Jump to content

roeibf

 • פרסום הודעות

  1,545
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

1 עוקב

אודות roeibf

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אי שם בגדה המערבית
 • איזה רכב יש לך?
  Focus 2012 Station
 • מקצוע
  טכנאי מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תבדוק/תשאל אם מרחו גריז נחושת או גריז קרמי על גב הרפידות. למיטב הבנתי החום לא משתחרר כראוי בלי הגריז הזה ולכן נוצרות שריקות.
 2. יש לנו את הברווז שיסביר לעומק, אבל באוסמוזה הפוכה המים מנוקים מכל חומר שאיננו מים טהורים (תלוי בממברנה ובאיכותה) ואז מוספים חלק מהחומרים דרך סנן נוסף.
 3. אי אפשר לאבחן רעשים על גבי דפי אינטרנט. גש למוסך לאבחון. זה יכול להיות צירייה, בלמים, מיסב, בולם, משולש ועוד.
 4. אל תתפתה לצמיגים סיניים במחיר זול או לברנדים פשוטים כמו ויקינג, בארום ודומיהם. אני ממליץ לך בחום לרכוש מישלין, קונטי ודומיהם. יש גם את דאנלופ - אבל אל תתקרב לSPFM800 - צמיג זול ומנסיוני מרעיש וגורם לצריכת דלק גבוהה יחסית. הפוקוס שלי נועל רביעיית קונטי אקו 6 - 1400 שח לרביעייה. יש מישלין אנרג'י סייבר בסביבות 1100 שח לרביעייה או פאלקן 914 ב1000 ואולי קצת פחות לרביעייה.
 5. אבנית פוגעת בשיניים ובחניכיים. https://www.google.com/search?q=אבנית+בשיניים&rlz=1C1OKWM_iwIL905IL905&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=pM3vm5sMO9vqgM%2CmXNebVRKtlskDM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kSuLZwSJpQ-_3-BZutrlPisIFQnVQ&sa=X&ved=2ahUKEwir96CZ9cXqAhWwUxUIHV50DdgQ9QEwA3oECAoQIQ&biw=1366&bih=635#imgrc=pM3vm5sMO9vqgM אבנית מצטברת על השיניים ואז מייצרת דלקות חניכיים בשל חיידקים במתרבים על מצע האבנית.
 6. אהלן כולם מה העניין של B? הוא בולם את הרכב, אבל איך? אם זה גיר רציף - אין משמעות ל"הורדת" הילוך כי אין כאלה. זה אינסוף הילוכים כביכול. האם יש משהו עם הגנרטור? התנגדות חשמלית? נורת EV לרות כבית בהעברה לB בירידות למעט מצבים של נסיעה איטית מאוד על B.
 7. יש לך קצר איפשהו במערכת התאורה. הבהוב מהיר משמעו נורת איתות שרופה. תתחיל בבדיקת כלל הנורות והחלפת השרופות. ממשיכים לבדיקת רציפות ומשם בדיקת צמות.
 8. מחלה מוכרת של פוקוס. כנראה גם בSMAX. אני הלכתי לאגזוזן ברחובות (רונן אגזוזים? לא זוכר את שמו) שבחצי שעה ו200 שקל ריתך את הכל. מומלץ לא להקשיב כל מה שהמורשה אומר - מבחינתם זה רק כסף, כסף ושוב כסף.
 9. לא מחייב שהלך החיישן. יש לו בין 4 ל-5 חוטים. יכול להיות שיש קצר בחוט ולכן הוא מקצר ואז מופיעה תקלה. יש גם גוף חימום לחיישן שאמור לחמם אותו בפעולה קרה וכך לקרוא נכון את נתוני החמצן. מחליפים גוף חימום והכל טוב. לא חובה להחליף את החיישן ואם מחליפים - אפשר לבד.
 10. אצלי במיצובישי לנסר שהיתה בבעלותי, ה&^*%)*&^ ההוא התקין כספת עם ניתוק אלחוטי. צריך לבדוק בד"כ גם את המחשב.
 11. כשהייתי באוקראינה יצא לי לנהוג על אחת כזו. ספרטנית, אבל עושה את העבודה. מאומן למדז'יבוז הגב נשבר אבל מביאה אותך בערך בחתיכה אחת. את החזור כבר עשינו עם לנד קרוזר...
 12. יכול להיות גלגל שיניים חצי שחוק שעדיין מתפקד אבל חורק, יכול להיות ציר מלוכלך, יכול להיות מנוע שעומד לשבוק. חייבים לפרק על מנת לאבחן את התקלה.
 13. אל תתקרב לשום אסוס מסדרה X. הלוחות שלהם מתפגרים בדיוק תוך שנה מההפעלה הראשונה. שוכבים אצלי בג'נקייה כמות יפה של מחשבים כאלה עם לוחות מתים שאסוס לא מוכנים לטפל בהם, למרו כולם עם אותו תסמין - לוח מת. החלפה של הלוח יקרה, עולה כשני שליש מחשב. ממליץ לך על דל (הסדרות הזולות VOSTRO ו-INSPIRON פשוטות אבל טובות יחסית, בייחוד עם שלוש שנות אחריות מלאה באופן מובנה). לנובו C יהיה בחירה נבונה אם חשקה נפשך בטאץ', אבל תעלה לכיוון 3.5K-3.8K. לטושיבה, HP אל תתקרב.
 14. אין שום סכנה. הנת"בים היחידים הם 449 - נוסעים כמו מופרעים (כן, הכביש מאוד מפותל אבל עדיין. מירב הנהגים שם הם מקומיים שחושבים שהם במסלול דריפטים. אני מעט איבדתי את חיי מספר פעמים שם כי כמעט נכנסו בי). כביש 458 (עין מבוע-כפר אדומים-ציר 1) - מפותל וכנ"ל, נוסעים כמו משוגעים. יש לא מעט אתרים לבקר בהם, כמו עין מבוע, אתר הטבילה, מעיינות לרוב, ועוד.
×
×
 • Create New...