Jump to content

all

 • הודעות

  37
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  צפון
 • תחביבים
  לנשום
 • מקצוע
  מישקלים
 • Skype
  all1331

הנקודות של all

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. אין רצועה, שרשרת בטוח, מוסך תלפיות בנשר איבחנו את הרעש כשרשרת והמליצו להמשיך לנסוע ככה, מדובר ברנו קולאוס - מנוע ניסאן 2.5 ליטר
 2. היי בני, ידידך אלכס מקציר, האם יש לך מישהו להמליץ עליו להחלפת שרשרת כזו במנוע ניסאן 2.5?
 3. במוסך המורשה דרשו ממני לפרק את מערכת הגז לפני הכנסת האוטו למוסך - אלה הכללים אצלם
 4. למה רכב חונה חייב בביטוח חובה הרי ביטוח חובה חל רק על פגיעות גוף
 5. אכן האספנות היא מחלה קשה אך הפעם הצלחתי להיתגבר, מאידך עלות שכירת רכב 7 מקומות היא 4K לחודש חודשיים זה 8K. למזלי צץ לי שכן שמכר לי C-5 ב-5K ובזה נסגר העניין. כעט יש למצוא חברת ביטוח שתבטח לי את הרכב לחודש.
 6. קרוב שאינו תושב ישראל מגיע לארץ כל שנה לחודשיים. האם הוא רשאי לנהוג ברכב אספנות? על איזה רכב הייתם ממליצים לצורך הזה. הסוברו אמין וקל לאחזקה אך מדובר ב-5 אנשים (די גדולים)
 7. לאחר התנעה בעזרת מצבר חיצוני כל נתוני המחשב (צריכת דלק, מרחק נסיעה וכו') מתאפסים בכל כיבוי מנוע ובזמן התנעה מתחילים מ-0. מה זה יכול להיות?
 8. all

  סוואנה בנזין

  אני כבר ברכב שני שמוסב לגז משמע 7 שנים, שמעתי על אגדת הראש מנוע אבל איני מבין את הסיבה. בגז אין שימון טבעי אז שמים משמנת לשסתומים. הוא 90 אוקטן (הדלק הסטנדרטי בארה"ב הוא 85 אוקטן). הייתי שמח לשמוע משהו טכני ומבוסס מדעית אבל "שמעתי למישהו קרה משהו" כבר לא מפחיד אותי. הכרה במס' לא קשורה לסוג דלק, כל רכב מעל 3501 ק"ג מוכר לצורכי מס.
 9. בעיקבות ההמלצות של חברי הפורום פה אחד על אדם אחד הרכב הועבר לשיפוץ. זה יקח זמן!!! אך היום אני רוצה להזהיר אותכם מבעלי מקצוע עלובים באזור חדרה. מאחר והרכב הגיע במצב די סביר לארץ וזה לא על דעת עצמי אלא לפי בדיקה אצל פוזיילו אוכל לומר ש-80% מהנזק נגרם לו בארץ. 1. ראשית מוסך מסויים בחדרה הכניס נוזל בלמים רגיל למערכת ההידראולית, ראיתי אותו עושה את זה, רצתי, תפסתי אותו ביד אבל 2 קנקנים של 500 מייל היו כבר בפנים - נזק אדיר למערכת ההידראולית!!!!!!!! בנוסף לכך חודש ימים הוא ניסה לתקן תקלה בוישרים לבסוף החזיר לי את האוטו עם כל המערכת מפורקת. ולבסוף מכיוון שהחנה את הרכבים אחד על ליפט ואחד מתחתיו שמן טפטף על ההאוטו ופגע בצבע של הבגז'. 2. מכון גירים בכפר ערה - שיפץ את הגיר 3 פעמים לבסוף הרס את המד מהירות והחזיר את הגיר כשהוא מאבד 1/2 ליטר שמן ביום!!!!!!!! החלטתי לא להחזיר אליו את הרכב 3. מכס ישראל - אינני יודע אם הם נקמו בי על המרצדס שהוצאתי אותה מהם לאחר כתבה מבזה בעיתון אם שהם אנשים "טובי לב" באופן כללי, הרכב הגיע למגרש באשדוד בתחילת דצמבר 2010 ( כשבועיים לפני הסופה שכמעט והתביעה את אשדוד. התחלתי בהליכי השיחרור אך נאמר לי כי הרכב לא ימסר לי לפני בדיקת שמאי מומחה ומאחר ויש לחץ זה יתבצע במשך חודש ימים, הלכתי למגרש, הרכב עמד עם הבגז' והחלונות פתוחים. פניתי לשומר וביקשתי ממנו לתת לי להיכנס ע"מ לסגור את הרכב, האיש ענה - "אתה לא מתקרב לאוטו בלי פקיד מכס". רצתי למכס בחזרה, סיפרתי את מה שראיתי וביקשתי שפקיד יבוא איתי. תבוא מחרתיים הייתה התשובה, רצתי בחזרה לחניון, שוב התחננתי, ביקשתי שהם יסגרו, ניסיתי לצעוק לפועלים ולמלגזנים בפנים מתחנן שיסגרו את הרכב, לבסוף השומר ניגש אליי ואמר אם אתה לא מסתלק אני מזמין משטרה. הרכב נמסר לי כחודש לאחר הסופה כשכל השטיחים שלו מלאים מים, בבגז' שהיה פתוח ובתא הנהג שחלונו היה פתוח לחלוטין עדיין היו מים. אילו הייתי עורך דין הייתי עשיר הייתי עשיר אבל אני לא אז ככל הנראה אני מטו.......
 10. זמן מה אני מחפס סוואנה בנזין לפני כשבוע הגיעו כמה מכוניות למגרש באזור, מהן יש גם 2007 ו- 2008, אם אני מבין נכון אלה מכוניות של הכוח הרבאומי בסיני. ושוב אם אני מבין נכון אלה מכוניות שגם אם הן לא הרוסות כמו בצה"ל, הן אמורות להימכר לפי מחירון של רכב צבא לשעבר. אלא שהמתווכים דורשים עבורן מחיר מחירון מלא (אם לא מעל) כ-85000 ש"ח. מה לדעתכם המחיר הנכון לרכבים אלו, בתמונות הן נראות טוב. בנוסף לכך יש רכב מודל 2004 שמפורסם כבר שנתיים במחיר של 65000 (כ-30000 מעל המחירון).
 11. תראו המוסכניק הציל אותי מנזק של 7K ש"ח, פרסומת, ממש לא, מחמאה בהחלט. להיתרחק מצורפתיות, בגלל שאחרי 6 שנים על הכביש עם 175000 ק"מ בלי אף תקלה נכנסו מים לגיר??? זו הסיטרואן השלישית שלי, הראשונה הייתה דיזל ובכיתי כל יום, שתי האחרונות הן בנזין מוסבות לגז ויש לי שקט מלא מהן. בכל מקרה כל הנקודה היא שרציתי להביא לידיעתכם שאם מוכיחים כי הנזק נגרם מהצפה הביטוח יכסה את זה, אם המוסכניק ידע להוכיח את זה לשמאי. זה יכול לעזור לעוד אנשים ואת זה רציתי לעשות, באיזה מוסך זה כבר לא ענייני.
×
×
 • תוכן חדש...