Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אז אתה מסכים שיאיר לפיד הוא אופוזיציה מופקרת?

אני אגיד לך מה זה אופוזיציה מופקרת. זה שביבי לא עשה חפיפה לבנט כמו שצריך ולא מגיע לתדריכים. 

זה חוסר אחריות מעשית והפקרות תפקודית.

להצביע נגד הקואוליציה זה חלק מהעבודה של האופוזיציה, וזה נתון לשיקולה מתי לדעתה כן ראוי לתמוך בקואליציה. 

אבל לא לעשות את העבודה שלך, כמפסיד בבחירות וכראש האופוזיציה, זה למעול בחובתך למדינה, וזה בלתי נסלח. זה גם אינפנטילי ברמה שמבזה את האיש.

מה זה הברוגז הזה?!

אתה בנאדם מבוגר, לכאורה, קבינימט!

• אהבתי 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4785

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

גם עכשיו מסרב לקבל תדריך בטחוני וסקירה של ההסכם. 

הבנאדם לא כשיר. ככה פשוט. פשוט לא כשיר. חי במציאות דמיונית כמו כל הדיקטטורים.

אני בספק אם הוא עובר אבחון לניהול סופרמרקט שלא נדבר על ניהול מדינה.

אני בספק אם נצליח לתקן את הנזק שהבנאדם הזה השאיר אחריו. הוא סכנה יותר גדולה מכל אויב שיש לנו או יהיה לנו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

אני אגיד לך מה זה אופוזיציה מופקרת. זה שביבי לא עשה חפיפה לבנט כמו שצריך ולא מגיע לתדריכים. 

להצביע נגד הקואוליציה זה חלק מהעבודה של האופוזיציה, וזה נתון לשיקולה מתי לדעתה כן ראוי לתמוך בקואליציה. 

אבל לא לעשות את העבודה שלך, כמפסיד בבחירות וכראש האופוזיציה, זה למעול בחובתך למדינה, וזה בלתי נסלח. זה גם אינפנטילי ברמה שמבזה את האיש.

מה זה הברוגז הזה?!

בשביל מה להגיע לתדרוכים? גם ככה לא מביאים דברים להצבעה.

יחס גורר יחס. אם מנהלים נגדו קמפיין שטוען שהוא מושחת, ומונעים מהאופוזיציה אפשרות לבצע את תפקידה (כמו הצבעה של יושב ראש ועדה עם עצמו..), למה צריך לעדכן אותו בכלל? בשביל להגיד הנה עידכנו אותו?

השמאל הפך את זה למלחמה אישית נגדו, מבין למה הוא עושה ברוגז. לא הגישה שלי, אבל זכותו כפוליטיקאי ואדם.

גם בוא, איזה חפיפה צריך? זה לא מתכנת ג'וניור שיצא מבוטקאמפ.

יומיים עבודה עם הגורמים הרלוונטים והוא יודע הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה עושה צחוק? זה ראש ממשלה. אתה משווה את זה למתכנת?

לא לעשות חפיפה למחליף שלך?

באמת כתבת את זה עכשיו? אתה טרול תגיד לי?

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, יובל .מ. כתב:

כי זו הגדרת התפקיד שלו וזו העבודה שלו. הוא אמור לדעת מה קורה ולהביא מניסיונו ודעותיו, לטובת העניין והמדינה.

בשביל זה אני משלם לו כסף. הוא אמור לעבוד בשבילי.

לפני 28 דקות, יובל .מ. כתב:

השמאל הפך את זה למלחמה אישית נגדו, מבין למה הוא עושה ברוגז. לא הגישה שלי, אבל זכותו כפוליטיקאי ואדם.

החלק הראשון של המשפט נכון, אבל לעשות ברוגז זה לא בארגז הכלים של אדם מבוגר, נציג ציבור. בפוליטיקה אומרים דברים רעים אחד על השני, זה לא אומר שאפשר להתנהג כמו ילדה עם קוקיות ולעשות ברוגז.

זכותו כאדם לפרוש, כפוליטיקאי הוא צריך לתפקד והוא צריך, כראש הממשלה, לדאוג שהמחליף שלו יתפקד ולעזור לו להכנס לתפקיד. 

מה שהוא עשה מראה שהוא לא ראוי.

• אהבתי 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

זה התפקיד של יור האופוזיציה,כמו עוד תפקידים שהוא ממלא שאני לא יודע מה הם אבל בטוח קיימים.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

יחס גורר יחס. אם מנהלים נגדו קמפיין שטוען שהוא מושחת, ומונעים מהאופוזיציה אפשרות לבצע את תפקידה (כמו הצבעה של יושב ראש ועדה עם עצמו..), למה צריך לעדכן אותו בכלל? בשביל להגיד הנה עידכנו אותו?

גם ביבי ניהל קמפיין נגד לפיד ומרצ מנהלים קמפיין נגד בן גביר וסמוטריץ(לדעתי הקמפיין גרוע).

הקמפיינים אישיים,אבל צריך לדעת להיות מקצועי ולהפריד אותם מהתפקיד שבו אתה מחזיק מטעם המדינה.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

זה לא זכותו לא לעשות את מה שהוא אמור רק כי לא בא לו או כי הוא נעלבי או יותר גרוע כי הוא חיי בסרט שהוא ראש הממשלה ונמצא שם במקרה.

זה כמו שאני אחליט שאני מפסיק לעבוד רק כי מישהו בעבודה אמר לי שהסנדוויץ טונה סלט ביצים שלי מסריח.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

חחחחחחחח מה?

מצטער,אבל איך אפשר להגיב לזה אחרת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Potato כתב:

זה כמו שאני אחליט שאני מפסיק לעבוד רק כי מישהו בעבודה אמר לי שהסנדוויץ טונה סלט ביצים שלי מסריח

תשמע, לא יודע מה אמרו לך אבל זה באמת נשמע מסריח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, יובל .מ. כתב:

@ניקו פ., @Pika007, @Night Driver, @farkash7, @David32,
תגידו רגע, האופוזיציה אמורה  להצביע רק לפי צו מצפונה נכון?
לא אמורה לעשות משהו שיכול לפגוע במדינת ישראל?image.thumb.jpeg.0fed60c9f00d2a701651bade9b2b9ee7.jpeg

יאללה, עכשיו באמת, שיהיה לכם הרבה בהצלחה, תשארו פה עם עצמכם ותמשיכו להתנשא על ה"ימנים הבורים", נתראה ב2.11

משהו אומר לי שאתה לא מכיר בכלל את הסיפור מאחורי התמונה הזו. אתה יודע למה אני אומר את זה? כי בין הכותרת למציאות יש קשר חלש מאוד. (רמז- לא, ההצבעה היא לא "מדינת ישראל היא מדינת אפרטהייד", בכלל.)

שיהיה ברור, אני לא תומך בכלל בהצבעה הזו ולדעתי זה כתם על המוניטין של מי שתמך בה. אבל לא ממש אפשרי לנהל איתך דיון- אתה מחפש כותרת תורנית להצביע עליה ולזעוק גוועלד, אבל אחרי הודעה-2 מסתבר שאתה לא מכיר את הנושא שאתה עצמך צועק עליו, מה אני אמור להבין מזה ואיך שאר היושבים בדיון אמורים להתנהל עם זה? חוץ מזה, אפילו אם זה היה נכון לחלוטין- זה לגמרי וואטאבאוטיזם. זה שמישהו עושה משהו מטומטם לא מכשיר את המעשה המטומטם של מישהו אחר.

אף אחד לא מתנשא עליך פה. כל התגובות פה הן לגופו של עניין. 

ואז אתה כותב דברים הזויים כמו "בוא, איזו חפיפה ראש הממשלה היוצא צריך להעביר לנכנס באחת המדינות עם המציאות המורכבת ביותר בעולם", כל ראש ממשלה בהיסטוריה של ישראל העביר לעוקבו את החפיפה החשובה הזו, אפילו עבור אנשים שהיו בעבר במשרד רה"מ ואז חזרו שוב לתפקיד. המציאות פה מתעדכנת כל הזמן.

אין לאף פוליטיקאי את הזכות למעול בתפקידו, לא איכפת לי מאיזה צד פוליטי של המפה הוא, ולא איכפת לי אם קוראים לו בנימין נתניהו, יאיר לפיד או כל דבר אחר. 

כמו שמצפים ממני במקצועי למלא את את תפקידי נאמנה ויעיפו אותי על טיל אם אמעל בו, לפי הסטנדרט הזה אני מסתכל גם על נבחרי הציבור שלנו.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, פינדר כתב:

למקרה שפספסתם, התוכנית המדינית של בןגביר היא אפרטהייד על מלא.

ממש מפתיע.

מחכה לטקסט של ליאור שמצדיק אותו ומסביר איך זה לא אפרטהייד ואיך זה מאוד הגיוני.

• מצחיק 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, falou כתב:

מה זה הברוגז הזה?!

בגדול האיש קיבל נוק אאוט מוראלי בכך שהוא הפסיד את התואר "הקוסם"

מכאן רוב הפוליטיקאים היו נוטשים ועושים לביתם.

אבל האיש קורץ מחומר מעט שונה. ובגאונות הטמיע בחצי מהעם שהממשלה לא לגיטימית. 

במבחן התוצאה כרגע באמצע הדרך הוא ניצח.

1- ימינה נמעכה ורוסקה לחלוטין.....

2-הממשלה התפרקה מהר מהצפוי.

3-אין שום סיכוי בעולם!!!! לשמאל להקים ממשלה ללא המשותפת.

4-ביצר לעצמו גוש פלדה שיגרום לחכי"ם על הגדר לחשוב פעמיים לפני שהם עושים "שטות" תשאלו את הנדל הגיבור:)

כמובן צוחק מי שצוחק אחרון והסוף עוד לא הגיע. אבל אני מדמיין את ביבי זורח מאושר שהוא רואה את שקד מתבזה במופע "סליחות" אומלל. ושלא נדבר על בנט שבלע את הלשון משום מה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

התכנית המדינית של בנגביר לא רלוונטית כי היא לא תגיע למציאות.

תלוי כמה דגנרטים יתמכו בו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, פינדר כתב:

למקרה שפספסתם, התוכנית המדינית של בןגביר היא אפרטהייד על מלא.

לא פיספסנו כלום.
כמו דיון עם ילד בן 10 באמת. אני מבין איך חיילים בוחרים בו או צעירים חרדים, אבל איך מישהו מעל גיל 30 עם ילדים, בית ושאחראי על ריליסים בוחר בו. זה אני לא מצליח להבין.
מתי יפרסמו סקר של חתך הגילאים של מצביעי בן גביר?

לפני 8 שעות, David32 כתב:

דידי מתתיהו!!!

ענק. לא הכרתי. נראה שאני לא היחיד שחשב ככה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...