Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

תראה, אתה והמליונים לא יכול לכפות על אנשים שלא חושבים כמוך ללמד את ילדיהם משנה וגמרא בבית ספר ציבורי, ומהם יש לא פחות מליונים.

אתה גם לא אמור להיות מסוגל להכתיב לאנשים שאין להם רכב פרטי לא להתנייד בימים מסויימים בתחבורה הציבורית, אבל מסתבר שנבחרי הציבור שלך יעילים יותר.

הדרך שבחרת לחיות בה - המדינה צריכה לאפשר לך ללכת בה בלי הפרעות. אבל את הבחירה שלך אסור למדינה לכפות על כולם, שעובדים קשה ומשלמים מיסים בדיוק כמוך.

אני לא אתאיסט, אבל גם לא מתיימר להטיף לאנשים מהי דרך האמת ובטח שלא לכפות עליהם את זה. צניעות.

אני חושב שלא הבנתם אותי ואתם לוקחים את הדברים למחוזות לא רצויים.

אני בשום אופן ובשום צורה לא חושב שצריל לכפות משהו על מישהו. לכן יש זכות אזרחית בסיסית של חופש הדת/מדת. רוצה? תאמין. תפאדל. לא רוצה, סבבה תיהנה.

אני לא אמרתי שצריך לכפות לימוד גמרא. אמרתי שצריך לתת את האפשרות.

אני מתנצל אם מישהו הבין את דבריי לא נכון.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4654

• SlowRide

4475

• פינדר

3523

• m3x7r3m3

2926

למי ששאל, כל הקידמה נמצאת כבר אי שם במעמקי תורת הקבלה, זה מוכח וברור - גם המדענים מודים בזה.

אשמח לקבל הוכחה כפי שאתה טוען, כדי שלי גם יהיה ברור.

כמו כן, אשמח לרשימת המדענים ולהצהרות בנוגע לתורת הקבלה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאקדמאי והיסטוריון, יש כמה דברים שמדליקים אצלי את נורת האזהרה של "פופוליסט." אחד מהם הוא חוקר שמתיימר לעסוק בנושאים בעלי יריעה רחבה מדי, במיוחד כשהיא חוצת דיסציפלינות. העולם האקדמי במאה העשרים ואחת מבוסס על תחומי התמחות צרים, ובעוד שיש לי יחס מעורב למגמה הזו, אני עדיין נזהר בכל פעם שאני רואה אקדמאי אחר שמתיימר לסקור נושאים מאוד, מאוד רחבים כמו "תולדות האנושות".

סימן אזהרה שני, ספר היסטוריה בלי הערות שוליים ומפני מקום זה פשוט עבודה בעיניים. 'צטערת.

לגבי מה ההמונים יעשו: רוב האנשים גם ככה לא יקראו ספרים בנושאים האלו. מי שעמדה לו בינתו לקרוא את "קיצור תולדות האנושות" כנראה יכול באותה מידה לחפש ב-Google Scholar ולפחות לסקור את התקצירים של מאמרים בנושאים כאלו ואחרים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי ששאל, כל הקידמה נמצאת כבר אי שם במעמקי תורת הקבלה, זה מוכח וברור - גם המדענים מודים בזה.

ספייר - אני משתמש תמיד במילים לדעתי. מה שנכון לי אולי לא נכון לך, וזה בסדר. אני חושב שדרך האמת היא דרך התורה ואין לסור ממנה ימין ושמאל. אבל, כשאנשים באים ולועגים על דרך חיים של רבים מאוד אחרים זה קצת מטריד. אולי לא בא לך להאמין ולא בא לך לקבל, אבל מליונים אחרים כן מאמינים וכן מקבלים והלועגים רק פוגעים בהם. זוהי דרך האמת לא רק לדעתי, אלא לדעת עוד מיליונים רבים אחרים.

כמו שאמרו לך, הקידמה לא נמצאת בקבלה והמדענים לא מודים בכך. רבנים אומרים שמדענים מודים בכך.

מעבר לזה, לא נראה לך קטנוני שאנשים כה חדורי אמונה (יהודים, מוסלמים, נוצרים) נעלבים מחילונים קטנים שמטילים ספק באמונתם? הרי אם האמונה כה חזקה, כמה ספקות של כופרים עלובים, אפילו כאלה שמובעים בדרך לא נאותה, לא אמורים להזיז לך ולהם?

אלא, כמובן, אם זה מפריע לשחק בחברים דמיוניים... או, יותר גרוע, מזכיר, שם בתוככי שאריות הדעת העצמאית, שמשחק בכאילו זה טוב, אבל העולם האמיתי אחר?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאקדמאי והיסטוריון, יש כמה דברים שמדליקים אצלי את נורת האזהרה של "פופוליסט." אחד מהם הוא חוקר שמתיימר לעסוק בנושאים בעלי יריעה רחבה מדי, במיוחד כשהיא חוצת דיסציפלינות. העולם האקדמי במאה העשרים ואחת מבוסס על תחומי התמחות צרים, ובעוד שיש לי יחס מעורב למגמה הזו, אני עדיין נזהר בכל פעם שאני רואה אקדמאי אחר שמתיימר לסקור נושאים מאוד, מאוד רחבים כמו "תולדות האנושות".

סימן אזהרה שני, ספר היסטוריה בלי הערות שוליים ומפני מקום זה פשוט עבודה בעיניים. 'צטערת.

לגבי מה ההמונים יעשו: רוב האנשים גם ככה לא יקראו ספרים בנושאים האלו. מי שעמדה לו בינתו לקרוא את "קיצור תולדות האנושות" כנראה יכול באותה מידה לחפש ב-Google Scholar ולפחות לסקור את התקצירים של מאמרים בנושאים כאלו ואחרים.

לא רציני מצידך האמת. מה הבעיה לסקר ברמה שטחית ומאוד היי-לבל את הדעות המקובלות באקדמיה על ההתפתחות האנושית? בטח אם זו עבודה שנמשכת כמה שנים?

מעבר לזה, באמת שאין שום קשר בין מדע פופולרי למאמרים מדעיים בסטנדרט סביר. היכולת של אדם מהרחוב להבין מאמר מדעי היא אפסית, והרלוונטיות של המאמר עבורו היא גם אפסית. אתה יכול להתעניין בהסטוריה ולשאול את עצמך, למשל, למה התפוררה האימפריה הרומית, אבל ממש לא יעניין אותו נפח ביצת תרנגולת בימי בית ראשון, או התפתחות סגנון הריהוט של המעמד הבינוני באיטליה במאה ה-15.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציני מצידך האמת. מה הבעיה לסקר ברמה שטחית ומאוד היי-לבל את הדעות המקובלות באקדמיה על ההתפתחות האנושית? בטח אם זו עבודה שנמשכת כמה שנים?

אתה באמת שואל מה הבעיה לסקור את כל מהלך ההתפתחות האנושית? רוב ההיסטוריונים מבלים קריירה בלחקור חבל ארץ אחד בתקופה שלא תעלה על כמה מאות שנים, ולעתים קרובות רק בהיבט אחד (חברה, למשל).

מה גם שקיצור תולדות האנושות כולל גם אלמנטים של פרה-היסטוריה, שזו דיסציפלינה שונה לחלוטין. ועוד משהו, בשביל שעיסוק בנושא כזה רחבה לא יהיה שטחי לחלוטין, הוא צריך להיות עבה בכמה סדרי גודל מקיצור תולדות האנושות.

למי שמתיימר להבין ביריעה כל כך רחבה קוראים בין כתלי האקדמיה שחצן, במקרה הטוב, ושרלטן, במקרה הרע.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה לא מבין את ההבדל התהומי בין לסקור תחום ברמה של מדע פופולרי למחקר, או שמשהו פה לא בסדר.

באנאלוגיה שאני מבין בה קצת יותר, יש אנשים שעשו קריירה משגשגת מכתיבת device drivers לחומרה ספציפית במערכת הפעלה ספציפית, ועדיין לא בלתי סביר שאפשר יהיה לסקור את תחום התוכנה כולו בספר אחד ע"י אדם אחד שהשקיעו כמה שנים בכתיבה. רוב הסיכויים שמי שלא כתב שורת קוד מימיו לא יוכל לעשות שום דבר שימושי עם ספר כזה, אבל הוא יוכל להבין את העקרונות הבסיסיים של כתיבת תוכנה אחרי שהוא יקרא אותו.

אם להשוות למחקר אקדמי, הוא לא יוכל להשתתף בדיון ענייני על אסטרטגיות הקצאת זיכרון בגרסאות קרנל שונות של לינוקס, אבל הוא יבין מה זה קרנל, מה זה device driver ולמה צריך אותו, לפחות באיזו רמה בסיסית של הבנה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבשביל לעשות רילוקיישן צריך קודם כל להיות אדם שפתוח ואוהב חוויות חדשות, שזו תכונת אופי די בסיסית.

לא חושב שזה מהותי. אני מכיר כמה אנשים ברילוקיישן שלא הייתי מגדיר אותם פתוחים או נהנים מחוויות חדשות. לעבור מדינה זו הרפתקה אולי בחודשים הראשונים אבל אח"כ פשוט... חיים.

אני לא יודע הוא טוען את זה, אבל זה בטח לא נכון.

אני לא זוכר את הציטוט המלא מהספר, אבל בהנחה וזכרוני לא הטעני, אני גם לא חושב שאתה יכול לטעון שזה "בטח לא נכון". יש לי תחושה שהוא חשב על זה קצת יותר ממך.

וואלה? אז שהקבלה כבר תשחרר את הבלופרינטס של הטרנספורטר מסטארטרק כדי שכולנו נוכל לעשות טלפורטציה לעבודה במקום להתקע בפקקים. תודה.

(וכן, אני יודע שאם יש טלפורטציה אז אין פקקים, סתם רציתי לקשר את זה לתחום הרכב)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, אבל הוא יבין מה זה קרנל, מה זה device driver ולמה צריך אותו, ל.
אם כבר סטינו מהנושא בצורה כלכך גסה,

אתה מכיר מפתח דרייברים לקרנל בדרום הארץ שמחפש עבודה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, לא (וזו כנראה חיה די נדירה, אפילו אם תדרוש רק תנאי אחד מהשלושה).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, לא (וזו כנראה חיה די נדירה, אפילו אם תדרוש רק תנאי אחד מהשלושה).

ספר לי על זה.. אני כבר חודשיים מחפש עם טובי המגייסות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להשוות למחקר אקדמי, הוא לא יוכל להשתתף בדיון ענייני על אסטרטגיות הקצאת זיכרון בגרסאות קרנל שונות של לינוקס, אבל הוא יבין מה זה קרנל, מה זה device driver ולמה צריך אותו, לפחות באיזו רמה בסיסית של הבנה.

הופה הופה הופה

מישהו פה מנוי לירחון הדארקנט של עינב גנד גלילי!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מנוי, עד שהתבלה לו הקרנל. אבל עכשיו כשעברנו לשכבה 8, אנחנו כבר מתרפלקים לעצמינו, ועדיין על ה-127.0.0.1 הזה. לאחרונה גם קנינו גדוליניום גליום גדוליום פרוססור, אז הייתי מציע לך לשקול מילים.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר בין השורות אני קורא שעברת למיקרוגל שמריץ IOS, רדהאט אתה כבר לא תהיה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני חושב שלא הבנתם אותי ואתם לוקחים את הדברים למחוזות לא רצויים.

אני בשום אופן ובשום צורה לא חושב שצריל לכפות משהו על מישהו. לכן יש זכות אזרחית בסיסית של חופש הדת/מדת. רוצה? תאמין. תפאדל. לא רוצה, סבבה תיהנה.

אני לא אמרתי שצריך לכפות לימוד גמרא. אמרתי שצריך לתת את האפשרות.

אני מתנצל אם מישהו הבין את דבריי לא נכון.

האפשרות קיימת כי מי שרוצה שילדיו ילמדו גמרא יכול לרשום אותם לבית ספר ממלכתי דתי, שמסובסד מכספי מיסים של כולנו - וזה אחלה.

מצד שני, מי שגר בחיפה ורוצה לטייל בת"א בשבת צריך להניע את האוטו הפרטי שלו/ לשכור רכב ביום שישי/ לקחת מונית ספיישל בגלל שהתחבורה הציבורית שמסובסדת מכספי מיסים של כולנו עובדת רק בימי חול - וזה לא אחלה.

אם אתה נותן את האפשרות לחיות כדתי אתה צריך לתת את האפשרות לחיות כחילוני בדיוק באותה מידה.

אני פונה אליך בצורת הדיבור אבל ברור לך שאני לא מאשים אותך בזה שיש כפייה דתית במדינה, כן?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...