Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אתם נערכים לתרחיש הפסקות החשמל כתוצאה ממלחמה בצפון?

GTאי

פוסטים מומלצים

סליחה שאני מפריע עם המקררים, רק מעדכן שנראה לי שמצאתי את הסטאפ שלי להפסקות החשמל:

https://www.bug.co.il/brand/ecoflow/delta2

+

https://dealshaibuy.com/32394/

תחנת הכח בעיקר לשעות הערב/לילה, כשיהיה לא לגיטימי להפעיל גנרטור בתוך שכונת מגורים.

הגנרטור לשעות היום לטעינה של תחנת הכח + שימוש מרוכז במכשירים צורכי אנרגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

יעבוד במקרה הכי טוב 10 שעות על המצבר 70 אמפר.

אפעיל מנוע פעמיים-שלוש ביום.

לפני כשעה, amosbmw כתב:

תבין שבצידנית החשמלית המאוורר עובד רצוף ולכן שותה את המאוורר.

לא ידעתי אבל לא סביר שאין חיישן, התצוגה מציגה את הטמפרטורה אחרי הכל.

בסדר, הבנתי שטעיתי בקנייה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימום תשים מד טמפרטורה בתוך המקרר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה צריך גנרטורים, בלוני גז וכל השיט הזה?

אם אתה לא איזה בכיר שעובד 24/7 מול אנשים בחו"ל שמעניין להם את הביצה המלחמה שהולכת פה, מה הלחץ?

אין מקרר? אוכלים קודם את כל מה שצריך קירור כדי שלא יתקלקל ואם המצב ממש קשה, יש שימורים.

אין אינטרנט? לא נורא. לא חסר מה לעשות.

אין קליטה סלולרית? לא נורא. קצת שקט מה קרה. בשביל לשמוע חדשות מספיק רדיו של זקנים עם סוללות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GTאי כתב:

סליחה שאני מפריע עם המקררים, רק מעדכן שנראה לי שמצאתי את הסטאפ שלי להפסקות החשמל:

https://www.bug.co.il/brand/ecoflow/delta2

+

https://dealshaibuy.com/32394/

תחנת הכח בעיקר לשעות הערב/לילה, כשיהיה לא לגיטימי להפעיל גנרטור בתוך שכונת מגורים.

הגנרטור לשעות היום לטעינה של תחנת הכח + שימוש מרוכז במכשירים צורכי אנרגיה.

אני ממש מופתע המחיר של "תחנת הכוח מופקע" 
אם זה הייתי אני הייתי קונה שלוש סוללות AGM 70 אמפר של וורטה יש להן 80 אחוז יעילות וקיבלנו ב75% בנתון שמרני 1800 וואט 2700 שח ועוד ממיר מתח גל סינוס טהור 2000 וואט ב900 שח ומטען מצברים ונשארנו עם 2000 שח בכיס לגנרטור חינם

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעצמי אני לא צריך כלום חוץ מתקשורת ומחשב (אשתי ואני בתפקידים שבהחלט מצריכים זמינות ומתן מענה. במקרה שלי אני הבעלים של החברה).

יתכן ואני טועה, אבל לשלושת הילדים שלי אני מעוניין לשמור על שגרה ככל האפשר גם בשביל שהם לא יצאו לחלוטין מפוקוס, ובעיקר כי אני מאמין שככל שהם יהיו מצולקים פחות העתיד שלהם יהיה טוב יותר והנפש שלהם תהיה בריאה יותר. אפשר כמובן להתווכח על זה.

לפני 2 דקות, Ido Porat כתב:

אני ממש מופתע המחיר של "תחנת הכוח מופקע" 
אם זה הייתי אני הייתי קונה שלוש סוללות AGM 70 אמפר של וורטה יש להן 80 אחוז יעילות וקיבלנו ב75% בנתון שמרני 1800 וואט 2700 שח ועוד ממיר מתח גל סינוס טהור 2000 וואט ב900 שח ומטען מצברים ונשארנו עם 2000 שח בכיס לגנרטור חינם

ברור שמוצר מסחרי כזה יהיה יקר יותר מחלופה של DIY, לא כולם מחפשים DIY בטח ובטח כשזו הוצאה מוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 2-3 פאוור בנק גדולים טעונים בשביל סלולאריים ולפטופ מספיקים כדי לעבור את המלחמה הגרעינית עם חיזבאללה.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, GTאי כתב:

לעצמי אני לא צריך כלום חוץ מתקשורת ומחשב (אשתי ואני בתפקידים שבהחלט מצריכים זמינות ומתן מענה. במקרה שלי אני הבעלים של החברה).

יתכן ואני טועה, אבל לשלושת הילדים שלי אני מעוניין לשמור על שגרה ככל האפשר גם בשביל שהם לא יצאו לחלוטין מפוקוס, ובעיקר כי אני מאמין שככל שהם יהיו מצולקים פחות העתיד שלהם יהיה טוב יותר והנפש שלהם תהיה בריאה יותר. אפשר כמובן להתווכח על זה.

אם ככה הייתי דואג במקומך לתשתית נוספת 
העדיפות היא  סיבים+חברה נוספת
תעדיף חברות שונות והעדיפות היא סיבים של הוט סלקום פרטנר (לא סיבים של בזק או שוק סיטונאי סיבים בזק ) ותשתית בזק סיבים 
מהסיבה הפשוטה שתשתית "החירום" שלך לא תהיה מבוססת חשמל וכאשר יש הפסקת חשמל איזורית התשתית של הוט נופלת

אם אין באפשרותך תעשה סיבים של בזק ותשתית קואקס הוט

לדעתי אין סיבה לערבב סיבים בזק וADSL משום שהם יושבים על אותו הגנרטור באיזור

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

לדעתי 2-3 פאוור בנק גדולים טעונים בשביל סלולאריים ולפטופ מספיקים כדי לעבור את המלחמה הגרעינית עם חיזבאללה.

קח בחשבון שיעילות של פאוור בנק עומדת על 60 אחוז בערך בשלם ההמהרה של המתח מ3.7 וולט למתחים שונים (יש כמה חיבורים) אלה הנתונים של חברות שמשוות מחוץ לתנאי המעבדה של 3.7 וולט

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מעניינת אותי היעילות אלא לכמה הטענות מלאות הוא מספיק ואת זה כל מי שמחזיק פאוור בנק יודע לגבי המכשיר הספציפי שלו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבוסטרים שאנשים מחזיקים במכוניות יכולים לשמש כpowerbank לטלפון. רק צריך לוודא שהם טעונים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כבעל רנו, הבוסטר ברכב זה בעיקר במקרה שאצטרך  להטעין את הטלפון כדי להתקשר לגרר.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...