Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, מסכים איתך ברמת העיקרון שאנשים שיש להם נטייה להגזים או "אובראסטימייט" דברים מסויימים צריך להרגיע.

נכון! אבל אם כל פעם שמישהו יגיד משהו שממש אבל ממש לא מוצא חן בעינייך אתה תפתח מלחמה (וזאת מלחמה! בין אם תרצה בכך ובין או לא, ניר!), אנחנו נגמור בלי חברים בפורום ואני בספק אם ישאר פורום בכלל.

כל הותיקים ילכו ואנחנו הצעירים נישאר בלי כלום.

נכון, אני צעיר אני עדיין צעיר, וכך גם רוב החברים החדשים פה. ולמרות שכבר הספקתי להחליף כמה זוגות רמקולים ברכב וכמה סאבים וכמה מגברים ואיזה HU או שניים, אני עדיין מחשיב את עצמי לצעיר!

למה? כי עדיין לא באמת הרכבתי וכיוונתי עד רמה של שמיעה והשמעה, מערכת שלמה שמורכבת מרכיבים איכותיים באמת, אחת כזאת שלא תבייש אף אחד מהחברים הותיקים פה עם המערכות הבאמת מושקעות, ואני לא מדבר על השקעה כספית שכן השקעה כספית יכולה להיות שווה לתחת בלי התקנה וכיוונים נכונים ואם בנאדם יש לו מערכת ב50K שנשמעת כמו המערכת של ז'וז'ו השכן הגרוזיני שלי שהוא קנה אותה בתחנה מרכזית הישנה... :roll:

בקיצור, אני אוהב את הפורום הזה, למדתי מפה המון!!!

ואני רוצה להמשיך ללמוד, מהטובים ביותר שיש לפורום להציע. כל זה כמובן בלי מלחמות כל שני וחמישי!!!

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלומי

בקצב הזה לא ישאר פורום. לא צעירים ולא בטיח.

יבואנים ומתקינים הסירו את עצמם מלהיות ספונסרים בגלל המלחמות הללו וגם בגלל סיבות אחרות שאני לא אציין כי אסור לי - זה לא ענייני.

וגם כשהם אינם ספונסרים בפורום המצב רק הולך ומחמיר וה"מלחמות" האלה לא הולכות ונרגעות אלא כל פעם רואים תופעה אחרת שהיא יותר גרועה מזו שקדמה לה.

הפורום הזה הוא גוף מסחרי כלכלי בסופו של דבר אבל הוא גם גוף שנועד לתת לנו פלטפורמה ידידותית.

אם מהרגע הזה התנהלות העניינים כאן לא תשתנה אני פוחד שבסוף אנחנו נדבר אחד עם השני באנגלית בMADIY אם אתה מבין למה אני מתכוון.

לא מפגשים, לא ציוד יד 2 לא כלום.

אי אפשר לכתוב כאן כלום, המנהלים כבר התייאשו ולא רואים אותם - למען האמת, הם לא נוקפים אצבע לעצור את שטף ההרס והחורבן שהולך כאן.

זה נראה לא טוב והולך לכוון טרגי.

אני באמת לא אתפלא אם זה יקרה בסוף.

הרוב המוחץ של הוותיקים עזב כבר גם ככה - אני רק מקווה שחרושת של שמועת אולי תחזיר חלק מהם לנסיון נוסף לשקם את מה שנהרס - חבל, זו גם האחריות שלנו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך אדי.

אני ועוד רבים אחרים ואני בטוח שיש עוד הרבה שפשוט לא מדברים, אבל אנחנו לא רוצים שהפורום הזה ייסגר!

מה צריך לעשות??

לתת באנים לאנשים? לא יכול, אני לא מנהל.

הלוואי והייתי יכול, אבל זה תפקידו של איתמר יקירנו שלא רואים ולא שומעים בזמן האחרון. וחבל שכך.

אז מה אתה מציע לעשות לאנשים ש"דוחפים" מוצרים פה בפורום הכללי ולא בתת-פורום המסחרי שמיועד לכך???

כמו שעשינו על המלצות מתקינים, להוציא מהחוק המלצות על חנויות או מוצרים דרך הפורום?

רק דרך ה"פ?

ואפילו יותר מזה, אם מישהו ירצה לדעת איפה אפשר לקנות רמקולים שיפנו אותו לפורום המסחרי, הלא לשם כך הוא נוצר. שכל המלחמות העקובות מדם האלו ילחמו שם. פה אני לא רוצה לראות אנשים נאבקים על לקוחות, מוצרים, עובדות או שמועות ולא יודע מה עוד!!

אני חושב שזה ישיג את התוצאה הרצויה, שאנשים פה לא יבואו להתייעץ לגבי איזה רמקול לקנות של איזו חברה ואיפה הכי זול, אלא יבואו לשאול איזה רמקול באמת עדיף יותר בלי להזכיר מחירים.

וברגע הראשון שבעל אינטרס פה ינסה "לדחוף" מוצר שלו הוא יקבל באן במקום מאחד המנהלים, אולי גם איזה נעוץ יפה שיראה את זה ויזכיר לכולנו שזה לא תחנה מרכזית פה וזה מה שקורה לאנשים שעוברים על החוקים בפורום הזה!

אני בעד.

כל מי שחושב שזה פיתרון ריאלי שיקום וידבר, אחרת לא נגיע לסוף השרשור הזה ולתחתית הסכסוך הזה!

אדי, דעתך חשובה לי.

Volvo S40 T4 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת המנהלים מתייאשים?

אז תעשו את הפורום עיוני נטו.

1. אין לפרסם בקשות להמלצות ב X כסף, במיוחד לאנשים שנמצאים יומים בפורום. שרשורים בסגנון כזה ימחקו.

2. כל יבואן שירצה יוכל לפרסם את סחורתו בעמוד מיוחד משלו שבו לא ניתן יהיה להגיב, נטו עמוד אם המוצרים ומחירם.

3. פורום ביקורות של ציוד ע"י משתמשים, ולא כמו ב DIY שהם יוצאים במשפט וחצי של נהנתי וזה אחלה ציוד.

ביקורות רציניות כולל תמונות ומסכנות נרחבות.

4. פורום פרסום פרוייקטים DIY והתקנות שבו כל אחד יכול לפרסם פרוייקט משלו כולל תמונות והסברים לא CAR PC נולד (כמו שאני עשיתי בזמנו ולא BIG ASS BITCH (אדי אני לא נופל עליך פשוט זה מה שאני זוכר עכשיו) דגם של רכב ואולי מפרט מצומצם.

5. פורום ביקורות על יבואנים/ מתקינים / סדנאות שיפרסמו במידה וירצו חוויות, הדבר הכרחי למען שקיפות.

6. פורום כללי, שניתן לשאול בו שאלות קונקרטיות כמו השוואות בין דגמים של ציוד או אלמנטים ושרשורים דביקים של FAQ לצעירים.

7. שרשורים דביקים של מפגשי צפון דרום מרכז.

ובכל מקום באותיות קידוש לבנה לרשום אפילו בתחילת כל עמוד שכל מה שנרשם זה בגדר IMHO דעה אישית, ולהזהיר מהודעות פרטיות כמו "אחי אני מוכר מגבר בן ז**ה במחיר טוב" או "**** החברה הכי טובה היבואן בחור טוב דבר איתו יעשה לך מחיר כי כל השאר חרא"

הכי קל להגיד הכל חרא! הכי קל להגיד כולם הולכים תשחו במיץ של הזבל שלכם.

ההנהלה דואגת מפרסום, אין בעיה תשימו קצת פרסומת, תקחו מהיבואנים / מתקינים מחיר סימלי על שרשורי המחירונים.

תדאגו שאף אחד לא ממציא עובדות ומעקם את האמת, זו הדרך להצליח גם לפורום בתור מוקד מרכזי לתחביב בארץ וכך גם הרמה תעלה.

אם מתייחסים לפורום בתור מכונה כלכלית אז צריך להשקיע, במצב הקיים אולי עושים קצת כסף אבל כל המאבקים האלה מכערים את הענף.

תעשו שינוים וגם הוותיקים יתעניינו, שמתי ידי על ספר נדיר של TEAM PIONEER ברוסית שאין אפילו סריקות שלו בשום מקום רק צילומי עמודים בסלולרי, כולל גם דיסק בדיקה וכוונים.

תעשו שינוי ואני ירים את הכפפה ויתרגם את זה לטובת הכלל והתחביב, הסברים על כוונים מ א - ת כולל 2 WAY ו 3 WAY.

תמיד יהיו קליקות של חברות ומוצרים מסויימים, לא לפחד מזה! זה מגביר תחרות ודוחף קדימה את הענף, תגרמו לכך שלא ילכו ויקנו במשחתות כמו רדיו מילאנו שרוצים 10000 שקל על JL 1000 שיבואו אליכם ויקנו HERTZ וDLS וCELESTRA וSUNDOWN וHAT ולא יודע מה.

GREEN MONSTER אני רואה שאתה בחור שמתמצא, תרשום כמה שורות פעם בשבוע על משהו מועיל לטובת הכלל.

אדי הכמות של המילים שיוצאת לך מהמקלדת ביום ממוצע אתה יכול לכתוב ספר על CAR STEREO אל תיקח את זה באופן אישי.

הכל צריך להיות מסודר, כך ניתן יהיה למצוא מידע זמין על כל דבר בקלות ולא תכתוב בחיפוש HERTZ MILLE ותיפול על 200 שרשורים של "יש לי 3000 שקל אני רוצה סט קומפוננט איכותי"

להקים את הפורומים האלה זה לא סיפור, ולא צריך למיין את כל ההודעות שנרשמו עד עכשיו, פשוט מי שמוצא שרשור מועיל אז תשלחו לינק להנהלה שיתייגו אותו במקום מועיל.

זה רק חלק ממה שאפשר לעשות אני בטוח אם מישהו יגרד את הקרחת הוא יגיע לעוד המון.

תודה, יבגני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר מעצבן מאוד!!!

הכתב הפסיכודלי שהבחור מART SOUND כותב בו מבצעים.

אני כמעט קיבלתי התקף אפילפסיה מההודעות שלו, מבצעים מבצעים מבצעים....

מה זה? למה לא לכתוב מה אתה רוצה למכור ומחיר והסבר קצר על המוצר כולל תמונה וקישור לאתר היצרן, קשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני

כמו שאתה בוודאי יודע, מהיותי מרכזניק ומהיותי וותיק וסופר פעיל בפורום - יש לי תקשורת ברמה רציפה עם חלק מהמנהלים ועם המתקינים והיבואנים.

אתה העלית כאן רעיון אחד באמת נכון וטוב

. כל יבואן שירצה יוכל לפרסם את סחורתו בעמוד מיוחד משלו שבו לא ניתן יהיה להגיב, נטו עמוד אם המוצרים ומחירם

והרעיון של לקחת סכום סימלי על פרסום מכירונים ובאנר - אני מזמן מזמן הצעתי את זה ביחד עם איסור מוחלט של תגובות מקצועיות אלא אם כן יבואן או מתקין נשאלו באופן ישיר.

הודעות פרטיות - לך תעצור את זה, כל אחד יכול לפתוח יוזר פיקטיבי ולהפגיז.

לחלק את הפורום לתתי פורומים זה רעיון שכבר נשקל פעם ופעמיים בעבר אבל הפורום הזה קטן מידי וכמות הדיונים שיהיו בו כנראה תהפוך אותו לפורום מת באמת.

לא הכל שחור - סה"כ אנחנו רואים יותר ידע וסה"כ אנחנו רואים יותר ויותר מערכות תחרותיות אבל הדרך אבדה מזמן.

אני בהחלט הייתי רוצה לראות וותיקים מעלים כאן יותר מאמרים ופתיחת דיונים עיוניים - וזה בהחלט רק יכול לקרב אליהם קהל מעריצים ובסופו של דבר קהל יעד של קונים.

רעיון נפלא יבגני באמת סוף סוף מתחילים לראות מהשרשיר הזה כוון מחשבה מועיל ולא הורס.

לא אני לא מזלזל במנהלי הפורום אבל אני חושב שהם כבר עייפים.

הדבר הכי חשוב כאן הוא בקרה - גם מצד חברי הפורום וגם מצד המנהלים

לא להכנע לכתיבת שטויות - הוותיקים פשוט נסו על נפשם ולא רואים אותם יותר.

כתיבת שטויות זה הדבר הכי גרוע כי כתיבת שטויות הופכת בקלות לכתיבת שקרים וברגע ששיווק או מסירת מידע הופכים לשליליים משם ועד לגיהנום שאנחנו נמצאים בו עכשיו הדרך קצרה.

אני רק יכול לבוא ולאמר - ואני מקווה שהפעם, יבואנים, מתקינים וחברי פורום מקשיבים לי

אם תמשיכו לריב ככה בסוף לא יהיה על מה לריב.

זאת הפרנסה שלכם והפורום הזה הוא כלי שעוזר לכם לממש אותה - תיקחו את עצמכם בידיים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסת קצת את המטרה שלי, חלק מהפורומים שהצעתי כגון ביקורות ופרוייקטים, מטרתו היא לא תגובות של כל הכבוד.

אלא שאלות טכניות על אופן ההתקנה או סתם העשרת החברה האחרים ושיטוף של רעיונות.

אלא אולי יהיו פורומים אם פחות פעילות של כתיבה אבל הקריאה בהם תצמצם משמעותית את השרשורים המפגרים שמרכיבים 80% מפורום אודיו היום!

זה יכול לעבוד רק אם סבלנות המנהלים והפניה ואכיפה קפדנית של הכללים לפרסום בכל תת פורום כזה.

אהובי שי התחילו מגמה יפה של פרסומי פרוייקטים מעניינים, באמת כל הכבוד, מה רע שהם יהו בתת פורום של פרויקטים ולא ביחד אם המבצעים שאמורים להיות מחירונים מעודכנים של סחורה.

כל כזה פרסום יביא להם לקוחות פוטנציאלים רבים!

זה ידחוף אחרים לעשות גברים דומים בכל חלקי הארץ גם בצפון ובדרום, זו הדרך!

אתה יכול לדמיין את כל הDIYיירים למינהם מפרסמים את החידושים שלהם, זה יכול להיות ניפלא.

ותת פורום FAQ שכל שרשור הוא נושא מסויים ואפשר למצוא בקלות רבה דברים שמענינים אותך החל מהתקנה בסיסית של כבלים ועד פרוש נתוני T/S והשפעתם.

לא צריך להיות מקורי, יש שפע של חומר באינטרנט צריך רק לתרגם ולפרסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום בFAQ יש תשובות ל80% מהשעלות וקישורים לאתרים שיש בהם מידע - הבעיה שהרוב המוחלט לא רוצה לחפש ולהשקיעה

זמן בלמידה . :?:

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני

מספיק שהמנהלים יעשו כאן בקרה ומספיק שחברי פורום וותיקים יצאו נגד כתיבת שטויות והפורום הזה יהיה טוב יותר בהרבה.

המטרה שלך ברורה לי אבל אני יודע ששקלו לנסות את זה בעבר וזה נכשל בגלל שחלוקה לתתי פורומים דורשת כנראה הרבה יותר מעקב - לפחות זה מה שאני יודע.

בכל מקרה - זה צריך להתחיל מהבנה שאנחנו חותכים את הענף שאנחנו יושבים עליו ומבקרה שלנו על עצמינו ועל תגובות של אחרים.

חבר פורום שבאופן עקבי רושם שטויות\שקרים צריך להכנס למעקב.

מה שחסר כאן זה בסה"כ אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הFAQ בפעם האחרונה שראיתי לא ממש אנפורמטיבי ומלא בקישורים לשרשורים שצריך לחפש דרכם את התשובות.

יש גם המון סרטונים ב YOUTUBE שאפשר בקלות לחבר לדברים בסיסים כמו העברת כבלי מתח למשל או הכנה של פלטת מגברים וכו'.

אפילו דברים מתקדמים יותר.

אין מה לעשות לחלק מהאנשים צריך לשלוח קישור בפרטי למה שצריך ולנעול שרשורים ולמחוק הודעות, אין מנוס מזה.

לפעמים צריך להיות נוקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון יבגני, נכון!!!

ונכון גם לך אלכסנדר.

הנה אתה רואה? אתה חושב בדיוק כמוני. זה בדיוק מה שאמרתי.

שצריך להקים תתי פורומים לדברים ספציפיים כדי למנוע עירבובייה שלמה של שטויות בפורום אחד.

בינתיים אני רואה שרשור "הCARPC החדש שלי, התקנה אצל המאסטר (יוסי אלפיין)+תמונות" יופי, רואים שלא מדובר בחובבן.

פתאום מתחת לזה אני רואה שרשור "מזה OHM מזה סליל ולמה בחיאת ראבק הבחור הזה וואט כתב לי 1000 על המגבר?!"

אז קצת בעיה לקחת פורום כזה ברצינות, באמת!

מצד אחד 80% שרשורים על שאלות באמת מפגרות, שאלות: "כמה זה 4 סאבים כל אחד 2 סלילים של 2 אום? ואיך הוואט הזה הגיע גם אליהם?! ועכשיו הוא 300, השם משפחה שלו זה RMS???!!! :? "

מצד שני, "הCARPC שלי עלה באש אתמול, מה עדיף לי לקחת סקנדינביה, בריליום 7 או אוטופיה? או בכלל L6 וכאלה? יוגבר על מגבר שהתג מחיר שלו ארוך מידי בשביל השורת נושא. תקציב ללא הגבלה!"

נמאס! בהתחלה זה היה חמוד שיש עוד מונגלואידים שם בחוץ שלא יודעים מה ההבדל בין וואט לשם משפחה שלו :lol:, עכשיו זה סתם מציק. כל שבוע אותם שרשורים עם כותרת שונה וכותב שונה.

חייבים לסדר FAQ מסודר, ומנהל שימחק שרשורים מיותרים! לא לנעול, למחוק!!! ולשלוח לכותב אזהרה, פעם הבאה שיבדוק בFAQ.

לא קשה אני חושב.

יבגני?

אדי?

Volvo S40 T4 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,כשאני נכנסתי לפורום בפעם הראשונה לא ידעתי אפילו שקים faq או משהו בסגנון,ופתחתי שרשורי סרק שהיום,מעלים לי צחוק.בלי תגובות מפנות ואדיבות בהתחלה סביר להניח שלא הייתי ממשיך בכלל, במיוחד אם ישר היו מוחקים לי את הנושא(במידה ויישמו את זה תיבת ההודעות של המנהלים תתמלא בהודעות נוסח:למה הודעה שלי נמחקה וכו.)

אתם רוצים שיהיה פורום שיעלו בו רק התקנות גרנדוזיות ומאמרים של עמודים שלמים? הרי הפורום נועד(לדעתי)לעזור לאנשים,אז אם ליוזר חדש צריך קצת להשקיע זמן בהכוונה ולא ישר לתקוף,צריך לעשות את זה.

רוצים פורום ריק מהמלצות למערכת?איך נוכל לכוון אדם שלא יפול למוצרים לא טובים ,רק מהיותו לא מבין בנושא?

לפצל את הפורומים?בודדים חברי הפורום שישארו בפורום המלצות,אולי הספונסרים:)

מה לעשות שלא כל אחד מתקין מסך במראה או צג של פרוססור בתוך המאפרה?גם עבודות פשוטות יש שלדעתי צריכות להישאר בפורום,במיוחד אם יש תהליך חשיבה מאחוריהן .

זו דעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מוטי ב100%

מי שחדש ולא מבין יותר מידי, מספיק למחוק לו שרשור או 2 והוא לא יחזור לפה כי גם אחרי חודש בפורום אני בספק אם הוא יבין מה זה הFAQ אם אין לו נסיון שיטוט בפורומים.

העברת הידע זה התפקיד, ואם מעצבן את הוותיקים לענות על השאלות האלה של המתחילים בשביל זה יש את ה״צעירים״ בפורום שיתחילו גם להחזיר ידע שקיבלו מהפורום, זה גלגל שמחדש את עצמו וככה רק נלך ונגדל.

דבר אחר הוא מי קובע מהו מוצר לא טוב שאנשים לא ייפלו?

קח לדוגמא קצרה את תגובתו של יבגני, (זאת סתם דוגמא שעלתה לי לראש עכשיו ובגלל שיש לי ציוד של Jl אבל זה תקף לעוד חברות רבות) נכון היבואן המקומי הוא בלי להגזים שוחט, אבל מה זה עושה למוצר? Jl audio על המגברים והסאבים שלה לא נופלת מרוב החברות שמדוברות כאן בפורום ובקושי אפשר לראות שמדובר עליהם ואם כבר כן אז רעות וכל זה בגלל המחיר המוגזם.

צריך לעשות את ההפרדה בין הדברים ולא לתת לחדשים להתקבע על מידע שגוי, יש לישראלים נטייה מאוד חזקה לקטלג דברים, תמיד האמרה בפורום לגבי סטים היא לך תשמע כל אחד אוהב משהו אחר אין הכי טוב וזה הדבר הכי טוב שנאמר כאן, אבל כשבאים ואומרים לחדש אל תתקרב לחברה x/y ולא מציינים ספציפית מה הסיבה זה כבר לא אובייקטיבי.

והכי הכי חשוב, אדי, ניר ואני יודע שאני שוכח עוד שמות, צווי 8 לכל הוותיקים שלנו, גם אם לא על בסיס יומי, כל שרשור ממכם הוא זהב טהור לידע, ויש קהל קוראים צמא לידע הזה.

אני מקווה מאוד שהשרשור הזה לא ייקבר ככה סתם בהיסטוריה של הפורום ושתצא מכאן דרך חדשה ורק חיובית.

שנה טובה לכולם!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתם רחוק מידי.

מבנה הפורום, הוא לא הבעיה.

כך גם לא נושא של הFAQ.

הפורום בתצורתו הנוכחית קיים מ2002, וזה עבד ועובד מצויין.

הבעיה נעוצה בכך שיש כאן גורמים אינטרסנטים, שפשוט הפכו את הפורום לדף הבית שלהם, ועשו בו כרצונם, בשימוש בכל האמצעים, תוך כדי ניצול ציני של העובדה שהאנשים שבאמת יודעים מה הם עושים, פשוט לא היו פה.

זאת הבעיה, היא ולא אחרת.

לכן, זה משנה אם יהיו כאן עוד 10 תתי פורום, כי זאת בכלל לא הבעיה.

מכיוון שמדובר פה רק על חבורה ידועה, ניתן לטפל בבעיה הזאת מקומית, ולא צריך להפוך פה עולמות.

כאן זה לא תפוז, שפותחים כאן פורום כל יומיים.

הגענו פשוט למצב שאנשים פשוט עצמו את העיניים, וחשבו שזה עניין שיחלוף, אז מידי פעם צריך לטלטל את הפורום, בשביל להוריד ממנו כל מיני קרציות וטפילים.

וזה בדיוק מה שנעשה כאן בשרשור זה.

עובדה, פשוט כל אותם כוכבים פשוט הפסיקו להגיב,וגם חלק מאותה חבורה גם לא הגיבה מלחתחילה, כי זה פשוט לא טוב להם שיהיו שרשורים כאלו.

אין קשר בין חלוקה פנימית של הפורום, לבין העובדה שמשמיצים כאן יבואנים, מתקינים וציודים.

זה בכלל לא קשור אחד בשני.

אין קשר בחלוקה פנימית של הפורום , לבין העובדה שעושים ניצול של מערכת הודעות הפרטיות, לצורך שיווק אגרסיבי.

אין קשר בחלוקה פנימית של הפורום, לבין העבודה שחבורה החליטה להמליך עליה מלכים, ולככב עם תגובות הלל ושבח בכלל שרשור רלוונטי, ובשרשורים אחרים, פשוט לא להכנס ולתת תגובה, תוך שימוש שימוש בטענה:"אלא נגיב ואז השרשור ישקע בתחתית הפורום ולא יהיה בולט לעין".

אז עשו לי טובה, אל תלכו סחור סחור וסביב האמת, היא פה מול העניים שלכם.

אין בעיה שיהיו כאן יבואנין או מתקינים או כל בעלי עסקים.

יש בעיה שכל אחד שמחליט לעשות מה שבא לו, עושה זאת באין מפריע.

נמאסתם, ובשביל זה אני כאן.:lol:

אז כן, לפעמים צריך להיות ה"איש הרע" ובמקרה הזה לא אכפת לי שזה יהיה אני.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

צא מהסרט - אתה בכלל לא האיש הרע, להפך אתה אחד מהמלאכים השומרים של הפורום הזה. העובדה שאתה כאן ממלאת אותי תקווה שעוד יש סיכוי לאושש את התחביב היקר (מבחינת ערכיות ותוכן - לא מחיר) והמדהים הזה.

1. בקרה על כתיבת שטויות.

2. סינון משתמשים שמגלים מגמתיות קבועה.

זה קרה בעבר וזה הרגיע את המצב יופי.

אני בהלם ש:

1. חבר פורום שקורא קדיש על רכבים עדיין מורשה לכתוב כאן או לפחות לא נמצא תחת מעקב מתמיד של מנהלי הפורום.

2. חבר פורום שידוע לכל שהוא יבואן מתערב באופן פעיל בשרשירים על הציוד שלו מבלי שפנו אליו לקבלת מידע ועוד מוסר מידע שגוי.

3. חברי פורום שידוע לכולם שהם יבואנים\מתקינים והם לא ספונסרים ופשוט לא מצליחים להגיע איתם להסכם כלשהוא בכדי שגם לפורום יהיה אינטרס לשמור אותם כאן וגם להם יהיה אינטרס לפרסם דרך הפורום.

4. חברי פורום שיש להם מטענים ברורים בינם לבין חברי פורום אחרים מעלים את הזוהמה בצורה פומבית במקום להדבר בינם ולסגור את המחלוקת ועוד נותנים לזה יד ע"י התעלמות וחוסר בקרה.

זהו לב ליבה של הבעיה - מכאן גם זה מתפשט כמו מחלה והופך לתופעות עדר, מחנות, צבאות, ארגוני טרור, חבורות עורבים או חבורות זבל, פיצגות ואיך שלא תרצו לקרוא לזה.

מה אני מציע - אני מציע שאם הנהלת הפורום כל כך התעייפה מלעשות בקרה - תנו לכמה מוותיקי הפורום את ההרשאות לעשות זאת - הרשאה לערוך הודעות פומביות (עם חובת הודעה למשתמש הפרטי) והרשאה לשים חברי פורום מגמתיים במעקב. לא הרשאה לחסום ולא הרשאה לשלול יכולות.

אני מוכן לנדב את עצמי לזה, אני הייתי יותר משמח אם אלכסנדר80 או ניר או רזי היו מצטרפים אליי בבקשה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...