Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גוגל שולחים בפדקס גראונד (ככה לפחות בכל מה שהזמנתי) ויש מספר מעקב שאפשר לראות איפה החבילה בכל רגע.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

יאללה, משלוח ראשון יוצא לדרך דרכם, airmail priority היה זול בצורה משמעותית מהאחרים (כ-12 דולר),

אבל אני לא מאוד מוטרד מענייני מכס (חבילה של חצי קילו, עלתה 9 דולר).

עד עכשיו אחלה שירות, תוך יום מקבלים תמונה, הכל באתר ברור ופשוט.

מה שכן, לפני המשלוח הכנסתי למחשבון מידות גדולות יותר במעט וה-economy היה זול יותר ואילו עכשיו עלה כפול (23 במקום 11 דולר).

לא ברור למה.

אלי, נרשמתי דרכך, אתה חייב לי חצי נקניקיה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה שלי הגיע היום לארץ והיא במצב הבא:

Held by Customs - In process

יש אפשרות לאסוף את החבילה הזאת בעצמי מבלי שהיא תעבור לדואר?

אני צריך שהחבילה הזאת תהיה אצלי בסופ"ש הזה, ואני לא חושב שהיא תספיק להגיע לסניף הדואר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה הגיעו הנעליים.

מחיר:290 מחיר סופי-->ללא תוספת מכס וללא תוספת על משקל עודף. משקל החבילה =880 גרם .

הוזמן ב:אמזון

משלוח:BUY2USA--->שליח בארץ-->משלוח הביתה

מרוצה מאוד מהתנהלות חברת המשלוחים, התקשרו לתאם שעה והגיעו בזמן.

מאז ההזמנה-11 יום.

לגבי הנעליים: מרוצה מאוד מהנעליים, נעלי ניו-בלנס (MX608) בגימור זמש,מאוד קלות.

יכולה להיות בעיה עם המידה אבל זאת אדע בעוד כשבועיים כשאבא ימדוד אותן. הזמנתי מידה זהה למידה אותה נועל אבי בארץ אך מסתבר שהמידות במלזיה ובאינדונזיה טיפה שונות ברוחב הנעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי חוגג בחודש הבא 63 ואני רוצה לקנות לו רדיו דיסק חדש , בארץ המכשיר נמכר ב-344 ש"ח.

היכן לדעתכם אוכל למצוא את המכשיר במחיר זול יותר ? (באמזון לא מצאתי ובאיביי עולה 310 ש"ח )

אם תייבא רדיו דיסק מארה"ב רוב הסיכויים שהוא יגיע עם רדיו אמרקאי שתצטרך לכייל אותו ויכול להיות שלא תוכל לכייל אותו גם

אז תקח את זה בחשבון.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה:

ניסיתי לשלוח דרכם חבילה קטנה שצריך לעלות 12$ לשלוח, בטיפשותי סימנתי שיש בטריה בתוך המכשיר (כי יש) ושמסמנים אז אי אפשר לשלוח דרך AIRMAIL. רק דרך USPS שזה עולה כבר 27$ לחצי קילו. וזה כבר לא משתלם ביחד עם הדמי קבלה.

אל תסמנו שיש בפנים בטריה!!!!

אני מפחד שאם עכשיו אני אסמן שאין בטריה, הם רואים שסימנתי קודם שיש בטריה ויעכבו את החבילה ויתנו לי עמלות "אי שליחה" או משהו כזה, שבכלל לא יהיה משתלם.

עצות? זה מחכה במחסן...

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסמן שאין בטריה ותנסה משלוח זול, מה הכי גרוע? יגידו לך שיש? אז תשלח ב usps ובפעם הבאה תסמן שאין...

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה היום החבילה הראשונה שהזמנתי משם (הזמנתי כמה חבילות קטנות).

הרשמים: החבילה של אמזון, נשלחה בeconomy והגיעה מרגע היציאה מהמחסן בOR תוך 8 ימים לארץ, אחרי 2 ימים הגיעה לסוכנות דואר ואחרי 3 ימים שמו לי פתק בתיבה.

אני יודע מתי בערך היא נכנסה לארץ, כי שמו לי חותמת תאריך שרשום עליה "לתשומת לב, לבדיקה עם הנמען" באדום, אין לי מושג מה זה אומר.

החבילה הגיע קצת מרוטה, כאילו מעכו אותה ונפתח הסרט דבק של העטיפה.

בנוסף, יש רק את הרישום של USPS, כך שנראה שהחבילה הגיעה ישר מארה"ב.

עוד עצה למי שרוצה לשלוח יותר מ-2 חבילות ב-31 יום, אפשר להרשם ל-VIRTUAL MAILBOX לשלם 10$ מראש ואז לוקחים לך רק 2.5$ שמגיעה חבילה וזה חוסך כסף מ-2 חבילות ומעלה. תמיד אפשר לבטל את זה לפני שעובר חודש. החודש נחשב מרגע הרישום.

את החבילה שסימנתי שיש בה בטריה, אני משאיר לסוף אחרי שאשלח את כל החבילות שהזמנתי. ואז נשנה הצהרת מכס ונשלח.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי שרשור לגבי לפטופ,השאלה שלי אם שווה להסתכן

עלות המכשיר באמזון הינה 1300 דולר,בדקתי דרך BUY2USA ואחרי הכל המחשב יעלה 1950 דולר

נכון להיום אני יודע שאין מכס על מחשבים,שווה את הסיכון??

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי קודם, 2 מתוך 2 לפטופים שאני יודע שנשלחו בשיפיטו נעצרו במכס. מי שלא הצהיר הצהרת אמת שילם כופר כ 600 ש"ח, מי שהצהיר הצהרת אמת שילם מיסים רק כ 50 דולר (לדעתי זה רק מע"מ כי אין מכס)

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...