Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, זה על תקן just sayin. בכל מקרה, אם מדובר בשילוח דברים גדולים/יקרים אני מעדיף לעבוד איתם (כשניתנת לי האפשרות לשלוח דרכם), מהסיבה הפשוטה שגם אם יש חיובים מעבר למשלוח, אתה יודע עליהם מראש, ולא פתאום מקבל חשבונית על 100 ש"ח שכר עמיל + 300 ש"ח הקצאת עמיל + 7 ש"ח פחית קולה לעמיל מס + ...+....

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלהם הבעיה אחרת - מה שקנית הוא שיוצהר ובערכו המלא, אם אתה מבין אותי.

יא אללה, אפשר למתוח קו ישר בינך לבין ראשוני שושלת הברונפמנים

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות מוצרים שאינם חייבים במכס, שאינם מעל 2 ק"ג (ז"א "צרור"), ושישלחו ב- USPS וב ECONOMY משם דואר ישראל ולא EMS.

האם MUSTOP הוא התשובה?

לפי תשובתו של מנכל שיפיטו הם זה מה שאתה מחפש.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן כי העברתי את פנייתי המאוד מנומסת למנכ"ל שיפיטו, מר ואן חרא. מסתבר שהוא (שוב? תמיד?) בשוטטות, אך כמובן לא אשאיר את קוראי הפורום ללא עדכונים.

אגב - לדעתי כתוצאה מהשינוי בספק שירותי האקונומי חלה התייקרות בתעריפים. נדרשתי לשלם היום כ- 30.5 דולר (בניכוי העמלות נוספות) בגין משלוח חבילה בת 1.4 ק"ג ובגודל 23×20×16 ס"מ. אמנם המחיר הינו מאורגון שמעט גבוה מקליפורניה, אך עדיין להערכתי זה משקף התייקרות ביחס לתעריף הקודם. מנסיון של כ-7-8 חבילות בחודש האחרון, אף אחת (טפו טפו) מהאקונומי לא נותבה כ-EPS.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כולל את ה 8.5 או לא? אם לא, זה אכן די יקר, אבל אישית זה שווה כדי להחלץ מהבירוקרטיה המטורפת.

לו רק היה ניתן לייבא עם ידיעה ברורה כמה צריך לשלם ועל מה, עם פירוט, לשלם באינטרנט ולבוא לקחת בסניף הדואר... אחחח הזיות מתוקות על מדינה שאפשר לנשום בה.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שאלה לרשומים באתר, הגיוני שאני מתבקש לשלם את ה-8.5$ עוד לפני שקניתי מוצר ושלחתי אותו דרכם?

לפי מה שקראתי באתר, חלק מהמשלוחים עוברים בעצם תחנת ביניים ולאחר מכן נשלחים דרך EMS, זה נכון? במידה וכן, למישהו יש ניסיון עם משלוח דרך First Class Mail ויכול לאמת שהשילוח נעשה ישירות מארה"ב לישראל או שגם עוצר ונשלח דרך EMS?

האתר הזה יכול לשמש כאלטרנטיבה מעולה לאתרים הישראלים, אבל המשלוח דרך EMS הופך אותו לחסר תועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לרשומים באתר, הגיוני שאני מתבקש לשלם את ה-8.5$ עוד לפני שקניתי מוצר ושלחתי אותו דרכם?

לפי מה שקראתי באתר, חלק מהמשלוחים עוברים בעצם תחנת ביניים ולאחר מכן נשלחים דרך EMS, זה נכון? במידה וכן, למישהו יש ניסיון עם משלוח דרך First Class Mail ויכול לאמת שהשילוח נעשה ישירות מארה"ב לישראל או שגם עוצר ונשלח דרך EMS?

האתר הזה יכול לשמש כאלטרנטיבה מעולה לאתרים הישראלים, אבל המשלוח דרך EMS הופך אותו לחסר תועלת.

הגיוני משום שזו עמלת "טרחה" שלהם.

לא תמיד המשלוח מגיע דרך EMS, לפעמים כן ולפעמים לא, זה תלוי במדינה באירופה שאליה מגיעה החבילה.

אני הזמנתי דרך Airmail Priority וייאמר לזכותם שזה הגיע תוך שבוע, אבל לצערי זה אכן הגיע ב-EMS

והתבקשתי לשלם 35 שקל.

להגיד לך שאני מתחרט? באיזשהו מקום אולי קצת, להזמין עם משלוח ישיר דרך האתר שממנו רכשתי את המוצר

היה יוצא כנראה אותו דבר וזה היה חוסך כאבי ראש, אבל סך הכל אין תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני משום שזו עמלת "טרחה" שלהם.

לא תמיד המשלוח מגיע דרך EMS, לפעמים כן ולפעמים לא, זה תלוי במדינה באירופה שאליה מגיעה החבילה.

אני הזמנתי דרך Airmail Priority וייאמר לזכותם שזה הגיע תוך שבוע, אבל לצערי זה אכן הגיע ב-EMS

והתבקשתי לשלם 35 שקל.

להגיד לך שאני מתחרט? באיזשהו מקום אולי קצת, להזמין עם משלוח ישיר דרך האתר שממנו רכשתי את המוצר

היה יוצא כנראה אותו דבר וזה היה חוסך כאבי ראש, אבל סך הכל אין תלונות.

הבעיה שכל חבילה שנשלחת דרך EMS עוברת בוודאות במכס.

שמתי-לב גם שכל המשלוחים הזולים המוצעים עוברים באירופה ונשלחים כנראה דרך EMS, אני לא אקח סיכון של 50:50 שהחבילה תתעכב במכס ואני אצטרך לעשות טיול לת"א ולשבור את הראש מול הגאונים במכס. באמת חבל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח נכון אם כי הסיכוי גדול יותר. לדברי שיפיטו כעת משלוחים של airmail economy לא עוברים ב EMS.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שכל חבילה שנשלחת דרך EMS עוברת בוודאות במכס.

שמתי-לב גם שכל המשלוחים הזולים המוצעים עוברים באירופה ונשלחים כנראה דרך EMS, אני לא אקח סיכון של 50:50 שהחבילה תתעכב במכס ואני אצטרך לעשות טיול לת"א ולשבור את הראש מול הגאונים במכס. באמת חבל!

זה נכון שאקונומי בד"כ לא נשלחים דרך EMS (או שזה לא רק בד"כ, אלא קבוע לא נשלחים דרך EMS)

אבל אקונומי איטיים להחריד לפעמים, ובנוסף אין על זה ביטוח... ככה שאם אבדה החבילה אתה יכול

להגיד ביי ביי לכסף שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שאקונומי בד"כ לא נשלחים דרך EMS (או שזה לא רק בד"כ, אלא קבוע לא נשלחים דרך EMS)

אבל אקונומי איטיים להחריד לפעמים, ובנוסף אין על זה ביטוח... ככה שאם אבדה החבילה אתה יכול

להגיד ביי ביי לכסף שלך.

אם משלמים דרך פייפל תמיד יש ביטוח.

ראיתי שניתן גם לשלוח דרך priority mail שבד"כ גם לא עוצר במכס, אבל העלות של המשלוח קצת יקרה.

לא בהכרח נכון אם כי הסיכוי גדול יותר. לדברי שיפיטו כעת משלוחים של airmail economy לא עוברים ב EMS.

יצא לך אולי להזמין דרכם בזמן האחרון והחבילה באמת לא הגיעה דרך EMS?

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד ביי ביי לכסף שלך.

מנסיון רב (החבילה ה43 שלי בדרך אליי) - לוקח כמעט שבועיים במדוייק על היום לאירמייל אקונומי להגיע מארה"ב אלי לסניף הדואר.

בנוסף יש ביטוח אבל על התכולה בלבד לפי ערכה כפי שהצהרת.

עד היום כל החבילות הגיעו כסדרן. אני מקווה שגם הבעיה עם הפריוריטי שעובד ב EMS סודרה אבל כרגע לא הייתי לוקח סיכון עם חבילות שיותר כבדות מ 2 ק"ג.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...