרה טובה וכוונה טובה ואפילו חישוב הוגן ושקוף של עלויות לבין האופן שבו עליך לשווק את השירות/מוצר בפועל.

מתוך 409 תומכים בהדסטארט, אחד הגיע מהפורום (למיטב ידיעתי), אולי יהיו עוד כמה בהמשך - אנאערף.

אני לא מצפה שהסטטיסטיקה תשתנה מן הקצה אל הקצה, והדיון כאן הוא בעיקר ברמה האנתרופולוגית ומתוך סקרנות טבעית, מטבע הדברים זה עלול להיראות כמו איזו זירת מאבק.

זה לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירצו - יקבלו, לא ירצו - לא יקבלו.

אהבתי יותר את ההודעה המקורית (;

אבל כן, בשורה התחתונה - זו הגישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...