Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזק את דבריו של ניר, יוסי או הלקוחות שלו לא מעלים כל התקנה בסיסית ופשוטה שהוא מבצע, זה לא אומר שהוא לא מבצע כאלו.

מה שיפה אצל יוסי שגם התקנה "רגילה" של מגבר על פלטה הוא עושה עם כל הלב והמקצועיות שלו ותמיד יוסיף את הטאץ שלו, והמחיר שפוי בהחלט .

אז עם כל הכבוד אוהד להגדיר את יוסי כמתקין לעשירים בלבד, יש לך איזה בסיס לשטויות שאתה זורק ? בתור אחד שביקר לא מעט בסדנא של יוסי , יצא לי לא פעם לראות אותו מרכיב מורל טמפו או חיישניי רוורס ללא בניות גרנדיוזיות... ובעקבות זה לא נפתח שרשור "פרוייקט חדש אצל יוסי".

חברים מה שאני מציע לפניי שנדבקים לסטיגמות של מתקין כזה או אחר , תתקשרו דברו עם המתקין בקשו הצעת מחיר , מתאים לכם סבבה, לא מתאים תנסו אחר , אבל אל תפסלו מראש כי קטלגו אותו בפורום.

שנה טובה לכולם

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוצו נוסו לכל עבר חברים יקרים והישמרו לנפשותיכם הטהורות! רודולף (רודי) ויליאם לואיס ג'וליאני השלישי הגיע לכאן כרוח סערה ובאקדחים שלופים ,לעשות סדר בעיירה.מנוי וגמור עימו לנער היטב את הפורום ולסלק את הפושעים הנתעבים ממאורותיהם כשסמל השברולט המוזהב תלוי על חזהו הנפוח מגאווה.

חזרת אלינו כסופרמן במעופו כששמעת את קריאות העזרה של החלשים,החלמאים והנידכאים אבל טול קורה מבין עיניך ותפנים-בעצם "נטישתך" את הפורום ,כהגדרתך,רק עשית מצווה ענקית לזאטוטים רפי השכל כאן הנשלטים על ידי כוחות האופל המכוונים אותם לקניית מוצרים מסויימים.

שפתך אינפורמטיבית,קולחת ומרגשת ובעלת מנעד אינסופי ומדהים של תיאורי אברי גוף מוצנעים ובאיווחת לשונך החדה כתער הפשטת אותם לעין כל למען יראו וייראו.

פיך המפיק "פנינים ומרגליות" לרוב רק מוסיפות שמן ובנזין למדורה (מדורה? שריפת הכרמל!) שמתלקחת כאן במלוא עוזה ללא כל נסיון משירותי כיבוי למיניהם לכבותה כי היא משרתת כאן אנשי גייס חמישי רכובים על סוסים טרויאנים.

ואחרי שחבר מרעיך יסיימו להריע הינך יותר ממוזמן לחזור-כלאחר כבוד!-אל תהום הנשייה ממנה זחלת אלינו ולהשאר שם לתמיד.

ובמטותא ממך,אם לא יקשה עליך, אטום אחריך את הגולל.תודה!

"דרך ארץ קודמת לתורה" חביבי (הלא חביב!) והתנהגותך הנלוזה מקבלת כפליים משמעות כשאת השמצותיך מלאות הארס הקלדת ביום הכי חשוב ליהדות! איך לא רעדו לך האצבעות בהקלידך משטמה וחירחורי מלחמה בכל אות ואות ודווקא ביום כיפור? :shock:

אז אם אין לך משהו קונקרטי להוסיף-ברוך צאתך לשלום חזרה לכור מחצבתך ולא להתראות!

------------------------------------------------------------------------------------------------

מתמיה ומרגיז כאחד עצימת העין המפורשת של המנהלים שנותנים יד חופשית להתלהמויות ולהשתלחויות חסרות הרסן כאן.

האם חזרנו לעידן ה"מקארתיזם" או שניר פשוט כה צדק בכותבו ש "הדג מסריח מהראש"?:arrow:

ממש איכסה פיכסה!!!

ליאור

חזי לא נפוח מגאווה, ובוודאי שלא בזכות השברולט נשוא לוגו בסמלון שלי.

אנשי הגייס החמישי אותם תיארת הם ממקימי הפורום, ובטח ובטח לך אין כל זכות להגיב בצורה כזו - פישר קטן שכמוך !

מי אתה בכלל שתחליט לי אנה אלך ואנה אכתוב ומתי זה יקרה ? בגלל תעובות שכמוך שיודעים להתחבא מאחורי המסך ולכתוב בעיברית ספרותית (עלאק) פורומינו (שלא נדבר על מדינתינו) נראה כך.

חשוב שתזכור ילדון - את מה שאני שכחתי - אתה עוד טרם למדת.

אחרי שתנגב את החלב משפתותיך - צא, למד והשכל מחכמים ממך !

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוהד סרול את שרול,

הרשה לי לספר לך סיפור קטן.

באחד מרכבי הקודמים חלה תקלה במערכת ההגברה המקורית. לאחר ניסיונות לא מוצלחים מצידי להחליף את ההגברה המקורית בהגברה החדשה (במקרה דאז - סלסטרה...), ועקב כך גרימת נזקים נוספים, הגעתי אל יוסי לצורך תיקון התקלות והתקנה מחודשת של המגבר החדש.

הייתי אצל יוסי יום שלם שהחל בשעות הבוקר המוקדמות וכלה בחשיכה. יוסי החל את היום בלימוד מערכות הסאונד הסופר מסובכות ברכב (רמז - האיטלקי...) הזה. פירק חצי אוטו, התקין מחדש את האלמנטים המקוריים בדלתות הקדמיות, וביצע התקנה פשוטה של המגבר החדש. כמובן - על פלטה תוך הזזת תאורת התא מטען למקום אחר (שזהו "פרוייקט" בפני עצמו).

ואבוי לי: "המתקין לעשירים" גבה על הכל סכום שלא עולה בהרבה על חצי מסקאלת 3 הספרות. כל מתקין רחוב היה גובה כך אם לא יותר. שלא נדבר על כך שסכום זה כלל 4 ארוחות ושלל נישנושים ושתייה חופשית. והכי חשוב זה כלל לימוד יחד עם יוסי על מערכותיו של הרכב הסופר מסובך הזה.

ולפני שהינך משמיץ - האם ערכת בדיקה מבוססת להצהרותיך? האם אי פעם ביקשת מיוסי הצעת מחיר ? האם אי פעם השווית עבודות של יוסי לעבודותיו של ישראל ?

אין אני מדבר בשבחם לא של יוסי ולא של ישראל. מטרת הודעה זו היא להסביר לך, פישר חסר לב שיודע יפה מאוד להתחבא אחרי המסך והמקלדת, שהדברים אותם כתבת - הן לגבי השוואת האיכות בין יוסי לישראל, והן לגבי התמחור של שניהם - רחוקים שנות אור מהמציאות. לפני שהינך פוגע בפרנסתו של אדם, והינך עושה זאת לא מעט פעמים, בדוק, חקור ובסס הצהרותיך. שהרי להיות חכם בבית זהו הדבר הקל ביותר. ולפגוע בפרנסת אדם זה אפילו קל שבעתיים. אבל הדבר שהינך עושה הכי בקלות הוא להשפיל את עצמך בהודעותיך. תתבייש לך !

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אתה הראשון שאמר שכל עניין מחנות "ישראל - יוסי" הוא אבסורד, אבל בינתיים אתה היחיד שמדבר על זה.

ישראל ויוסי מתקינים מעולים, לישראל מגיעים אנשים עם דרישות "פשוטות" יותר נקרא לזה, מאשר ליוסי.

יוסי מתעסק המון עם קהל שרוצה משהו מיוחד והמשהו המיוחד הזה זה טאץ' הDIY של יוסי. פה הוא נופל בקטגוריה אחרת לגמרי שאני בטוח שאם תינתן לישראל ההזדמנות, הזמן והמקום הוא גם יצליח לעשות עבודה לא פחות טובה מיוסי.

עם כל אהבתי לשני האנשים הנהדרים האלה שכל מה שעשיתי עד עכשיו למדתי מהם, אין מקום להשוואה ביניהם.

כל אחד ייחודי בדבר אחר, לכן יהיה קשה מאוד לבצע השוואה ראויה ביניהם, שלא תבייש אף אחד.

עם כל האהבה שבעולם, ישראל, יוסי, אתה נהדרים ובלעדיכם ההתקנות בפורום הזה היו נראות כמו ההונדה ההיא עם הקופסאות קוטג' בדלתות (דייב אתה יודע על מה אני מדבר!!! :wink: ) וזה לא מתאים לנו! אנחנו צריכים להפסיק לריב בגלל שטויות.

ואתה אדי, צריך להפסיק להתעלק על יוסי ועל ההתקנה שהוא עשה לך באוונסיס. פרויקט ביג-אס הוא ייחודי וזאת בדיוק הייחודיות שדיברתי עליה מקודם!

אז תפסיק להשמיץ בכזו פוליטיקאיות, זה מכוער וזה לא אדי שאני הכרתי עד עכשיו!!!

שום דבר פה לא נאמר כדי לפגוע באף אחד.

תיהיו חזקים!

שלומי - הצלחת להרגיז אותי.

אתה התקנת פעם אצל ישראל? אני כן!

אתה התקנת פעם אצל יוסי? אני כן!

אתה התקנת פעם אצל סאונדסטורם? אני כן!

אתה שיבחת פעם את ישראל על התקנה שהוא עשה אצלך ברכב??? - אני כן! וגם על רכבים של אחרים!

אתה שיבחת פעם את יוסי על התקנה שהוא עשה אצלך ברכב??? אני כן!!! וגם על רכבים של אחרים!!!

אני חושב שאני היחידי כרגע שמסוגל לאמר את הדברים האלה - יש פה עוד מישהו כזה?

אולי ELI I

ושנינו נאמר לך את אותם הדברים.

ברגע שתוקפים וקוטלים אחד כל הזמן ומשבחים אחר - נפגעת הזכות השווה לפרנסה.

אותו דבר בזמן שתוקפים ציוד X מסיבות לא מוצדקות ודוחפים בכוח ציוד Y מסיבות כן מוצדקות אבל דוחפים שם ים של שטויות שהן גם דברי שקר בסופו של דבר -

נפגעת הזכות לפרנסה שווה

אין לי משהו אישי נגד סרול - הוא יודע את זה ואני אוהב אותו (קצת נמאס לי מזה שעוד לא ראיתי אצלו מערכת עובדת אבל אם לא הבנתם - אני לטובותו)

אין לי משהו אישי בטח שלא נגד ישראל ג'וניור - אנחנו מתכתבים ברקע בהודעות פרטיות לאורך כל השרשור הזה!!!

וברור שאין לי דבר נגד יוסי.

אתה לא ראית קמצוץ ממה שיוסי עושה ביום יום.

ולא - לישראל אין את הכלים ואת התנאים ואת הנסיון שיש ליוסי אבל אני מאוד מקווה שיום אחד יהיה לו כי הוא מביא איתו הבטחה של פוטנציאל עצום.

ויש כאן עוד מתקין עם ידי זהב שבכלל שכחתם ממנו והוא חבר של יוסי - אלכסנדר 80?

מעניין אם גם אותו תתקפו אם הוא יעלה לכאן עבודות.

תתחדשו ותהנו :-)

סליחה אלכס על זכויות היוצרים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר שהשרשור הזה יצא קצת מפרופורציות..

אני חדש בפורום יחסית אך למדתי המון ממנו בתחום האודיו,

לא רציתי להגיב ולהיכנס לבלאגן אבל היו כמה דברים שממש צבטו אותי כשקראתי.

דבר ראשון אני רוצה להבהיר שלא קניתי/התקנתי בורג אחד אצל ישראל או שרול.

את הבחור הגבוה המתולתל aka ארזה הכרתי באחד ממפגשי צפון, בחור שעובר את רוב האנשים שם בכמה שנים ומיד ״התאהבתי״, תכונה אחת קנתה אותי והיא דיבור בגובה העיניים, לא מתייחס לצעירים כילדים ולדבריהם כשטות.

יותר מאוחר התחיל קשר על בסיס יום יומי כמעט אם בטלפונים smsים או הודעות פרטיות בפורום ורק בהתייעצויות וקבלת טיפים ועזרה ואתם יודעים מה? הוא בכלל לא הציע לי את המוצרים המדוברים, יותר מזה היה ממליץ תמיד לחכות למציאות ולא למהר לקנות.

חוץ מעניין העזרה הטלפונית הבנאדם השקיע מזמנו ופשוט חסך לי נסיעות של שעות שרק עלותם הייתה מכפילה לי את עלות הרכבים שקניתי (יד שנייה ולא גם לא החברות המדוברות) והתעקש להגיע עד אליי כדי להביא לי אותם, הייתי צריך להתווכח כדי שניפגש באמצע הדרך.

רשמתי לו פעם באחת ממהודעות שפשוט אני לא מעכל כמה הוא אדם נדיב ונדיר ושיהיה הרבה יותר טוב בעולם עם יהיו עוד כמוהו.

בקשר לשרול, גם אני קיבלתי טיפים לא פעם מהבחור, גם אם בהודעות פרטיות וגם אם בטלפונים, ייעוץ בקשר לרכיבים יד שנייה שקניתי ולא מוצרים שלו, והוא לא חסך במילים ולא ניסה להכווין את השיחה למכירה של מוצר זה או אחר, פשוט ייעץ וסיים את השיחה, כששאלתי לגבי הסקנדינביה ככה מסקרנות, קיבלתי תשובה הכי כנה שיש ומאז הערכתי את הבנאדם.

(לכל המתנגדים אני לא אומר בזה שיש אמת לגבי הערתו על הוופר, באתי רק לדבר בשם האדם מהכירותי איתו)

וזהו עם ישראל המתקין דיברתי פעם אחת לברר מחיר להתקנה ולא יותר מזה, אני רואה עובודות יפות ומתרשם.

יוסי אלפיין, השם הולך מלפניו, עבודות שלא האמנתי תחילה שיש לנו כדוגמתם בארץ וכל שנשאר לי זה לבכות שהוא וישראל נשארים במרכז ולנו הצפוניים יש דרך ארוכה להגיע אליכם.

ניר ואדי, שני אנציקלופדיות מהלכות, עם אדי יצא לי להחליף לא פעם הודעות ואני מודה על העזרה והידע שחלקת איתי, בקשר לניר קראתי מספר הודעות מצומצם שלך ופשוט נשאר לי רק לקנא בכמות הידע שלך ולהגיד מכל הלב שממש עצוב שהודעות שלך נעלמו. לנו כמו הדינוזאורים, אשמח לראות עוד הודעות שלך ושל וותיקי הפורום כאן, יש הרבה צעירים צמאים לידע.

בואו ניקח כולם איזה נשימה עמוקה, אתם וותיקי הפורום תעשו פסק זמן, תקבעו לכם איזה מפגש רק לכם תלבנו את העניינים, תסגרו את זה כמו גדולים, כל מה שהיה נאמר כבר בשרשור הזה.

חבל שאנשים טובים כבר לא מגיבים פה, זה הפסד של כולנו וחבל.

נ.ב חשוב מאוד

אני רוצה להזכיר עוד אדם חשוב ששכחתי פה,

דרור מאהובי שי מרכז התקנות, גם לו מגיע הרבה כבוד, והרבה תודה,

לא זכורה לי הודעה אחת שלי שהוא לא קפץ ותרם מהידע שלו לנסות ולעזור וגם זה בלי שום אינטרס של מכירה.

בהחלט לא יזיק לכמה אנשים לחשוב כמה פעמים לפני שהם קוטלים עבודות וזורקים שטויות לאוויר אני חושב שגם מהסדנא הזאת יצאו דברים נהדרים ויפים לצפייה.

המשך כך!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שניר אמר משהו מאוד חשוב - צריך להיות ברור - יש כאן בעיות קשות עם הבנת הנקרא.

אין כאן כעס אישי נגד סרול - זה חבר פורום יקר ומוערך שתורם המון לפורום ולחבריו.

אין כאן כעס אישי נגד ג'וניור.

לפחות לא ממני ולא מניר אם תקראו היטב את ההודעות

יש כאן כעס רב על כל מה שקורה כאן בזמן האחרון וזה דברים שנגרמים הרבה יותר מקהל הפורום מאשר האנשים שעומדים במרכז העניינים.

זה חייב להפסק כי אותם האנשים נפגעים קשות מההתנהלות הזו.

השרשיר הזה ממש לא יצא מפרופורציות - לשם שינוי זה שרשיר שהמטרה שלו היא להחזיר קצת סדר, הגינות, יושרה למקומם.

תקראו טוב טוב מה אנחנו אומרים.

לסיכום:

http://www.youtube.com/watch?v=XF30ZZ4Ahek דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, זה שטויות.

גם ככה אנשים פה מנסים לצייר את הדברים לפי איך שבא להם.

"תגובות ממומנות", "חיילים", "מחנות".

כל הדברים האלו מגיעים בדיוק מאותם אנשים שאני "תקפתי" אותם.

ומכיוון שזה צורם להם, ואין להם איך לצאת מזה, אז מנסים בשיטת המצליח.

בוא נגיד שניר פועל מטעם***, מה זה משנה אם זה בכלל לא נכון, בוא נאשים ונראה איך זה מתגלגל.

בושה וחרפה.

כפי שכבר אמרתי פה ללא מעט אנשים, ומי שמכיר אותי לאורך השנים יעיד על כך.

אני כותב אך ורק את דעותיי, פועל מטעמי בלבד, וברוך השם, יודע לבטא את עצמי מצויין.

אז אם מישהו סובל מהזיות שאני קיבלתי "צו קריאה" לבוא ולהגיב פה, הוא פשוט אדם אומלל.

אני בניגוד לאחרים פה, לא קיבלתי טלפונים,SMSים,ה"פ,יונות דואר או כל אמצעי תקשורת אחרת, לרוץ ולהגיב פה.

בניגוד לסרול ואחרים, שבהפתח השרשור הקימו חפ"ק מח"ט, וחילקו צווי 8.

עוד מעט יתחילו לגייס חיילי מילואים..:shock:.

שמעתי שבמירס עושים עכשיו הנחה לקבוצות, אני מציע לסרול וחבורתו, להצטייד במכשירי מירס.

ככה הם יכולים להיות זמינים לאורך 24שעות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו?

חיילים, גיוס, קבוצה -> מתחיל להשמע לי כמו מחנה, עדר או איך שלא תקרא לזה ואיך שלא תצבע את זה.

וזה ממש לא משנה אם מישהו פועל בהנחיה של מישהו או לא - הנזק נעשה ככה או ככה.

תמיד יש פה מלחמות ותמיד יש פה צד אחד שנפגע וסובל אבל בסופו של דבר כולם מפסידים.

אני באמת הייתי רוצה לראות ציודים עפים כאן אבל לא רק מתקין אחד, לא רק יבואן אחד ולא את כל הזוהמה שרצה מסביב.

אנחנו רוצים את אותם הדברים ניר.

אני מקווה לראות אותך כאן יותר וגם את הוותיקים שנעלמו כי אי אפשר לעצור את התופעות האלה בלעדיכם.

הדם הצעיר הזה שאוהד קרא לזה כך - זה דם עויין וחסר השכלה שרוצה לאמר את דברו וממש לא איכפת לו עם דברו אמיתי או לא.

התופעה הזו של אנשים שמדברים מבלי ידע ומבלי ללמוד, בלי גיבוי.

אי אפשר לעצור את זה אם אין מי שיזהה את זה בזמן.

מה אתה מציע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי - הצלחת להרגיז אותי.

אתה התקנת פעם אצל ישראל? אני כן!

אתה התקנת פעם אצל יוסי? אני כן!

אתה התקנת פעם אצל סאונדסטורם? אני כן!

אתה שיבחת פעם את ישראל על התקנה שהוא עשה אצלך ברכב??? - אני כן! וגם על רכבים של אחרים!

אתה שיבחת פעם את יוסי על התקנה שהוא עשה אצלך ברכב??? אני כן!!! וגם על רכבים של אחרים!!!

אני חושב שאני היחידי כרגע שמסוגל לאמר את הדברים האלה - יש פה עוד מישהו כזה?

אולי ELI I

ושנינו נאמר לך את אותם הדברים.

ברגע שתוקפים וקוטלים אחד כל הזמן ומשבחים אחר - נפגעת הזכות השווה לפרנסה.

אותו דבר בזמן שתוקפים ציוד X מסיבות לא מוצדקות ודוחפים בכוח ציוד Y מסיבות כן מוצדקות אבל דוחפים שם ים של שטויות שהן גם דברי שקר בסופו של דבר -

נפגעת הזכות לפרנסה שווה

אין לי משהו אישי נגד סרול - הוא יודע את זה ואני אוהב אותו (קצת נמאס לי מזה שעוד לא ראיתי אצלו מערכת עובדת אבל אם לא הבנתם - אני לטובותו)

אין לי משהו אישי בטח שלא נגד ישראל ג'וניור - אנחנו מתכתבים ברקע בהודעות פרטיות לאורך כל השרשור הזה!!!

וברור שאין לי דבר נגד יוסי.

אתה לא ראית קמצוץ ממה שיוסי עושה ביום יום.

ולא - לישראל אין את הכלים ואת התנאים ואת הנסיון שיש ליוסי אבל אני מאוד מקווה שיום אחד יהיה לו כי הוא מביא איתו הבטחה של פוטנציאל עצום.

ויש כאן עוד מתקין עם ידי זהב שבכלל שכחתם ממנו והוא חבר של יוסי - אלכסנדר 80?

מעניין אם גם אותו תתקפו אם הוא יעלה לכאן עבודות.

תתחדשו ותהנו :-)

סליחה אלכס על זכויות היוצרים.

אדי - אל תתנשא עליי! עם כל הכבוד אלייך תרגיע את הדיבור הנגוע שלך ומהר!

אותך אני מכבד מאוד, אז אל תדבר אליי ככה כי כל מה שאמרתי היה בכנות ולא כדי לפגוע.

לנושא אחר - אני לא יודע מי אמר שיוסי יקרן, אבל אני בטוח שהוא אף פעם לא התקין אצלו.

הנה אדי הוא עד לזה, התקנות בשלושה רכבים אצל 3 מתקינים גדולים והוא - לפי דבריו - יכול לשבח אותם ואני לא.

אדי בחלק האחרון של ההודעה המתנשאת שלך צדקת. ושתדע לך שאנילא כועס או מנסה להכעיס אף אחד.

אני מנסה להיות כמה שיותר נטרלי, כי אני לא רואה סיבה חוץ מקנאה למה יש לכולם פה לריב.

אז אל תצא עליי ככה כי זה לא במקום.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי - אל תכתוב עליי שטויות, אני לא אגיב אליך בתוקפנות.

דיבור נגוע? תראה איך אתה התנסחת... מה אתה רוצה ממני.

להתעלק... להשמיץ... וואו - לא ציפיתי לזה ממך.

תבחן את עצמך לפני שאתה תוקף אותי - אלוהים נתן לך זוג עיניים, זוג אזניים ופה אחד - בכדי שתקרא ותשמע פעמיים לפני שאתה מדבר(כותב) פעם אחת.

שלומי - אם יש לך השגות כלפיי, זה באמת לא קשור לשרשור הזה - אתה מוזמן לדבר איתי בפרטיות אתה יודע שאני תמיד עונה - לכל אחד. איתך באמת אני לא רוצה להכנס לאווירה עגומה - פשוט תבחן את איך שאתה כותב הודעות כי אתה בעצמך התנשאית עליי עם פעלים כמו "עלוקה" וכמו "השמצה".

וריבונו של עולם מה הקשר עכשיו לפרוייקט שעשיתי אצל יוסי ובאיזה רכב זה בוצע בו? אתה רוצה לדבר על זה? פרטיות בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב סוף סוף סיימתי לקרוא את כל השרשור "הקטן" הזה .:-)

להגיד לכם את האמת לא כל כך רציתי להגיב כי גם יוסי וגם ישראל חברים שלי , וגם אליקו , צביקה , רזי , אדי , וניר , רוני

גורל . ואני מכיר בצורה טובה או פחות טובה את סרול ,איתמר ,איציק ,אופר , ELI I , ארזה ,מיקי ועוד רבים ....

אבל לא יכול להיתפק .

כמה דברים :

יוסי וישראל - שתיכם חברים שלי וממש כואב לי שבסך הכל שתיכם נפגעים מכל הברדק הזה (כמו שאמרתי לכם כל הזמן שזה מה שיקרה ).

אני רוצה לציין שמעולם לא שמעתי JUNIOR מילה רעה על העבודות של יוסי שלא נדבר על בקשה ממישהו לקטול אותם בפורום .

לגבי רמת העבודות - אין בכלל ויקוח שמבחינת יכולת הן פיזית (מבחינת כלי עבודה עזר ) והן מבחינת ניסיון היכולת של יוסי לביצוע של שלל העבודות היא יותר גדולה מזו של ישראל והוא יודע את זה ומקבל את זה כי עם עובדות לא מתווכחים .

מה יהיה אם הזמן - ניהיה ונראה ונקווה לטוב .:-)

מבחינת רצון לשרת את הלקוח ולעשות הכל בכדי שהוא יצא מרוצה אני יודע ששניהם עושים את כל מה שבאפשרותם ולפי הבנתם ניתן לעשות וכל הכבוד לשתיהם על כך .

אני עד אכשיו לא היתקנתי אצל אף אחד מהם אך למדתי המון מיוסי ועל זה המון המון תודות . ישראל נמצא בתחילת דרכו

וכמו שאמרתי הזמן יראה את שלו - פותנציאל יש לו ואם זה גם קשה להיתווכח .

אני עדיין מקווה ששתיכם תשובו להיות אם לא חברים אז לפחות ידידים - זה תלוי רק בכם .

לגבי עניין המחירים - בכל לשון של בקשה תפסיקו להיכנס לאנשים לכיס !!!

זה לא מעניין מי יקר יותר מי זול יותר - זה שוק חופשי . אף אחד לא מכריח אותכם להתקין במקום שהמחיר שלו , או כל דבר אחר , לא מוצה חן בעיניכם. נכון שהדעה רווחת היא שישראל יותר זול אך לא בכל המקרים זה נכון ולא תמיד ההפרש הוא

כזה גדול . ועוד דבר - נכון לעכשיו גם ההוצאות שלהם שונות .

תאמינו לי בלי בעיה אפשר למצוא אנשים שגם על הצעה הכי נמוכה יגידו "זה יקר מדי - אני רוצה הכל ב50 ש"ח " .

את אליקו כנראה ממש היצלחתם להרגיז - ואני אומר את זה כי אני מקיר אותו היטב ותמיד ההתפלתי מכמה שהבן אדם רגוע

והתגובות שלו מעופקות . אני לא פעם ולא פעמיים אמרתי לו שהוא צריך להגיב בחומרה על דברים מסויימים שקרו בעבר

והוא תמיד אמר לי " שלא מעניין אותו ושאם זה עושה להם טוב אז לבריאות " .

הרבה פעמים אנשים נעלבים שקורים להם צעירים וחדשים - זה לא בכוונה לעליב אלה לציון עובדה - הם באמת יותר צעירים מחלקנו ובאמת בהרבה מאוד מקרים אומרים דברים שמבוססים על רגשות , התלהבות אהדה למישהו שהם מקירים מול מישהו

שהם לא ראו אף פעם .

בקיצור אני ועוד הרבה חברים פה בפורום רוצים לראות התקנות , דיונים , תרומת ידע - לקדם ולהתקדם . :-P

* מצטער על שגיעות הכתיב .

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס

כמה שאני אוהב אותך.

אתה גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חייב להתייחס לעוד 2 דברים.

אלי I האשים אותי בכך שבכביכול אני לא "נהגתי בהגינות", כי זה מונע מאיזה אינטרס.

גם זה לצערי מופרך, כי למעשה יש לך מספיק דוגמאות בשטח שיאמרו אחרת, ע"ע העובדה שאני כביכול "מגן" על "אהובי שי" ועל דרור הסוכן שלהם, אבל שהגיע גם להם, הפנתי את כל החיצים אליהם, מכיוון שהם ניסו לעשות את אותו הדבר.

בנוסף, לצעירים של הפורום, שכנראה לא מודעים לכך, אבל היו בעבר עוד לא מעט פרשיות כאלו של שיווק אגרסיבי בה"פ וכן אפילו פתיחת משתמשים פיקטיביים וכו'.

לראיה לכך ניתן לראות בראש הפורום את השרשור של איתמר.

בכל אופן, גם בעבר שהיו מקרים דומים לזה, יצאתי נגד זה, וחשפתי את האנשים כאן מעל דפי הפורום.

גם שזה היה חברים שלי, תומר ושי מאתר המכירות צ'יפר, שאגב, חברים שלי עד היום.

עשיתי זאת מסיבה מאוד פשוטה, הפורום הוא במה, אבל היא חייבת להישאר נטרלית.

ולא ייתכן שכל אחד יעשה פה כאוות נפשו.

בנוסף, אלי I, ציין משהו בנוגע לחסימת הודעות פרטיות, שכביכול יש כאן מתקינים ובעלי עסקים אחרים שלא חסמו להם את ההודעות פרטיות.

ורק סרול נשאר חסום.

מעניין למה חסמו לסרול את ההודעות הפרטיות?, ככה זה שעושים שימוש לרעה במערכת הודעות פרטיות.

ומה לעשות, מי שצח כשלג, ואדם נפלא וחבר ופוצי מוצי, לא חוסמים לו את ההודעות.

אז לפני שאתם מהללים, תחשבו על הנושא הזה.

אני מעלה זאת, כי ישנם כן צעירים(בפורום ולאו דווקא בגיל) שפשוט לא מודעים לעובדה הזאת.

כמו שמי ששללו לו את רשיון הנהיגה הוא לא היה תמים.

כך גם מי ששללו לו את זכות השימוש בהודעות פרטיות.

כנראה שזה לא היה מעודף עזרה לזולת ורצון טוב ומעשים טובים.:idea::idea:

קצת חומר למחשבה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אדי, סליחה אם אמרתי משהו לא במקום, הבעיה שזה ממש מעצבן אותי לראות אנשים פה מתנהגים ככה.

עוד לא התחלתי את שנותיי היפות עם מערכת נורמלית וכבר אני רואה איך הפורום הזה נהפך לאזור מלחמה.

אלכסנדר, אנחנו לא מכירים, אבל אני מסכים איתך לא ב100 אלא ב100000000 אחוז.

כל מילה שווה זהב!

תעשו לי טובה, ואל תריבו, לפחות עד שאני יתקין מערכת חדשה ונורמלית עם כל הרכיבים שאני רוצה!!! :lol:

צריך לעשות שיעורי יוגה ורגיעה נראה לי במפגשים, אולי ככה אנשים ירגעו קצת.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VinyX

אתה טועה, אף אחד לא במלחמה.

הפורום הזה, היה הבית של רבים מאיתנו שמה שאיחד אותנו היה התחביב.

זה המקום היחידי שבו תמצא אנשים מכל שכבות הגיל, האוכלוסיה ומקום מגורים, שבאים ונפגשים כאילו אין שום דבר שונה בהם.

בין אם זה מנכ"ל של חברה שיושב ומדבר עם חייל בגולני, או בעלים של בית דפוס שיושב עם ילד בן 17

ומצד שני, אני יכול להעיד שהכרתי כלכך הרבה אנשים שגם עם השנים הפכו להיות החברים הכי טובים שיש.

ולכן, זה מפריע לי כל מה שקורה ,וזאת אחת הסיבות אם לא העיקרית שבינהם, שכתבתי את דבריי בצורה כזאת.

נוסף על כך, שאני לא אתן במה לאנשים שמגיבים שטויות מבלי לקבל בראש על הדברים הללו.

ולכן, אם מישהו מוצא את התגובות שלי כתקיפות או כעוקצניות, אז כנראה שזה היה מגיע לו.

ושלא יבוא להתבכיין אח"כ.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...