Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

נכנסתי לlong island watches וראיתי שם כמה דגמים אוטומטיים של אוריינט, עד היום היה לי סייקו קוורץ שהלך לאיבוד אחרי כמה שנים טובות.

איך אוריינט בתור ״שעון כניסה אוטומטי״ המחירים מתאימים לי 500-800 ש״ח והם קלאסיים כאלה.

תודה

תמורה מצויינת לכסף.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שבתמונה מדובר בCarrousel toubillione ולא בטורביון קלאסי. הוא יותר פשוט לייצור והרכבה.

טורביון אמיתי מורכב מהמיון חלקים ושוקל פחות מ2 גראם משקל. יש פחות מ20 שענים בעולם שיכלים להרכיב אותו ולכוון.

כאמור אין לו שום משמעות בשעונים מודרניים שנענדים על היד. ברגה המציא אותו בשביל שעון כיס שרוב הזמן היה במצב סטטי בכיס השעון ולכן הייתה לו תרומה גדולה לדיוק השעון. היום זה סתם סמל יוקרה של היצרן.

הגדיל לעשות פעם אנטואן פרציוזו ויצר בשנות ה90 שעון עם 3 טורביונים.

home_image.1572956.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק 3 ? חחחח GF משאירים להם רכבות נותנים להם בראש ובורחים לפני שהמשטרה באה

greubel-forsey-quadruple-tourbillon-differentiel-spherique-cadran-2[1].jpg

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לקרוא כמה כתבות על הפטק פיליפ הזה, משהו יוצא דופן בקטע אחר.

eli- תן מבט על השעון הזה : franck muller aeternitas mega 4

https://www.franckmuller.com/files/4712/9474/9590/montre_aeternitas.png

36 אופציות שונות ( הצגת שעה, זמני ירח, חודשים וכו' ), לוח שנה מעודכן קדימה ל1000 שנים, 99 אבנים ומחיר של 2.27 מיליון דולר ( ובנוסף הוא גם מאוד מכוער לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייסטופ וקוקה, יש לכם קישור לרכישת המונסטר? תודה.

בcreationwatches יש אותו ב 200 כולל משלוח

http://www.creationwatches.com/products/seiko-divers-60/seiko-divers-automatic-orange-monster-skx781k-skx781-200m-mens-watch-711.html

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השני הכי יפה בפער ניכר לטעמי. שים לב שיש אותו גם עם רצועת מתכת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. העביר את יומו הראשון על פרק ידי. נפלא.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתכם שעון שחור יכול להתאים ליום יום? http://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-automatic-er02004b-3959.html

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...