Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, רק להזכיר לכם, זה פורום פתוח, כל אחד רואה את זה.

לדעתי את הרעיונות היצירתיים, בה"פ בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה טוב בעיקר לדברים גדולים וכבדים. עבור סמארטפון, לא הייתי טורח (שולח במאסטופ, DHL עד הבית באיזור ה20 דולר).

בכל אופן, זה עדיין שימושי מאוד, אז תודה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טוב בעיקר לדברים גדולים וכבדים. עבור סמארטפון, לא הייתי טורח (שולח במאסטופ, DHL עד הבית באיזור ה20 דולר).

בכל אופן, זה עדיין שימושי מאוד, אז תודה.

מאסטופ כבר לא מה שהיו פעם, לפי המחשבון שלהם דמי משלוח לנקסוס 4 ב350 דולר הם כ-150 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאסטופ כבר לא מה שהיו פעם, לפי המחשבון שלהם דמי משלוח לנקסוס 4 ב350 דולר הם כ-150 דולר.

זה לא דמי משלוח, אולי דמי משלוח + מיסים. המשלוח הוא לא יותר מ20 דולר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי ויתר החברים, כל הרעיון הוא מילוי הצהרת המכס בעצמכם, אחרת זה שווה ערך לכל שירות אחר.

ודי לחכימא ברמיזא...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא של צילום מסמכים אישיים לצורך אימות זהות מטריד אותי למען האמת. במידה והאתר באמת אמין אז הוא אופציה הרבה יותר טובה מאשר מסטופ כדי לקנות סמארטפון למשל, איך שלא תהפוך את זה 150 דולר הוצאות יבוא על מכשיר של 350 דולר זה לא כל כך משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תהליך לגיטימי שעסקים קטנים עלולים לדרוש

לדוגמא רכשתי בזמנו סאב HSU מאתר האינטרנט של היבואן האמריקאי.

הוא ביקש אם אני זוכר נכון צילום של תעודה מזהה וגם טופס שאני חותם עליו שמאשר לו להשתמש באשראי שלי.

בכלל נושא ההונאות היום עובד גם בכיוון ההפוך, הנוכלים החלו לעקוץ עסקים כמו EBAY ואתרים קטנים יותר עם כרטיסי אשראי גנובים , ולאחר שההזמנה יוצאת או כבר מגיעה לגנב, מי שאוכל אותה זה העסק.

או לדוגמא לקוח בעייתי שלא עובד לפי חוקי האתר , ומעיפים לו את החשבון, נרשם עם כרטיס אשראי נוסף שיש ברשותו רק עם יוזר אחר. אבל ברגע שאתה מביא להם מסמך שמזהה אותך יש להם יכולת לשלוט על הנושאים האלה, גם במקרה של כפל מבצעים וכדומה. (בקופונים בארץ למשל אם יש הנחה לסופר אפשר לקנות עשרות קופונים עם יוזרים שונים וכרטיסי אשראי שונים, למרות שיש הגבלה של כרטיס 1 ללקוח)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

האמת ששבוע שעבר בדיוק הגיעו אליי שתי חבילות דרכם. הראשונה לא גדולה במיוחד,

והעלות דומה למה שמחייבים במאסטופ/buy2usa.

השניה היתה כבר חבילה גדולה, ועלות המשלוח שלה היתה דיי יקרה. היתרון הוא בהצהרת המכס

שאתה ממלא באופן אישי, ולא כמו בחברות השילוח האחרות, שגובות מכס מראש, ובשיעור מקסימלי.

המכס בארץ הרבה פעמים לוקח סכומים פחותים בהרבה, וכאן היתרון של שיפיטו.

מה שחבל הוא שאין כמו בחברות השילוח הישראליות, אפשרות לשילוח ימי, מה שמוזיל בהרבה

את דמי המשלוח, ולחבילות שהן לא דחופות, אפשר להסתפק בזה.

סה״כ שירות מומלץ, בעיקר לחבילות גדולות יותר ו/או יקרות יותר. ותודה כמובן ל elibaba

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, אני טוחן משם חבילות על בסיס שבועי...

בד"כ האפשרות הזולה ביותר למשלוח שאיננה בעלת Tracking עולה סכום צנוע למדי - עד 20 דולר, ומגיעה כעבור כשלושה שבועות. אני חושב שזה ימי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, זה תלוי בחבילה. מגודל מסויים אין כבר את האפשרויות הזולות, ואז אתה קופץ לעלויות

משלוח של 60-90 דולר. נכון שבהשוואה לחברות הישראליות זה זול, כי אתה מקבל שילוח אווירי

שמחיר של שילוח ימי, וזה מגיע תוך 8-14 יום, אבל חבל שאין גם שם אפשרות זולה של שילוח ימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע סבבה והכל, אבל 2 תעודות זהות + טופס אימות כלשהו - נשמע לי יותר מדי בשביל סה״כ לקבל שירות משלוחים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...