Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, netco כתב:

@m3x7r3m3 כל ההודעות האלה, ואף איזכור של העז האחרונה שבג"ץ הכניס היום? הייתי בטוח שתקפוץ על זה 🙂

וואלה לא יודע כבר בשביל מה ממשיכים עם כל ההצגה הזו של כנסת ממשלה מנדט וכל הג'ז זה.

בינתיים רק ראיתי כותרת, לא צללתי לעומק עדיין...

הבנתי שיצא שם 6:3 או משהו כזה.

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

תנו תקציר, אין לי כח לקרוא.

...

אגב דיברנו על קקל לאחרונה. אז ראיתי עכשיו שהבן של הצדיק גפני מצא שם ג'וב חדש. אם לבן של דרעי מותר - למה לו לא?

כיף, כיף גדול

ברמת הכותרת בלבד - בג"צ בהרכב של 9, עם תוצאה של 6:3 החליט שבסמכותו לפסול חוק יסוד, לפי עילה של שימוש לרעה בכוח הרשות המחוקקת.

אגב צירפתי את הפס"ד עצמו אם מעניין מישהו, עוד לא הספקתי לקרוא

60aa67a51cd29e621.pdf

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4746

• SlowRide

4550

• פינדר

3593

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ברמת הכותרת בלבד - בג"צ בהרכב של 9, עם תוצאה של 6:3 החליט שבסמכותו לפסול חוק יסוד, לפי עילה של שימוש לרעה בכוח הרשות המחוקקת.

@יבגניפ כן זה פחות או יותר מה שהם בלבלו תשכל עליו 105 עמודים כמדומני. 

שורה תחתונה אז מה אם זה חוק יסוד, אם לא נראה לנו שצריך לחוקק אותו- נקבע שהוא פשוט לא. זה כמובן הכנה לחוק הלאום. 

כאמור כמו שנטען לפני עשרות עמודים, אין בין זה לבין משפט כלום ושום דבר- פוליטיקה נטו. (ובהקשר לאותו דיון אז, נכון להיום סביר שמי שיורה להרוג את כל הג'ינג'ים במצב הנוכחי זה בג"ץ דווקא ולא הכנסת 🙂)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הם צודקים - הרי הם קבעו מזמן שיש להם סמכות לפסול חוקים, וחוץ מהשם בכותרת - אין הבדל בין חוק לחוק יסוד.

אז התוצאה היא שלפי תפיסתם היה להם סמכות לפסול חוקי יסוד*

* נכון שבמקור דובר על פסילת חוק שמתנגש עם חוק יסוד, אבל עם מספיק להטוטנות, אפשר לקבוע שגם חוק יסוד מתנגש עם חוק יסוד ומי שינצח זה מי שמתאים להם.

** מאז הם כבר קבעו שפסילת חוק לא חייבת להיות רק בהתנגשות עם חוק יסוד, מספיק שהוא "לא מידתי" או "לא סביר" וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטל חוק יסוד הם יכולים אבל להוציא את ביבי לנבצרות הם לא יכולים.

פשוט בושה של בג"ץ.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה מהר נגיע למצב שמישהו יגיש בג"ץ על תוצאות הבחירות,

ושופטי בג"ץ בהרכב של 9, וברוב של 6 על 3 , יחליטו לפסוך את תוצאות הבחירות נימוק שהעם לא הבין מה הוא בחר. 

מעניין יותר לקרוא את הנימוקים של 3 השופטים שבחרו לא להתערב לרשות המחוקקת בעבודתם. 

image.png.8c2d7f38b39bc61e9c8d204a9ba73cd6.png

העותרים בוכים , שהחקיקה החדשה פוגעת באופזיציה.  כי הצבעת אי אמון נדרש רוב של 61 ואילו הפלה על התקציב צריך רק 60 על מנת להפיל את הממשלה. 

השופט נ' סולברג  

image.thumb.png.07a68348f0394f19820c41bddba72745.png

ואחרי המון עמודים הוא ממליץ לדחות את העתירה

image.png.059b47708ade703e4cd567e116e8247d.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.be4ffe08694a9afab7ad788e197f21d2.png

ולסיכום השופט ד' מינץ ומצטרף לשניים מעמיתיו וגם ממליץ לדחות את העתירה.

אבל כמו שאתם יודעים , ישנם 6 שופטים שחושבים שהכנסת עשתה שימוש לרעה בכוחה, 
והם פשוט מבטלים את החקיקה שחוקקה 

שימו לב למספרים,   ב 24/8/2020 , התיקון לחוק עבר ברוב של 67 חברי כנסת ו 37 נגד. 

יום.. החוק בוטל ע"י 6 שופטים נגד 3 שופטים 

מזכיר לכם שחברי הכנסת נשפטים ע"י הציבור, אבל שופט בג"ץ לא צריך להיבחר שוב

image.png.e048997b341b15c26e5a307c7ef02ea5.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בעיה בסיסית של ממשלה שמחליטה לשנות את חוקי המשחק (עד כמה שמתייחסים לחוקי יסוד ככאלו) לפי אינטרס יחיד - הישרדות הקיסר.

במקרה זה, בג"ץ ניסה להגיד שחוקי המשחק לא נועדו להשתנות כל חודשיים כדי להתאים את המדינה לצרכי הקיסר.

אגב, בוא לא ניתמם - אף אחד לא יבחר, או לא יבחר, בביבי או במישהו אחר בגלל שינויים שנעשו בחוק כלשהו. המצביע הממוצע לא זוכר את זה ולא חושב על זה. אתה צריך גוף עם סמכות בזמן אמת להגיד לממשלה או לכנסת לא לעשות קיצורי דרך, או להשתמש בחוקי יסוד כמו בנייר טואלט/גלידת פיסטוק או כל דבר אחר שצריך.

בסופו של דבר גם בית המשפט מקבל את כוחו מחוק יסוד. אני מניח שאם הכנסת ממש רוצה, מחר בבוקר אפשר להעביר תיקון שאין יותר בג"ץ אלא ריאליטי Battle Royale. 

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MadCat_LE כתב:

בסופו של דבר גם בית המשפט מקבל את כוחו מחוק יסוד. אני מניח שאם הכנסת ממש רוצה, מחר בבוקר אפשר להעביר תיקון שאין יותר בג"ץ אלא ריאליטי Battle Royale. 

ואם איזה עמותה תעתור לבג"ץ נגד החוק הזה של לבטל את בג"ץ?

ואז בג"ץ יקבל את העתירה ויחליט שביטול בג"ץ לא אפשרי ע"י הכנסת?

מה אז יקרה ? מלחמת אזרחים ?

ריאליטי Battle Royale.

איך נעשה את זה ?  כמו דויד וגוליית ?  
כל צד ישלח מישהו אחד לזירה , ומי שיוצא חי מהזירה מנצח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הבדל לקרוא דיון פוליטי בפורום ולא ברשתות החברתיות... זה נהיה בלתי נסבל. 

למה תוכנית טראמפ קבלה כל כך הרבה התנגדות מהציבור הערבי? חילופי אוכלוסיות זה לא משהו רע בהינתן המצב, וזה הסעיף שקיבל את רוב (אם לא כל) הזעם. 

ככל הנראה זה דובר ב1 מ1000 העמודים בשרשור, אבל נראה לי עדיין רלוונטי לדבר על זה. 

עריכה אחרונה על ידי Gal Atun

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, korola כתב:

מה אז יקרה ? מלחמת אזרחים ?

ריאליטי Battle Royale.

יהיה the purge, זה מה שניסו לעשות בשבוע וחצי האחרונים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך purge בשביל זה, כבר החלטנו מקודם שעושים טרנספר.

בשביל מה יש ביטוח לאומי? כל מי שרוצה לעזוב מקבל מענק 50,000 דולר ועזרה במציאת מגורים ועבודה. 

לא יהיו לך פה יותר תורים ופקקים, אבל זה בגלל זריקות האבנים בכבישים והפיגועים של הדתיים הפנאטים שישארו פה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...