Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4655

• SlowRide

4476

• פינדר

3523

• m3x7r3m3

2926

אני לא רואה את ליברמן יושב עם העבודה.
בתמריץ נכון הוא יישב גם עם החמאס

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין לכל הספינים בימים האחרונים. אני מאמין שהכל יסגר ב-5 דקות לפני ההודעה לנשיא.

בהחלט יהיו בחירות, כי ביבי רוצה בחירות. הוא ממקד אש כדי לשתות לליברמן מנדטים ולהגדיל את הליכוד עוד יותר. לא לשכוח שבבחירות הקרובות כולנו נמחקת ונטמעת בליכוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה? לא בטוח.

יש לו שימוע בעוד 3 חודשים. הוא משקשק מכל הענין המשפטי, העיקר לקבל חסינות כל עוד שהוא רה"מ. הבעיה שהוא עומד בין הפטיש לסדן ביחס ליברמן וחרידים. איך נאמר בעדינות גם: 4 מנדטים מול 15 מנדטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שכל השותפים מוכנים לשבת איתו גם תחת כתב אישום, זה פחות מטריד אותו. יהיה לו זמן להעביר את חוק ביבי ע"י ביבי למען הביבי. פחלון התולעת התקפל מההצהרות המאוד חד משמעיות שפלט לפני הבחירות (שוב), ליברמן שותק בעניין הזה, החרדים ישבו גם עם השטן כל עוד יתנו להם כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שכחול לבן חברו לשמאל קיצוני בהפגנה, לדעתי זה ירסק אותם, אני כבר לא אצביע להם כנראה. גם לפיד מעלה שוב את עניין מספר 1. תהיה שם התרסקות רצינית לדעתי, השאלה לאן המנדטים שלהם יזרמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים בכלל לגבי כחול לבן, אבל אזלה לי אנרגיית הוויכוחים.

לפחות עכשיו זה יכול להיות "שרשור פוליטי של לאחר בחירות", בדיוק באותה מידה שזה יכול להיות "שרשור פוליטי של לפני בחירות". גם זה סוג של התקדמות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מהם יזרמו למפלגות שמאל אחרות כמו העבודה, מרץ ויש עתיד.

יש עתיד התמזגה ומעולם לא הייתה מפלגת שמאל.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש שמאלן אחד שרואה ביש עתיד או כחול לבן מפלגות שמאל. ואו, הם הפגינו עם ערבים אזרחי ישראל, אחרי שדאגו להדגיש שהזועביז מחוץ לתחום. מכל הסיבות, לא חהצביע להם בגלל זה?! איבדתם את הפרופורציות לחלוטין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא ניתמם, עודה זה לא סתם אזרח ערבי. והוא גם לא נכנס אתמול לפוליטיקה. שאז הדיבור העדין שלו הטעה רבים מאיתנו. וגם זנדברג שותפה לא רצויה מבחינתי לאירוע שמארגנים כחול לבן. כמצביע ימין לשעבר אני לא מוכן לשיתופי פעולה איתם. מאוד הזדהיתי עם הנדל והאוזר שסרבו להשתתף בהפגנה בגלל עודה. אגב, זה עוד סימן שעתיד המפלגה לא מזהיר במיוחד.

הרבה מהם יזרמו למפלגות שמאל אחרות כמו העבודה, מרץ ויש עתיד.

יש עתיד חלק מכחול לבן.. בינתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמיר פרץ ביקש מאבי גבאי לקדם בחירות למפלגה.

זו המפלגה שכל כך אוהבת את המושג "דימוקרטיה" שיכולה להתחרות עם דאע"ש על כריתת הראשים של יו"רי המפלגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא ניתמם, עודה זה לא סתם אזרח ערבי. והוא גם לא נכנס אתמול לפוליטיקה. שאז הדיבור העדין שלו הטעה רבים מאיתנו. וגם זנדברג שותפה לא רצויה מבחינתי לאירוע שמארגנים כחול לבן. כמצביע ימין לשעבר אני לא מוכן לשיתופי פעולה איתם. מאוד הזדהיתי עם הנדל והאוזר שסרבו להשתתף בהפגנה בגלל עודה. אגב, זה עוד סימן שעתיד המפלגה לא מזהיר במיוחד.

א. אז מי זה עודה? ערבי מיוחד? כזה סגול עם נצנצים? טרוריסט מורשע? מה שונה בו כל כך?

ב. ההפגנה היתה נגד השינויים המתוכננים במערכת המשפט. בלי לחוות דעה לגביהם, אני לא רואה מה הבעיה בשיתוף מפלגות אחרות שמתנגדות לשינויים האלו. אפילו אם מדובר בשמאלנים או רחמנא ליצלן, ערבים. אף אחד לא הזמין את עודה (או אפילו את זנדברג) להיות שר הביטחון הבא, אתה יכול להירגע.

ג. בסוף, עם כל הצער שבדבר, פוליטיקה זה אוסף של פשרות. לפעמים אפילו צריכים לשתף סמולנים. אי אפשר להתנהל רק לפי מה שאתה מוכן או לא מוכן לקבל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפחות נקבל עוד יום חופש. העיקר אנשים אוהבים לבכות שאין תמורה למיסים פה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...