Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אתם נערכים לתרחיש הפסקות החשמל כתוצאה ממלחמה בצפון?

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני 43 דקות, Ido Porat כתב:

לדעתי אין קשר בין הלייזר לחשמל (רשת החשמל) אני מאמין שהלייזר עובד על שני רבדים הראשון גנרטור אבל בשל ההספק האדיר של הלייזר אני לא מאמין שהוא נסמך עליו לבדו בשל מגבלה של הגנרטור לכן הרובד השני הוא קבל על שאוגר את האנרגייה לפריקה מהירה של האנרגיה למכשיר הלייזר בפרק זמן קצר 

הוא לא משתמש ברשת החשמל. האנרגיה מגיעה מריאקציה כימית שמתרחשת on demand

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, היו זמני בומבה כתב:

הוא לא משתמש ברשת החשמל. האנרגיה מגיעה מריאקציה כימית שמתרחשת on demand

אני לא מסכים איתך
אתה מדבר על לייזר מסוג אחר שנקרא לייזר כימי כמו שרצו במערכת של נאוטילוס
במקרה דנן שמופתח בישראל זהו לייזר חשמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ido Porat כתב:

לדעתי אין קשר בין הלייזר לחשמל (רשת החשמל) אני מאמין שהלייזר עובד על שני רבדים הראשון גנרטור אבל בשל ההספק האדיר של הלייזר אני לא מאמין שהוא נסמך עליו לבדו בשל מגבלה של הגנרטור לכן הרובד השני הוא קבל על שאוגר את האנרגייה לפריקה מהירה של האנרגיה למכשיר הלייזר בפרק זמן קצר 

אצלי זאת הייתה בדיחה קצת לצחוק בשירשור העגום הזה.

ברור שלמערכת צבאית יש מקור חשמל עצמאי.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, amosbmw כתב:

אצלי זאת הייתה בדיחה קצת לצחוק בשירשור העגום הזה.

תבוא אליי בלילה בין חמישי לשישי ב02:03 בול בעץ הירוק שליד המרכז המסחרי הישן 
אני אביא לך אבקת חשמל מהסטאש הפרטי שלי:laugh:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, amosbmw כתב:

הלייזר עובד כשיש חשמל..

יש דגנרטור.

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

של איזה גנרל, דומני גנרל אלקטריק.

• מצחיק 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מYNET. היום.

המרדף לרכישת גנרטור: "לא נגיד לילדים שקנינו בגלל המלחמה, ברור שזה בגלל זה" (ynet.co.il)

תרחיש שבו מלחמה עם חיזבאללה תפגע באספקת החשמל הסדירה לימים שלמים, גרם להתנפלות של הציבור על הגנרטור. המוצר הפך למבוקש ביותר בישראל, ורבים ממתינים ימים ארוכים כדי לקבל אותו - למרות שהצורך בו בזמן חירום כלל לא ברור. "חבר טוב שלי קנה גנרטור", מספר רמי אילוז בן ה-74, "הלכתי גם לקנות אחרי שהוא המליץ לי לא לסמוך על אף אחד במדינה".

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם הולכים לעשות לגבי תקשורת? חשבתי לקנות מכשירי קשר.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Boltik כתב:

עם מי תדבר?

זה לא משנה יותר מדי. המלצות למכשיר יש לך?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

מה אתם הולכים לעשות לגבי תקשורת? חשבתי לקנות מכשירי קשר.

חברים קנו על מנת לשמור על קשר עם בני משפחה שגרים בסביבה הקרובה. מסתבר שזה פתרון נחמד לדבר עם הילדים שגרים ברדיוס של 2-3 קילומטר מהם.

המכשירים שקנו הם אלה

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, DareDevil כתב:

זה לא משנה יותר מדי. המלצות למכשיר יש לך?

כל המכשירים שנמכרים שישראל די אותו דבר - PMR446 שמוגבלים לחצי וואט. ההבדל הוא בסוגי סוללות, עם פנס/בלי פנס וכדומה. כמכשירי קשר הם יתנו אותם ביצועים. אל תתייחס להבדלים במרחק קליטה מוצהר, זה תמיד "עד X ק"מ" ואין לזה קשר למציאות.

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, zaf כתב:

חברים קנו על מנת לשמור על קשר עם בני משפחה שגרים בסביבה הקרובה. מסתבר שזה פתרון נחמד לדבר עם הילדים שגרים ברדיוס של 2-3 קילומטר מהם.

המכשירים שקנו הם אלה

זה קולט למרחק של 2-3 קמ ?!

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מוזרים. מה תעשו עם גנרטור? 

מה יש פה צפי לחוסר חשמל של חודשים בשנה?

בשל אירוע נקודתי שייקח כנראה זמן מועט מאוד אין סיבה לצרכן הפרטי לרכוש גנרטור, אלא אם הוא באמת מפוצץ בכסף או שגר ביישוב מנותק לחלוטין 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, איציק נ. כתב:

זה קולט למרחק של 2-3 קמ ?!

ראש העין ,משכונת דניה עד רחוב בן גוריון/הרצוג.  הדגם הראשון בשורה (לא הכי זול) 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...