Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכנסתי במיוחד בשבילך לשיפיטו: :-)

47X31X11, משקל 1.25 ק"ג. חבילה בינונית, לא גדולה בכלל.

נשלחה ב AIRMAIL ECONOMY, וכאמור הגיעה לדואר שליחים EMS.

לדעתי פשוט צריכים לשלוח להם כמה שיותר פניות, שאם הם ממשיכים

עם הנוהל של EMS, לקוחות ישראלים פשוט לא יזמינו מהם. נכון שאנחנו

איזה פסיק קטן, אבל אמריקאים לא מזלזלים בסנט, בניגוד אלינו, ואולי זה

יזיז שם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי במיוחד בשבילך לשיפיטו: :-)

47X31X11, משקל 1.25 ק"ג. חבילה בינונית, לא גדולה בכלל.

נשלחה ב AIRMAIL ECONOMY, וכאמור הגיעה לדואר שליחים EMS.

לדעתי פשוט צריכים לשלוח להם כמה שיותר פניות, שאם הם ממשיכים

עם הנוהל של EMS, לקוחות ישראלים פשוט לא יזמינו מהם. נכון שאנחנו

איזה פסיק קטן, אבל אמריקאים לא מזלזלים בסנט, בניגוד אלינו, ואולי זה

יזיז שם משהו.

הקדמתי אותך, אזרתי את החוצפה הישראלית ושלחתי מייל מנומס אך נחרץ ל John Vanhara המנכ"ל.

כתבתי לו שזה דופק את הלקוחות הישראלים בלי שום תמורה (זה לא שיש טרקינג או איזה שירות מיוחד תמורת עמלת ה EMS) וגם דופק את האפיליאייטס ולא מאפשר להם לפתח את שיפיטו בישראל (לא שזה מעניין אותי לפתח רשת אפיליאייטס אבל זה יעשה לו קצת ריגשי, בתקווה). קיבלתי out of office שהוא בטיסה ויענה כשיוכל. נו נראה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: האם אלו חברות השילוח שאחראיות להעברה ל- EMS, או שמא זה דואר ישראל? הרי EMS שייך לדואר ישראל ודואר ישראל מרוויח מכך.

EMS זה שירות דואר מהיר כמו פדקס למשל, כלומר מה שאתה קורא "חברת שילוח" בעצמו.

הוא אפילו לא מנוהל באמת על ידי דואר ישראל אלא מבוצע עבורם ע"י חברת געש בבל"תי שואסמו בע"מ.

אפשר לשלוח מהארץ ב EMS ואפשר לקבל חבילות ב EMS, מה שאנחנו מתרעמים עליו הוא שאני ואחרים לא רוצים לקבל חבילות ב EMS כי לדעתי העמלה שאני משלם על זה לא שווה את השירות (בלשון המעטה), ושיפיטו עושים איזה טריק של שליחה עד בלגיה ב airmail אמריקאי רגיל ומשם זה נהיה EMS לישראל.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעניין, ואפילו חריג אם אני לא טועה.

מצד אחד בתחילת התהליך המחיר של המשלוח נמוך כיאה לAIRMAIL

מצד שני "מישהו" מחליט להעביר תוך כדי את החבילה לEMS ולשנות את התהליך המקורי, כנראה בידיעה שאת עלות ההעברה לEMS יספוג הלקוח השבוי שיקבל אותה בסופו של דבר. בדמות עמלות שקר

נקווה להתפחות חיובית בנושא

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדמתי אותך, אזרתי את החוצפה הישראלית ושלחתי מייל מנומס אך נחרץ ל John Vanhara המנכ"ל.

כתבתי לו שזה דופק את הלקוחות הישראלים בלי שום תמורה (זה לא שיש טרקינג או איזה שירות מיוחד תמורת עמלת ה EMS) וגם דופק את האפיליאייטס ולא מאפשר להם לפתח את שיפיטו בישראל (לא שזה מעניין אותי לפתח רשת אפיליאייטס אבל זה יעשה לו קצת ריגשי, בתקווה). קיבלתי out of office שהוא בטיסה ויענה כשיוכל. נו נראה.

קרה לי אותו מקרה המתואר בלינק שצורף - קרי חבילה שנשלחה בפריורטי ולמרבה הטמטום מדבקת הדואר כיסתה את הצהרת המכס של שיפיטו. התוצאה - החבילה נעצרה במכס, נפתחה על ידם, הם חיברו את כל הסכומים האפשריים שראו על הקבלות שהיו בחבילה (למרבה המזל - בגדים) וחויבתי בכ- 250 ש"ח. תכתובת עיקשת מול שיפיטו הניבה כסת"ח המתאים לחברת סלולר ישראלית ולא לנותן שירות אמריקאי. לדעתי רוב העובדים שם יודעים אנגלית בסיסית בלבד, והשירות היה מאכזב ביותר. אשמח לקבל את המייל של ג'ון בריון המנכ"ל והבעלים להעברת התכתובת אליו.

יחד עם זאת לא כל החבילות שנשלחות בפריורטי מנותבות ל-EMS. במקרה אחד בו שתי חבילות שיצאו בדרך זו משיפיטו באותו יום, בעוד אחת נותבה ל-EMS, השניה לא. לדעתי זו לא קונספירציה של הדואר אלא מספר EMS בלגי המודבק אליהן. בכל מקרה עברתי לאקונומי.

מטרד נוסף של ה-EMS שחובה לציין הינו שהחבילה מגיעה אך ורק לכתובת המשלוח בשעות ובימים בהם נח לדואר ישראל. להבדיל מחברות שילוח אחרות המאפשרות לשנות את כתובת המשלוח לאחר הגעת החבילה ארצה, למשל למקום העבודה, דואר ישראל מתעקשים להביא אותה אליך הביתה, וכמובן מתאמים משלוח מספר ימים לאחר שהחבילה הגיעה אליהם, בשעות העבודה. בחבילה הנדונה לעיל הם הבריזו לי לאחר תאום, מה שגרם לי להפסיד חצי יום עבודה. מכתב תלונה ששלחתי לא נענה למעלה משבוע אחרי.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שגם האקונומי מקבל הפניה ל ems. דרך אגב, שיפיטו ענו תשובה לקונית שאומרת בקיצור

שזה מה יש, לא רוצה אל תשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, ג׳ון ענה לי כעבור יום(שזה יפה) ומבקש לקבל מספרי חבילות ספציפיים כדי שיוכל לבדוק ולתת פתרון.

אנא העבירו לי שארכז מספרי חבילות בפורמט

D1234-X

כלומר מס׳ התיבה+מס׳ רץ של החבילה שהגיעה ב EMS למרות שלא ביקשתם.

אפשר כמובן בה״פ למי שרוצה לשמור דיסקרטיות.

מקווה שהוא יתן לנו פתרון במהרה. המייל שלו הוא [email protected], רק בבקשה תתנסחו בעדינות אמריקאית כדרוש ובלי סימני קריאה מרובים אם אתם כותבים לו. אני בטוח שברגישות ונחישות נעביר את הגזירה.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לו בינתיים את מספרי החבילות שלי ומצ"ב תשובתו :

I am aware of this problem and I am also frustrated with our provider,
because they are mixing the shipping methods without any logic.
Normally any package under 4 lbs should never be delivered by EMS. We
have a new provider fro Economy since this week. If you send next
package by Economy it should never go EMS. Regarding the Priority I
cannot really guarantee it will not go EMS.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חושדים שהקומבינה היא של חברות השילוח (MUSTOP וכו') - אני חושד שהנהנה הוא המקמבן - דואר ישראל.

מאסטופ עובדים עם DHL, שהם סבירים יחסית לאחרים (ובהחלט ביחס לEMS)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...