Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת שאין לי שום דבר נגד, ג׳י אל, פשוט רדיו מילאנו זה גוף שחטן שאני לא אוהב.

אני לא אומר למחוק שרשורים על ימין ועל שמאל בלי כל הודעה או הסבר, להיות אדיבים, לשלוח לFAQ מסודר ויפה.

אם משם הבן אדם לא מבין אז שיכתוב הודעה, לא ברור לי בFAQ ככה וככה.

אבל מה אנשים לא מעניין אותם ללמוד, הם רוצים המלצה נרשמים קונים מה שכרגע חם בפורום ונגמר הסיפור.

מה שיוצא שהפורום שיווקי ולא ספריית ידע כמו שאמור להיות, בגלל זה אין בעיה אם צורתו העכשוית כי זה עושה כסף לכולם.

אתם לא רוצים ללכת לכוון כזה אז לפחות תתנו למי שרוצה ללמוד ולהתקדם אפשרות, תצרו פורום יעודי לפרוייקטים ופורום ביקורות ציוד.

בשביל בקרה על הביקורות אני ממליץ שאדם שרוצה לפרסם ישלח את הביקורות לאחד המנהלים והוא יעלה אותה במידה וזה נראה סביר ולא שתי מילים וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יבגני

יש רצוי ויש מצוי - מספיק שנתמקד בשורש הבעיה

1. בקרה על כתיבת שטויות.

2. סינון משתמשים שמגלים מגמתיות קבועה.

כאשר שטויות כולל בתוכו תוכן עויין, תוכן שגוי או מטעה, תוכן שקרי.

סינון משתמשים - מחובתנו לדווח על משתמשים שכאלו ולהלין עליהם כמו גם אם פונים אליכם בהודעה פרטית וזה לא לרוכחם - ליידע את ההנהלה שפנו אליכם בהודעה פרטית.

זה כל מה שצריך - כל השאר זה אפקט דומינו שנגרם מהשניים שכתבתי מעלה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הייתי רוצה לראות את הפורום כמו פעם,אפילו איציק,איתמר ועופר היו יותר פעילים בפורום.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, בשביל כל מה שתיארת, קיים המשולם בסמלונו של כל חבר פורום.

שבו זה מוביל לתלונה על הודעה פוגענית, מטופשת וכו'.

הבעיה שלנו היא יותר עמוקה, כי נוצר פה מצב שקומת חברים, מנהל פה את העניינים, תוך כדי השלכת האשמה על אחרים.

לכך, צריך להעלות את הדברים, כדי שאנשים ידעו, יכירו, ויזהרו מאותם גורמים.

מה שלי צר בכל הסיפור, שזה היו דווקא חברים שהיו מן המניין, ופשוט החליטו לשייך עצמם לאיזו קבוצה שתעשה פה ככל העולה על רוחה.

למה להעלות ביקורות על ציוד, כל שרשור זה יהיה רק סלסטרה.

למה להעלות כתבות ומאמרים על כיוונים, צריך לרוץ לקנות רק MS-8, הוא עושה את זה לבד:roll:.

למה לדבר על אלמנטים,טווחי הענות, גרפים וכו', גם ככה SEAS עושה הכל, זה סופר אלמנטים עם סופר טווח רחב שמנגנים הכל.

למה להעלות פרוייקטים ובניות? גם ככה אתה מקבל את הסלסלטרה והMS-8 אצל ישראל ומתקין הכל אצלו.

אדי, על זה בדיוק דיברתי.

אבל סליחה, זאת לא אובייקטיביות, זאת "צרות עין" כפי שכמה מחכמי חלם כאן "החליטו."

הצחקתם אותי.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

צא מהסרט - אתה בכלל לא האיש הרע, להפך אתה אחד מהמלאכים השומרים של הפורום הזה.

"מלאך"??? :shock:

:nono::nono::nono:

התואר- "אוקסימורון" יותר מתאים.הרבה יותר.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... אההמ

:-D

תודה על המילים החמות אבל קצת הפרדה לפסקאות היתה עוזרת לקרוא - קראתי את הכל אמנם אבל אני צריך להפריד בין העיניים שלי עם פטיש עכשיו

:-P

בכל מקרה - יש כאן אנשים שקצת ידע מהם - הייתי מוכן להקריב הרבה דברים עבורו.

עופר רוטמן.

יאריק.

ד"ר אוגי (שביקש ממני לא להשתמש בשמו)

שלומי סאונדמן - אחד ה-אנשים שכמעט ואף אחד כאן לא מכיר או זוכר אותו.

יחיאל ואפי 4*4

גם לי יש גורויים - חבל רק שהם ברחו מכאן.

וגם תגובות של עופר דותן מאוד חסרות לי כאן על בסיס קבוע כמו גם איציק (מנהל הפורום) ואיתמר.

וכמובן לראות עוד התקנות של יוסי אבל אתם יודעים מה - אנחנו לא ראויים לזה כבר. (ולא כי זה לא בכבוד שלו - פשוט בכל פעם שהוא מעלה התקנה עושים בו לינץ').

אדי חבל באמת חבל ....אבל אחת הסיבות שאני הפסקתי להגיב בפורום הזה זה תרד קגון זה .

"חברים" פו בפורום מנסים להיתיפיף פו אל חשבון אחרים שבאים וצועדים איתם קדימה בקרב הבא לבעות עוד מתקין או יבואן בארץ החוצה ממעגל הפורום הזה אני יושב וקורה את כול התרד הזה וכול כולו מילה במילה וזה עושה לי חלחלה זה כול כך מגעיל במלו מוון המילה אתם פוגעים באנשים לא רק בקטע כלכלי אתם פוגעים באנשים בקטע ריגשי .

אבל מה זה משנה מה אני אגיד פו הרי גם כך אם זה לא יהיה ישראל "ג'וניור" או שרול יהיה את יעקוב מצפת או דוד מחולון או יחיאל מ4*4של אפי מעפולה שאנחנו נגרום לו לסתום את הפה ולא משנה אך אנחנו איתנים במלחמה שלנו .ויש רק מתקין 1 בארץ ויבואן 1 אבל חיליים יש והרבה לא חסר חבל שאתם עושים את זה שוב ושוב ושוב ואם מישהוא חושב ולו לרגע שאני נעלמתי אז הוא חשב לא נכון אני תמיד אהיתי פו קראתי כמעת כול טרד בפורום הזה חבל באמת חבל גם שהמנהלים עדיין נותנים גיבויי למה שקורה פו.

נ"ב

אלי {אליקו} לא התקונתי אלך יבואן 1 בארץ שלא תחשוב לרגע.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

המשלוש אצלי עובד קשה לעיתים קרובות - כל הזמן.

כשאני רואה הודעה לא חברית בעיקר.

מה אני אומר לך - זו באמת ההרגשה, בזמן האחרון אם רק הייתי מנסה לאמר מילה אחת על HAT או על מוראל אני הייתי נקבר בהודעות מהסוג שציינת - אם כי אני מדבר על ציוד ולא נכנס לנושא המתקינים.

פוקאל עוד איכשהו אפשר להגיד כאן והרץ אפילו מתקבל פה ושם

אבל רק תנסה לאמר מילה על HAT - זו מילה גסה ולא רק בפורום הזה.

רק תנסה לאמר TRU ואתה מוקף בנצים אלא אם כן זה דודי כי את הטרו שלו הוא התקין כנראה אצל ישראל - אני חושב שיש בזה משהו, הפעם היחידה שראיתי שמגבר של TRU זוכה ממש לכבוד הראוי לו היה בשרשיר התקנה הזה.

וסאן דאון - מאז שיוסי נהיה היבואן - שמת לב שפתאום נרגעו קצת הרוחות?

בקיצור בין אם אמרו כאן שמכבדים ואוהבים את אליקו - משום מה רק הציוד שהוא היה מייבא הודחק כאן לפינה אפלה.

נגמר הסיפור הזה! סוף!

דף חדש התחלה חדשה והמלצה חמה לכל חברי הפורום - כשאתם ממליצים על ציוד, תשתדלו להמליץ קודם כל על הציוד האהוב עליכם - אבל תמיד תמיד, תמליצו גם על אלטרנטיבה בכדי לשבור מגמתיות בכדי לאפשר לגורמים אחרים גם כן להחשף.

פעם הייתי ממליץ רק על HAT והעירו לי על זה וגם האירו את עיניי - שזה גם היה גורם לי להראות רע וזה היה פוגע באליקו - נכון, התאהבתי במוצר הזה ואני קונה בעיקר את המוצר הזה גם אם זו האופציה היקרה יותר מבין אופציות אחרות (והייתי בצומת הזאת ודווקא עם סיז)

אבל זה פשוט נראה רע ומגמתי והפסקתי עם זה - תשימו לב שאני כמעט תמיד נותן אלטרנטיבה וסה"כ מדובר באלטרנטיבות מצויינות ולא פחות טובות - ובסופו של דבר כל אחד מגדיר מה טוב יותר בשבילו.

תשמרו על היושרה שלכם ותפרגנו - זה לא כואב זה אפילו מרגיש טוב אחרי שמתרגלים לזה.

ואני אוהב לתת דוגמאות אישיות --

שאלו אותי כאן פעם אם אני "שפוט" של אליקו בהודעות פרטיות - אני לא אומר מי

נכון אני מאוד אוהב HAT, יש לי שני מגברי סאן דאון

אבל אתם רואים אצלי מגבר אחד של TRU?!?

יכלתי לקנות הגברה של TRU כמו כלום בשביל הפרוייקט האחרון שלי ובכל זאת הלכתי על לוויתן שדווקא יצא אופציה יקרה יותר בשבילי למרות הכל והסיבות לכך היו

א. אני פשוט לא מתחבר למותג TRU - לא יודע למה, לא מדבר אליי.

ב. רציתי משהו חדש יותר ומתקדם יותר וירוק יותר מבחינת תצרוכת אנרגיה

סתם בא לי להניח קלפים על השולחן - תרגישו חופשי לשאול עוד שאלות.

אני הרבה יותר מתחבר למערכות ששמעתי מוגברות על סלסטרה לעומת מערכות ששמעתי מוגברות על TRU - מה לעשות, זה מה שהמציאות מראה לי - זה לא אומר שום דבר על סלסטרה זה לא אומר שום דבר על TRU ובטח ובטח שזה לא אומר כלום על אליקו או סרול או דני או זה שלמעלה.

בסופו של דבר המגברים שהכי גורמים לי להזיל ריר עד היום הם DLS - מקווה שלא תרגמו אותי באבנים אם אני אקנה מגבר מאהובי שי...

אתם שמים לב מה הולך פה?

תגובות של חברי פורום מבוססות על קשרים רגשיים לאנשים שמוכרים את הציוד במקום שהם יהיו מבוססים על רציונל מקצועי של הכרה בערכו של הציוד עצמו.

מ-ס-פ-י-ק ע-ם ז-ה ו-ד-י!

ובאמת - אם אתם חושבים שזה לא ככה - אחרי יותר מעשר שנים שאני בתחום - אני אומר לכם שבכל פעם שמישהו מעלה שרשיר של רכש חדש - בשניה שנאמר איפה הרכש החדש נרכש, מתחילות להופיע להן תגובות עוינות מצד כזה או אחר.

הסיבה העיקרית שאני לא סובל בגללה את הMS8 היא שהוא אמנם הופך את התחביב לנגיש יותר לרבים מאתנו אבל הורג אותו על הדרך - אני לא מבין איך אני מסוגל לקרוא לעצמי אודיופיל אם אני נהנה רק מהתוצאה ולא מהדרך - זה כמו לאכול מנה חמה במסעדת גורמה - בעעך.

איכסה פיכסה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחיאל,

אתה כנראה לא מבין מה קורה פה אם זו התגובה שלך.

הנסיון לבעוט מתקין החוצה היה הפעם נגד יוסי - עשו בו לינץ' בכל התקנה שהוא העלה כאן לאחרונה.

לא מנסים בכלל להוציא כאן את ישראל החוצה - זה ממש לא מוקד הכעס אלא מה שקורה מסביב.

אי אפשר להעדיר אחד על חשבון דריכה על השני - על זה הכעס.

אם ישאר בפורום הזה רק מתקין אחד זה יהיה עצוב אבל זה לא משנה מי המתקין הזה יהיה - זה פשוט יהיה עצוב.

אנחנו רוצים לראות כאן עבודות של ישראל.

אנחנו רוצים לראות כאן עבודות שלך יחאיל - כן - אני מתגעגע אליך ואתה לא יודע עד כמה - ד"ש לאפי.

אנחנו רוצים לראות כאן התקנות של אהובי שי - רק להרגע קצת עם ההתלהבות שבאה מפי המתקין עצמו - פשוט להעלות התקנה ודי והנה זה עובד להם מאוד יפה בפורום מסחרי ואני מאוד נהנה מזה וגם עוזר וממליץ - תבדוק בעצמך. חבל רק שאוהד עשה להם כזה גועל נפש.

אנחנו רוצים לראות עבודות של יוסי.

אנחנו היינו רוצים לראות עוד עבודות של יאריק

חבל שבומב-באס סגר

חבל (לי לפחות זה מאוד כואב) שסאונדסטורם סגר.

אתה לא מבין מה ניר, רזי, אליקו אנוכי וחביר פורום נוספים מנסים לעשות עכשיו -

לעצור את כתיבת השטויות בראש ובראשונה.

לעצור מגמתיות חד כוונית בצמוד לכך.

לבלום חברי פורום שלא מסוגלים לכתוב הודעה אחת מבלי לפגוע או לדרוך על מישהו אחר.

וכדי להגיע למצב הזה לצערי - היה צריך להכנס כאן חזק מאוד במספר אנשים - אבל ככה זה עובד, ככה משיגים בסופו של דבר יציבות כלשהיא.

יחאיל - בבקשה תחזרו להעלות התקנות שלכם ואם מישהו רק יראה סימן של עוינות כלפיכם במקום לעודד בעל מקצוע בתחום - תן לי, תן לניר לדעת, תשתמש במשולש, תודיע למנהלים.

בבקשה - תקשיב לי ובבקשה תחזרו להגיב כאן!

יחיאל - הלוואי והמקלדת היתה יכולה להעביר קול - אבל אני אשכרה מתחנן שתחזרו להעלות כאן עבודות שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מלאך"??? :shock:

:nono::nono::nono:

התואר- "אוקסימורון" יותר מתאים.הרבה יותר.

ליאור

תשמע, אם אתה חושב שזה שאתה תכתוב פה בשפה גבוהה, זה יעשה למישהו משהו, אתה טועה.

אני מציע לך לקחת לעצמך איזה שעה שעתיים, ותקרא בבקשה שוב את כל השרשור מתחילתו ועד סופו, כי כנראה שכתיבה הינה הצד החזק שלך אך מאידך, קריאה או יותר נכון, הבנת-הנקרא היא דווקא מצטיירת אצלך כצד החלש.

מצטער, אבל שמישהו מדבר שטויות מבלי לחשוב על התוצאה, אני כותב לו שהוא מדבר שטויות מבלי לחשוב על התוצאה

אני יכול לכתוב לו":שמאסתי בדברי ההבל שלך שאתה משלח אותם כדרכך, אף ללא הקדשת רגע לדין הדברים".

המשמעות היא תהיה זהה, אבל זה לא יהפוך אף אחד לצודק יותר ואף חכם יותר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי חבל באמת חבל ....אבל אחת הסיבות שאני הפסקתי להגיב בפורום הזה זה תרד קגון זה .

או!יחיאיל, ברוכים השבים.

חבל שרק בתרד' כזה רואים תגובות ממך.

אני עוד מתגעגע לקבבים במפגשים!.:lol:.

ובלי שום קשר.

לגבי שאר הדברים ההזויים שכתבו עליי מקודם, אני מנוע כבר מלהגיב, כבר אמרו פה שאני מקבל משכורת גם מאלי, וגם משכורת מיוסי אלפיין.

רק חבל שלא סיפרו את זה למנהל בנק שלי:-(.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

פיך מפיק מרגליות :-P:-P:-P

בוא פשוט נסכם שלא משנה מי לא משנה מה - אם אנחנו רואים מישהו כותב שטות - הוא ירגיש את האזור האחורי שלו במשך הרבה מאוד זמן על הכוונת.

אם מישהו יכתוב שטות על סלסטרה - בום!

אם מישהו יכתוב שטות על מתקין - טראח! (ולא משנה איזה)

אם מישהו יכתוב שטות על כל ציוד אחר - חבל לו על הזמן - שיניים בבשר ישר.

ליאור - אני מבטיח לך כמו שאתה מכיר אותי - אני לא אעשה איפה ואיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים אלטרנטיבה?

http://www.microprecision.de/

בבקשה, אני מאוד רוצה לשמוע סט כזה, תסתכלו על הנתונים בDOWNLOADS.

MMS של 11 גרם, איפה תראה כזה מיד באס?

אסור לכתוב שטויות על שום מותג, לא משנה אם יש לו נציגות בפורום או לא.

ולא בגלל שזה פוגע במישהו, בגלל ששטויות אפשר לקרוא ב 1001 מקומות שונים ואני ממש לא היתי רוצה שCARSFORUM יהיה כזה מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמישהו כאן חשב לייבא אותם אבל אם המישהו הזה היה מייבא אותם הרמקולים האלה היו הופכים לפשרה..

הבנת את הרמז יבגני? אני לא זוכר למה הוא ירד מזה בסוף.

אה כן - אולי בדיוק היה לו איכסה.

חבל!

ואני אפרופו רציתי בעצמי לראות את סדרת הZ שלהם כאן בארץ...

טוב די - מצטער - כבר הייתי ציני מעבר לגבול.

תשמע אלו צריכים להיות רמקולים מדהימים עד כמה שאני יודע, משום מה חלק מהסדרות שלהם היו נראות לי בזמנו כמו משהו זול, איזשהו ניסוי לעשות עיצוב מעניין ותו לא אבל זה ממש לא הסיפור - עד כמה שאני יודע הם צריכים להיות פשוט מעולים.

חבל שמעולם לא יצא לי לשמוע, לגעת, לראות להתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...