Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

המלחמה חייבת להיגמר לפחות זמנית כדי להציל את הכלכלה, בלי קשר לחטופים או חמאס, אנחנו רגע לפני קריסה אבל זה לא מעניין את הבוגדים ב"ממשלה". היה להם כל כך הרבה זמן למצות ולהזיז דברים ועכשיו כבר מאוחר מידי.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4759

• SlowRide

4574

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, MiniMiz3r כתב:

א. ב-2006 ישראל התקפלה אחרי חודש וחצי של "מלחמה" מול מדינה ריבונית בגלל לחץ בינלאומי

ב. הסטטוס המשפטי של עזה לא מעניין אף אחד ותומכי טרור ימשיכו לצעוק פלסטין חינם כל עוד מדינת ישראל קיימת כי גם חיפה ותל אביב הן כפרים ערביים כבושים.

ג. גם אם עזה תהיה מדינה ישראל תמשיך לספק להטיל עליה מצור כדי למנוע כניסה של נשק מתקדם, וכל עוד זה ימשיך להיות המצב "העולם" עדיין יראה את עזה תחת כיבוש, בין אם היא מדינה עצמאית או אוטונומיה וביו אם לאו.

א. חודש וחצי של מלחמה בגלל חטיפת גופות של 2 חיילים. אלפי הרוגים והרס שעד היום לבנון לא התאוששה ממנו. עזוב את הניהול הכושל וכל הבעיות שהיו שם, אם זה היה קורה בעזה היו "מכילים". מה עשו על חטיפה ורציחה של 3 נערים? 

ב. זה לא מעניין אף אחד מה הליצנים האלה צועקים כי אתה לא תלוי בהם. הם לא ממשלות. הם לא מוכרים לך נשק.

ג. אפשר למנוע כניסה של נשק מתקדם גם בלי מצור, כמו שמפוצצים משלוחים של חיזבאלה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, asix כתב:

והיה משם שקט עד 2023 אז אני חושב שדווקא במבחן התוצאה - התוצאה הייתה טובה. וזה לא בזכות ביבי אלא בזכות אולמרט ולמרות ביבי.

שקט שעזר להם להתחמש כדי להתכונן לפעם הבאה

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

ג. אפשר למנוע כניסה של נשק מתקדם גם בלי מצור, כמו שמפוצצים משלוחים של חיזבאלה. 

ולכן לחיזבאללה אין נשק מתקדם...? כל עוד עזה לא תכיר בישראל היא תשאר תחת מצור, זו אקסיומה.

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עזה כמדינה תחת שלטון חמאס לא תכיר בישראל, ברור. אבל עזה תחת שלטון אחר? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

וזהו

(השני סנט שלי)

אני לא חושב. כל עוד ישראל לא מתחייבת על סיום המלחמה חמאס ייסרב. נראה שלדוד סאם נמאס והוא מפעיל מקסימום לחץ. 

ביבי מסונדל ביותר מידי דרכים ובגלל שבחר בשיטה שבד״כ עבדה לו - קרי להחליט שלא להחליט - לא ברור שיש לו דרך למזער נזקים. לזרוק רפש על הצבא לא יעזור לו, בעוד שעל היועמ״שית והרשות השופטת זה יחסית עבד לפני אוקטובר - הצבא הוא סיפור אחר. 

אני מהמר על הפוגה לטובת שחרור חטופים, לאחר מכן מיני מבצע ברפיח (עם מילואים מצומצמים) כולל תפיסה משותפת של פילדלפי עם מצרים. 

לא קיים היום מנהיג מספיק משמעותי בישראל שיכול לחתום על הפסקת המלחמה מול חמאס.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, sperial כתב:

ןעכשיו, עם הכניעה בעזה, גם ההרתעה כלפי החיזבאללה תעלם.

לא חושב. ישנו הבדל בין החיזבאללה וחמאס, עזה ולבנון. לא חשב שחיזבאללה יכול להרשות לעצמו לבנון/ביירות/דאחיה  אשר נראים כמו עזה של היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו גם ה-14.4. רמז דק כמו טיל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bobi כתב:

לא הבנתי את ההגיון של הממשלה הזאת.

למה שהחמאס יסכים להחזיר את החטופים, אם ישראל אומרת שהיא תמשיך את המלחמה בכל מקרה?

.

חמאס יכול להרוויח גם מהפוגה זמנית.

לפני 7 דקות, mikyl כתב:

לא חושב. ישנו הבדל בין החיזבאללה וחמאס, עזה ולבנון. לא חשב שחיזבאללה יכול להרשות לעצמו לבנון/ביירות/דאחיה  אשר נראים כמו עזה של היום.

אז לשיטתך חיזבאללה מורתע? גם חמאס היה מורתע לפני חצי שנה, עד שפתאום הוא לא היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

השאר שמחים שזה נגמר.

יש חטופים שלא חוזרים.

המשפחות שלהם, החברים וסתם ישראלים שאכפת להם,

לא שמחים.

ויש עוד עניין קטן לא סגור בצפון.

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, EliC25 כתב:

דמם שווה פחות, הם מתנחלים מהציונות הדתית

ממך לא ציפיתי לקרוא משפט כל כך מסולף, מסית ולא נכון.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Gosser1860 כתב:

ביבי מסונדל ביותר מידי דרכים ובגלל שבחר בשיטה שבד״כ עבדה לו - קרי להחליט שלא להחליט

מסופר על ביבי שיום אחד דיבר בטלפון עם ביידן.

אמר לו הנשיא, הכניסה לרפיח מסוכנת לכולם. אתה חייב להימנע מכניסה ולהגיע להסכם עם החמאס.

אמר לו ביבי: אתה צודק

שמע יאיר במיאמי על השיחה. הרים טלפון דחוף לאביו וצעק עליו, שהוא חייב להיכנס לרפיח ולא לחתום על שום עסקה, אחרת הבייס יתהפך עליו ולא תהיה לו ממשלה.

אמר לו ביבי: אתה צודק

שרה, שישבה לידו האזינה לשתי השיחות. אמרה לו, לו יכול להיות שגם ביידן צודק וגם יאיר צודק. זה לא הגיוני.

אמר לה ביבי: את צודקת

• מצחיק 7

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Night Driver כתב:

ממך לא ציפיתי לקרוא משפט כל כך מסולף, מסית ולא נכון.

צודק. אני חוזר בי.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

לצערנו עלינו עוד שלב בסבבי לחימה - פלישה, טילים/כטבמים מתימן, טילים/כטבמים מאיראן, טילים וכטבמים מלבנון.

שכחתי להוסיף טילים מאיו"ש, פלישה דרך איו"ש, כטבמים מאיו"ש, פצמרים מאיוש.

אם הייתי גר בראש העין, לא הייתי שמח לקום לפצמרים או טילים, זה לא שאני גר רחוק משם אבל היי אני רגיל לפלישה, גם הגבול די פרוץ ופחות מאובטח.

העיקר כוח עבודה זול לבניין.

ולפני שאתם צועקים הנה הוכחה

https://www.israelhayom.co.il/news/defense/article/14372747

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2024 בשעה 15:25, MiniMiz3r כתב:

זה לא נכון. הקבינט חייב להתכנס לכל הפחות פעם ב-48 שעות אלא אם כן יש הסכמה לדחות.

כן אחי.

IMG_8925.jpeg

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...