Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אתם נערכים לתרחיש הפסקות החשמל כתוצאה ממלחמה בצפון?

GTאי

פוסטים מומלצים

אתה צריך למצוא דרך למתג אותם למערכת stand alone. אני מניח שזה לא חוקי, אבל אחרי שכבר קיבלת את האישורים למערכת הקיימת, אין בעיה מבחינה טכנית, ולא אתפלא אם יש גורמים שעושים הסבות כאלה מתחת לראדאר.

כל מה שאתה צריך זה מערך מצברים בגודל מתאים, בקר טעינה, אינוורטר כבר יש לך... וזהו בגדול אתה מסודר.

תכל'ס הייתי מקים מערכת קטנה אצלי במרפסת, רק שלצערי המרפסת שלי פונה צפונה.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, קורן בן אשר כתב:

אתה צריך למצוא דרך למתג אותם למערכת stand alone. אני מניח שזה לא חוקי, אבל אחרי שכבר קיבלת את האישורים למערכת הקיימת, אין בעיה מבחינה טכנית, ולא אתפלא אם יש גורמים שעושים הסבות כאלה מתחת לראדאר.

כל מה שאתה צריך זה מערך מצברים בגודל מתאים, בקר טעינה, אינוורטר כבר יש לך... וזהו בגדול אתה מסודר.

שום מתחת לראדר, הממשלה הזו אישרה הקמת תחנות מצברים ביתיים, מניח שגם אושר חיבור למערכות סולאריות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם בבני ברק תמצא הרבה מתקינים, עם ניסיון במערכות שבת. נראה לי שמתחברים היטב לדיון המקביל על האוכלוסיה הזו בפוליטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי על כל השירשור, אבל קחו בחשבון דבר אחד- לכל מי שמתכנן על שימוש ברכב להטענה של לא יודע מה: אם אין חשמל, תהיה בעייה להשיג גם דלק. ואיפה שכן יהיה דלק, יהיו תורי ענק.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מיכל סולר מלא ברכב, סוללה ניידת של בוסטר התנעה, פנס, רדיו טרנזיסטור, שימורים ושישיות מים במקלט של הבניין.

לא חושב שצריך יותר מזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו התנסה/שמע על הדגם הזה? https://4545.co.il/Product/7691/zap

זה מקרר המדחס הכי זול שמצאתי. אני רוצה להתכונן לשעת חירום אבל לא להגזים... יש גינה גדולה, יש כירת גז, יש דוד"ש לאספקת מים בשעת חירום ומספיק אוכל יבש/משומר לשבוע (אם בכלל נגיע, יום שני ללא חשמל ונעשה ארוחה בשרית ענקית ממה שיש במקרר/מקפיא🤥)

מצד אחד מטריד אותי שהוא סיני, מצד שני "המקרר מוגן מפני התרוקנות מצבר ע"י מעגל בקרה, מנגנון CUT OUT שמנתק את המקרר ב- 11.5 וולט (חשוב במצבי חנייה ממושכים)."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המקרר הזה אבל כבר ראינו יותר זולים.

יש שירשור ייעודי בנושא, בסוף הקיץ שנה שעברה היה בילו מקרר מדחס ב999 שח.

איך אתה מתכוון לקחת מים מדוד השמש? אם אין לחץ מים בכניסה הוא לא יוציא לך מים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותחים את הצינור הזנה ומושכים למפלס הדוד (אצלי הוא צינור פלסטיק שמחובר למפצל למטה בגינה)

חשבתי על המקרר הזה כי ראיתי אותו ביד 2 חדש באריזה באלפייה, מה שקצת מוזר לי הוא שהבן אדם לא יכול להציג קבלות אלא טוען כי התקבל כמתנה.

נפל ממשאית?...😬

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.2.2024 בשעה 14:57, Night Driver כתב:

ואיפה תתדלק רכב חשמלי אם אין חשמל?

אולי יוכל להתגנב בלילה לחווה סולארית ולהתחבר פיראטית.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...