Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כך, לא מצאתי דיל יותר טוב מ BUY2USA לשילוח נעליים. 20$ זה באמת מחיר נמוך,

מה גם שאתה מקבל את החבילה עם שליח עד אליך, וחוסך את התור ה"מהנה" בסניף הדואר.

רק במקרים של נעליים יקרות מאוד, שווה לנסות שילוח אחר, בגלל מיסוי וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנסיון- BUY2USA מציעים את המחיר ההכי משתלם לשילוח נעליים לארץ ובמיוחד בנעליים של פחות מ75$. המחיר אצלם הוא 20$ (מחיר אחיד לשילוח נעליים ממוצעות, ומנסיון גם קופסת נעלי בלנדסטון/ רדבק נכנסות במגבלת המשקל).

סתם מתעניין,

מאיפה הזמנת בלנסטון/רדבק?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון- BUY2USA מציעים את המחיר ההכי משתלם לשילוח נעליים לארץ ובמיוחד בנעליים של פחות מ75$. המחיר אצלם הוא 20$ (מחיר אחיד לשילוח נעליים ממוצעות, ומנסיון גם קופסת נעלי בלנדסטון/ רדבק נכנסות במגבלת המשקל).

מעניין אם ניתן לשאול את המוכר באמזון לגבי משקל, אנסה ונראה מה יהיה

אין לי בעיה לגשת לדואר ולהמתין 5 דקות אבל אם יגיע שליח הביתה וזאת ללא תוספת תשלום מיותר (אני גר 10 דקות מהדואר) זה ישפר את חווית הקנייה , רק שלא יבוא אחרי 17 כי מדובר במתנה ואני רוצה להפתיע .

איזו שיטת משלוח כוללת שליח עד הבית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקליק, אני לא ליד המחשב, אבדוק כשאחזור.

אוקטביה,

תבקש גם מידות הקופסה שכן המחיר מחושב לפי נפח/ משקל, הגבוה מביניהם. אבל לרוב נתונים אלו כן רשומים באמזון, כדי לבדוק זאת אני מציע שתיכנס לאתר buy2usa, יש שם מחשבון אמזון שבו אתה שם קישור למוצר ומקבל עלות משלוח סופית. אפשר גם לבדוק ממוכרים אחרים באם מדובר במוצר בקופסת יצרן.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לפני כחודש נקסוס 5 דרך שיפיטו שהגיע ללא מכס אלי. הזמנתי לפני כשבוע נקסוס נוסף לחבר, נראה אם גם הוא יעבור במכס.

עדכון. גם המכשיר הזה עבר ללא מכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה,

תבקש גם מידות הקופסה שכן המחיר מחושב לפי נפח/ משקל, הגבוה מביניהם. אבל לרוב נתונים אלו כן רשומים באמזון, כדי לבדוק זאת אני מציע שתיכנס לאתר buy2usa, יש שם מחשבון אמזון שבו אתה שם קישור למוצר ומקבל עלות משלוח סופית. אפשר גם לבדוק ממוכרים אחרים באם מדובר במוצר בקופסת יצרן.

בדקתי במחשבון ,אין מכס על הנעליים שאני רוצה

אזמין את הנעליים ,כשיגיעו אחזור עם פידבק על הרכישה

תודה לכולם על הסיוע וההכוונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בדיקה ארוכה והשוואת מחירים עם חברות שילוח אחרות שעשיתי.

במידה ומזמינים נעליים בעלות עד 75$, BUY2USA יוצאת חברת השילוח הזולה ביותר לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ביצעתי מספר משלוחי מכשירי סלולר ממקומות שונים בארה"ב ל2 כתובות שונות בארה"ב, ולא חושב שהיה שוני בקצב המשלוח ביחס לנורמה שם למרות המזג האוויר הנוכחי שיש שם.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי חוגג בחודש הבא 63 ואני רוצה לקנות לו רדיו דיסק חדש , בארץ המכשיר נמכר ב-344 ש"ח.

היכן לדעתכם אוכל למצוא את המכשיר במחיר זול יותר ? (באמזון לא מצאתי ובאיביי עולה 310 ש"ח )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו חווה איטיות במשלוחים בתוך ארה"ב? יש לי שתי חבילות שעדיין לא יצאו מארה"ב ועברו כבר 6 ימים.

בארה"ב בימים אלו יש מזג אוויר קשה. כנראה שזאת הסיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...