Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אתם נערכים לתרחיש הפסקות החשמל כתוצאה ממלחמה בצפון?

GTאי

פוסטים מומלצים

בלון אמגזית 5 ק"ג לא עולה 500 אלא כ350 ש"ח.

ההבדל החשוב הוא ביכולת למלא אותו מחדש תמורת 120 שקל. אבל אם אין לך שימוש בו בשוטף (גריל גז במרפסת וכד') אז הוא אכן לא רלוונטי לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.2.2024 בשעה 20:41, איציק נ. כתב:

ALPICOOL

איזה דגם?

בתאריך 15.2.2024 בשעה 08:18, Haim_gds כתב:

Colku

ירדתי מזה. אחרי שיחה דיי מוזרה עם המוכר (ביקשתי שירשום לי כי מכר לי את המקרר כדי שאוכל לצרף למסמכי הביטוח) הבנתי כי משהו מוזר בכל הסיפור וכשפלט כי המקרר חדש באריזה אבל נמצא אצלו 4 שנים הבנתי שזה לא שווה את הכאב ראש...

ראיתי מקרר ‏ללא מקפיא Blaupunkt BP-X3000 ‏28 ‏ליטר בן שבוע ב 500 ש"ח. בסך הכל, אני זקוק לנפח של ליטרים בודדים לאיחסון אז עולה השאלה אם אפשרי להשתמש במקרר נטול מדחס אע"פ הנצילות הנמוכה יותר שלו.

לא מצאתי עליו פרטים (כנראה משהו סיני, השם נשמע דומה מדי לנעלי ספורט של "אדידוס") אך אני מקווה כי הצריכה שלו כשהוא סגור (פתיחה פעם בשלושה ימים) לא יותר מ 15 וואט. עם צריכה של כ 10-15 וואט לשעה אוכל לחבר לרכב ולהפעיל מנוע פעמיים ביום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מקרר" ללא מדחס צורך הרבה יותר חשמל ממקרר עם מדחס. בקיץ מחייב אותך להניע אחרי כל חניה של יותר משעה וחצי. בנוסף על כך הקירור שלו הרבה פחות טוב (רק 20 מעלות פחות מטמפ' הסביבה.

חבל על הכסף.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.2.2024 בשעה 10:42, A_lex כתב:

בלון אמגזית 5 ק"ג לא עולה 500 אלא כ350 ש"ח.

ההבדל החשוב הוא ביכולת למלא אותו מחדש תמורת 120 שקל. אבל אם אין לך שימוש בו בשוטף (גריל גז במרפסת וכד') אז הוא אכן לא רלוונטי לך.

לפני חצי שנה קניתי ב500 של אמגזית (כמובן מלא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Haim_gds כתב:

Blaupunkt

חברת אודיו גרמנית (אאל"ט) שכבר ירדה מנכסיה ונמכרו השם והמותג ליצרן סיני שמדביק על כל מוצר מדבקה.

• מבאס 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

מזל שלא קנית איתו גם מנגל. בכלל היו קורעים אותך עם הבלון.

דווקא קניתי :)

אני טיפוס שדיי חופר לפני ושילמתי מחיר סבבה להכל. 

(סטיה מנושא השרשור מנגל של צ'ייר ברויל אני מאוד נהנה ממנו לא משנה מה תעשה אין להבות על הבשר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Haim_gds כתב:

איזה דגם?

ירדתי מזה. אחרי שיחה דיי מוזרה עם המוכר (ביקשתי שירשום לי כי מכר לי את המקרר כדי שאוכל לצרף למסמכי הביטוח) הבנתי כי משהו מוזר בכל הסיפור וכשפלט כי המקרר חדש באריזה אבל נמצא אצלו 4 שנים הבנתי שזה לא שווה את הכאב ראש...

ראיתי מקרר ‏ללא מקפיא Blaupunkt BP-X3000 ‏28 ‏ליטר בן שבוע ב 500 ש"ח. בסך הכל, אני זקוק לנפח של ליטרים בודדים לאיחסון אז עולה השאלה אם אפשרי להשתמש במקרר נטול מדחס אע"פ הנצילות הנמוכה יותר שלו.

לא מצאתי עליו פרטים (כנראה משהו סיני, השם נשמע דומה מדי לנעלי ספורט של "אדידוס") אך אני מקווה כי הצריכה שלו כשהוא סגור (פתיחה פעם בשלושה ימים) לא יותר מ 15 וואט. עם צריכה של כ 10-15 וואט לשעה אוכל לחבר לרכב ולהפעיל מנוע פעמיים ביום.

אל תקנה מקרר מבוסס פלטייה. המדחס זה ליגה אחרת גם בביצועים וגם בחיסכון בחשמל - והיום המחירים סופר נגישים. 

ה alpicool מאוד נפוץ ואתה יכול ללכת עליו בלב שקט.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, DareDevil כתב:

חברת אודיו גרמנית (אאל"ט) שכבר ירדה מנכסיה ונמכרו השם והמותג ליצרן סיני שמדביק על כל מוצר מדבקה.

זוכר, לאבא שלי היה רדיו לרכב שלהם במילניום הקודם.

לפני 23 שעות, amosbmw כתב:

"מקרר" ללא מדחס צורך הרבה יותר חשמל ממקרר עם מדחס. בקיץ מחייב אותך להניע אחרי כל חניה של יותר משעה וחצי. בנוסף על כך הקירור שלו הרבה פחות טוב (רק 20 מעלות פחות מטמפ' הסביבה.

חבל על הכסף.

קניתי, 500 ש"ח במצב חדש. נראה נורא סיני ופלסטיקי אך מקרר. במקרה הצורך יופעל בתוך הבית (הרכבים בגינה) שגם בקיץ הטמפרטורה שם נסבלת. עם מצבר של 70 אמפר/שעה אני מניח שיהיה מספיק חשמל להפעיל לא מעט זמן כאשר לא פותחים אותו.

מקווה שלעולם לא אצטרך אותו למה שאנחנו חוששים שיקרה אלא לאיחסון בירות בפיקניק הבא....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Haim_gds כתב:

מקווה שלעולם לא אצטרך אותו למה שאנחנו חוששים שיקרה אלא לאיחסון בירות בפיקניק הבא....

דווקא לשימוש כזה לא הייתי מתפשר והולך על משהו יותר רציני.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Haim_gds כתב:

זוכר, לאבא שלי היה רדיו לרכב שלהם במילניום הקודם.

קניתי, 500 ש"ח במצב חדש. נראה נורא סיני ופלסטיקי אך מקרר. במקרה הצורך יופעל בתוך הבית (הרכבים בגינה) שגם בקיץ הטמפרטורה שם נסבלת. עם מצבר של 70 אמפר/שעה אני מניח שיהיה מספיק חשמל להפעיל לא מעט זמן כאשר לא פותחים אותו.

קנית ללא מדחס?

יעבוד במקרה הכי טוב 10 שעות על המצבר 70 אמפר.

מדחס היה עובד כמה ימים בטמפ קרה יותר.

תבין שבצידנית החשמלית המאוורר עובד רצוף ולכן שותה את המאוורר. אין שום חיישן שמכבה אותו כשהטמפ מספקת ולכן גם קרחונים לא יעזרו (חוץ מעוד כמה שעות אחרי שנגמר המצבר).

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...