Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אתם נערכים לתרחיש הפסקות החשמל כתוצאה ממלחמה בצפון?

GTאי

פוסטים מומלצים

צעיר.

ההסתערות על החנויות לקניית מאסקינג טייפ ויריעות פלסטיק ב-13 בינואר 1991.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, gilcom כתב:

טלפון קווי זה מצויין 

כמו כן יש עכשיו בטלפונים חדשים אפשרות לשיחת על WIFI דרך הראוטר אם הסלולר קרס( הכוונה לא לשיחת בווטסאפ)

השאלה אם רשתות התקשורת מגובות כנגד הפסקת חשמל בהיקפים המדוברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח את מבצע שלום הגליל ב-2020.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

איזה נוחות? בשביל כמה שעות של הפסקת חשמל אין מה להחזיק גנרטור אלא אם אתה חי במקום נידח במיוחד ויש לך מקום להעמיד אותו. סוללה ניידת זה הרבה יותר נח. במצב אפוקליפטי כמו שאתה מדמיין יגידו לך להתפנות מהבית למחסה זמני. אתה תסחב איתך גנרטור ובלון גז?

נראה לי ששנינו חושבים על מספר שעות שונה שלא יהיה חשמל.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יובל .מ. כתב:

אלא אם החברה שלך היא תעשייה אווירית גם ככה אף עובד שלך לא יענה לך.

לא עובדים שלי אלא לקוחות שלי, חלקם בחו"ל וזה שאתה במלחמה עניין אותם גג חודש אחרי ה7.10, אם לא תיתן Delivery הם פשוט ימשיכו הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 דקות, DareDevil כתב:

נראה לי ששנינו חושבים על מספר שעות שונה שלא יהיה חשמל.

תאמין לי שככל שהפסקות החשמל יהיו יותר ארוכות, הסיכוי שהשכנים שלך יתחרפנו מהרעש ויחבלו לך בגנרטור עולה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מהיום של מנכ"ל חברת החשמל שאנחנו יכולים להאמין שמכיר את תרחישי הייחוס ומכין את עצמו לועדת החקירה שתהיה אחרי ההפסקות שההמושכות שיהיו אם תפרוץ שם מלחמה.

*לא אומר שהוא אשם, הוא פשוט יוכל להגיד אמרנו מראש שלא נוכל לתת מענה מלא.

אגב, אם זה מעניין מישהו, שווה לקרוא את הכתבה הזו בגלובס: חוקרים שבדקו עשרות סכסוכים ברחבי העולם מגלים - כך נגמרות מלחמות ולנסות לדמיין אם מישהו בכלל רואה את חיזבאללה מתפרק מנשקו. בסוף הטילים האלו יעופו עלינו במוקדם או במאוחר.

image.thumb.png.66fd68b58331cbd26a51a3e1eb504a2d.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

תאמין לי שככל שהפסקות החשמל יהיו יותר ארוכות, הסיכוי שהשכנים שלך יתחרפנו מהרעש ויחבלו לך בגנרטור עולה...

ועכשיו אנחנו חושבים על תצורות שונות של סביבת מגורים.

לא נראה לי שנצא מזה. נסכים על לא להסכים..

לפני 2 דקות, GTאי כתב:

קודם כל מעניין מה קורה ברשות החשמל.

דבר שני הגנרטורים שהוא מדבר עליהם הם של חב' חשמל, לא?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

ועכשיו אנחנו חושבים על תצורות שונות של סביבת מגורים.

לא נראה לי שנצא מזה. נסכים על לא להסכים..

קודם כל מעניין מה קורה ברשות החשמל.

דבר שני הגנרטורים שהוא מדבר עליהם הם של חב' חשמל, לא?

הלוואי.

הוא מדבר על גנרטור לשימוש ביתי, ואומר שאם יעופו מאות או אלפי טילים בעת ובעונה אחת גם זה לא יהיה מספיק בשביל שלאזרחים יהיה חשמל בבית (כי הנזק יהיה כל כך משמעותי שזה פשוט לא יעזור - פרשנות שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, GTאי כתב:

ציטוט מהיום של מנכ"ל חברת החשמל שאנחנו יכולים להאמין שמכיר את תרחישי הייחוס ומכין את עצמו לועדת החקירה שתהיה אחרי ההפסקות שההמושכות שיהיו אם תפרוץ שם מלחמה.

*לא אומר שהוא אשם, הוא פשוט יוכל להגיד אמרנו מראש שלא נוכל לתת מענה מלא.

אגב, אם זה מעניין מישהו, שווה לקרוא את הכתבה הזו בגלובס: חוקרים שבדקו עשרות סכסוכים ברחבי העולם מגלים - כך נגמרות מלחמות ולנסות לדמיין אם מישהו בכלל רואה את חיזבאללה מתפרק מנשקו. בסוף הטילים האלו יעופו עלינו במוקדם או במאוחר.

שמע, ראיתי ריאיון שלו אתמול. שאלה אותו 30 פעם "אבל מה יהיה מה יהיה מה יהיה מה יהיה". חיפשו כותרת מפחידה. ברור שיהיה נזק, ברור שיתגברו עליו. התרחישים הם בנפילה של אלפי טילים, אם עומדים על 95% ירוטים, נניח נרד ל90%, זה לא פירוק מדינת ישראל.

לפני כשעה, GTאי כתב:

לא עובדים שלי אלא לקוחות שלי, חלקם בחו"ל וזה שאתה במלחמה עניין אותם גג חודש אחרי ה7.10, אם לא תיתן Delivery הם פשוט ימשיכו הלאה.

אוקי, אז שאלת המשך - בהנחה שהמוצר שאתה נותן הוא X, ומדינת ישראל בקטסטרופה, מי ייתן אותו? מי יפתח משהו? גם אנחנו עובדים עם לקוחות בחו"ל, אבל בוא, אם ינחתו לי טילים מחוץ לבית ולא יהיה לי חשמל אני לא אתעסק במתי משלוח הבא יוצא...

ככה או ככה הם ימשיכו הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

אם עומדים על 95% ירוטים, נניח נרד ל90%, זה לא פירוק מדינת ישראל.

אופטימיות - אחוזי היירוט באזור ה85% 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

צעיר.

ההסתערות על החנויות לקניית מאסקינג טייפ ויריעות פלסטיק ב-13 בינואר 1991.

לא עד כדי כך צעיר.

הכי חשוב, לא להזריק אטרופין.

ואז לא היה בנמצא סרט ברווז. הוא נוצר באופן ייעודי לבידוד... קצת יותר יעיל מהמסקינגטייפ על הניילונים.

בערך 0.00345% תוספת לאטימה. 

מזכיר לי את האמריקאים, שבשנות ה-60 (סביב המשבר בקובה) לימדו את הילדים בבית הספר שאם הם רואים פיצוץ גרעיני, להיכנס מתחת לשולחן.

לנו אמרו לשים מסקינגטייפ. 

נ.ב.

באופן אירוני בהתחשב במה שעשיתי בחיי, אני עדיין זוכר (ומזכיר) לאנשים את הילד רובי, בשירו: מים מים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...